Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Aneta77

(usunięte przez administratora) !Miałam okazje się dziś o tym przekonać, kiedy poszłam po wypłate za 9 przepracowanych dni otrzymałam 600 zł, a powinnam dostać 900zł. Nikt nie chciał mi wytłumaczyć dlaczego mnie okradziono!Młoda blondynka, która ponoć pracowała jako mój i wielu innych ludzi za negocjatora poinformowała mnie, że pieniądze, które mi zabrano, przeznaczono na wyrobienie książeczki sanepidowskiej, którą miałam już prywatnie(i za swoje pieniądze) wyrobioną!Na koniec odesłano nas z wiadomośią, żę nikt z niczego nie będzie się nam tłumaczyć. Oszukano w ten sposób mnie i wielu innych ludzi... Pytanie- ilu jeszcze?

Zadowolony

Witam, Wiem z pierwszej ręki ze w Olewniku zatrudniaja na rozbior. Dobrze placa, fajna atmosfera, niezly socjal i szacunek dla pracownika. Miejsca jeszcze sa.

olek

I po co te ogłoszenia o pracę firmy keywork jak dzwonią ludzie co tam kiedyś pracowali i chcą wrócić to ich nie chcą przyjąć.Przecież tacy ludzie już wiedzą na czym ta praca polega a przyjmują nowych co nigdy noża w ręku nie mieli.

tomek

robiłem w tym syfie kiedyś chciałbym teraz przejść sie na rozbiorze z kamerą i nagrac tych nieudasów co walczą trzeci rok albo i dłużej naprawde takie z was gamonie że tam robicie w tym syfie każdy mi zaraz powie że tak pini dał nam pracę ale co by było jakby piniego nie było ludzie robiąc tam zniżacie się ponizej zera adaś i pawlak nie raz słyszałem bo współpracowałem z nimi gadali ze ci ludzie to bydło i się śmiali że trzeba ich gnębić psychicznie mi tez tak kazali ale ja odszedłem bo miałem dość tych idiotów i jestem człowiekiem a nie hitlerowcem

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

arra

kto zna nadie mieszkala w pokoju z arturem

RYSIU

moze i zarabiasz ,ale ile z tego to wypłata? gówniane składki są odprowadzane na Twoją emeryturę nie kozakuj bo na starość na chleb z tego nie starczy...

rysiu jamruz

a ja tam chwale zarabiam 6000zł i jestem najlepszy na schabach pani prezes mnie ceni bo umię wszystko ha

praca

pracuje trzy lata i nigdy mi sie nie zdazylo brak jakiw kolwiek pieniedzy poprostu nie potraficie sie postawic wszystkich nie zwolnia i tak ludzi do pracy nie ma

roki19

To musiales zajebiscie lizac rowa,takiego prosto po wysraniu!!!

pogitło

pogieło cie oni maja to gdzieś ludzi maja za śmieci pracowałem tam 3lata skończyła mi się umowa w lutym to poprostu zrezygnowałem to pieniądze za nadgodziny 500zł wypłacali mi 3miesiące i na końcu dostałem 170zł a dzwoniłem i prosiłem się 36 razy tak robią ludzi w balona dobrze że człowiek teraz robi u siebie prywatnie bo takie zakłady to treblinka wstaje sobie o 9tej rano a nie na 3cia czy 4rtą

olek

Mieli do mnie zadzwonić jak ruszy druga zmiana i nie oddzwonili a z tego co wiem to druga zmiana ruszyła.

fala\

sa na rozbior biora wszystkich bo rusza druga zmiana

ala

jak jesteś byłym to wiesz co jest grane,uciekaj z tego (usunięte przez administratora) jak najdalej!

olek

Czy są przyjęcia do pracy jetem byłym pracownikiem.

like

Mieszkanie dawają w kutnie albo okolice. Najlepiej miec swój samochód wtedy masz wygrane.

ela

a robi tam jeszcze ten rysiu ze schabów co przywiózł tą swoją loche ten niedorozwój umysłowy co kity wali co on nie ma ludzią robote załatwiał taki niedorozwinięty gość który czuł sie niedowartościowany mieszka gdzies koło barcina

Andrew

Wiecie może jak jest z zakwaterowaniem pracowników z innych terenów Polski?

CONSULTING

Kredyt na umowę o dzieło, lub umowę zlecenie od 1 dnia pracy, bez zaświadczenia o zarobkach do 11 000 zł. do 48 miesięcy kredytowania. (usunięte przez administratora)

Consulting

były i zadowolony

fala pocałuj mnie no w usta geeju mówisz ze mnie zwolnili ale ja mam to no w nosie bo teraz pracuje sam na siebie i u siebie takze wali mnie ten zakład i mogę tylko z was się posmiać bo mi już nie grozi taki zakład a wy gaz owce sterowane przez adama tylko tyle wam zostało i wyrazy głębokiego współczucia dla was żal mi was wszystkich jak na to patrze to jak na filmiku o obozie w auschwitz

fala\
@były i zadowolony

sluhaj ja cie od gejow nie wyzywam wiec patrz co piszesz a jesli hodzi o adamka to mam go gdzies

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.