Opinie o MIESZKO S.A. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MIESZKO S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIESZKO S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIESZKO S.A. w Racibórz

Idziesz do biurka na nocce a szlachetne panie prowadzą sobie prywatne rozmowy telefoniczne

@Anna

Nie tylko na nocce.Nie tylko rozmowy służą telefonem. Co do szacunku do ludzi,temat rzeka.

Koleżanka że zmiany

Pracowało z nami wiele Ukraińców. Czy zostali objęci jakąkolwiek pomocą?

Aga

Jak to jest z zakażeniami na zakładzie. Ludzie chorują,są na kwarantannie,a reszta co z nimi blisko pracowała,pracuje dalej...

Rafał
@Aga

Poważnie mówisz? Może jakieś zgłoszenie do Sanepidu by się przydało w takim razie. Chyba można to zrobić anonimowo, co nie? :)

MI
@Aga

Jak Cie to ciekawi zapytaj w eko oknach tam udzielą odpowiedzi jak się to robi hahaha

Beko
@Rafał

To jest myśl :)

I pracują, dalej...mimo kontaktu,heh

@Aga

Do każdej osoby poruszającej temat zakażeń i tak dalej. Najpierw popatrzcie na siebie w jaki sposób macie pozakładane maseczki i jak dezynfekujecie ręce

Karmelitka
@Aga

Corax więcej zakażeń.Ludzie pracują,mimo kontaktu z chorymi. Co na to pracodawca,BHP?

@Karmelitka

Nic na to.

Ktoś

Czyżby to miało uchronić od covida? W takim dużym zakładzie? Chyba żart! Moja żona leży pod tlenem, bardzo słaba z bólami całego ciała, bo przestrzegała zasad higieny, bo prawidłowo nosiła kaganiec itp.. miała kontakty z zakażonymi w zakładzie, bo w szatniach przecież się przebierają.. Wiecie co? Zdrowia wszystkich pracownikom Mieszka życzę i proszę nie pisać bzdur że maseczka chroni od zarażenia..

Emma

Przeważnie tylko nie zadowoleni pracownicy tu wchodzą i dają opinie jak ktoś jest zadowolony to nie szuka opinii swojej firmy po internecie a jak ktoś pisze że tylko zrobione tony się liczą, to chyba jest normalne w pracy że trzeba zrobić jakiś produkt żeby firma miała kasę na opłacenie pracowników,

@Emma

No właśnie opłacenie pracowników! Czy twoim zdaniem takie wynagrodzenie za te tony!! jest adekwatne co to trudu który z tym sie wiążę, o premi nie wspomne bo większośći zdaniem nie! Wiec daruj sobie takie uwagi!

@€€€

Zawsze możesz iść (usunięte przez administratora) do eko ????????

@Emma

Uważaj co piszesz bo ten serwis ma regulamin z którego można skorzystać! A jak nie potrafisz komunikować się bez obrażania drugiej osoby to światczy o tobie i o twojej kulturze której widocznie ci brak. A co do eko, to gdyby isć tym tokiem myślenia to każdy nie zadowolony pracownik poszedł by do eko, to nie został by nikt a tego chyba nikt nie chce. Mimo wszystko pozdrawiam.

@€€€

Nie chciało się nosić teczki trzeba dźwigać cukiereczki

gość
@Emma

pracowałam ale czy tylko eko-okna istnieją i,,Mieszko, wystarczy dobrze porozglądać się po rynku pracy i jak ktoś chce to też dobrze platną prace znajdzie i tak jak w każdej są plusy i minusy a zarobki nie najgorsze

Ambroży
@Emma

Wiesz uważam bardzo podobnie.. Pracuję w tej firmie już dosyć sporo czasu i nie rozumiem tych ludzi wypisujących te opinie.. POWIEM TYLE: Jak każdy z was zainteresował się swoją pracą tak samo jak wypisywaniem tych bredni na tej stronie wówczas wszystko by było w jak najlepszym porządku i nie trzeba by było tutaj nic pisać!!! POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE...

