Opinie o Impel Security w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Bydgoszcz

Normalna

witam co słyszę to ladnie rządzi dolecki na towarowej wykurza ludzi cwaniakuje ale dzięki niemu gratuuuulaaaacje firma z nim napewno się utrzyma jak takie zarządzenia robi to nie dziwie się ze ludzie odchodzą jeśli ich nie szanuje i ma ich kompetencje oraz kwalifikacje w (usunięte przez administratora) tylko jego d...sie liczy najbardziej niż pracownicy no ale takie zawsze osoby będą przydupasami wyżej:/ wiec impel widzę z nim się stacza brawoooo kwestia paru miesięcy i będą błagać o ludzi :D

@Normalna

Dolecki to zupełnie ktoś inny ten o którym piszesz to Dolewski. Mała literka a robi dużą różnice.

Szok
@Xxx

No grubo, podajecie nazwiska pracowników na forum? Po prostu nie wierzę. Słyszeliście o czymś takim jak RODO? Do czego to zmierza, ludzie macie coś z głowami? Kroczycie po bardzo cienkiej linie, na takie coś są paragrafy!

Szok
@Szok

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego. Pomawiany podmiot nie musi być wskazany imiennie, jeżeli, biorąc pod uwagę inne okoliczności, można go zidentyfikować (wyrok SN z 23 października 1936 r., 2 K 852/36, RPEiS 1937, nr 4, s. 848). podmiot nie został wskazany,ale wyraźnie opisany, cyt.-ten grubas,zrobiła go dowódcą, i jeszcze kilka innych w tym pierwsza litera nazwiska. w ten sposób wszyscy pracownicy nww mogli go zidentyfikować.

@Szok

Nic tu nie jest napisane tylko poprawa nazwiska. Fakt źle to.

@Szok

Poprawa była po to bo wkurzające jest to co tu się wypisuje, bzdurne nieprawdziwe informacje. Może wpis z nazwiskiem tym pierwszym dotarł albo dotrze do tej osoby? Nie było w tym jakiegokolwiek celu ublizenia komukolwiek.

Roman
@Szok

NWW Co to w ogóle za skrót naucz się pisać

Bu ha ha
@Szok

Paragraf-paragrafem ale jest jeszcze cos takiego jak interpretacja przepisow. Ach , te kursy , za jaja i masło :D Przeslanka do pomowienia jest poswiadczenie nieprawdy , publicznie w celu utraty zaufania osoby pomawianej. Skoro "pomawiana" osoba robi rewolucje w firmie, zmieniajac sklady bez powodu , w dodatku nie informujac pracownikow o fakcie. To nie da sie inaczej okreslic dzialan ww osoby pod wplywem emocji. Tylko pytanie: Na kiego te podwyzki i premie uznaniowe za czekanie? Powoluje sie na art. 213§2. KK.

Miro
@Normalna

Ten gość jest super i bardzo kompetentny. Marudzicie leniwce bo krzywda wam sie dzieje. Wziąć się do pracy a nie marudzić. Szacun dla pana D. Jak się z nim popracuje naboera się szacunku.

Kicia
@Normalna

Szrek od paru miesięcy już błaga o ludzi. Obdzwonił już wszystkich znajomych z propozycją pracy,ale bez rezultatu.

Pawełek
@Kicia

Szorek błaga o ludzi powiadasz ciekawe. Rozmawiałem z nim w tamtym tygodniu o przejściu do niego bez rezultatu a bardzo chciałem jak usłyszałem ofertę 20 Umowa zlecenie lub 3300 umowa o prace do tego roczna premia kasa na święta ponad 1500 wczasy pod gruszą dodatki za szkolenia a ty twierdzisz, że on błaga o ludzi.

Czy Impel Security ma ściśle ustalone godziny pracy?

To zależy gdzie Cię poślą. Ale są obiekty że pracujesz rano lub po południu.

Lolek

Do oporu i cie (usunięte przez administratora)na godzinach

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Impel Security?

