Asc Workers

Świebodzice

Opinie o Asc Workers

EWA 2014-08-01 15:42:33
praca ok.tylko godzin dużo-można zarobić
Robol 2014-09-04 14:07:31
Gorąco nie polecam! Co prawda praca nie jest dość ciężka, ale strasznie duża liczba godzin. Na dodatek jest się jak ( usunięte przez administratora )ak zadzwonią trzeba przyjść do pracy. Niech nie zmyli nas nazwa kontroler jakości bo oprócz tego dochodzą jeszcze inne zajęcia tj. zamiatanie hali produkcyjnej, mycie maszyn i każde inne zajęcie jakie zleci wam przełożony. Praca przy substancjach szkodliwych nie jest dodatkowo płacona choć powinna być. Bardzo dużym utrudnieniem jest biurokracja bo na każde zajęcie jest kilka papierów do wypełnienia, a potem trzeba z nimi chodzić do mistrzów, których trzeba szukać po całym zakładzie. Do tego dochodzi jeszcze ciągłe poganianie podczas pracy przez koordynatorów, którzy mówią, że nie wyrobi się normy i to w dodatku przy umowie zlecenie, a nie umowy o akord. Nikomu nie życzę pracy w ASC.
Szop 2014-09-06 23:01:47
A ja polecam. Pracuję na umowę zlecenie w Żarowie i mam bardzo dobre zarobki. Pracownicy w firmie gdzie pracuję mi zazdroszczą bo zarabiam 50% więcej jak oni.
Masz rację robol, że trzeba być dyspozycyjnym ale za taką kasę warto. Zarabiam dużo więcej od moich rodziców, którzy mają 30 lat pracy. Pasuje mi taka praca na telefon. Gorąco polecam ASC
gosc23 2014-09-22 12:26:34
ja również polecam, umowa zlecenie, ale zarobki są naprawdę wysokie. za godzinę pracy z premią mam około 12 zł na rękę.
pracownik ASC 2014-10-04 21:36:21
Ja gorąco polecam. Wiem, że jak sie przyłożę, to bardzo dobrze zarobię. Dzięki mojemu kierownikowi mam pracę, dobrze zarabiam i wyszedłem z długów. Dzięki(usunięte przez administratora)
gosc1234 2014-11-13 18:55:16
A ja mam pytanie czy pracuje się tam w weekendy?? i jak wygląda praca na magazynie?
doris 2014-11-23 21:19:19
a jaką pracę wykonujesz że masz 12 zł z premią bo ja mam 9 zł i też pracuję w ASC w faurecii wałbrzych na myjce
jaguarbbb 2016-05-13 12:19:25
a co z zakazem pracy w firmie konkurencyjnej po rozwiązaniu umowy?
nie można pracować ale innej agencji przez rok?czy dla innych podmiotów też?
pola 2016-06-19 21:34:24
Jako adminisrator na spokojnie można dobrze się napracować, a przecież i stawki są za to odpowiednie. Premie się pewnie zdarzają, bo o nawet takie dwuskładnikokwe wynagrodzenie jest teraz trudno. Przynajmniej wiadomo że mają na uwadze zadowolenie kadry.
Katharina 2016-11-24 15:15:47
jest dobrze. 14 zł na h
Jak ktos chce pracować to 3000 wyciągnie
Zostaw swoją opinię o Asc Workers - Świebodzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asc Workers