Opinie o MIESZKO S.A. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MIESZKO S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIESZKO S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIESZKO S.A. w Racibórz

Qwerty

Jakie zarobki na start na magazyn z uprawnieniami na wózek widłowy

Formy zwracania się do siebie. Aż takie to trudne? Mamy imiona..pamiętajmy.Nie jesteśmy numerami z kodu Wpis ten dedykuję..

Oj nie ładnie...

Pytanie powtarzające się... W jakim celu służą kamery? Czy można pracować i być obserwowany z każdej strony? To dość krępujące I denerwujące. Czy osoba która obserwuje w biurku pracowników ma z tego satysfakcję? Raz nawet zdjecia zrobiono

Ambroży
@Oj nie ładnie...

Muszę cię zmartwić. Otóż kamery w zakładach pracy czy też robienie zdjęć jest jak najbardziej legalne!!! Jak cię krępuje praca przy kamerach to proponuję się zatrudnić jako babka klouzetowa, tam kamer nie ma więc będziesz mogła/mógł poczuć się swobodnie!!!

Oj nie ładnie
@Ambroży

Dziekujecale nie skorzystam z propozycji Twojej pracy.Rozumiem że to firma rodzinna,pracująca w W.C A twarz mam ładną wiec mogą mnie fotografować panie Ambroży. Bardzo ładne imię ma Pan.

Basia
@Oj nie ładnie

Ty na serio nie normalna/ny jesteś!!!.. Najpierw piszesz pytająco czy kamerowanie i robienie zdjęć jest legalne a dzień później mówisz że ci to niby nie przeszkadza.. To po co takie wpisy??? nudzi ci się??? sensacji szukasz na siłę???...

Pracownik z Mieszko

Jak miło by bylo usłyszeć ze strony przełożonego pochwalę. Starasz się.Wiesz że dobrze.Lecz tego nie uświadczysz.Przykre trochę.

Pracownik z Mieszko

Witam.. Czy zgodne z prawem jest zarządzanie urlopami pracowniczymi? Zakład zabiera nam 10 dni i nimi w danym okresie podanym przez kierownictwo,bedzie rozporządzał. Pracownik ,który ma 20 dni urlopu,zostaje pozbawiony na rzecz zakładu 10 dni Cztery dni nalezy zostawić na grudzień. Zostaje 6 dni Czy to zgodne z prawem czy to samowolka zakładu.Proszę bez zbędnych komentarzy.

Roko
@Pracownik z Mieszko

Z tego co mi wiadomo to kiedyś zakład mógł tak zrobić ale obecnie coś się zmieniło i nie moga bo to urlop nasz wypracowany i my decydujemy. Warto poczytać kodeks pracy

@Pracownik z Mieszko

A jak wygłada przyznawanie urlopow bezplatnych. I nie mowie tutaj o dwóch,trzech dniach,e o miesiecznych.Czy mozna go wykorzystać,majac swoj urlop?

To prawda
@Pracownik z Mieszko

Podsumowując, udzielenie pracownikom urlopu wypoczynkowego w tym celu, aby wypełnić urlopem czas przestoju, nie jest dopuszczalne na gruncie obowiązujących przepisów prawa pracy, ponieważ byłoby ono sprzeczne z istotą i celem urlopu wypoczynkowego.

Czadomen

Zakład nr dwa to same (usunięte przez administratora), jedni i ci sami latają do biurka a kierownik uwielbia słuchać . Jeśli się jest na zmianie lubianej przez kierownictwo które potrafi na niej zostawać do np 18 stej godziny to się ma jak u pana boga za piecem oczywiście jeśli się całe 7.5 h lata jak Pershing na wysokości lamperii. Jeśli jest ktoś kumaty i zbyt bystry zaraz ma pod górkę i nie ma swojej zmiany. Chodzi mi o Michaszki. Pracownicy tymczasowi traktowani są jak gorszy sort i pomiatani bez prawa do niczego. Do tego stopnia że nawet ktoś podobno dostał na przyjęciu obuwie po kimś używane a ubrania żeby dostać na siebie graniczy z cudem. Liderzy w (usunięte przez administratora) mają prośby i problemy licza się tylko tony . Dobrze że już tam nie robię i nigdy już moja noga w tym (usunięte przez administratora) nie postanie. Amen

