Opinie o Omega NMB w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Omega NMB. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Omega NMB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega NMB w Lublin

@@@@ Nowy wpis

poszli w przyśpieszone postępowanie układowe. doradcą restr. jest syndyk .

Aneta Nowy wpis

@mek, bardzo długo już czekasz na zaległe wynagrodzenia od omega nmb. Na jakim etapie jest egzekwowanie przez Ciebie tych należności? Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Warto, żebyś monitorował tę sytuację na forum, ze względu na osoby, które mogą być w podobnej sytuacji jak Ty.

mek Nowy wpis

Czy ktoś może podać kontakt do omegi, bo zalegają juz od ponad roku z płatnościami ?? Ten na stronie nie istnieje, a pracownik z ktorym wczesniej rozmawialem juz tam nie pracuje

Aneta Nowy wpis

@Malinówka, czy mogłabyś konkretniej przedstawić sytuację omega nmb? Ważne, aby na tym forum wpisy zawierały dokładne informacje dotyczące tego pracodawcy, aby miejsce to było wartościowym punktem odniesienia dla innych użytkowników.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Omega NMB? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja omega nmb na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Lublin i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Malinówka

Poza tym, że mają więcej długów niż włosów na głowie i nie płacą usługodawcom, to w zasadzie w firmie nie dzieje się nic. A tak na poważnie, to omijajcie tę firmę z daleka.

@@@@

Podbijam co się dzieje w Omedze?? Podobne nie jest dobrze może ktoś coś napisać?? Szanowni włodarze Goworka co wyście narobili?? strona jest teraz nieczytelna kompletnie

Sebastian
@@@@@

Zgadzam się z Tobą. Wcześniejszy układ strony był bardziej przejrzysty i czytelny. W Omedze nie jest dobrze. Firma nie płaci, jest dłużnikiem. Zalecam ostrożność w kontaktach.

były
@@@@@

W omedze nie ma już nic bo się sprzedali, romek padł. I bardzo dobrze. Tak to jest jak się sprzedaje materiały za drożyznę, domy- kontenery na śmieci z papieru i pianki w których nawet bezdomni nie chieliby mieszkać, zatrudnia rodzinkę a wymaga się tylko od prawdziwych pracowników stosując wyzysk i jakieś parapsychologiczne metody (konik Romana). W dodatku firma niby w dużym mieście a jednak na zad**piu

hm...
@były

Proszę wyjaśnić o co chodzi z tymi domami-kontenerami na śmieci z papieru?

@hm...

wejdz na ich stronę fb to zrozumiesz

Jeremi
@były

Owszem sprzedali, ale nie zmienia to faktu, że mają długi. Zalegają z płatnościami za usługi innym firmom. Zaczyna się robić ciekawie. Będę obserwować dalszą dyskusję :)

Aneta

Pracujesz w omega nmb? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

dfvbg

@szczery ale jak to?m co dokladnie kierownik mowi..napisz jakies konkrety prosze bo mysle ze wieksozsc osob jest zainteresowana jak to wszystko wyglada..

szczery

pracowalem na magazynie to prawda o kierowniku czlowiek nie majacy szacunku do ludzi.....niech ktos wreszcie pomysli kto jest najwazniejszy w firmie....TYLKO LUDZIE KTORZY TWORZA ATMOSFERE ZDROWĄ NIE TOKSYCZNĄ.....

Bebe
@szczery

jakie zarobki??? na miescie mówią źe omega ma problemy domy nie schodzą, ludzie wolą chodzić do marketów budowlanych..

sumienny

Znowu szukają magazyniera. Co rusz ogłoszenie. Prawda jest taka, że odkąd jest TEN kierownik (W.) - pracować się nie da. Wszyscy, którzy byli przez niego MOBBINGOWANI powinni się zebrać i coś z tym zrobić bo człowiek jest niezrównoważony psychicznie. Znęca się nad pracownikami, bluzga, pospiesza... Totalny brak szacunku! Człowieku, masz do czynienia z ludźmi! Nie boisz się, że trafisz któregoś dnia na kogoś, kto nie pozostanie Ci dłużny? Brak kultury i chamstwo. Panie Prezesie, miałby Pan fajną ekipę.. I praca nie jest najgorsza... I zarobki najniższe nie są.. Gdyby nie ten TRUTEŃ. Atmosfera w pracy jest ważna, a ten człowiek niszczy Panu firmę od środka. Nie da się pracować z kimś, kto aż tak pomiata i ma człowieka za nic. Kilkunastu magazynierów w przeciągu roku. NIKT z nim nie chce pracować. Stawiam mierny za ogólną ocenę pracy tam. Przykro mi, ale ABSOLUTNIE NIE POLECAM pracy w Omega nmb. Nawet przez tydzień. Szkoda waszego czasu i nerwów.

