Opinie o MIESZKO S.A. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MIESZKO S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIESZKO S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIESZKO S.A. w Racibórz

Czubek

Praca na magazynie mieszko2 jest bardzo ciężka nieraz nie do ogarnięcia , słabo płatna. Polecam ze względu na super brygadzistów i liderów. Nowy kierownik natomiast ma łeb do tego jak nikt. Damy radę.

Mag
@Czubek

Wcale tacy zajebisci nie są jak ich opisujesz

Rafał
@Mag

W sumie nie rozumiem jego komentarza, praca słabo płatna ale kierownik spoko więc ogólnie na plus? A Ty jakie masz zdanie o pracy?

Mag
@Rafał

Chyba pijany musiał być jak to pisał ????

Zofia
@Mag

Takie spore problemy z alkoholem tu są czy tylko żartujesz? ;p

Mika

Nie mówię o wszystkich ale dla czego liderzy gonią ludzi za telefony a sami w czasie pracy prowadzą prywatne rozmowy np z swoimi dziećmi, wiadomo nie na pierwszej zmianie ale kolejne zmiany to idziesz coś załatwić do biurka a musisz poczekać bo królowa sobie rozmawia prywatnie przez telefon

@Mika

Dać kamerę do biurka a obraz na telewizorki co mamy na halach i do kadr i będzie po kłopocie. Druga rzecz to przerwa jedni sobie idą na nią 2 razy i nikt tego nie widzi raz na kawkę a drugi na posiłek....

Katarzyna
@lalka

To co, nie można u was 2 razy na przerwę isć?

Kryha
@Katarzyna

Niestety ale tylko pupile mają więcej przerw

Zofia
@Kryha

Serio? A takich nierówności w traktowaniu nie można po prostu gdzieś zgłosić? Bo to pewnie źle na samą atmosferę wpływa

@Mika

Tak dokładnie Było tak i będzie Nie szanowanie pracowników , ci w biurze się czują jak bogowie i robią co chcą , nie dziwne ze wszyscy do eko idą

A czy to prawda że w lipcu znów szykuje sie postój na czekoleadzie?

Podobno

@Ona

Skoro tak to niech zakład da nam postojowe a nie wygania na urlopy i już Ja sama mam 10 dni urlopu a mam y dopiero polowę roku...

Były
@lalka

Dlaczego się na wszystko zgadzacie, takie coś trzeba zgłosić do odpowiedniej organizacji!

@Były

Co masz na mysli -odpowiedniej organizacji ???/

Były

Pip

Obserwator
@Były

Pisali już o tym wcześniej.Tylko kto zadzwoni,jak każdy się zgadza,podpisując urlopy.

Jedna z pracownic

Coraz gorzej...Urlopy narzucane. Koleżanki które byly koleżankami.. No cóż zdobywają nowe doświadczenia,im więcej certyfikatów,tym bardziej się chcą przylizać. Jak jedna z nich powiedziała....Standardy muszą być zachowane...Byle punkciki u lidera. Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był...A propos przerw...pupilki mają nawet trzy przerwy po 20 minut.

Leszno
Humus

Szkoda mi tych osób które są zwalniane bez powodu a potem znowu się starają żeby wrócić do tej firmy

Też zmartwiona
@Humus

Właśnie...dlaczego są zwalniane,z jakiego powodu...

Humus
@Też zmartwiona

Niestety często niema powodu czasem się zdarza że ktoś coś powie prawdziwego i nie pasuje to osobą wyżej postawionym, niestety ale kobiety w tej firmie mają ciężki los

Ma
@Humus

No niestety ale czemu dużo ludzi z grupą inwalidzką straciła pracę bez powodu ?

kwit.......
@Ma

Pewnie temu że od 1 stycznia Mieszko nie jest zakładem pracy chronionej......

@Humus

Zwalniają ludzi co po 30 lat pracowali... i takie wypowiedzenia dają że głowa boli... za porozumieniem stron, to w tym momencie osoba zwolniona nie ma prawa do zasiłku dla bezrobotych do niczego... tak potraktować człowieka po wieloletniej pracy w jednym zakładzie jest karygodne.... PORAŻKA!!!!!!!