6lat

Rekrutacja wygląda normalnie idziesz składać papiery rozmowa i pracujesz. Tak było w moim przypadku i robota była super. Rozmawiałem z jednym z kolegów któryś się w tym roku rekrutować więc znam temat z opowiadania. Ja mogę tylko powiedzieć że pracuje w firmie gdzie nawet nie potrafią wypłat nam prawidłowo naliczyć nie wiem czy tak jest na innych obiektach ale w Bydgoszczy Niestety przy wypłatach ciągle brakuje i to znaczna sumy więc sama widzisz rekrutacja może być fajna ale zderzenie z rzeczywistością Sam sobie odpowiedz. Sam nie wiem ile zarabiam bo ostatnie dwa przelewy znacznie się różnią od tego co mi się wydawało Mój pracodawca twierdzi że to wina systemu tylko szkoda że ten system się nie myli na naszą korzyść tylko zawsze z naszą stratą. Bardzo proszę dajcie nam znać z innych miast czy to tylko u nas w kujawsko-pomorskim jest taka sytuacja Czy wszędzie mają tak wspaniały system

Hania sprzataczka
@6lat

Przyjmują bo ludzi nie mają no i grupy się kończą nareszcie to dobry znak firmy do lamusa pojda

Czy w Impel Security są szkolenia zewnętrzne?

Justyna

Szkolenia wyglądają tak przyjmujesz się podpisujesz szkolenie i basta tak robi impel Wrocław zero szkoleń a o ciuchy nie idzie się doprosić ten covid niech będzie na długo odbije im się czkawka niech żyje Covid nie zyje

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel Security? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Lewicki

W Bydgoszczy to samo w Kablu w Telefonice zmienili szefa ochrony który wykańcza ludzi połowa zwolniła się sama druga na chorobowym pozostali tyko desperaci . Zrobił prywatny folwark każe ludziom co godzinę chodzić po 26km. przerwy śniadaniowej nie uświadczysz stale coś do roboty praca po 12godzin intensywna bez pytania daje 24h zmiany ... jest strasznie - mimo skarg pracowników nic się nie dzieje dyrekcja nic nie robi

Judasz
@Lewicki

A który tam szef mądry masakra jakaś 17.02.2021 numery sami odwalają te firmy niedługo pójdą do (usunięte przez administratora)posądza na firmach co impel obsługuje emerytów i będą kawę pić a kamery dyski nagrają i po ochronie precz z nimi złem koniecznym

Paweł Chrybka

Jestem ciekawy wypłat w tym miesiącu jak norma godzin wynosi 186h. Umowa o pracę na najniższą, zlecenie na najniższą to są jakieś cyrki.

Paweł Pipka
@Paweł Chrybka

zrezygnuj bądź szczęśliwy gdzie indziej

Olaf
@Paweł Chrybka

Przyjmnij się do ochrony Pratt Kalisz Impel tu szef ochrony nie ma pojęcia o grafiku i robi 3 y jedynki pod rząd i nocka to tepak stary klawisz jest ale tu szefy pechowcy zmieniają się co chwila widocznie to świadczy o imelu przełożonych jaki Pan taki kram zenada

Rr

Daj jej sppkoj, musi sie lizac do bezobobiawego, bp ona jest nikim

Jak ci wyrwal grzejnik, to sie grzej

Wróg Marii

Dlaczego tak spokojnie ta od bialych skarpetek lazi po tym (usunięte przez administratora) nezobjawowy zaczepia, jak ktosa biale ma na nohach po butami a nie na nohach i nie szura??? I krzycza ,ze nie w nich a ona w szlafroku?

Jan
@Wróg Marii

Najpierw niech na siebie poptrza, jak dowodcy przyklad daja, ha ha....

