Opinie o Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura w Katowice

Bardzo przykre doświadczenie

Oddział Katowice. Nie polecam. Fatalna, fałszywa atmosfera. Pracownicy obsługi administracyjnej(usunięte przez administratora) traktują z góry i bez szacunku pracowników niższej kategorii (najgorzej mają praktykanci). Brak możliwości rozmowy z przełożonymi (trzeba zabiegać rozmowę jak o audiencję). Śmiech na sali.

@Bardzo przykre doświadczenie

Niestety takie uwagi piszą osoby ktore zwyczajnie sobie nie poradziły, nawet z najprostszymi zadaniami. Tego typu firma wymaga od kadry pewnego poziomu, który pisząca osoba widocznie nie spełniła.

@Zespół

W pierwszej kolejności warto dbać o dobrą atmosferę pracy, i przyjrzeć się bliżej krytycznym uwagom, zanim w odpowiedzi zarzuci się komuś niekompetencję.

czytelnik Nowy wpis
@Zespół

żeby zasłużyć na traktowanie z szacunkiem, to chyba nie trzeba reprezentować konkretnego poziomu? Ach, ta branża...

Aneta Nowy wpis

Czy kancelaria prowadzi staże ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura?

Jan Nowy wpis

Owszem są :) i to jest fajne w tej firmie

Alina

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są warunki płacy?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
pracownik administracji

Bardzo nieprzyjemna atmosfera pracy w dziale administracji, to prawda, że traktują ich z góry i bez szacunku. Zostawanie po godzinach to standard, za wyrobione nadgodziny nie zapłacą.

pracownik 1234
@pracownik administracji

szczera prawda

@pracownik administracji

Kolejna uwaga tej samej osoby, cóż...trudno widocznie pogodzić się z własną niekompetencją. Łatwo oczerniać na anonimowych forach, które na szczęście nie są anonimowe.

niko

szukając pracownika na stanowisko specjalisty ds. marketingu, przyjęli mnie do pracy OD ZARAZ po moim zwolnieniu z poprzedniej firmy, zadzwonili aby oświadczyć, że znaleźli kogoś lepszego i ze im bardzo przykro, polecają się na przyszłość, ale współpraca z nimi jest niemożliwa i nieaktualna ! szczerze odradzam aplikowanie na oferty pracy do tej kancelarii, są niepoważni i nie zdają sobie sprawy jak ciężki jest rynek pracy, ale pociesza mnie fakt, że karma wraca:) pozdrawiam!

@niko

Niestety wypowiemy sie w tym temacie, niestety okazało się ze piszący powyższą uwagę kandydat podał „średnio” prawdziwe informacje. Kancelaria prawna to miejsce szczególne i wymaga pewnych podwyższonych standardów. Jednakże dziękujemy za tą uwagę, to tylko potwierdziło słuszność podjętej decyzji. Zespół:)

Bartek

To jeszcze pozostaje zmienić firmę i może będzie lepiej? Wszędzie dobrze gdzie.....

Pani Mecenas

Pracowałam tam kilka lat...gdyby nie sprawy rodzinne byłabym tam dalej ...Moge tylko powiedzieć ze jest tam świetna atmosfera, ludzie na poziomie i z klasą, której nie spotkałam w innych firmach. Zle wpisy robią niestety osoby niekompetentne, ktore zwyczajnie nie radzą sobie z sobą i pracą. Gorąco polecam kancelarię, jeśli chcesz miec poczucie dobrze spędzonego czasu to warto. Moze kiedyś tam wrócę :)

Inny
@Pani Mecenas

Niekompetentne jest merytoryczne oceniania anonimowych osób tylko i wyłącznie na podstawie ich anonimowych wpisów. Złe wpisy robią osoby niezadowolone, a to nie to samo, co niekompetentne. Na przyszłość polecam bardziej przemyśleć treść wpisu mającego na celu stworzenie dobrego wizerunku firmy, tak aby być bardziej wiarygodnym w wyrażaniu swojego zadowolenia z pracy w danym miejscu.

Mariusz
@Pani Mecenas

Fajnie, że byłaś zadowolona z pracy i polecasz ją innym. Dobra atmosfera, o której piszesz jest bardzo motywująca dla pracownika. Czy mogłaś liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Jakiego rodzaju umowy były podpisywane przez pracodawcę? Stabilne zatrudnienie jest jednym z ważniejszych czynników branych pod uwagę przy podejmowaniu pracy.

Niga

Pracuję w Kancelarii od ponad 8 lat. Umowa o pracę. Możliwość rozwoju zawodowego. Wynagrodzenie zawsze płacone w terminie. Przyjazny Pracodawca.

Nikon
@Niga

Wynagrodzenie nie jest dobrem luksusowym a juz napewno nie "terminowe". Zart jakis

Nikon82

Nie mogę się zgodzić z tą opinią. Również wysłałem CV w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę jakie Kancelaria zamieściła na portalu pracuj.pl. Poszukiwali Prawnika. Po dwóch rozmowach zostałem zatrudniony na umowę o pracę i od ponad roku jestem stałym pracownikiem. W mojej ocenie stabilny uczciwy Pracodawca.

Mhm
@Nikon82

a to ciekawostka : ]

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura - Katowice

Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura