Opinie o Essity Operations Poland Sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essity Operations Poland Sp. z o.o. w Oława

Jako "zwykły pracownik" nie związany z działem HR i zarazem student Studiów Podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi dalej zbieram dane do analizy poziomu wynagrodzeń na różnych stanowiskach w regionie, a więc ponawiam prośbę o dane i przykłady.

Ola

Cześć mam do Was pytanie. Czy został już ktoś przyjęty na teren Podkarpacia i Lubelskiego jako Przedstawiciel Farmaceutyczny ?

Ponawiam prośbę, jako nie anonimowa osoba fizyczna do podawania danych typu: - ile wynoszą zarobki na różnych stanowiskach w zakładach produkcujnych w Oławie i w okolicy w promieniu 20 km.

Czytałem ostatnio raporty z rynku pracy w Polsce w roku 2020. Wynika z nich, że: 1. Podczas pierwszej fali pandemii zakłady produkcyjne na potęgę zwalniały pracowników, bo zderzyły się z nową sytuacją. 2. Zakłady te zaczęły póżniej na potęgę z powrotem przyjmować do pracy, Bo w długofalowej strategii warto dalej inwestować w Polsce, bo przeciętna pensja wynosi u nas od 2,5 do 4 raza mniej niż w zachodniej Europie.

Firma poszukiwała kandydatów aktywnie, za pośrednictwem firmy konsultingowej. Złożono mi propozycję wzięcia udziału w rekrutacji, ustaliliśmy pułap oczekiwań i doszło do pierwszego etapu rozmowy z pracownikiem HR firmy. Rozmowa została przeprowadzona telefonicznie i specjalnie pytałem czy otrzymam odpowiedź z decyzją jaka by ona nie była co do kolejnego etapu rekrutacji, otrzymałem zapewnienie że tak właśnie się stanie. Rozmowa miała miejsce w maju, mamy lipiec, a ze strony essity nie było żadnego kontaktu.. Uważam, że tego typu obietnice bez pokrycia nie świadczą dobrze o przyszłym pracodawcy i z mojej perspektywy była to jedynie strata mojego czasu. Polecam firmie zastanowienie się nad własnym postępowaniem, bo takie traktowanie potencjalnych kandydatów do pracy nie wróży nic dobrego.

Doświadczenie zawodowe, największy sukces w karierze, trudne sytuacje i sposoby ich rozwiązywania.

Leszno

Jak wygląda ścieżka awansu w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Wilczur

Niby ładnie to na początku przedstawiają ale w praktyce przeciągają jak najdłużej i ciągle okłamują - niepolecam

ToWa

Plus i minusy, ponad 6 lat pracy. Jeśli chodzi o produkcję, trafisz na kier. który jest ok to nie masz problemów. Robisz swoje i nikt nie wymaga nie wiadomo czego. Fakt, że docenianie ludzi prawie nie istnieje. Kierownik może się dwoić i troić ale management patrzy na liczby, więc nawet jak chce to nie zawsze może dać premie, większą podwyzke. Ale spotkałem się z tym, że można się dogadać w kwestii nadgodzin, urlopów i to na dobrych układach. Praca na prod nie jest ciężka, jak ktoś ogarnia to po roku ma luz bo jest w stanie na spokoju pracować, a jak ktoś nie ogarnia to będzie sobie robił podstawowe czynności i nie będą go ciągali do innych rzeczy bo się " nie nadaje". Rozwój w firmie? - na produkcji do poziomu Bryg. Później długo długo nic bo wtedy w grę wchodzi kolesiostwo i układy... I właśnie dużo jest specjalistów, inżynierów zatrudnionych po koleżeńsku. Nie inwestują w pracownika, a jak ktoś przychodzi z wiedzą i doświadczeniem to i tak jest traktowany jak świeżak. Management - (usunięte przez administratora) Przez tyle lat nie doczekałem się chociaż jednej rozmowy z kimś z "kasty", managerowie poszczególnych wydziałów nawet w przypadku wybitnych osiągnięć linii nie przyjdą podziękować, pogratulować zespołom, co innego w gazetkach itd. Obnoszą się z dziLaniem systemów lean itd a tak naprawdę to działa na papierze. Dział CI - bez życia ale czego się spodziewać jak same dinozaury tam pracują. Dział UR - prawie jak firma zewnętrzna, przyjsc, zrobić byle było. HR - całkiem ok Praca dobra na przeczekanie i znalezienie czegoś ciekawszego bo tutaj można się ślizgać ma tych samych patentach przez kilka dobrych lat. Dla mało ambitnych polecam, dla ambitnych tylko jako przystanek. PS wiadomo że zawiść itd jest w kazd zakładzie gdzie pracuje większą ilość osób dlatego o takich rzeczach nie ma co pisać...

Życzliwa

Czy jeździ ktoś przez Godzikowice?

Wiktor

Powrót do pracy takiej normalnej to w tej chwili wielka radość. Firma dobra więc dobrze jest się załapać do pracy.

Zaciekawiony

Jak to możliwe że w okresie koronawirusa efektywność maszyn bardzo wzrosła ? . Czyżby homeofiice bardzo służył zakładowi ? .(usunięte przez administratora) razem pokazujemy na co nas stać , wielki szacunek dla tych co do tej pory przychodzą do zakładu i pracują mimo tego wszystkiego.

Urszula

Spoko firma, dobra atmosfera ale do tego potrzeba ludzi ambitnych i znających swoją pracę, polecam.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Realista

Żadne dobrze nadskakiwac i zajewanuac za 3 ech....

Lucek

(usunięte przez administratora)Zawsze w firmach z kapitałem obcym, jak do władzy dochodzą "polaczki" to taki mamy marny obraz funkcjonowania firmy oraz relacji międzyludzkich. Kropkę nad "i" w tym (usunięte przez administratora)postawili Banderowcy, którzy zepsuli dokumentnie reputację tej firmy. Tyle pożytecznych i prawdziwych odczuć pracowników zostało wykasowanych, ale na "marke Essity" pracowali wszyscy zwani karierowiczami.

Zszokowany

Od dluzszego czasu przygladam sie temu wszystkiemu, przyjmujac sie w SCA kazdy na maszynie pracowal ze spokojem, na obecna chwile w essity sa okrojone sklady przez karierowiczow, ludzie w pospiechu pracuja, nie sa w stanie dopilnowac jakosci produktu co wiaze sie z tym ze ida wadliwe produkty do klienta, KONKURENCJA NAPEWNO WYLAPALA JUZ GLUPOTE KTORA WYMYSLILA GORA mam na mysli okrojenie zespolow na danej maszynie i czekaja na dobry moment, zaklad spada na samo dno z tego wzgedu ze niedawno dyrektor mowil o tym ze godzina przestoju bardzo duzo nas kosztuje a teraz zatrzymuja maszyny na cale dnie. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ale przykre jest patrzec jak karierowicze niszcza tak dobra marke. Jak bedzie tak dalej to w nadchodzacym roku trzeba bedzie zmienic prace , bo przyszlosc w tym zakladzie polegla, na nic nie maja pieniedzy, nie inwestuja w pracownikow, czekac tylko kiedy zaczna robic walki z wyplatami, plakac sie chce ze ktos taka historie niszczy i co gorsza, robia to POLACY :(

on
@Zszokowany

Decyzja o odejściu jak widzę była, bardzo słuszną decyzją. Nic się nie polepsza, jest tylko gorzej ...