Czy pracownicy Impel Security chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

taka prawda

Pracownicy są tak (usunięte przez administratora) tyraniem za ochłap, że nawet gdyby coś zorganizowano mieliby to głęboka w czterech literach

Kag
@taka prawda

Potwiiiierdzam

Kniaź 67

I tak jeszcze na marginesie . Część osób pracujących obecnie dla Impela zapewne pamięta mnie , gdy rozwiązywali OWC na 105 . Mieliśmy walczyć z aronem o wyższe stawki i zanim dojechałem na rozmowy o nowym zatrudnieniu podpisaliście umowy za 6.50 . Zawsze wszystkich krytykowaliście tylko nie siebie , zawsze narzekaliście na każdą firmę i zgadzaliście się na najniższe stawki . w obecnej sytuacji proszę przestańcie jątrzyć i spójrzcie w lustro i o ile posiadacie trochę więcej honoru od polityków to po raz kolejny już w nie spojrzycie bo zobaczycie zdradzieckie m...y . Z poszanowaniem dla tych których to nie dotyczy . Szanujmy się ...

@Kniaź 67

Ale z ciebie (usunięte przez administratora) że się na negocjacje spóźniłeś ja się z baba Jagę jakoś dogadałem i co najlepsze Nie byłem pierwszy nawet jest koleś który pierwszy drze gębę Nie przychodźcie. Typowe nakręcanie ludzi aby samemu sobie lepsze warunki załatwić No i oczywiście dobrą lokalizację tam gdzie się cały czas chciało dostać (usunięte przez administratora) Walczcie walczcie żeby ci co najgłośniej krzyczą na Babę Jagę mieli najlepiej. Czuję się usprawiedliwiony bo nie chcę ryzykować A zdradzieckie mordy to ci którzy krzyczą a już są dogadani od poniedziałku wtedy pogadamy Kto jest zdradziecko mordą A kto jest uczciwy. Ciekawi mnie co wtedy napiszesz a lustro to im możesz proponować bo ja się poddaję ale nie kosztem innych nakłaniający ich aby nie przechodzili nie załatwiam sobie dobrego miejsca. Judasza mi są ci co twierdzę że nie przejdą a już dwa najlepsze sądy mają obstawione.

@Kniaź 67

A zapomniałem dodać najlepsze są te legendy ,dochodzące do nas wiadomo skąd Tylko dziwnym trafem byłem dzisiaj się zatrudnić i na pytanie Czy facet ma pełną obsadę oprowadził mnie po całym obiekcie i okazało się że wszędzie ludzie byli i był pełen skład. Ale najwygodniej jest krzyczeć że nie ma ludzi nie ma wystawionych posterunków nie dadzą rady zostaną wyrzuceni i tym podobne. My ryzykujemy a inni pewnie niezłe kwoty za to zbiorą. Ja przechodzę i nie namawiam innych do przejścia czy też zostanie ale manipulować z tobą nie dam

Barca268
@Hans

Ty Hans jakoś dzisiaj byłem około 13 na wszystkich Sądach i na Wałach brakowało 2 ,Nowy Rynek 12 -1 brak Na toruńską wjechałem bez problemu prywatnym autem pokazałem tempakowi przez szybę książeczkę broni a on myślał że to przepustka nie wspomnę że sprawdzal mnie wyłączonym garetem można wnieść i wjechac bez problemu Taką mają biede że nawet Garetów niemają na obiektach Ochrona Zaje....ta

@Barca268

Wykrywacze to zapewnia sąd a nie firma jeśli chodzi o jakość to problemem będzie jak zaczną robić imprezy jak wiadomo kto. Szczytem bezczelności jest to że Dostałem właśnie sms-a że bym nie przychodził Myślę że wielu z nas dostało podobnego a z nadawcą mam w niedzielę 24 Właśnie na tym sądzie. Ciekawe co mi rano powie ja odpuszczam i nie namawiam do tego innych ale szczytem bezczelności są właśnie takie sytuacje. Koleś z handlował jedność dla lepszej posadzki bo przedtem był na Wałach a na zmianę posterunku nie miałby najmniejszych szans więc wykorzystał okazję. Dlatego ryzykuje bo mam jeszcze jedną propozycję pracy bo uważam że na sondach za dużo emocji i czas się ustatkować. Jachu w pełni cię rozumiem Proponuję uderzyć ci do OWC praca stała zawsze będziesz miał wypłatę i przede wszystkim będziesz sam o sobie decydował a nie fałszywi koledzy i koleżanki

