Opinie o MIESZKO S.A. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MIESZKO S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIESZKO S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIESZKO S.A. w Racibórz

Choinka

Wesołych Świąt :-)

Magazynier2

Plan na 2020 naprawić (wyrównać) kostkę na warzelnie czekoladę żeby surowców nie powywracac tam się jedzie tragicznie wózkiem

bob
@Magazynier2

popieram w 200 % tam nie da się jechać a jak ktoś nie wierzy to niech spróbyje wciągnąc palete z cukrem albo z beczkami w zimę wózkiem elektrycznym....

magazunier 2
@Magazynier2

W pełni się zgadzam

Panie prezesie..tak trudno zrobic spotkanie z pracownikami...w maju minął rok z ostatniego zebrania..

Witam..Zaklad Miesxko w tym romu placil pracownikom na tak zwaną rybke.Mimo różnych spekulacji jednak jest.Nie sądźmy wiec ze jest zle itp..Udanych przedswiatecznych zakupów..

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Z CZekoLadkI

Czy ktoś się już orientuje czy będą jakieś paczki na święta na rybę? I czy jakaś sprzedaż cukierków itd będzie?

@Z CZekoLadkI

Cukierkow juz sawno nie sprzedaje sie w zakladzie.W sklepiku owszem tak. A premia na rybe to niewiadomo...

CZekoLadkA

Czy ktoś się orientuje już czy będą chociaż jakieś paczki na święta i na rybę? I czy będzie jakaś sprzedaż cukierków itd przed świętami?

No cóż

Tylko narzekacie i narzekacie a kto jest zadowolony z otrzymanej w nie dawnym czasie bombonierki? Kto podziękował? Trzeba doceniać i cieszyć się również z małych rzeczy. Ja doceniam gest firmy i dziękuję

No cóż

Narzekacie i narzekacie a kto jest zadowolony z otrzymanej nie dawno bombonierki? Nikt nie wspomni o drobnych gestach i nie podziękuje. Ja doceniam i te drobne podarunki więc dziękuję firmie za miły gest

Premia.....jak Atlantyda....każdy o niej słyszał tylko nikt nie wiedział

mmmbob

To po co chodzicie w soboty do roboty ? cały dział czeko niech przez miesiac nie pójdzie w soboty to góra pomyśli dlaczego...

@mmmbob

A moze ktos musi...ma egzekucje komornicze...sam wychowuje dzieci..i wten sposob dorabia...

pracownik z czekolady

Tydzien temu obiecana była premia pracowników z czekoladki....I cisza....cisza...

Szef–poganiacz wymaga od ciebie wykonania rzeczy niemożliwych. Zarzuca cię ogromem pracy i wciąż prosi, żebyś robił jeszcze więcej.Ludzie jak Terminatorzy.

Taka

Trzeba chodzić w każdy wekeend?? Stanie majster I pyta...Tak albo nie...Pytam czy każdy???

Guidos
@Taka

Nie trzeba, nie ma takiego obowiązku że musisz iść do pracy w weekend.

@Guidos

Nie tak do końca...Skutki nie przyjścia do pracy odbijają się potem ba pracowniku

Taka

Kultura w pełnym slowa znaczeniu na produkcji...Wchodząc do biurka liderów mówiąc Dzien Dobry..Nie usłyszysz odpowiedzi...

Aktualność
Agencja Zatrudnienia Mieszko Bis sp. z o.o. działająca na podstawie wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 490, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lider Zmiany
na Wydziale Produkcyjnym

Miejsce pracy: Racibórz

Zakres obowiązków

·        Zarzadzanie podległymi pracownikami na zmianie
·        Zapewnienie optymalnego przebiegu pracy na podległej zmianie
·        Analizowanie wskaźników efektywności pracy na podległym obszarze
·        Uczestniczenie w projektach z zakresy Lean Manufacturing
·        Koordynowanie procesów produkcji w celu zapewnienia oczekiwanej jakości produkowanych wyrobów

Oczekiwania

·        Wykształcenie min. Średnie (mile widziane wyższe na kierunkach Zarządzanie Produkcją, Inżynieria Produkcji, Technologia Żywności)
·        Min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu pracownikami produkcyjnymi
·        Znajomość systemów jakości ISO i HACCP
·        Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny
·        Dobra organizacja pracy właśnie oraz umiejętność organizacji pracy zespołu
·        Umiejętności kierownicze
·        Odporność na stres
·        Podstawowa znajomość programów Word, Excel

Oferujemy

·        Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
·        Ambitną i kreatywną pracę oraz możliwość doskonalenia swoich umiejętności
·        Pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
·        Profesjonalne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny
lub osobisty pod adresem:

Mieszko BIS Sp. z o.o.

Ul. Starowiejska 75

47-400 Racibórz

tel. 032 796 11 33

http://www.mieszko.pl (zakładka KARIERA)
Pracownik Mieszko

Każdy mądry w szatni I na jadalni oraz na forum...Bla..bla...bla...Może zrobimy zebranie razem.Nasze pytania zadawane przełożonym zostają bez odpowiedzi...Gdzie Pan prezes??? Gdzie nasze premie,???

pracownik z czekolady

Pytanie standardowe...co z naszymi,ciężko zapracowanymi premiami.

Lolo
@pracownik z czekolady

zabrali nic nie dostaniemy

@Lolo

No i tak już zostanie?

