Opinie o MIESZKO S.A. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MIESZKO S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIESZKO S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIESZKO S.A. w Racibórz

operatorka

super praca atmosfera godna polecenia. Jestem zadowolona z pracy w firmie Mieszko, zarobki są na godnym poziomie. Najlepszy dział Czekoladka. Zapraszam wszystkich.

Małgorzata
@operatorka

Zależy pod czyje skrzydła się trafi pani Operatorko.Zarobki godne...2000 ,hmmm,a atmosfera jak wyżej napusane..

Mistrz , Mistrzu , Mistrzuniu

Mistrz to kolejne stanowisko od niczego !!!

@Gość

To juz liderow nie ma? No niewiemy jak sie zwracać...:-)

Wiesław

Czy zna ktoś kogoś kto pracował w firmie SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW PRZEMYSŁU CUKIERNICZEGO WALTER W LIKWIDACJI którą w 2005 firma Mieszko S.A. nabyła lub wie gdzie można szukać dokumentacji z działu kadr płac lub archiwum które ma dane kadrowo płacowe pracowników których zatrudniała firma Walter od kwietnia 1972 do czerwca 81 roku jeśli ktoś wie coś na ten temat to proszę o pomoc w sprawie

@Wiesław

Panie Wiesławie, zapraszamy do kontaktu z Działem Płac firmy Mieszko, tel kontaktowy 32 7961142

Wiesław

Dziękuję

Anonimowa

Witam jaka jest atmosfera pracy w mieszku

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTROMONTER
Racibórz
Pgnig Termika Energetyka Przemysłowa S.A.
Radek

Witam jakie zarobki mają operatorzy wózków widłowych na początku.dzieki za odpowiedź

MAG
@Radek

Najniższa krajowa

Amonik
@Radek

W mieszku nie ma operatorów wózków widłowych, są tylko magazynierzy z uprawnieniami, dlatego płacą tak ciu$#lato, operatorom musieliby wiecej płacić bo żaden by nie przyszedł robić za minimum krajowe. Omijać szerokim łukiem ten zaklad

gość

ZOSTAWIE BEZ KOMENTARZA TAK BĘDZIE NAJLEPIEJ DZIWIE SIĘ TYLKO ŻE LUDZIE TAM JESZCZE PRACUJĄ I ZAKLAD ISTNIEJE....

????

W jakim celu są kamery imieszczone na zakładzie?

Zawiedziona

Od stycznia 2020 najniższa krajowa za 1h jest 17zł brutto a w Mieszku dostalismy aneks do umowy 15, 50 za godzinę jak tak może być? Widocznie mogą robić jak im pasuje

@Zawiedziona

Wynagrodzenia w Mieszko są zgodne z ustaloną w 2020 r. przez Radę Ministrów wysokością minimalnego wynagrodzenia za pracę, czyli 2600 zł brutto/m-c przy umowie o pracę oraz minimalną stawką godziną, która dotyczy umowy zlecenie i wynosi 17 zł brutto/h. Proszę zatem zwrócić uwagę na różnicę między umową zlecenie a umową o pracę i różnymi stawkami w zależności od rodzaju umowy.

GOŚĆ
@MIESZKO S.A.

Nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o stawki w waszej firmie a innymi firmami stawka obowiązuje wszystkich bez wyjątku poprostu macie dobrych radców prawnych którzy mądrze mają w głowie poukładane i umią mądże kodeksem operować i luki w nich znależć nawet PIP tu nie pomoże nasi najniżej opłacani a obcokrajowcy po 18/19 lub więcej na godzine mają zero poważania i zachęty dla pracowników stałych i czasowych po których dzwonicie z kadr a jak któryś/aś ma dobrze poukładane w głowie to niechce przyjść do was i zatrudniacie firmy zewnętrzne jak,,Randstad,,żeby ludzi przez nich zatrudnić i takie same stawki dajecie a tak na marginesie to naprawde przyjżyjcie się stałym pracownikom jak najeżdżają na sezonowych i robią na złość a może panie z kadr przyjdą na produkcje popracować to zobaczycie jak jest naprawde i nagrać na kamerke i posłać do was i PIP-u dobrze któryś wpis był taki .Czytam często opinie pracowników i w większości się zgadzam.POZDRAWIAM całe mieszko i zakład nr.2 była pracownica

GOŚĆ
@MIESZKO S.A.