@Hans

Tylko na Wałach brakowało tylko trzech ludzi , a ci co byli to umowy zlecenia , ale skąd masz to wiedzieć skoro zapewne nigdy nie byłeś na obiekcie skoro trzeba cię było oprowadzać i na pewno nie czytałeś specyfikacji . Ktoś kazał pisać tobie takie bzdury , aby nas zmiękczyć . Nic z tego chłopie , ochroniarze którzy się cenią mają jaja .

@Kniaź 67

Chyba wam każą takie bzdury pisać bo ja od paru dni nie jestem tam pracownikiem więc jak mogę wejść do pomieszczeń żeby widzieć ludzi a ty oczywiście wszystko widziałeś i wszędzie cię wpuścili tak. Przestań puszczać te fałszywe informacje a jak już puszczacie to chociaż Ustalcie bo każdy pisze co innego za chwilę się okaże że nikogo tam nie było a sądów już w tym miejscu nie ma

@Hans

Dzisiaj byłeś oprowadzany , a od paru dni jesteś pracownikiem . Moje gratulacje , myśl co piszesz o ile masz czym . Byłem dzisiaj i poza jedną kobietą z Microsa nie spotkałem nikogo kto pracował na sądach .

@Hans

Hans , Bruner się wścieknie , że nie z nim handlujesz posadzkami na SONDACH ! :-)

@Hans

Hans , ile klas skończyłeś ? Kwalifikowanym na pewno nie jesteś . :-)

Mucha bez ucha
@Kniaź 67

Jest jest kwalifikiem tylko ze Hans, Jachu i jeszcze kilkanaście innych nicków pod który mi się podpisuje to w rzeczywistości Hansia, Jasia itd. Taka brzydka czarna mała sucha ku...pa o urodzie kapo z obozu koncentracyjnego lubi jeździć komunikacja miejska w godzinach szczytu. Wszystko w temacie zostalas zdemaskowana oszołomko. Bez odbioru

Coconut
@Hans

Jaaaaasne, polepszenie sobie warunków. 16zł na ręke, kiedy wygrali przetarg biorąc od sądu ~20zł netto. Nie wiem ile jag dokłada w takim wypadku do interesu. Chyba, że czyni cuda. Ledwo odbił się od dna, ale da pracownikom taki hajs, że nie będą mieli co z nim robić. Jeżeli jakimś sposobem uciągnie sądy, to wszystko wyjdzie przy wypłatach. Jak nie tego, to kolejnego miesiąca. Rozumiem, sąd to dobry obiekt, ale nie chciałbym pracować w firmie o bardzo bujnej przeszłości, jak i niepewnej przyszłości. Możecie dalej wypisywać te brednie, ale nikt, kto ma choć trochę oleju w głowie, nie łyknie takiego pierdzielenia. Literatura science-fiction światowej klasy.

@Kniaź 67

Nie jestem czytaj ze zrozumieniem Bo ciągle będą tobą manipulować jak masz taki poziom rozładunku

@Mucha bez ucha

Dzięki za info , taki mały krecik .