@Lolo

Dobrze rozumiem, że w MIESZKO była dostępna premia, a na ten moment nie można już na nią liczyć? Skąd taka decyzja i jak to się odbiło na wynagrodzeniu?

Br
@Adam

Tak bracie nie ma już premi w tym zakładzie jak umiesz lizać to dostaniesz jak nie to obejdziesz się smakiem że ktoś miał a ty nie. Taka sytuacja była teraz na waflach jedni dostali inni nie i czemu tak jest jak wszyscy pracujemy? Góru wypowiedź się. Normy wszędzie dźwigaja ludzi brak ale jechać bo żeby dostać premie. A po 20 ci powiedzą nie wykonałem normy i premi nie będzie i zaś kolejny miesiąc wyścig szczurów. TOTALNA PORAZKA

Basia
@Br

Jeden zakład.Wydział czekolady podzielony ścianą...lewą strona dostała premię ...prawa nie...To anormalne

zbyś
@pracownik z czekolady

No co......Te premie patrzą na Ciebie rozejrzyj się po hali i policz kamery to będziesz miał odpowiedz.....

@zbyś

Nieprawda....To nie kamery A system jaki wprowadzili.Nacisk I nic więcej...A propos kamery niech wypatrzą tych co żyją gumę na hali I pracowników co chodzą z rękoma założonymi do tyłu.

@Br

Premie już nie bedzie...Ale nacisk trwa dalej.Ludzie pracują uczciwie.A przełożoni tego nie rozumieją.Uwagi...przytyki...aluzje...I brak całkowitej empatii...To na porzadku dziennym jednym z dzialow zakkadu nr 2

Pracownik mieszko

Kiedy będzie zebranie z prezesem.Ostatnie bylo rok temu w lipcu chyba...Powtarzam rok temu w lipcu.Totalna klęska.

Guidos
@Pracownik mieszko

Nie będzie, prezesik boi się spotkania z pracownikami bo wie że będzie zjechany z góry na dół..

Ahaha
@Guidos

Przez kogo? Ciebie? (usunięte przez administratora)

@Guidos

Pewnie tak....A ludzie pracują...bez premi kolejne dni I miesiące...

stary pracownik

ludzie narzekacie a spójrzcie na siebie , macie problem bo przychodzicie do pracy i macie 7: 45 minut uczciwie pracować - kiedyś były umowy zlecenie , bez urlopu , dodatków, dojazdów itd a teraz od razu umowa o prace , urlop, dowóz , karta benfit .... ludzie ciągle narzekają , ale co roku wracają na sezon - co robicie cały rok ? , nie możecie znaleźć innej pracy ??? może po Waszej stronie coś jest nie tak ???

GOŚĆn
@stary pracownik

ale bajki opisujesz jaka karta beneficjenta a urlop i za chorobowe jak sie nie znasz na przepisach i nie wiesz że jak masz papiery na lata[10lat czystej pracy] to na każdym kroku cię uwalą i nas w balona robią...

GOŚĆ
@stary pracownik

bzdury i jeszcze raz bzdury jaki dowoz za darmo potrącają jaki urlop jak umowe przedłużą to masz 2dni urlopu a karta beneficjęta to żart a kto ją ma chyba prazes z paniami z kadr bo pracownicy fizyczni nie a potwierdzam jak nie znasz się choć troche na przepisach to jak nie przypilnujesz to i tak cię uwalą na l-4 sto procent się należy od 1 dnia jak masz 10lat stażu/oczywiście udokumentowane/ i urlop należy się 20 dni i którego i tak ci nie wypłaca a stawki śmieszne 14zł brutto żal mi cię paranoja no ale ludzie mimo wszystko i tak tam idą i pracują ...tragedia poprostu płakać się chce

Mm

A ja powiem coś z perspektywy ph-traktują ludzi jak murzynów od czarnej roboty, zawsze wszystko jest źle i nie tak, nieważne, że robisz plany itp. gonią na każdym kroku, wieczne pretensje o wszystko...szczególnie praca z jednym z kamow ktory się przywala do wszystkiego i próbuje zrobić wszystko abyś to ty był winny A jemu się nie oberwało od postawionowych rangą wyżej od niego. Brak towaru na długi, musisz radzić sobie sam i kłamać klientom w żywe oczy, ale ile można tak zwodzić ludzi- za tydzien za dwa bede z towarem.Niepolecam pracy w fimie jako ph, kasa to jednak nie wszystko!!!!

GOŚĆn
@Mm

to niech wszyscy się sztramną jak jeden mąż zastrajkują lub napiszą do PIPU ...

Gosciu
@GOŚĆn

Tutaj polowa boi się odezwać i przeciwstawic kierownikowi bo nad nim jest ktoś wyżej postawiony. A góra jak powie tak kierownicy musza zrobić i oni nie maja własnego zdania a co najgorsze nie postawią im się.tez byłem pracownikiem i nie polecam pracy w tej firmie na stanowisku przedstawiciela. To co się dzieje po zatrudnieniu kam to jakaś totalna porażka

Zgadzam się i nie tylko ja lecz jest nas więcej, którzy uważają podobnie.

Basia

Pojechałeś teraz...Wiesz że możesz brnąć za takie oszczerstwo,? Lepiej już proś o usunięcie tego postu.

Zostaw merytoryczną opinię o MIESZKO S.A. - Racibórz

• Jak się pracuje w MIESZKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MIESZKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIESZKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 16 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIESZKO S.A.?

Kandydaci do pracy w MIESZKO S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIESZKO S.A.