¢¢¢

Czy w końcu ktoś zrobi porządek z tym paleniem w ubikacji na karmelkach, to jest absurd żeby człowiek mósiał się dusić tym dziadostwem!! Ludzie nie mogą skorzystać z WC bo wszystko zadymione.

@¢¢¢

Parę lat wstecz było o wiele gorzej w męskiej toalecie i szatni na karmelkach ;) a o wylewanych to nawet lepiej nie wspominać:)

She

Witam. Mam pytanko - czy mógłby ktoś opisać jak mniej więcej wygląda praca na karmelkach? Z góry dzięki :)

Niech będzie pochwalony

Szkoda że,nie ma już skrzynki z pytaniami od pracowników,która była na każdym wydziale. Zadawaliśmy pytania,dostawaliśmy odpowiedzi. Warto wrócić do dawnej taktyki,bo pytań nasuwa i zażaleń mnóstwo.

@Niech będzie pochwalony

Masz pytanie po podejdź i zapytaj kogo trzeba. Brak Ci odwagi?

Niech będzie pochwalony

Odwagi??? Chyba pleców...rozejrzyrz się wokół...

@Niech będzie pochwalony

Dokładnie innych to jara żeby podkapowac kogoś w tej firmie

Jak to jest niby pracodawca nie może wysyłać nas na nasz własny urlop, a na czekoladzie znów się szykuje 6dni wolnego, niektórzy już nie będą mieli połowy urlopu po przez zachcianki zakładu czy to kierownictwa działu! Może się ktoś właściwy tym zajmie?!

Temat przerabiany od lat.Tetaz urlopy,że pracownik nie miał już nic w lecie.Wycyckany do dna. W którym zakładzie tak jest innym. No,ale każdy mądry w szatni,na jadalni i tu na forum...włącznie ze mną. Jedna osoba nic nie zrobi,czemu nie staniemy murem. Ogólnie pogłoska jest o dwóch tyg,a nie o szczęść dniach.

Obcy

Zgłosić to do PIPu. Nie ma czegoś takiego że pracodawca zabiera nasz wypracowany urlop bo coś tam coś tam bo tak mu pasuje. Ludzie się na to zgadzają a nie powinni. I oni właśnie to wykorzystują.

Ola

Tak to jest być (usunięte przez administratora) firmy jak jest sezon to gonią żeby w sobotę przyjąć bo potrzebują ludzi bo nie mają do pracy a jak niema roboty to mają wyjebondo w ciebie

Onasrc

Na jednym dziale mogą sobie wychodzić parę razy na papierosa a na innym patrzą czy nie siedzisz minutę za długo na przerwie

Opserwator
@Onasrc

Dokładnie tak, ciekawe kiedy skończy sie chodzenie po 5 razy na papierosa po 10 minut! albo i lepiej czy nikt tego nie widzi! A ochrona wypuszcza jak leci poza zakład!

Onasrc
@Opserwator

Jak jest noc to ochrona śpi

Haba

Jak dla mnie to praca dalej w PRL-u w tej firmie

Natalia
@Haba

Gdzie niby widzisz podobieństwo? + Nie było tak że w (usunięte przez administratora) była stała robota? Chyba nienajgorzej :D

Też taka pani
@Haba

Prawda...Inni mają przerwy na kawusie,ciasteczka,wafelki... Ty masz swoje 15 minut... I bądź zadowolony ze masz imię,a nie NN

Haba
@Też taka pani

Ale i tak nic się nie zmieni są pupile i robotnicy w tej firmie

Tak jest na karmelkach

To ja,prawdziwy...

Sensacją wśród pracowników gdzie,ktoś ma L-4. Domyslow nie ma końca.Od kogo,na ile,za ile,czemu znowu,co mu jest itp... Pamiętają nawet sprzed paru miesięcy kto chorował i wyrzucać że,znowu chory,przecież niedawno był itp. To domena wśród nas,niestety.

O co chodzi z tą wiadomością,o czasie pracy w trybie ciągłym podstawowym???

