Opinie o Omega NMB w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Omega NMB. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Omega NMB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega NMB w Lublin

od jesieni nie mogą znalesc magazynierów, jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda poniżanie pracowników to "desperatów" zapraszamy

Zawackii

Rzetelność i profesjonalizm już tam nie pracuje Na energetyków zaprasza ...

Antonio

Ludzie ani pieniędzy tam nie znajdziecie ani uznania. Sam pracowałem i wiem. Może na początku dużo obietnic i w miarę o Ciebie dbają i pilnują, bynajmniej robią wrażenie. To tylko na początku. Jak skaczesz jak Ci zagrają to jesteś najmądrzejszy, najlepszy itd..... Tylko pamiętajcie o jednym przyjmując się do omegi z góry naznaczeni jesteście piętnem złodzieja. W tym roku ze starej ekipy omegi zostało nie dużo osób. Mały romek sobie z tym nie radzi, gania wszystkich oprócz rodziny. W styczniu znów zrobi spotkanie firmowe i będzie płakał że zarabia 2tys miesięcznie. Atmosfera żadna, romek wyżej sra ni (usunięte przez administratora) ma taka prawda. Próbuje tego tytanika ratować, ale chyba chciał złapać za dużo srok za ogon. Zresztą sam z tak jeszcze w tym momencie dużą firma nie da rady kierować.

gość

do LEON Tutaj stawka nigdy nie rosła, a nawet czasami była ucięta bez powodu. To że jest super atmosfera to też nie jest tak kolorowo, jak będziesz miał fajną sprzedaż to będziesz gościem a jeśli nie to złem koniecznym(zawsze jest za mała sprzedaż). współpraca z niektórymi osobami do bani, zrobią wszystko by Ci utrudnić. Wymagania ogromne!!! Pisze o tym co mnie tam spotkało, teraz może jest inaczej. ja już tam nie pracuje (a pracowałem dość długo) i nie żałuje zmiany firmy. co do zalet to to że warunki zatrudnienia super.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Omega NMB? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Polo

Firma i osoba prowadząca rekrutację - do niczego, brak jakichkolwiek kompetencji. To co się dzieje w naszym kraju, jacy są pracodawcy, jakie mają wymagania za minimalna płacę, to przechodzi ludzkie pojecie.

Leon

Dzięki, to że atmosfera i warunki są niezłe, to rzadkość w dzisiejszych czasach, a kasa pewnie jak wszędzie, ameryki pewnie tu taj nie ma.

Leon

Witam Pokazało się ogłoszenie na stanowisko handlowca. Proszę o bliższe informacje, czy warto aplikować, jak taka praca u nich wygląda, na co można liczyć. Pozdrawiam

gość

marian wynosi towar z firmy.... pisze anonimowo dla swojego bezpieczeństwa.

blacharz

Omega z Lublina zajmuje się wieloma dziedzinami budownictwa i to może być dla niej zgubne. Zamiast wziąć się dobrze za jedną rzecz to próbują upiec zbyt wiele pieczeni na jednym ogniu. Zarówno sprzedaż materiałów budowlanych, jak i nieruchomości połączona z usługami budowlanymi ? są chyba samowystarczalni...

smieszek

Lepiej nie wychodzić z nimi na piwko, bo wyciągną od człowieka po pijaku ile można. Z płacami tak właśnie jest , ale oczywiście bóg wciąż twierdzi że zarabiacie za mało, że trzeba im podnieść pensje.....haha... I najważniejsze hasło z którego leje cała Polska - "rzetelność i profesjonalizm" - wiecie czyje te słowa??? takiej osoby o której nie można tego na pewno powiedzieć - tak właśnie tej z czarnym(usunięte przez administratora)

Pracuje niedługo bo mniej niż rok ale chyba już poznałem wszystkich w tej firmie z Szefem włącznie. Uważam ze pracodawca jest dobry. tylko ze na niektórych stanowiskach ma niewłaściwych ludzi którzy nie radzą sobie z systemem tej firmy. Poza tym jest super (jak narazie) ps. Ta firma jest dla ludzi kreatywnych nie dla BARANÓW.

Edek

Czy poznałeś wszystkich dyrektorów i prezesów???? to jest praktycznie niemożliwe w tak krótkim czasie....