@Ambroży

Nikt nie będzie tam chciał pracować za takie grosze i traktowanie człowieka jak śmiecia. Wolą Ukraińców to niech sobie zatrudniają. Szkoda mi was co długo robicie bo pewnie jest takie same traktowanie ale prawdy się nie napisze bo po co. I pracowałam znam temat szkoda zdrowia.

Opserwator

Można by było napisać o tym osobniku sporo więcej! Naprawde sporo ale szkoda słów na tego ciecia zakładowego.

@Opserwator

Prawda o tym Marcinie szef zamieszania

@Była pracownica

Marcin to mąci woda i szczuje ludzi na siebie, ma z tego chora satysfakcję. I wciąż zasłania się swoją panią kierownik, bo jest nietykalny

@Opserwator

Wy to już nie macie o czym pisać. Tematy w Mieszku się wyczerpały?

Ona

Nie ale ludzie Prawle pisza

@Ona

Najpierw naucz się poprawnie pisać a dopiero później wypisuj brednie na czyjś temat. Po za tym Twoje życie jest aż tak nudne że interesujesz się czyimś? Żal mi Cię.

Cycu

Jakim prawem zakład dysponuje naszym urlopem, i wysyła nas na urlop kiedy chce a nie kiedy nam pasuje. To bezprawie.

Poprostu Nick

I historia lubi się powtarzać...Plan urlopów zaplanowany przez Mieszko. Do Twojej dyspozycji niewiele zostanie.

@Poprostu Nick

Po co wy się tam tak męczycie znajdźcie pracę gdzie indziej. Tam nigdy nie będzie lepiej.

@Gość

Prawda też tam pracowalam

Yoshi

I jak tam cukiereczki z premii Świątecznej zadowoleni? o ile ją wogóle mieliście ;)) Już zapewne wiecie jaką nagrodę my w Eko dostaliśmy :)) Tak Was czytam i widzę że nic a nic się tam nie zmieniło od 6 lat jak tam nie pracuje, tylko ludzie co mądrzejsi pouciekali z tamtąd …Wesołych i Spokojnych Świąt

Ambroży
@Yoshi

Powiem tak : Te cukiereczki z premii świątecznej są bardzo zadowoleni i dostali ją jak ci ciężko czytać ze zrozumieniem.. Nie wiemy jakie nagrody dostajecie w tym eko bo nas to nie interesuje (może uszczelki do okien, nie wiemy no).. Od tych 6 lat jak nie pracujesz w ,,Mieszko" to wyobraź sobie dużo się zmieniło na lepsze oczywiście bo największy obibok i leser poszedł do eko gdzie fiołeczkami już tak nie pachnie (wyobraź sobie że ty jako jedna osoba tam nie pracujesz i sporo się można dowiedzieć nie tylko z portali) MIŁO NAM ŻE Z TĘSKNOTY ODWIEDZASZ NASZĄ STRONKĘ.. Pozdrawiamy i powodzenia życzymy...

Boa
@Ambroży

A co zmieniło się na lepsze w tym zakładzie przez te 6 lat to że zabrali autobus zabrali jubileusz który wypłacali co 5 lat czy te żałosne premie które płacą kiedy chcą i oczywiście trzeba się upominać kiedy znów wypłaca

Polak
@Boa

To idź do eko jak ten yoshi i tyle..

Boa
@Polak

Demokracja wolność słowa to o co ci chodzi?taka jest prawda

Rencistka
@Yoshi

W eko takich ludzi jak ja nie przyjmują - ciesz się z tego co masz i nie bądź złośliwy bo nie znasz sytuacji zarówno zdrowotnych jak i społecznych. Mimo wszystko życzę jak najdłuższej pracy w eko ( o ile jeszcze tam pracujesz).