byprac

przyjdzie pracujcie na głuska to mina wam zrzednie

byłypracownik

ludzie Omega jest tonącym statkiem bez kapitana... kredyty ją zabijają, płatności wobec kontrahentów... pracowałem długo, z roku na rok gorzej, kłopoty z kredytami odnawialnymi, kłopoty ze źle odliczanym Vatem w omedze plus... skąd wiem? ktoś zapyta, wystarczy być pracownikiem i mieć login i hasło do systemu, a nawet jak odejdziesz z firmy to możesz mieć dłuższy czas dostęp do wszystkich informacji, bo zapomną zmienić hasła...... omega pada, stracili kielce, pora na Rzeszów, kto nie wierzy mogę odtworzyć nagrania rozmów z Romanem, stracili dużo bonusa Fakro, Ahi i Tyveka, stracili Braasa, nie maja Plastmo... Romek z czym do ludzi.... jedni padają drudzy się rozwijają spójrz na MM Albis patałachu... mam nadzieje ze za twoje wszystkie knowania wobec pracowników, za twoje nagrywanie kontrahentów i rozmów z nimi utoniesz w końcu morzu gówna którego sam narobiłeś..... z pozdrowieniami twój były lojalny pracownik

BOB
@byłypracownik

Jak bardzo trzeba być pokrzywdzonym przez życie , żeby pisać takie dziwne posty....Ale ja słyszę na rynku co najmniej od 4 lat , że OMEGA pada , a jak widać nie ma to potwierdzenia w rzeczywistości , natomiast takie wypowiedzi jakiegoś anonima ....No cóż...najgorzej to jak o jakiejś firmie w ogóle się nie mówi . Pzdr Cię wielka osobo . Znam firmę OMEGA od wielu lat i dla takich haterów no names nie mam szacunku .

gość

Pracował kilka dni a już ma wyrobianą opinie na temat kierownikow i szefa i fistorii firmy. Ty na prawde jestes dobry!!!! nic dziwnego żeże już ci podziekowali za pracę. Podaj jeszcze swoje dane to zrobisz dobry uczynek, nikt juz nie popełni takiego błędu nie zatrudnił cie więcej.

gość

ludzie opinie mają być pomocne dla innych. Jeżeli piszecie prawdę to miejcie jaja i ujawnijcie się bo tak to tylko siejecie zamęt, nikt jeszcze wszystkim nie dogodził tak było i jest. pisać jako anonim może każdy nawet jak nie pajacem nie miał pojęcia o pracy i słusznie go zwolnili.

gosc

OBIEKTYWNY jesteś jedną wielką ściemą.

gość

Anonim ma racje. Nie znajdziecie tam szacunku od strony kierownika (czysty mobbing). Ale jeśli ktoś chce się przekonać to śmiało. Pyzatym małym szczegółem da się pracować. PS. Romeczku czas pomyśleć nad zmianami(kierownika).

sumienny
@gość

Spróbuj teraz. Jest ogłoszenie. A jak już odpuścisz tą firmę, to napisz tu jak było.

chętny do pracy

ja mimo wszystko chciał bym spróbować... są może przyjęcia na magazyn do Omegi wie ktoś ? proszę o info. Czytając wypowiedzi anonimów którzy pracowali kilka dni w omedze a wiedzą wszystko co w firmie się dzieje to żal czytać. nie dziwie się anonimie że cię pogonili bo ty na pracę to czasu na pewno nie miałeś jak tylko interesowały cię plotki. a jak jesteś leser to winę widzisz tylko u innych a nie u siebie.

obiektywny

Co ty człowieku Anonimie wypisujesz! może sam jesteś psychiczny .. Pracowałem w magazynie i jeżeli nie zmusiła by mnie sytuacja życiowa i nie musiał bym zmienić miejsce zamieszkania to pracy bym nie zmienił. Może i jest wymagający ale potrafi zorganizować pracę i co bardzo ważne dba o pracowników i nie słyszałem do tej pory takiej opinii. Chyba masz problemy ze sobą i próbujesz się pocieszyć że to wina innych......

Witam. Omega... co tu duzo pisac.. pracowalem tam kilka dni... firma sama w sobie nie jest zla natomiast ludzie pracujacy na magazynie... nie sa do zycia. kierownik niest niezrownowazony... dlatego nikt nie pracuje tu dluzej niz miesiac... z tym czlowiekiem nie da sie pracowac... jezeli szukasz pracy na stale to u nich na magazynie kariery nie zrobisz... co bys do kogo nie powiedzial prezes firmy zaraz o tym wie. nie mila atmosfera. czytając komantarze gdzie napisane jest ze ludzie ktorzy nie maja kompetencji sami wymagaja od firmy itp... jezeli przez rok czasu przewineło sie tam ponad 20 pracowaników magazynu nie sądze zeby wszyscy byli nie odpowiedni na to stanowisko... kariery tu nie ma.

zapraszamy.....;)

Zostaw merytoryczną opinię o Omega NMB - Lublin