@Kniaź 67

Do niedzieli, tyle w temacie Myślę że nie jednemu kopara opadnie wtedy Popiszemy sobie jacy wy jesteście porządni. Chcesz ryzykować ryzykuj ja ci nie bronię a nawet Pochwalam Ja też wierzyłem w tą spółkę że jeden za wszystkich wszyscy za jednego ale kiedy zobaczyłem mój grafik na przyszły tydzień to strasznie się zdziwiłem. Potrafię zrozumieć Ola nie firmy ale jak ktoś tak wystawił kolegów zaciągając się do baby Jagi jednocześnie nakręcającaby nie przechodzili to po prostu (usunięte przez administratora)

@Hans

Jachu , Stachu czy też tam Hans . Już wiem dlaczego nie masz jaj , przecież urodziłaś się bez nich . Dzieci też nie masz , a obozy są nieczynne od 45-tego . Pozdrawiam i proponuję znaleźć zdrowego koguta któremu wszystko jedno .

@Kniaź 67

Poczekajmy do niedzieli pierwszy Napiszę Kto jest ze mną na dyżurze jest jakieś dziwne że to będziesz ty

@Hans

Kobieto o czym ty bredzisz ?

Garrett
@Kniaź 67

Bezjajeczny Hans vel Jachu nagle zamilkł. Zatkało kakao po wpisie muchy???? Tak jak Kniaź napisał szerzysz defetyzm i mącisz raz występując przeciwko Impelowi innym razem krytykując jaga. Nie masz wlasnego życia np. dzieci to się nakręcasz w Internecie wypisując takie brednie i prowadząc dyskusję sama ze sobą. Masz coś z głową babo? Teraz koniecznie asekuracyjnie coś napisz jako Hans lub inny Helmut to wszyscy pewnie pomyślą, że ty to nie ty. Wdepnęłaś we wlasne (usunięte przez administratora)

@Garrett

Przecież mówiłem że nie będę się odzywał do niedzieli bo napiszę z kim mam dyżur. A tak w Pani najbardziej poinformowane wiesz o tym że z piątku na sobotę facet miał nockę z starej gwardii Oczywiście jak inni krzyczeli nie przejdę nie przejdę. A teraz najlepsze Spróbujcie zadzwonić na ogłoszenie z OLX Odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego Nie zapraszają już na rozmowy. Odpowiedź jest prosta od środy zaczynają kolejne osoby

@Garrett

No i jak obiecałem jastem na dyżurku petrzę kto schodzi, kolejny twardziel.rozpoczynam piętrze jest następny, dzwonię na rodzinny szok kto odebrał telefon pan nigdy nie przejdę.

@Kniaź 67

Coś mi się wydaje że znowu zrobiłeś to co kiedyś jak Aron wchodził. Podkręcił eś najpierw ludzi później sam się do gadałeś. I faktycznie Kojarzę cię z tamtego okresu jak na samo negocjowanie stawek które nas podkręcił sam się spóźniłeś aby inni zrobili dla ciebie dobrze swoimi osobami.. ty jak zwykle zwanie niczym nie ryzykować i tu to samo

Sebix
@Kniaź 67

Za Arona było 7 złotych/h netto na 105.

Tttt
@Kniaź 67

W Aronie na Szubińskiej 105 było 7 złotych netto/h.

Impel

Ależ się tu pozmieniało nie było mnie raptem jakiś czas a tu znów jeden na drugiego wali mu po ryju ludzie co wy (usunięte przez administratora) robicie do roboty a nie spać w pracy po kątach to jest skandal pozdrawiam wszystkich impelowcow całuję was moje skarbenki .

olaboga
@Impel

Tato nie pij ,pujć jusz spaci

Impel
@olaboga

Córeczko musisz idź spac

Olaolajebabola
@Impel

Nie mogem. Cienżko pracujem na cieciofni

Blsla laseczks
@Olaolajebabola

A co zakręciłaś się w kablach

Odbiorca

Mam nadieje ze to dlugi drucik

SmakoszPiwa

O co chodzi z tymi nieścisłościami finansowymi w jednym miesiącu pracownicy otrzymują podwyżkę w drugim już tej podwyżki nie ma. Powprowadzali jakieś 4 minutowe przerwy bezpłatne do każdej godziny. Firma nie wypłaca urlopów, nic z tego nie rozumiem.