Mlody
@Czadomen

A najgorsze jest to że bydło się panoszy . Operatorki gnoja innych ludzi ,mają ich za swoje pachołki zero pomocy z ich strony tylko ryk wyzywanie i latanie do biureczka i całowanie po pupci. A podpadnij bo czegoś nie zrobisz o kurła to już po tobie człowieku. Liderzy nie lepsi a nie wspomnę o kerowniku co nie pamięta jak cielęciem boł.

Pracownica
@Mlody

Oj! to zależy z kim się ma przyjemność pracować .

Z

Czy Mieszko ma jakies okreslone miejsce zatrzymywania sie na pks czy moze stawac na samym koncu i trzeba go gonic?  Dotyczy to glownie tego najmlodszego kierowcy ktory rowniez ciagle urzadza sobie z autobusu prywatny kosciol sluchajac radia ktore slychac na samym koncu. Gdybym chciala kontaktu z Bogiem to poszlabym do kosciola

Monia
@Z

?

operatorka

Mam pytane do kierownictwa zakładu nr 2 . Jaki jest charmonogram dawania ubrań roboczych do szafek ? Ja sama od Świąt nie mam czystego ubrania i co ? mam pracować 3 tydzień w tyn samym brudnym ubraniu ?????

Pracownica...
@operatorka

Ja jakoś mam cały czas czyste fartuchy w szafce na bieżąco... Musiałabyś się zgłosić do tej osoby co się zajmuję fartuchami. Pani Ania z karmelek ma to pod sobą. Pozdrawiam

Asia
@operatorka

Polecam zgłosić możliwe że gdzieś się zapodziały, ja mam w szafce cały czas czyste.

@operatorka

Czy w Mieszko pracuje się w niedzielę

@Agatexx

Czy trzeba pracować w sobotę i niedzielę, czego wymagaja

joo
@Agatexx

Nocki zaczynamy w niedzielę o 22 00 trzeba być w pracy ale kończy się tydzień w piątek o 6 00 . W soboty i niedziele pracować nie trzeba ale są to dni płatne 100 % stawki. Możesz a nie musisz iść w weekend ale majstry inaczej patrzą na tych co chodzą a inaczej na tych co nie chodzą ......

@joo

Dzięki za info, a jak w Mieszko faktycznie jest z zarobkiem, czy da się radę wyciągnąć choć najniższą krajową, choć to mało, wkrótce zaczynam pracę, więc info mile widziane

m
@Agatexx

Najniższa krajowa jest obowiązkowa. Pracując w godzinach nadliczbowych dostajesz dodatkowe pieniadze.

jooo
@Agatexx

A na jaki dział idziesz ?

@jooo

Jeszcze nie wiem, pakowacz poziom 1,tak piszą, podobno praca przy taśmie, przekonam się w praktyce

