Opinie o Impel Security w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Bydgoszcz

Rafał

@FerdynadKiepski, ciekawy jestem, co wymieniłbyś jako najważniejszy powód, dla którego warto podjąć pracę w Impel Security, gdyby zapytał Cię o to kandydat mający jeszcze wątpliwości? Co Tobie osobiście podoba się w tej pracy najbardziej? Zachęcam również @Zorina do napisania jeszcze kilku słów, na temat warunków pracy i relacji ze współpracownikami w tej firmie.

Zorin
@Rafał

Ja osobiście chwalę sobie podejście szefa ochrony do ekipy u mnie na obiekcie.normalny człowiek.mam umowę o pracę,kasę na czas,nie ma problemu z mundurami.Wkurza mnie jedynie brak gazowanej wody do picia.Daja niegazowaną ????????

Bolek

Czy ktoś mógłby napisać jaka jest przeciętna stawka godzinowa w Impelu. Bo do tej pory jakoś nikt się nie kwapił tego wyjaśnić

Ferdynand Kiepski
@Bolek

W wojsku na Szubinskiej maja 14 JFTC 14 gorsze posterunki ok 12.70

Max
@Bolek

Przeciętna biorąc pod uwagę kilka obiektów jakie znam to 13 netto no i oczywiście umowa o pracę. Impel w kujawsko pomorskim daje najwięcej umów o pracę.Śmim twierdzić ,ze ok 80 procent ludzi ma umowę o pracę.

Jakie są mocne strony pracodawcy Impel Security? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Zorin

Umowa o pracę i co jest najwazniejsze-Wyplata na czas i co do złotówki.

chęci

a wjakim miescie pracujesz na pewno nie w toruniu

takmizostałozdzieciństwa
@chęci

W Toruniu szef C.P. do dogadania ,natomiast koordynator Michał G.-bez jaj,dzięki niemu notowania firmy w tym mieście jadą w dół,ciekawe co na to Bydgoszcz?

Salomon
@takmizostałozdzieciństwa

Ja pracuje w Bydgoszczy u Mariusza M.spoko koleś ,spoko robota.Jak u innych nie wiem wiec sie nie wypowiem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel Security? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Radas

ktoś wie ile mozna zarobic na JFTC?

Aro

Fajnie jest, praca niczego sobie, znajomi ok, nie ma co narzekać

Adam70

Płaca, dbaja o pracownika, mundur daja, robota nie jest ciezka

Janusz

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Nie mogę nic znaleźć.

Jakub

uczciwa firma podpisuje sie umowe godziny ustala z kierownikiem polecam

mot

przeszedlem do nich niedawno i to byl bardzo dobry ruch. fajny pracodawca

iwo

W tej robocie najlepsze są te najbardziej prestizowe strzały, jak obstawa do Tour de Pologne

pimpex

ja pracuje w bydgoszczy , do pracy mam calkiem blisko z domu wiec tym bardziej mi pasuje. grafik jest w porzadku, umundurowanie mi zapewnili , praca nie jest mocno ciezka, rozni ludzie sie tu przewijaja, ale nie ma co narzekac

edek

godziny na ok, przelozeni ok, ekipa ok, kasa ok. firma ok

ido

Dobry rzetelny pracodawca, kasa na czas i elastyczny grafik. To na plus

toma

Mocna firma, dobry pracodawca. Jeszcze się na Impelu nie zawiodłem

roman

Pracowałem w ochronie przy MŚ w piłce to było wyzwanie. Impel jako duża firma daje takie możliwości

filip

Ja nie mam zastrzeżeń do Impela. Wręcz przeciwnie to duży gracz w moim mieście i konkurencja jest spora aby się dostać. Ale warunki są fajne. Pracuję już 2 lata i jestem zadowolony

Plav

Spoko nie tylko ten jeden przetarg Impel ma w portfolio wiele ciekawych projektów. To duża firm, którea przez lata nabrała dośiadczenia na rynku

zapałki

dobrze że impel wraca na na Toruń w końcu będzie porzadek :)

ardik

na początku podchodziłem do impela dosyć sceptycznie, ale cieszę się ze spróbowałem, bo to była dobra decyzja i nie żałuję

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Security