Dodam jeszcze że napewno połowe usuniecie bo to normalka u was i na pożądku jak są ludzie którzy przynajmiej tutaj napiszą jak jest większość się boi takie są fakty i prawda...

magazynier 2

Delikatnie odczuwam brak jakiegokolwiek zainteresowania ludźmi pracującymi na magazynie zawsze to magazyn obrywa jak coś jest źle ale jak potrzeba to magazyn ma staną na głowie.Najniższa stawka a ludzi po kilkanaście lat doświadczenia kurs na wózki i co z tego.Sytuacja z miejscem na magazynie jest tragiczna notorycznie musimy przeciskać się wózkami w ciasnych alejkach zapchanych nadmierną ilością towaru a tego czego potrzeba to i tak nie ma.Prosiłbym o spotkanie naszych władz i odzew w tej sprawie i chęć nawiązania dialogu z nami.Podejrzewam, że jeśli się to nie zmieni za chwilę zabraknie pracowników na magazynie gdyż wielu rozważa odeście.

@magazynier 2

A kogo teraz magazyny obchodza? Kurs na wozki jest teraz tak samo popularny jak prawo jazdy kat B. Teraz placzecie bo wam sie praca zaczela. Do tej pory lebrowaliscie 3/4 zmiany. Zawsze mozecie przejsc na produkcje, ale tego to z rozmow w szatni wynika ze sie boicie jak ognia... Pozdrawiam serdecznie!

magazynier 2
@Blabla

Powiem tak proszę nie oceniać naszej pracy z zasłyszanych informacji praca nie jest taka lekka porównując stawki z stawkami innych ofert pracy jest to stawka najniższa więc mamy powody do narzekań w

@magazynier 2

Wiec kto/co was tam trzyma? Wolnosc wyboru... Na produkcji tez jest masa pracy i urzadzen to obslugi. Tylko tam juz nie ma gadu gadu na rampie, papieroskow na bramie co chwile i slonecznika

Zawiedziona
@magazynier 2

I bardzo dobrze niech odchodzą tam gdzie lepiej zarobią bo tam to nawet najniższej krajowej 17zl nie dają jak tak może być oni zawsze coś wymyślą żeby płacić mniej

Prawda jest taka cze to się komuś podoba czy nie ze Mieszko to nie jest zła firma pracowałem w dużo gorszych !!! mijając temat wynagrodzeń i jak to mówią kiepskiego traktowania przez pracodawce czy jak kto woli biurko ,to wielkim problemem są ludzie i atmosfera którą sami sobie stwarzają, ciągłe obgadywanie jeden drugiego, robienie na złość wieczne plotki i po prostu zwykłe ludzkie (usunięte przez administratora) a wystarczy odrobina dobrej woli i uśmiech na twarzy, ale niektórych to przerasta .Nie do każdego to trafi bo są wybitnie zatwardziałe jednostki które wręcz czerpią satysfakcję z takich sytuacji bo nie raz byłem tego światkiem ,nie chce nikogo obrażać ale zdaje sobie sprawę ze niektórzy po prostu tacy są i nie potrafią normalnie współpracować z drugim człowiekiem, a pewne jest ze wtedy każdy miał by inne nastawienie w pracy .To nie jest tak ze można spotkać tylko takie osoby ,bo pracują tu również mili pomocni i naprawdę fajni ludzie a nie jedno krotnie nie doceniani .Może to się zmieni bo jak to się mówi nadzieja umiera ostatnia.Pozdrawiam

Gość14

Witam Jak z weekendem jest? Czy pracuje się od pon-pt czy również w każdy weekend się chodzi ?

Basia
@Gość14

Obecnie na te chwile nie ma zapotrzebowania żeby przyjsc w wekeend.Jak tra sezon to sie chodzi,ale jsk chcesz to nie musisz.Majstrowa pyta grzecxnie czy pani,oan przyjdzie i odmawiasz jsk chcesz

GOŚĆn
@Gość14

chodzi majster lub majstrowa zapisują i pytają chcesz to idziesz niechcesz to nie nikt nikogo nie zmusza

Zmarł kierowca autobusu zakladowego

Aga
@Ewa

Tak (usunięte przez administratora)

Gosc

Jak wygląda praca ? Czy od pon-pt się idzie do roboty czy również w weekend ?

Patryk

Dlaczego nie ma pielęgniarki w zakładzie nr 2? A jak coś się stanie?

Kk
@Patryk

Została za to na zakładzie nr 1 który docelowo ma zostać zlikwidowany tzn przeniesiony. Tam pielęgniarka pilnuje kilkudzieciu osób na produkcji plus Panie w biurowcu. Logika absurdów Mieszko których ostatnio nie brakuje. Jest coraz gorzej

Anonymus

I jak tam po niedawnych podwyżkach?

@Anonymus

Jakich podwyżkach?

@Anonymus

Prąd,wywóz śmieci...czynsz...o to chodziło?...Rachunki opłacone na bieżąco.....Pozdrawiam..