Sylwek
@SmakoszPiwa

Nie rozumiesz prostych podstawowych spraw dlatego jesteś tam gdzie jesteś

Agata

@ja a to co najbardziej ci tu nie odpowiada?

nie polecam pracować same trepostwo i wyzysk na ludziach

Roman5
@ja

Bzdury tam jest miła atmosfera profesjonalna kadra kierownicza nie tak jak w innych filmach. Podkreślić tutaj trzeba że takiego kierownika to ze świeczką szukać

@Roman5

Jak mu wchodzisz między pośladki to wiadomo że jest dobrze pewnie za donos coś więcej da hehe wiadomo o co chodzi Roman :)

Masz rację brawo Ty Pozdro

Pierwszy raz słyszę ha ha dobre dobre jak będą jakieś newsy to pisz śmiało :)

Nieznajomy

No widzę bardzo ładnie się dzieje w implu jedna osoba to po prostu już jest CELEBRYTKA nie ma czego zazdrościć tylko najlepsze jest to że Impel nic z nią oj przepraszam z nimi nic nie robi tak jak na SADACH same KOLESIOSTWO hahaha

Nemo

Faktycznie skończyły się bezobjawowo ale trudno jest ruszyć gościa który ma wiedzę. Bo co by było gdyby pewne sprawy się posypały i dotarły wyżej. Jak to skwitował jeden z pracowników że mogą mu skoczyć niech najpierw sami robią tak jak powinno być. Pragnę tutaj zadać pytanie czy ten posterunek drugi na żywności powinien być całodobowy Czy w godzinach w których może pojawić się Control. Jeszcze mógłbym zebrać wiele takich pytań wniosek jest jeden trudno jest podziękować klientowi który może wywlec Takie babole

@Nieznajomy

To znaczy? Ja mam dopiero zacząć I jak czytam te opinie zaczynam się bać.

@Nemo

Spokojnie Nie jest źle a ty nie masz się czego bać

Elo
@Nemo

No to zacznij w impelu zostają ale tylko same przy dupasy kierowników co z tego że dają umowę o pracę? Jak i tak prawie nikt nie szanuje tam pracownika ale ponoć Impel otwiera stajnię heh :)

Bydgoszcz Rybaki

Czy ktoś sprząta ulice Rybaki, ciągle bałagan a teraz lód, nie posypane, byle jak odśnieżone, zabić się można tak ślisko. Może ktoś się w końcu tym zajmie.

O boże

Jak czytam te wypociny to aż się chce śmiać każdy (usunięte przez administratora) na każdego a jak przychodzi co do czego to każdy wchodzi w (usunięte przez administratora) i to na dodatek bez mydła każdemu kierownikowi pozdro :)

Ty

A co ty chcesz od córeczki tatunia? Bardziej bym się przejął że ciągle nie tak Jest coś z kasą brakuje 400 wyrównują 200 i tak w kółko. Wrocław powinien się przyjrzeć tej sprawie. Jedyna rzecz która się zmieniła to ksywka szefa parzystokopytne go na bezobjawowego

@Ty

Nic nie chcę poprostu spodobała mi się ta piosenka pasująca do danej osoby i tyle :)

Wiktoria

Nie szukają pomocy dla księgowej?

wojtek

pracuje w impelu ponad 7 lat z mała przerwa w owc porównując prace w tym płace oraz opinie kolegów w różnych firmach oceniam pozytywnie sa pewne drobne zastrzezenia ale gdzie ich nie ma p gl ksiegowa z towarowej bardzo mila nigdy mnie nie zawiodła pomocna i tu mowię szczerze zna sie na rzeczy ,nie mam zamiaru zmieniac tej firmy

Jugo
@wojtek

Tylko u nas w OWC jak trafić ci się kwarantanna to dostajesz normalne pieniądze zbliżone do tego co dobrze zarabiasz a u was 80% od najniższej krajowej. Tobie tylko się wydaje że dobrze zarabiasz

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Security