Gienowefa

Hello ! Pracowałam w tej firmie kilka razy jako pracownik tymczasowy nie ważne czy na michaszkach waflach czy gdzie indziej. Prawda jest taka że są trzy typy zmian dokładnie na michaszkach pierwsza to zmiana Pań W. i J. Które są pupilami kerownika tutaj jest spoko jeśli robisz za te panie i robisz ponad swoje siły, no i tutaj pan Kierownik siedzi do późna . Druga zmiana to zmiana Pań C. i S. praca idzie lecz trzeba być do tych stanowcza wtedy jest ok pani C. bardzo duzo krzyczy a co wiadomo staropolskie przysłowie krowa która dużo ryczy mało mleka daje no i jest zmiana trzecia ta najbarwniejsza. Nawet nie wiem jak one się nazywają ale brak organizacji pracy chaos poniżanie starszych pracownic przez młodsze operatorki masakra. A wszystkie zmiany mają jeden wspólny mianownik to że jak na odbiór dostaną chłopa to chcą go zajechać taka prawda. A co do liderek są po to aby latać z czytnikiem i kleić naklejki do niczego innego się nie nadają załatwić z nimi coś nie mam mowy i tylko zmiany i robota się liczy . Kierownik to człowiek który jak to się mówi nie pamięta wół jak cielęciem był. Są osoby które i niego wszystko załatwia ale niestety ja nie miałam jakiegoś urok którym udałoby mi się załatwiać swoje sprawy. Pralnia owszem działa nie można powiedzieć ale trzeba najpierw mieć co dać 90% czasu przepracowałam w swoich ubraniach i jednorazówka. Zapomnijcie o ubraniu na siebie czy nowych butach to jest wszystko zarezerwowane dla Ukraińców co do nich nic nie mam. Zakład ten to jedna wielka tragedia i porażka ci co są na stałe niech robią jak nie mają żadnych innych ambicji ale wszystkim normalnym ludziom będę zawsze odradzała podjęcie pracy w tej firmie. Aha jeden plus że wypłata była zawsze przed czasem.

Witam Zastanawiam się dlaczego firma która wiecznie szuka oszczędności, nie pozwala pracownikom kupić swoich wyrobów. Magazyny pełne a mieszko nie chce cukierków sprzedawać? Tyle razy chodziłam i szukałam po sklepach nowych mieszkowych wyrobów np. zozole guma balonowa! nie znalazłam w żadnym sklepie a wiem że na karmelkach jadą. Zozole Ananas i Marakuja, likwory malinówka i cytrynówka, cukierki serii Sweet Active czy Magnifique i wiele innych których nie pamiętam teraz. Chciałabym kupić dla rodziny ale nie ma tego u nas w sklepach, a firma mam wrażenie że woli płacić za wyrzucenie towaru niż sprzedać pracownikom. Czy ktoś wie czy któryś z tych towarów można znaleźć w jakimś raciborskim lub okolicznym sklepie?

Ola

Dlaczego wyroby tak dużej firmy mają w składzie utwardzony, tłuszcz palmowy bardzo szkodliwy dla zdrowia jak można, tak truć, ludzi.zapytajcie firmę W a w e l jak sobie radzi

Iga

Sweet active ?? ha, ha widzę, że jako pracownik znasz asortyment, który się w Mieszko produkuje. Ten produkt został wycofany kilka lat temu.. Guma balonowa- - czyli Zozole Painter -to nowość , ale szukaj w Auchan. Zozole Ananas Marakuja - nic dziwnego, że nie znalazłeś, to produkt - Zozole Tropik, który był produkowany dla klientów exportowych, ponieważ w Polsce nie było zainteresowania, ale również jest już wycofany. Reasumując w listopadzie nie mogli "jechać" Sweet active i Tropika :) , a największy wybór masz w Kauflandzie i Auchan, chociaż w Bolko też jest nie źle szczególnie jeśli chodzi o bombonierki. W żadnym sklepie nie znajdziesz wszystkich wyrobów, ponieważ dystrybutorzy wybierają sobie czym chcą handlować, a półka nie jest z gumy...

@Iga

Nie zrozumieliśmy się, chodziło mi o to czemu firma nie sprzedaje swoich wyrobów pracownikom, woli wyrzucić niż sprzedać nam. Cukierki Sweet Active i inne wzięłam ze strony mieszko, nie wiem czy to jadą czy nie. Usłyszałam że są smaczne od innych pracowników, szkoda że nie ma marakuja i ananas moje dzieci bardzo lubią zozole. Wymieniłam te które chciałabym kupić a w sklepach ich nie znalazłam. Zozole guma znalazłam w kauflandzie, w auchan ich nie widziałam.

2021

Wiecej empati i życzliwości dla pracowników od osób siedzących na stołkach . Zapomniał wół jak cielęciem był.. Mimo wszystko Szczęsliwego..