Ludzi coraz mniej.Uciekaja do innych zakładów.Gdzie podwyżki,premie. Gdzie zebranie z prezesem.Ostatnie z cztery lata temu.Poganianie,wymagania,to co można w Mieszku,mieć na porządku dziennym. Osobny temat, odnośnie pracownik-przelozony.

Taka tam

Prawda dobrze że już tam nie pracuje

Olgierd

Jak ci się nie podoba to się zwolnij!!! nikt na siłę tam nikogo nie trzyma przecież!!!

Pracownica...
@Olgierd

Jak słyszałam to do kadr tylko dwie osoby co chwilę dzwonia z karmelek i czekolady w sprawie autobusu zakladowego na terenie Raciborza... Dzwoncie tam i przedstawiajcie się z imienia i nazwiska może wtedy coś się ruszy... Teraz lamentowanie bo zima jest... A osoby ktore blisko mieszkają to nie chcą wydawac kasy na autobus. Tez mieli puścić dodatkowego busa na Krzyzanowice i echo bo ludzie sie nie zglaszaja jak maja puscic bus na 5 osob z każdej zmiany to im sie nie oplaca finansowo... Dzwonci ludzie a nie wypisujcie tu glupot!!!!!!

Anka
@Pracownica...

Była wysłana lista osób które chcą jeździć autobusem zakładowym, wpisało się mnóstwo osób, więc głupie gadanie że ludzie nie chcą jeździć to odwracanie kota ogonem. Sama dzwoniłam i znam przynajmniej kilka osób co dzwonili do kadr o autobus i jedyne co słyszeli to nie! Ileż można dzwonić i się prosić? To nie jest tylko że nie chce się ludziom kasy wydawać ale też nie ma autobusów na Mieszko po 2 zm. i na nockę. Polecam przejść się z ostroga na piechotę i zobaczyć jak blisko to jest. Biedne mieszko chce puścić busa po mieście ale ludzie nie chcą jeździć to dopiero głupota więc ty się lepiej zastanów co wypisujesz za bzdury!

@Pracownica...

Niech dzwoni kto chce.. jak widać coś stoi jednak na drodze że na dzień dzisiejszy ten autobus nie jeździ. Bądźmy dorośli już wszyscy wreszcie!!!

Pracownica...
@Anka

Wiem o tym ze bylo i obilo sie o uszy... Na noc jest autobus... A po 2 zm 22.14 bodajze ze sw. Rynku to lepiej isc ten kawalek niz cisnąc z buta cale miasto... Znam osoby co jeźdza z Ostroga... Tylko trzeba na niego zdążyć... A ze na czekoladzie zmieniają osoby na zmianę prawie punkt 22 to sorry... Pogadac z kierownictwem zeby wychodzic ciut szybciej z hali i kazzdy zdazy

kcinka

Mamy już 2022 rok za chwilę wszyscy wrócimy do pracy a tu zonk pewnie dostaniemy kartkę z planowaniem urlopu na cały rok i kombimuj cłoweku z urlopem i zostaw sobe 10 dni na postój bo zakład pewnie będzie stał w czerwcu 2 tygodnie a postojowe w tym czasie to coś nowego....

@kcinka

Te planowanie urlopu to i tak o kant stołu roztrzaskać bo i tak nikt się tego nie trzyma XD

@kcinka

Brawo za wpis. Tak,10 dni,bo zakład będzie miał postój. I to obowiązkowo,coś narzucone.

blep
@Jedna z pracownic

to niech postój zrobią w lipcu lub w sierpniu wtedy ludzie pójda na urlop i co ś wypoczna a w czerwcu ? Co .....

Oburzona

Super wypoczynek przed Świętami,nie mówiąc,po Świętach. W Święto Trzech Króli do pracki. Wesołych Świąt.