Szanowni Państwo. Pracuję w firmie ,,MIESZKO'' prawie 20 lat i nigdy się nie spotkałem z chamstwem w moją stronę ze strony Lidera, Liderki czy Pani/Pana Kierownik. Od samego początku i po dzień dzisiejszy relacje oceniam jako bardzo pozytywne!!!... Proszę przemyślcie dogłębnie co tutaj wypisujecie i nie oczerniajcie w tak perfidny oraz chamski sposób ludzi którzy nami zarządzają i ponoszą za nas odpowiedzialność!!!... Do pracy przychodzimy pracować i wykonywać zadania które zostają nam powierzone, wystarczy się dostosować do panujących wymogów bo jesteśmy w branży spożywczej gdzie wymagania klientów są naprawdę ogromne. Wtedy wszystko będzie ok...

gość
@Marcin

Zgodzę się z tobą idziemy do pracy żeby pracować i wykonywać polecenia przełożonych ale jest inaczej jeśli chodzi co dalej się dzieje na działach po rozdzieleniu pracy czy danego stanowiska na ile trzeba być głuchym i ślepym żeby tego nie dostrzegać czy pomimo zakazu brać telefon lub ukrytą kamerke żeby nie jednemu z was udowodnić jak starzy pracownicy traktują stałych -sezonowych pracownikow za stawke 14.00zł. brutto przecież to nie wy przyjmujęcie nas do pracy tylko kadry zazwyczaj dzwonia jeśli jest potrzeba także trochę to coś nie zabardzo fer jest z ich strony i nie raz nie jednej pracownicy by można było to zażucić bo one najwięcej to robią zlosliwość na maksa faceci też potrafią ale trochę mniej tego widać z ich strony także proszę patrzcie też trochę z boku bo z niego dobrze widać a świetnie to robił już nie pracujący majster z działu wafli p.Bogdan jak ktoś pracował może nie zawsze wszystko mu wychodziło/ nikt orłem nie jest nawet wam stałym pracownikom i majstom i liderkom błedy się zdażają \ale widział co i jak i nie dał krzywdy zrobić jak ktoś chciał i pracować tak samo p.Jola ktorą bardzo doceniam i szanuje za to ze jest dla ludzi i umie kazdego docenić i czasem nawet coś niecos podpowiedzieć żeby pracownikowi było lepiej nieważne stały czy czasowy na sezon to narazie tyle z mojej strony pozdrawiam i miłego dnia życze oraz patrzenia trochę z boku co się dzieje ze strony stałych pracowników..

petent
@Marcin

hej marcin można się zgodzić z twoją wypowiedzią w 30% ale tak naprawdę to ty jesteś (usunięte przez administratora)

Terazna
@Marcin

Jeśli jest się pupilkiem, i osoba która bardzo przyjaźnie żyje z majstra i i kierownictwem to co się dziwić że nie masz zatargow z nimi. Ogólnie faceci co niektórzy to traktowani są jak święte krowy i są niby nie do ruszenia

@Terazna

Witam... To co Ty nazywasz zatargami z Liderami lub Kierownictwem ja nazywam po prostu lenistwem ze strony pracownika!!! Bo za siedzenie i przysłowiowe pierdzenie w stołek nikt nam przecież pobłażał i płacił nie będzie!. Wywiązuj się ze swoich obowiązków jak oczekują tego od Ciebie osoby zarządzające a będziesz zadowolona... A jak troszeczkę pomyślisz (nie bój się to nie boli) to zrozumiesz że te osoby które Ty potocznie nazywasz ,,pupilkami'' czy ,,świętymi krowami" to są osoby które zasłużyły i zapracowały swoją ciężką pracą na małe zaufanie Kierownika czy Lidera.. też nie muszą ich tak bardzo kontrolować bo powierzone im obowiązki są zawsze zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami... Pozdrawiam.

@gość

Drodzy czytelnicy. Jeżeli decydujecie się na jakąkolwiek odpowiedź na komentarze umieszczone na tej stronie to bardzo was proszę czytajcie te wpisy ze zrozumieniem a następnie decydujcie się na odpowiedź!!! Pozdrawiam.

Pracownca z Mieszka

Zaklad pracy Chronionej...i brak pielegniarki calocobowej...Cięcia? Tak moze byc?Prosze o odpowiedź

Suchy?

Br

A jeszcze lepsza na waflach jest Wiola z automatu

Taka

Najlepszy dział to wafelki..Fajna atmosfera.Pani J.M. umie wspolpracowac,luzna atmosfera...Tylko tam pracować.

Br
@Taka

A jeszcze lepsza na waflach jest pani z wieży Wiola

Zostaw merytoryczną opinię o MIESZKO S.A. - Racibórz

• Jak się pracuje w MIESZKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MIESZKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIESZKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 16 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIESZKO S.A.?

Kandydaci do pracy w MIESZKO S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIESZKO S.A.