AMOREK

Wszystkie negatywy to prawda.

alfred

ale bzdury tu piszecie tam po prostu nie ma kto pracować 90% załogi pracuje na luzie a zarząd ...

mistrz

omega u.....a wyplaty dla pracownikow zarabiamy teraz po 1500 zł. pan RT jesty chory psychicznie, jego spotkania z pracownikami to jak odprawiana msza swieta, tylko ze to nic nie ma wspólnego z rzeczywistośćią w tej firmie. ludzie nie idzcie tam do pracy to co wam obiecują to i tak sie nie sprawdzi, miesiąc lub dwa bedzie OK a potem ujebiąci kase za damski (usunięte przez administratora) Romek karze sprzedawac a le ku....a komu jak wszyscy wy......li bo drogo.

żeglarz

krążą plotki na mieście, by dostać dobre zlecenie transportowe w omedze to trzeba się dobrze podzielić kasą z Panią "J" i Panem "M". już teraz wiem czemu mój szef dostawał badziewne zlecenia...

czy warto tam pracować ?

alfred

żona - 2013-05-08 16:38:50 A jak teraz tam jest? Ile moge miesięcznie zarobić w omega nmb? Możecie napisać na temat tego jak jest teraz w tej firmie? Mój mąż w najbliższych dniach idzie na rozmowę i szukamy jak najbardziej aktualnych informacji. Ile tam się średnio miesięcznie zarabia i jakie oferują warunki? Chodzi mi tutaj o to jaka jest umowa i jaki jest socjal? Dziękuje bardzo za pomoc(usunięte przez administratora) w górę, zależy od kreatywności Twojego męża

mista

Pracuję w tej firmie wiele lat i tym, którzy piszą takie głupoty i brednie, mówię: kłamiecie. Wiekszość z nas pracuje tu już ponad 10 lat. Nie było by tak, gdyby nie było nam tu dobrze. Życzę Wam takiego pracodawcy jak mój.

hmmmm

Raczej żaden pracownik nie powie czemu boi się odejść i co mogłoby się stać gdyby tak zrobił. Myślę, że akurat to powinno zostać bez komentarza.

gonzo - 2012-05-02 22:14:19 Myślę , że brak pozytywnych opini wynika z tego , że wartościowi pracownicy czytają te wypowiedzi i nie chcą polemizować z ludżmi , którzy po prostu się nie sprawdzili , a jedynie stać ich na wylewanie swoich żali na takich forach . Oczywiście pewnie mają niedosyt tego co dostają , ale nikt nie wspomina o tym że może skorzystać z kasy zapomogowo pożyczkowej / nieoprocentowanej / , że może skorzystać z dofinansowanie do wypoczynku rodzinnego , nauki i itp. Powiem tak...obecnie pracuję w firmie , mam też dużo zastrzeżeń do pewnych "układów" , ale suma sumarum oceniam pracę na plus . A dowodem na to jest stały rozwój firmy co daje też stabilizację pracownikom , i podkreślam!!!!!! mam też pewien niedosyt !!!!!! zaangażowanie niektórych pracowników , ale nikt z nas nie jest ubezwłasnowolniony więc droga wolna . czytając ten dyrdymał bardzo proszę autora o nie obrażanie ludzi, którzy mimo woli pewnie to przeczytają. Po drugie jeśli wartościowy pracownik nie potrafi nic dobrego na wasz temat napisać to wcale źle nie świadczy o ludziach którzy wypowiedzieli się na Wasz temat, a wręcz odwrotnie oni dzielą się tylko własnymi spostrzeżeniami. Poza tym nie wiem co ma na celu wychwalanie się z kasy zapomogowej czy dofinansowań, bo do pracy raczej nikt nie idzie po to by korzystać z zapomogi, pracownika powinno być stać na to aby wyjechał za własne pieniądze na wakacje czy zrobienie remontu. Dla przyszłego pracownika liczy się nie tylko ile zarobi, lecz również jaka jest atmosfera w pracy, a tu niestety nie zdajecie egzaminu, kumoterstwo nigdy nikomu nie służyło. Trzeba mieć jeszcze szacunek do ludzi tym bardziej kiedy się mówi o nich za plecami. Myślę, że również dla Was drodzy szefowie są to cenne informacje bo to dzięki nim możecie coś zmienić zamiast podszywać się pod pracownika bo wiem, że oni nie mają ani chwili wolnego czasu pracując u Was, a już na pewno nie o tej godzinie co jest dodany ten wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o Omega NMB - Lublin

Omega NMB