ON
@Oburzona

Nie pisz głupot bo jak poprosisz o urlop to go dostaniesz!!! (o ile go masz jeszcze)

@ON

Kto dostanie ten dostanie. Na dzień dzisiejszy mam ponad 10 dni a lider mi oficjalnie powiedział, że urlopu teraz nie dostane. Po nowym roku tak, ale nie w okresie świątecznym. Tak jest co roku.

@m

Chyba nie jest dziwne by firma produkująca słodkości nie miała co robić właśnie przed i tym świątecznym okresie prawda?.. POMYŚL TROSZECZKĘ PROSZĘ!...

@Oburzona

Jak taka OBURZONA jesteś to zmień pracę.. Bo dla wszystkich normalne jest że firma zajmująca się produkcją słodkości ma dużo pracy w tym okresie świątecznym i móc mieć tą sposobność by wywołać uśmiech na buziach przede wszystkim tych najmłodszych naszymi cukiereczkami... Ty jak idziesz do sklepu to oczekujesz by wszystkie zakupy jakie chcesz tam zrobić były.. więc my też nie chcemy zawieść klientów i sprostać ich potrzebom, oczekiwaniom...

M
@Olgierd

A teraz was zdziwie. Produkty świąteczne robi się nie w grudniu tylko lipiec sierpień wrzesień. Pod koniec roku bożonarodzeniowych asortymentów robi się bardzo niewiele. Nie jestem oburzona ani zawiedziona tym ze nie mam na koniec roku urlopu. Po prostu stwierdzam fakt jak jest w firmie.

Hillary

Pieniądze są ważne w pracy mimo że w tej firmie szału nie ma ale podejście wyżej postawionych pracowników do tych co pracują na produkcji niestety jest poniżające jeżeli chodzi o dział czekolady

@Hillary

Temat przerabiany bardzo często.Zgadzam się z tym jak najbardziej.

@Hillary

Llider....Taka osoba cieszy się w wybranej grupie społecznej autorytetem, władzą, która jest akceptowana. Jakże to jest obce pojęcie dla niektórych.

I co z autobusem!! Teraz chodzimy piechota lub jeździmy rowerami parę kilometrów i marzniemy , mokniemy. Bo wam się nie chce załatwić dowozu. Nie każdego stać na auto w tym zakładzie. Nie dość że jest mało ludzi to jeszcze my będziemy chorować i będzie jeszcze mniej, wzięliście to pod uwagę?!

Anka
@Zainteresowany

Dokładnie! Mieszko reklamuje się że jest dojazd do pracy a ludzie na piechotę muszą zimą chodzić. Chętnie dopłacę byle móc dojeżdżać ale firma ma ludzi gdzieś......

@Zainteresowany

Podzielam twoje zdanie, ale myslisz ze ich to interesuje? Bo uwarzam że wcale albo jeszcze mniej!

Małgosia

Zwolnice tą kierowniczkę z wieży. Brak szacunku do ludzi odnosi się jak do zwierząt. Ona jest chora psychicznie

Pani x
@Małgosia

Odnoszenie się arogancko i w sposób bezczelny do ludzi to standard w tym zakładzie. Ale niech pani uwierzy,są jeszcze gorsi. Wymagają,a podejście do ludzi skandaliczne.

@Pani x

Prawda to norma w tym zakładzie

Cycu
@Małgosia

Ale którą,migacza ?

Małgorzata

Witam,...sa ogloszenia do pracy na OLX.Gdzie nsjlepiej sie dostac,bo są różne opinie.Chodzi mi o działy produkcji

@Małgorzata

omijaj z daleka dział karmelek ...reszte dopowiedz sama ten dział nie polecam kategorycznie a tak wafle przepakownia czekolady da się pracować najlepsze to wafle i na przepakowni jest fajnie czekolady troche mniej ale da się tam wytrzymać i najdłużej tam się utrzymują ludzie jeśli o umowy chodzi [nawet 6 miesięcy pociągniesz bo umowy z miesiąca na miesiąc przedlużają] a karmelki tragedia..

