Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura

Katowice

Opinie o Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura

niko 2016-06-13 14:01:33
szukając pracownika na stanowisko specjalisty ds. marketingu, przyjęli mnie do pracy OD ZARAZ
po moim zwolnieniu z poprzedniej firmy, zadzwonili aby oświadczyć, że znaleźli kogoś lepszego i ze im bardzo przykro, polecają się na przyszłość, ale współpraca z nimi jest niemożliwa i nieaktualna !
szczerze odradzam aplikowanie na oferty pracy do tej kancelarii, są niepoważni i nie zdają sobie sprawy jak ciężki jest rynek pracy, ale pociesza mnie fakt, że karma wraca:) pozdrawiam!
Nikon82 2016-06-27 21:39:56
Nie mogę się zgodzić z tą opinią. Również wysłałem CV w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę jakie Kancelaria zamieściła na portalu pracuj.pl. Poszukiwali Prawnika. Po dwóch rozmowach zostałem zatrudniony na umowę o pracę i od ponad roku jestem stałym pracownikiem. W mojej ocenie stabilny uczciwy Pracodawca.
Niga 2016-06-29 10:50:18
Pracuję w Kancelarii od ponad 8 lat. Umowa o pracę. Możliwość rozwoju zawodowego. Wynagrodzenie zawsze płacone w terminie. Przyjazny Pracodawca.
Mhm 2016-06-29 14:23:35
a to ciekawostka : ]
Nikon 2016-11-11 22:24:21
Wynagrodzenie nie jest dobrem luksusowym a juz napewno nie "terminowe". Zart jakis
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk - Szura