Ktoś taki

Cztero brygadówka

Marzena
@Ktoś taki

Czyli jak to godzinowo wygląda i w ogóle.??

Osoba koordynująca....czy jest konieczna?

Tak

Trilu

Ciekawe do czego.Do obijania się i donoszenia do biurka.Żenada.

m
@Trilu

To skoro według ciebie tylko to robią to możesz się z dowolnym koordynatorem zamienić i pokazać jak powiinna praca na tym stanowisku wyglądać.

Prawda

Trilu
@m

Jakim stanowisku coś Ci się w główce pomiszało. Prawda w oczy kole.Robicie sobie co chcecie wybieracie sobie najlżejszą robotę jeśli wogóle coś robicie oprócz zamieszania i chodzenia po chali .A są nawet takie delikwenty co po parę godzin siedzą w biurku i kompletnie nic nie robią tylko plotkują z majstrowymi .Koordynator to takivsam pracownik jak my wszystcy tylkov bardzo często o tym zapominają.

m
@Trilu

nie jestem koordynatorem XD I nawet nie chce. Szkoda, że na takiego koordynatora trafiłeś, nie wszyscy są tacy.

@Trilu

Prawda kordynator powinien pracowac a nie siedziec w biurku I donosic

@Trilu

No,niektórzy stracili kontakt z rzeczywistością.Gwiazdorzą jak tylko mogą,żeby zaistnieć .

Poprostu Nick

Woda sodowa uderzyla ,niektorym do główki.Jak mozna odnosic sie tonem rozkazujacym do pracownika.

Pipi
@Poprostu Nick

To powymieniac tych brygadzistów na robili i nie będą im piórka rosły

zibi
@Pipi

Majstry na czekoladzie nie lepsze-też do wymiany.....

Taki tam
@Poprostu Nick

Czyżby kierowniczka z zakładu nr.1 dostała kolejną szanse na rządzenie ludzmi(których traktuje jak jakiś nienormalnych )Juz jakiś czas była normalnym człowiekiem a dziś znowu pokazała swoje szkoda że jeszcze nie skakała tak jak to robiła kiedyś.Oby kiedyś miała odpłacone to wszystko za to jak traktuje ludzi bo w przedszkolu nie jesteśmy

@Taki tam

Co wy żeście przyczepili się Pani Małgosi? Zazdrość że ma nowe piękne usta?

A dlaczego wpisy "Kamila" zostały usunięte, czyżby kogoś prawda zabolała?!

Ona

Bo z prawdą nie wygrasz, ręką rękę myje a liczy się hajs a nie człowiek

Będą jakieś sensowne podwyżki, albo tylko GROSZOWE sprawy?

Kiedy premia za luty?

Też taka pani

Oglądanie obrazków,rozmowy,zamawianie ubranek itp...to wszystko jak ludzie na maszynach pracują.Zyc i nie umierać,tak można,do 100 lat pracować.

Była
@Też taka pani

A jak ktoś się poskarży ,to jazda bez trzymanki , nagle stajesz się obibokiem i będą ci każdą minutę przerwy wypominać ,nawet zebrania robić i przy wszystkich cię gnoic,chipokrytki. (usunięte przez administratora) chamstwo i plotkarstwo : taki dają przykład

???

A Ty jesteś normalny czy piszesz po dragach... dziwny koleś jesteś

@???

Niestety co pisze @Kamil to jest prawda.

???

Na Wieży jest fajnie... Nawiedzony Kubuś, wiecznie zabuczały.Cały świat przeciwko niemu...

Poprostu Nick

Kamery..na hali..podgląd cały czas,szkoda że nie wszędzie są zainstalowane...Gdyby ściany umiały mówić....

@Poprostu Nick

Wystarczy że Ty wszystko widzisz i o wszystkim gadasz. Kamery nie potrzebne

Tego nie widzisz? No tak pupile są wszędzie.Pupilki mogą wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o MIESZKO S.A. - Racibórz

• Jak się pracuje w MIESZKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MIESZKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIESZKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 16 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIESZKO S.A.?

Kandydaci do pracy w MIESZKO S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIESZKO S.A.