Aga

Dział czekolady :))))

Bubu
@GOŚĆn

Dlaczego nie karmelki? Jest tam aż tak źle?

GOŚĆn

Niema za co jest tam fajnie wszędzie trzeba pracować no i wszędzie jak w każdej pracy są ludzie i ludziska a firma najgorzej nie płaci niby narzekają ale da się tam pracować i zarobić i tym bardziej jak nie ma tej średniej krajowej do różnice dopłacają sobót dużo nie polecam tak 2 bo wpadniesz w duży pułap podatku a najlepiej przekonać się samemu bo opinie też trzeba umieć wypośrodkować z większością się zgadzam ale nie dokońca

mmbob
@Bubu

Hałas pył gorąco i głośno te 4 słowa wystarczą by podsumować dział karmelki.....

@Aga

Owszem...lecz zależy do kogo na zmianę

@Bubu

mobbing i wygryzanie pracownikó nawet tych sezonowych nawet ci nowi co byli ostatnio to pouciekali byli w kadrach to powiedzieli że jak się nie podoba to mogą się zwolnić wszystko z tego działu ucieka jak jest mądry i nie da sobą pomiataćnie mówiąc o reszcie...

@GOŚĆn

Dokładamy wszelkich starań do jakości obsługi zarówno Pracowników, jak i Kandydatów, bardzo chcielibyśmy, aby w strukturach naszej firmy pracowało się Państwu jak najlepiej. Jeśli Pani/Pan chciałby/chciałby zwrócić nam uwagę na konkretny aspekt wykonywanej pracy lub problem, zapraszamy do Działu Personalnego znajdującego się przy ul. Starowiejskiej 75 w Raciborzu.

Bubu
@GOŚĆn

Mobbing??? A może po prostu brak chęci do pracy???

@mmbob

DOBRY WIECZÓR... Hałas i głośno powiadasz... A czym to się tak naprawdę różni?... Musisz również wiedzieć że firma spełnia wszelkie wymogi odnośnie przekraczania norm hałasu! A dla Twojego bezpieczeństwa firma zapewnia KAŻDEMU pracownikowi tzw. zatyczki których Ty chyba nigdy nie stosowałaś/stosowałeś wedle polecenia przełożonego!!!... Co do pyłu to podobnie jak przy hałasie są systematycznie przeprowadzane pomiary przez instytucje nie mające nic wspólnego z firmą, to tzw. wymogi i dbałość o pracownika dla Twojej wiadomości! A jak Ci tak źle to zawsze możesz poprosić przełożoną by dała Ci odpowiednią maskę na buzię czego nikt poza Tobą nigdy nie stosował bo każdy normalny uważa że nie ma takiej potrzeby!!! Gorąco? haha to Ty chyba jeszcze nie miałeś/miałaś przyjemności pracować naprawdę w gorących warunkach!!! Jest troszeczkę ciepło bo nie wyobrażam sobie 15 stopni przy gotującym się karmelu ale nie przesadzaj proszę z tym gorącem!!!. Więc wyciągnij wnioski i pomyśl nim cokolwiek jeszcze tu napiszesz!!!. Spokojnego wieczoru życzę.

@GOŚĆn

Omijać to powinni Ciebie naprawdę!!! Jak się ma dwie lewe ręce do pracy to taki komentarz jak Twój jest najłatwiej napisać!!!

@MIESZKO S.A.

A dlaczego incognito...dlaczego inni nie mogą poznać aspektów pracy w Mieszko.Po to te forum,aby ludzie poznsli plusy i minusy tej pracy.

GOŚĆ
@Bubu

Daruj sobie ten epitet bo bardzo gupi jest no chyba że zaliczasz się do tych co gnębią i kłody pod nogi dają oraz na złość robią żeby w Mieszku nikt się długo nie utrzymał oczywiście mądry i poukładane w głowie ma a przedewszystkim szanuje sam siebie i nie pozwoli sobie na pomiatanie niejeden z tamtąd pracownik odszedł podjął prace gdzieś indziej i pracują dobrze lub bardzo dobrze więc daruj sobie te kiepskie hasła i slogany ...