Prawdę-mówię
@Zszokowany

Bo Polacy to największe buractwo i (usunięte przez administratora) własnie, często i Ukrainiec by się na to n ie zgodził. Dzisiaj kolega, a za tydzień na ulicy nie pozna, bo dali parę złotych podwyżki i jakiś awans, a burak pęka z dumy.... hehehe. Często jest tak, że za kompetencje, swoje zdanie i nie włażenie w d...ę nie dają w ogóle. Dają za to za usłużność, donoszenie, potakiwanie innym słowy za skórw....o. Tak w skrócie wyglądają awanse w tej strukturze...

Rafał
@Zszokowany

Czy okrojony skład pracujących osób ma wpływ na produkcję? Może warto porozmawiać o tym z przełożonym. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/essity-operations-poland-sp-z-o-o,2602 widziałem oferty pracy, więc firma jest w trakcie przyjmowania nowych pracowników. Może to poprawi sytuację.

Patrycja

Czy firma stawia na rozwój swoich pracowników? Dokładnie chodzi mi o to, czy można po czasie liczyć na awans?

Xxx

Jak praca na stanowisku account managera? Na jakie warunki można liczyć, atmosfera, czy realne plany sprzedażowe,jakie auta i czy do użytku prywatnego?

Paulina
@Xxx

Niestety nie wiem, jak dokładnie wygląda praca na tym stanowisku w Essity Operations Poland Sp. z o.o. Planujesz aplikować? Jeśli tak, to koniecznie napisz, jak poszła rekrutacja. Powodzenia!

Kriss

Czytam wasze wypowiedzi to słabo mi się robi.Chcecie zarobić 3,500pln to zapraszam do Ronala(Jelcz-Laskowice) i zobaczycie co to jest ciężka praca w (usunięte przez administratora) i bez szacunku do pracownika.!!!!

Realista
@Kriss

(usunięte przez administratora). Chyba sie waść z choinki urwałeś ...

Mirosław
@Realista

Pisząc o szacunku masz na myśli, że bark go ze strony przełożonych w firmie? Takich zachowań nie można tolerować, chyba o ty wiesz. Jak wyglądają inne aspekty zatrudnienia. Nic nie napisałeś o wynagrodzenie , a interesuje mnie jaki jest w firmie poziom zarobków i czy można liczyć na premie. Twoja odpowiedź będzie bardzo istotna.

Sebastian

Czy nie ma możliwości pojęcia zatrudnienia bezpośrednio w Essity Operations Poland, tylko trzeba to robić przez agencje pośrednictwa? Umowy o pracę są na zlecenie, czy przy dłuższej współpracy można dostać kontrakt długoterminowy? W sieci jest sporo ogłoszeń o pracę z tej firmy i w każdej jest zaznaczone, że pracodawca oferuje umowę o pracę bezpośrednio z firmą, więc jest możliwość stabilniejszego zatrudnienia. A jakie zadanie mają na ten temat inne osoby zatrudnione w firmie?

Oliwka
@Sebastian

Zależy na jakie stanowisko, generalnie rekrutuje firma zewnętrzna i z nimi podpisuje się umowę często na zaleceni bez żadnych przywilejów.

Analityk

Praca w dziale kontrolingu Witam, na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba z 3-4 letnim doświadczeniem chcąca pracować w dziale kontrolingu ?

Rafaella

Mam pytanie co teraz jest produkowane w zakładzie po zmianie nazwy na inną ?

on
@Rafaella

Produkowani są wykwalifikowani pracownicy, który odchodzą. "Kuźnia talentów" Dalej pieluszki podkłady.

Joanna

Proszę Cię byś napisał więcej o warunkach zatrudnienia w Essity Operations Poland. Czy można liczyć w tym miejscu na stabilną pracę w oparciu o umowę na czas nieokreślony? Dla wielu osób jest to bardzo ważny wyznacznik, który bywa decydujący przy wyborze miejsca zatrudnienia. Taka informacja byłaby dla nich cenna.

Zostaw merytoryczną opinię o Essity Operations Poland Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essity Operations Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Essity Operations Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Essity Operations Poland Sp. z o.o.