Opinie o Impel Security w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Bydgoszcz

zuzka

to fakt, zmieniasz miasto nie zmieniasz firmy, ja tez miałam taka sytuacje i to bardzo wygodne i wielu stresow można ominac

jacek

duzy plus tej firmy jest taki, ze można pracować w roznych miastach, bo ja przeprowadzając się z jednego do drugiego, po prostu zmieniłem tylko miasto a praca ta sama zostala

arek

to fakt, ze tutaj prcuje się stabilnie, o ile się dobrze pracuje oczywiscie

ignacy

w ochronie pracuje od lat, w roznych firmach miałem okazje, dopiero impel zapewnil mi stabilne zatrudnienie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel Security? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
jacek

radek ma racje, ciezko znalezc tak uporzadkowana firme ochroniarska

radek

wyplata na czas, praca uporzadkowana, mi pasuje, bo to miejsce gdzie przynajmnie wiadomo co trzeba robic i nie ma balaganu w ogranizacji

pawel

ale rodziny sie nie wyzywi za nic, wiec pracowac warto a to dobre miejsce do tego

mariola

zgadzam sie, jak jest w pracy dobrze, to inaczej siepodchodzi do zycia prywatnego, grunt to miec pozytywne nastawienie

oleg

i o to chodzi, zeby do pracy chodzilo sie z przyjemnoscia i zeby w pracy pracowac w odpowiednich warunkach, to tutaj jest

michal

to fakt, praca to wiekzosc naszeg zycia, mi tutaj czas leci calkiem milo, nie szukam zmiany w kazdym badz razie

robi

komfort pracy sporo daje tym bardziej ze spedza sie tam cale dnie, wiec atmosfera jest wazn, do tego kasa na koncie zawsze jest kiedy byc powinna, c jednak ma ogromne znaczenie

nina

to wazne, bez organizacji nie ma nic, a jak menagerwie mysla, to i na nizszych szczeblach jest inny komfort pracy

radi

jest tak jak pisza, poukladane i widac, ze na gorze ktos mysli o organizacji

kinga

kadra zarzadzajaca na wysokim poziomie ma naprawde spore znaczenie dla rozwoju i dobrego kierunku firmy

zosia

sporo menadzerow potrzebuja, widac, ze ida do przodu i kadra zarzadzajaca jest w cenie

olaf

prace mozna dostac na roznych szczeblach i na roznych stanowiskach tutaj, zalezy czego sie szuka i jakie sie ma kwalifikacje

jacek

doswiadczenie mile widziane, ale i jest to miejsce na zdobycie doswiadczenia, dla mnie 5 lat temu byla to nowa praca, a teraz juz wiem wlasciwie o firmie wszystko

jest

przeczytajcie dzisiejsze NOWOŚCI TORUŃSKIE tam jest artykuł o praktykach stosowanych w kujawsko- pomorskim

sylwia
@jest

Subiektywny punkt widzenia i jakiś ekstremalny przykład nie może rzutować na ocenę pracodawcy , nie generalizujmy opinii.Mam dobre doświadczenie z Impelem.

nina

kwalifikacje i umiejetnosci, to sie liczy wiec jak sie znajdzie oferte dla siebie dobrz ejest aplikowac

olka

to nawet na takie wysokie stanowiska mozna spokojnie rekutowac? o to spoko bardzo, widac firma idzie do przodu

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Security