Na temat kultury,zachowań,obycia można byłoby długo rozmawiać.Cóż kiedy nie warto...

GG

Bezmózg pisze się przez ó naucz się pisać!

Miszcz
@MIESZKO S.A.

To prawda sam zauważam jest coraz lepiej problem jest po stronie pracowników tylko narzekają że źle. Cieszmy się że mamy pracę w stabilnej renomowanej firmie.

Serek
@Miszcz

Powiedz mi co trzeba zrobić aby zostać takim miszczem jak ty? Myślę osobiście że niewiele, wystarczy kablować i robić wokół siebie szum jak się bardzo ciężko pracuje. To pseudo stanowisko tylko dla odczepnego i wszyscy muszą pracować na pana miszcza, chodzi tylko po wydziałach i się panoszy. (usunięte przez administratora) Aby dalej mogli działać dla wlasnych zysków. Przychodzi mi na myśl jedno pytanie czy wiedzą o tym dyrektorzy a nawet Prezes firmy Mieszko, skoro detektyw sobie nie poradził. Jestem tym zniesmaczony.

Kapitan Ameryka
@Serek

Istnieje legenda że MISZCZ jest kuloodporny dlatego tak cwaniakuje.

Loki
@Serek

Miszcz powinien odejść z tej firmy !!!

Kubica
@Serek

Miszcz jest niepotrzebny każdy to widzi.

Zszokowany;
@Serek

Czy ja o czymś nie wiem. Proszę Serek podziel się z nami twoimi informacjami odnośnie Optymal. Czy może być jakaś afera? Kim jest ten mistrz, o którym piszesz Ty i inni użytkownicy? Czekam niecierpliwie na dalsze informacje.

Detektyw
@Serek

Twoja wypowiedź zostanie sprawdzona.

Taka

Czekolada dajna.Najlepiej trafić do majstrowej Pani B.P.. Tylko tam..Powodzenia

gość
@Małgorzata

Wafle zawsze tam było dobrze mój syn też był swego czasu na tym dziale i szkoda mu było bo do szkoły musiał iść od września /jako uczeń student na wakacjach tam był prawie 2 miesiące ale to było w 2018 a ja ten dział zawsze dobrze wspominam

To prawda
@gość

Fajna zaloga.Koordynatorki i liderzy.A to najwazniejsze

Zadowolona
@Małgorzata

Na czekoladę,lecz tylko do Pani Bogusia. Będziesz szczęściarą jak tam trafisz.

Pracownicarobotnica
@GOŚĆn

Ah! Ni ma aż tak źle na karmelkach. Wafle są najgorsze i czekoladą.

Lola

Najlepiej do eko!

Essa

Tylko nie na czekoladę

Czy o premie zawsze trzeba się upominać?

Jedna z pracownic

Premie w wysokości 34 zł. Trzeba, niestety żebrać,a tyrać jak woły. Tonaż, tonaż, tonaż...

gosposia

to po cholere tyle robicie za te 34 złocisze premiii czeba sie szanować

@gosposia

Nareście to ktoś napisał! Jeśli cie nie szanują i twojej pracy (34zł) to po jaką cholerę tak tyracie! A potem narzekanie ze maćie ponaciągane reće i ramiona, co nie raz słyszałam trochę sami jesteście sobie winni. Nie mam nic do ciężkiej pracy jeśli jest uczciwie zapłacona.

Ktoś taki
@Jedna z pracownic

Jeszcze trzeba najpierw się upominać o tą premie żeby ją dostać.Żeby wypłacili!!! I to nie jedną premię tylko dwie zalegają

@Ktoś taki

@Ktoś taki Dokładnie i tak jest co miesiąc nie upomnisz się o swoje to od siebie nie dadzą NIC!

