Opinie o Asc Workers w Świebodzice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Asc Workers. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Asc Workers o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asc Workers w Świebodzice

Iza

Co słychać w firmie? Dobrze się pracuje i dlatego nie piszecie?

Alicja

@Arti, a jak u Ciebie z wypłatą wynagrodzenia, jest terminowa? Powyżej niektórzy kwestionowali tę kwestię, więc skoro Ty ogólnie polecasz Asc Workers, to czy można zakładać, że u Ciebie nie ma z tym większego problemu?

Arti

Ogolnie polecam. Jestem wózkowym w Jelczu. O dziwo zarabiam wiecej przez agencje, niż chlopaki na zmianie w firmie. Pracuje 2 miesiące ale póki co polecam.

Alicja

@nznana na forum kasowane mogę być jedynie te komentarze, które naruszają regulamin forum. Jest on dostępny na dole strony - warto się z nim zapoznać. Na pewno opinia o tej samej treści, ale zapisane w zgodzie z regulaminem forum, nie zostanie skasowana.

Magazynier

szybko. Rozmowa i szybki test obsługi wózka w tym samym dniu w dodatku w samochodzie

Pytania o dośwadczenie i czy mam swoj dojazd do jelcza laskowic

nznana

Szkoda,że administracja kasuje moje komentarze dotyczące pracy w faurecia Wałbrzych. Bo co? Bo napisałam całą prawdę? Przykro się patrzy na takie cos. Zamiast pomóc człowiekowi, i jakoś zapobiegać wymienionym wczesniej przeze mnie sytuacjom, to zamiata się wszystko pod dywan.

Alicja

@nznana, z wypowiedzi @halinkazJelcz'nka, wynika, że to opóźnienia rzędu 1-2 dni. Wiadomo, że nie jest to przyjemne dla pracownika bo zawsze chce się mieć pieniądze na czas, ale nie jest to też na tak wielką skalę. @halinkazjelczy'nka, a jak z benefitami, jest jakiś socjal?

Halinka z Jelcz'ynka

Pisze o Jelczu Laskowicach. Tez tam pracuje poprzez asc workers. Umowa zlecenie i 8godzin dziennie. wyplata to niecale 1900 na reke

Alicja

@HalinkazJelczynka możesz napisać konkretnie o jakiej lokalizacji piszesz? Tutaj jest forum Asc Workers z Świebodzic, więc żeby być konkretnym należy precyzować miejsce, o którym się pisze. Ze względu na to, że w różnych lokalizacjach pensja może być wypłaca w różnym terminie.

Halinka z Jelcz'ynka

U nas w Jelczu raczej wszyscy dostają kasę miedzy 9-11, Fakt w umowie jest napisane 10-go , 1 dzien spoznienia im daruje, bo kasa zawsze jest. Praca jak każda inna produkcja.. nic nadzwyczajnego, ale przynajmniej jest mozliwosć nadgodzin i zawsze pare zł sobie dorobie.

Alicja

@nznana czy wynagrodzenie często było wypłacane z opóźnieniem, czy opisujesz jednostkową sytuację? Terminowość wypłat to bardzo ważny aspekt pracy na co dzień - wielu pracowników uważa, że brak terminowości może świadczyć o problemach w firmie. Jak to wygląda w Asc Workers?

nznana
@Alicja

dzis byłam o 8 podpisac to o wypłate. a nadal jej nie dostałam, a przelew ma byc 10 ;) zawsze tak jest,a rachunki do oplacenia.(usunięte przez administratora)

Alicja

@Spokojna, a co przede wszystkim podoba Ci się w pracy?

Spokojna
@Alicja

Przelew na konto 10-tego

Spokojna

płacą tyle co wszędzie... a praca przynajmniej na miejscu z mozliwością nadgodzin. Dla mnie ok

Żarów/z

Ogolnie stawka nie jest najwyższa, ale jest duzo nadgodzin i 2500 na rękę mozna dostać, jesli tylko komuś sie chce

Alicja

@Jelcz-Laskowice to znaczy, że spotkałeś się z taką sytuacją, gdzie podczas rozmowy kwalifikacyjnej rozmawiałeś z rekruterem o kwocie netto, a następnie na umowie okazało się, że brutto?

Katharina

jest dobrze. 14 zł na h Jak ktos chce pracować to 3000 wyciągnie

many
@Katharina

Owszem, ale brutto i za ponad 200 godzin w miesiącu.

pola

Jako adminisrator na spokojnie można dobrze się napracować, a przecież i stawki są za to odpowiednie. Premie się pewnie zdarzają, bo o nawet takie dwuskładnikokwe wynagrodzenie jest teraz trudno. Przynajmniej wiadomo że mają na uwadze zadowolenie kadry.

jaguarbbb

a co z zakazem pracy w firmie konkurencyjnej po rozwiązaniu umowy? nie można pracować ale innej agencji przez rok?czy dla innych podmiotów też?

gosc1234

A ja mam pytanie czy pracuje się tam w weekendy?? i jak wygląda praca na magazynie?

pracownik ASC

Ja gorąco polecam. Wiem, że jak sie przyłożę, to bardzo dobrze zarobię. Dzięki mojemu kierownikowi mam pracę, dobrze zarabiam i wyszedłem z długów. Dzięki(usunięte przez administratora)

gosc23

ja również polecam, umowa zlecenie, ale zarobki są naprawdę wysokie. za godzinę pracy z premią mam około 12 zł na rękę.

doris
@gosc23

a jaką pracę wykonujesz że masz 12 zł z premią bo ja mam 9 zł i też pracuję w ASC w faurecii wałbrzych na myjce

Zostaw merytoryczną opinię o Asc Workers - Świebodzice

• Jak się pracuje w Asc Workers?

Zobacz opinie na temat firmy Asc Workers tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asc Workers?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asc Workers?

Kandydaci do pracy w Asc Workers napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asc Workers