Arek

Czy w firmie rozwiązuje się konflikty od razu czy jest z tym problem?

@Arek

Nie trzeba niczego rozwiązywać bo konfliktów w firmie po prostu nie ma

Zależy jaka jest kreska ułamkowa.. Kto z kim..jaki zatarg

Co do pracy,to nie jest źle.Busy zawożą i odwożą z pracy do miejsca zamieszkania.Wypłata przed czasem.Pominiemy tutaj kwestię premi. Praca przy słodkościach,chociaż nie prestiż,to jest ciekawa. Jednak co do niektórych osób,zarządzających ,można by było zarzucić wiele.Brak szacunku do pracownika.Traktowanie podmiotowo,obojętne . Są i fajni ludzie,liderzy,którzy z uśmiechem są przez 8 godzin.

Kierowca

Apel do wszystkich kierowców zk.nr 2.pokaszcie że nie jesteście takimi baranami jak ci co złe parkują i pakujcie trochę ciasniej a będzie więcej miejsca także dla ciebie ????.

?
@Kierowca

Tylko że większość nie umie parkować i parkuje co 2metry . No brak słów.

Mich

Brawo!!Dla Pani Izy z waflowego pieca,ktora chodzi chwalac sie ze nawet Biurko zastapic moze,ogarnia wszystkie urzadzenia (jest ciagle brana pod uwage i niezastapiona).HA HA a swoja wibitnoscia nawalila 14 beczek lomu z waflami

Bond..James Bond

O widzę,ze butami się wchodzi w cudze życie.Kto z kim,po co,komu,dlaczego.Padają sprawy z zycia prywatnego.Niedlugo światu się obwieści,ze ta z czekolady miala dwoch mężow,ale ją nie kochali itp..Bardzo prostackie.

Dobry Kolega

A u nas na michaszkach robi Para z Ukrainy caly czas sie obsciskujema na kuchni i tez to nikomu nie przeszkadza . Jego robi zona na czekoladzie od czasu do czasu ale do toalety chodzi na dzial wafli/michaszkow :D

Taka
@Dobry Kolega

U nas na czekoladzie tez sie tworzy fajna parka.I co z tego.Ale wkoło jest wesoło ..oooo

Zasłużony dla zakładu

Heh,raczej chyba na Jego miejscu.

Blablablaaa...

Drogi Pracowniku. Zozole guma balonowa, malinowe widziałam malinow. Większy wybór Naszych słodyczy jest w Auchanie ;) Pozdrawiam

Szkoda,ze juz nie ma tzw.Żółtej skrzynki.Ludzie pisi opinie i pytania,zarząd w miarę odpowiadał na nie.

Jak ja się cieszę że mnie już tam nie ma widzę że nic się nie zmieniło cały czas te same problemy ludzie pracuja w pocie czoła a im ciągle mało atmosfera nieprzyjemna ci co pracuja tam na stałe to myślą że im wszystko wolno krzyczą na pracowników sezonowych o byle co nie umieją się normalnie odezwać cały czas wyścig szczurów jedna chce być lepsza od drugiej praca w stresie straszą naganami zwolnieniami jednym słowem nie polecam tam pracy zastanówcie się 100 razy zanim tam pójdziecie pracować

Gosc

Szczera prawda????

Maria z Przedmiescia

To prawda.Zero szacunku.(usunięte przez administratora) Krzyk na porzadku dziennym. Nikt z tym nic nie robi.Poniżanie sie wsrod, pracowników, to standard.Specyficzni ludzie i zakład

Pistacja

To ja...《♤♤》sie nazywam,ja,przepraszam i dziękuję, ja tych słów nie używam.... Jakże tekst pasujący do jednej osoby,zarządzającej...

Zostaw merytoryczną opinię o MIESZKO S.A. - Racibórz

• Jak się pracuje w MIESZKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MIESZKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIESZKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 16 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIESZKO S.A.?

Kandydaci do pracy w MIESZKO S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIESZKO S.A.