A to niespodzianka na Święta się szykuje. Wypełnianie wniosków.Bariera w przyznawaniu świadczenia.Granica zarobkowa.

@Ewa

I jeszcze do podpisania listy widmo,niby ,co dostaliśmy w zeszłym roku na święta. Komuś trzeba uratować (usunięte przez administratora) Albo zaśpiewamy Last Christmas....

Ciekawa

Jaka przewidywana jest premia świąteczna,tzn"na rybę"? Wiemy,że od zarobku dużo zależy,ale na ile można liczyć.

,Zła

Dlaczego obywatele Ukrainy,zarabili więcej,niż operator z odpowiedzialnością i kilkuletnim stażem? I dlaczego mają większą stawkę na godzinę? Różnica wyniosła około 400 zł,między dwoma wypłatami... Proszę o odpowiedź,bez (usunięte przez administratora) komentarzy i hejtu.

@,Zła

Dobre pytanie dlaczego tak jest??? A może dlatego ze za mniej nikt nie chciał pracować!!

@,Zła

Operatorzy uważają ,że powinni więcej zarabiać,a prawda jest taka ,że ludzie pracujący pod nimi lepiej się znają na tej robocie . Ja bym mógł na każdej maszynie jechać już po tygodniu , nic trudnego ,a ludzie (usunięte przez administratora)i odwalają całą robotę za was ,a itak jesteście wiecznie niezadowoleni i narzekacie wiecznie . Śmieszy mnie taka operatorka wielką ,która słowa nie potrafi nawet porządnie sklecić ,a czuje się jakąś wielką panią ,bo jest operatorką. Na niczym się nie znacie ,jaka praca taka płaca.

Kokos
@Karma

Jak taki mądry jesteś to idź popracuj na tych wszystkich maszynach, które wiecznie się psują i denerwuj się jak mechanik nie ma czasu przyjść i naprawić a ty nie masz ani pół palety zrobionej wtedy do tego osoba sypająca cukierki nie daje rady sypać cukierków i w między czasie kartony robić.

Pani x
@Karma

Brakuje operatora na jedną z lini. Zapraszamy.Linia,jak linia,dla Ciebie nic trudnego.W tydzień połapiesz.Praca na trzy zmiany,wiecznie psujące się urządzenia...ale dasz radę.Chetyny? Zgłoś się...Dasz wiarę ????

@Pani x

Tak zrobię , bądź pewna . Nie dziwię się ,że mechanik nie chce przychodzić ,jak wołasz go do takich banalnych usterek,które wielka pani operator powinna już dawno sama ogarniać . Ja nie będąc operatorem ,bez szkolenia sam naprawiałem ci tylko się śmiałem z tego że zadzieracie nosa a g potraficie zrobić. Skoro osoba nie potrafi sypać cukierków ,to ja naucz, ale po co ,lepiej mieć wiecznie pretensje o nic

@Pani x

I bez zgłoszenia się to robię , daje rade, chociaż krótko pracuje. Jakbym pracował kilka lat ,to bym wszystkie już ogarniał . W każdej firmie operator musi ogarniać maszynę i wie że to jego robota ,a wy płaczecie jak byście nie wiedziały że macie za to płacone .

####

Zwalniają się ludzie.Wrecz uciekają z Mieszko.A dokąd,a dokąd,a dokąd to tak????

@####

I bardzo dobrze jak jest taka atmosfera to ludzie szukają lepszej pracy

@Taka tam

Szukają i znajdują! Jak nie szanują to nie będą mieli proste!

