Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

olo

Ile placą za nadgodziny

majki

w jakich godzinach sie pracuje?

truskawa

Niemam ludzi do roboty muszę dzwonić po starych pracownikach ale oni chcą mnie ciągle bić

olo

Co jest z tymi pracownikami w pini ,znów pełno ogłoszeń o prace na rozbiór,niema już tam fachowców

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
słyszący głupich

adam strożek jego słowa ty ja ruchałem wszystkie jestem przystojny i piękny miałem 1000dup tomek brygadzista gej gej boczki jego słowa a tą z biura jak ruchałem to darła się i płakała adam a ja nawet psa wyruchałe kiedyś tomek a ja koze adam a ja też kota tomek a ja szcura adam ty huju to lepszy jesteś niż ja idę ci (usunięte przez administratora) do piniego huju to jest tylko przykład rozmowy brygadzisty z kierowniczkiem ale fiuty głupie a ja miałe i mam o sto razy więcej cipek niż wy bo jestem gość a nie ścierwo

polo

Pracowalem w pini (usunięte przez administratora)

lilia

witam mam pytanie.Czy prawdą jest , że nie ma ubrań roboczych na własność a buty zakłada zmiana po zmianie???Ubrania wysypywane są na środek i trzeba jechać wcześniej do pracy żeby w ogóle mieć ubranie robocze???

łapy bolą...

witam. Na początku zaznacze ,że pracuje na rzeźni tyle ,że nie w Polsce.standardy w miare są przestrzegane bo 8 godzin i do domu chyba ze chcesz zostać dwie godziny dłużej na pakowaniu to wtedy masz ekstra,murzyn ma tutaj 10e na godzine i za rozebranie każdej szynki 0,22 cent wiec np.pracuje 10 godzin x 10e=100e brutto + np 500szt rezebranej szynki x 0,22 cent = 110ebrutto wiec wychodzi 220e brutto dniówki ale nie ma tak codziennie bo nastepnego dnia rozbierze 100szt szynki, jesli macie pojęcie o nożu i rozbiórki półtuszy to szukajcie pracy za granicą a nie w polsce ,bo z tego co czytam to sie dziwie dlaczego ta firma jeszcze istnieje.Zaznacze,że pracowałem wcześniej na innej rzeźni gdzie warunki były straszne .praca od 12-18 godzin dziennie 1200e biorą chińczyków rumunów i murzynów,Ci ostatni nie potrafią czytać ani pisać ,wiec robiąc za przysłowiową miskę ryżu,liczy sie sztuka przy stole....wiec na zachodzie też trzeba uważać albo szukać innej pracy,łączę sie z Wami rodacy,wierze ,że nie macie lekko.Ale tutaj też nie jest kolorowo.tyle ,że,można w miare godnie żyć ,bez zmartwień ze w lodówce światło się świeci...

szynka

Co ty piszesz mateusz na łopatce na rurce jest dobrze zapierdzielają co drugą za 4000 a na szynce na rurce mamy 5300 i robimy co drugą ale tępo sami sobie nadajemy nigdy bym tam nie chciał robić

mateusz

chłopaki próbujcie pracy na rurce na łopatce dobra kasa i ściema lepszej roboty na świecie nie ma

wojtas

Szukam pracy za granicą w zakładach mięsnych może ktoś ma sprawdzone miejsca i kontakty?

polo

piszecie same brednie.pracowałem w pini kutno prawda (usunięte przez administratora) juz nie pracuję.zawsze mozna odejść.przeciez nie jestescie przykuci do taśm łańcuchami.a samo narzekanie nic nie pomoze.górnik to potrafi zrobic strajk,ale rzeżnik to same nieudasy tylko na hotelu przy kielichu to jest temat.były pracownik juz nie niewolnik

u u u

tylko jesli ludzie sie zjednocza moga cos zrobic inaczej pani ela robi co chce i bedzie robic

jo

pozdrowienia dla zjebanego geja administratora obyś hujem się zadławił

wojtas

Do kogo można dzwonić w sprawie pracy na rozbiór(nr telefonu).

acet

a co ty masz do niego

michał

chłopaki próbujcie pracy na łopatce jak chcecie tam robić tam jeszcze jest najlepiej i idzie zarobić a najlepiej jest na rurce klepa wam odkryje i jest lekka praca w sumie dwa ruchy nożem i wycięta i robisz co drugą idzie tak 4200zł zarobić na miesiąc także trybowanie rurki łopatka polecam dobra praca poazdrawiam

kolo

nie polecam,zachorujesz to nie masz nic bo nie opłacają składek chorobowych,nawet jak wypadek w pracy ci sie stanie to nie masz na leki za co wykupić a fakture za leki musisz pokazać pani agatce czy oby napewno byłeś chory,a nawet za to nie płacą .śmieszne co tam sie dzieje ,ludzie jak najdalej od pini tutaj (usunięte przez administratora) sie na śmierć.

Sylwia

Poszukuję osób, które uległy wypadkom w Pini Polonia. Odszkodowania (usunięte przez administratora)

marek

olek czy ty myślisz czy nie byłem kiedyś ich pracownikiem i mam kontakt z wieloma byłymi rzeżnikami co tam robili na kościach powtarzam na kościach powiedz mi po co oni mają dzwonić do byłych jak i tak nikt nie wróci do tego syfu a po drugie każdy z nas ustawił sobie życie i prace także powiem jedno w nosie mamy ten zakład na zawsze a nawet gdyby to wolimy robić za 1800zł niz tam w pini nigdy w życiu takich psychiatryków jak pini polonia niedozobaczenia wam piniaki

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.