@Opserwator

Masz rację niie szanują ludzi

Lojalny
@Taka tam

Wojtek wes pilnuj ta swoją Martyne bo nie dość, że smarkata to jeszcze ciśnie się w każde łóżko a sory ja mam zone. Kurde co za czasy

Pani Pani Pani
@Lojalny

No i wreszcie ktoś ten temat ruszył!!! Ja jestem kobietą ale jak każdego dnia widzę jak (usunięte przez administratora) się przypiernicza do każdego faceta to aż obrzydzenie bierze.. Jak w ogóle można takie coś robić!!!(usunięte przez administratora)

Martyna
@Pani Pani Pani

Nie ruszyło, pozdrowionka. Radziłabym jednak uważać, w końcu nikt w internecie nie jest anonimowy a znalezienie osób które próbują zrujnować życie innych to pikuś. :>

Mieszko KEKW

Brak pracowników do pracy, przez co często robi się pracę samemu, gdzie na stanowisku potrzebne są np. dwie osoby. Nie ma nawet minimalnej krajowej za godzinę (jako pracownik tymczasowy w tym sezonie, mam 16.7 PLN za godzinę). Liderzy często nie respektują pracownika, wymyślają jakieś dziwne pomysły, np. normalnie na palecie dany typ kartonu układa się 6 warstw do góry, a oni każą nagle układać 9 warstw do góry (paleta ma wtedy 2.06 metra wysokości). Brak miejsca do układania gotowych palet, przez co większość czasu traci się na znajdowaniu miejsca zostawienia produktu. Częste dziwne zmiany produktu, przez co robi się zamieszanie, np. robimy produkt x przez godzinę, odkładamy go gdzieś, żeby robić produkt y przez godzinę, po czym wracamy do produktu x i tak w kółko - totalny bezsens. Brak potrzebnych materiałów do pracy, np. przekładki na palet nie ma, a zamówione przekładki dopiero są w gliwicach. Nie polecam pracy w Mieszko

@Mieszko KEKW

A kto chce pracować w takich warónkach chałas, tęperatura ciągłe poganianie itp. To nie jest tak że nikt nie chce pracować, chce ale nie za takie wynagrodzenie a premia to dopiero katastrofa. I jesli tego nikt nie zrozumie bedzie tak dalej ze bedzie niedobór ludzi.

Mieszkowa
@Opserwator

Nie za takie wynagrodzenie..Za lipiec ponad dwa tys,z lekkim hakiem. Poganianie,odzywki przełożonych do niektórych pracowników skandaliczne. Fajny program Kryptonim Szef...

Obserwator
@Opserwator

Bo chodzi o to żeby nie przyjmować Polaków . Praca jest dla osób z Ukrainy.

@Obserwator

Prawda dla polakow nie ma pracy

Pracajest
@Taka tam

Proponuję jechać do Niemiec ,tam nie ma pracy dla Niemców ,lub w Anglii dla Anglików ????

Robotnica

Nie opłaca się pracować ;p

Nie polecam
@Mieszko KEKW

Pan P. Poniża i nie szanuje pracownika. Okrada wyzywa i grozi. Próba pobicia przy 6-letnim dziecku i obelgi to karalne. Nie wypłaca wypłat i okłamuje ZUs. A dziecko to zapamiętało.

@Nie polecam

O co chodzi z tym wpisem. Nie polecam 21.09.2021 02:51???

Pracownicarobotnica
@Opserwator

Premie za sierpień 109 zł.

@Pracownicarobotnica

Za lipiec premie to były. Kwota 90 zł

Robol
@Jedna z pracownic

Haha! Coś czuję że za za wrzesień będzie jeszcze większa premia, bo na tej hali, na czekoladzie, to się już poruszać się nawet nie dało. Wszędzie walają się palety :/ błagam rozbudujcie tą halę. Do tego Ukraińcy (usunięte przez administratora)po 12 godzin :/

Zostaw merytoryczną opinię o MIESZKO S.A. - Racibórz

• Jak się pracuje w MIESZKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MIESZKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIESZKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 16 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIESZKO S.A.?

Kandydaci do pracy w MIESZKO S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIESZKO S.A.