Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

nowyyyyyy

czyli to nie możliwe?

gosc

z placa roznie to zalezy od ciebie jak sie bedziesz staral i na jakim stanowisku pracowal

nowyyyyyy

witam.czy powie mi ktoś jak jest u was z płacą?

oplo

oglądałem wypowiedz tego pana z żychlina ma jest na 100 procent prawdziwa .tak jest naprawdę w tym pini.pracowałem w tym zakładzie.popieram cię ale jeden człowiek nic nie zrobi.ja się zwolniłem.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
nn

obiecano mi 4000 tyś w koperte a 1250 na konto czy to możliwe?

zaczęły się nadgodziny

rysiu

Bo to jest tak ,ze jak nie ma pracy ,to idzie sie tam gdzie jest.Jak ktos potrzebuje pieniedzy ,to nie ma znaczenia czy jest dobrze czy zle.Mamy rodziny i wielu z nas pracuje ,żeby mogli godnie żyć.Drugorzedne staje się to że zapewniajac byt bliskim ,pozwalamy na to by nas poniżano ...

xxx

czy ktoś mi powie czy była jakas impreza w pini w sobote i niedziele?

RYSIU

h... jest lepiej nie mówic a na lepsze się nie zanosi

mikser

nie warto!!!!!!!!!!!!!kasa mała (usunięte przez administratora)

nowy

pozdrowienia dla administratora tego forum.kasuj dalej wpisy

a na szynkach fajne są?

niema w kim wybierac?

nowy

powie mi ktoś czy fajne laski u was pracują?

asia

super ! wszystkie negatywne opinie dotyczace zakładu administrator wykasowuje ,to ja się pytam po co jest to forum?Siedzisz w kieszeni u pani prezes?w firmie zle się dzieje ,i to ze bedziecie stwarzali pozory sielanki nic wam nie da.

mikser

a co ten sławek taki straszny?

robert

pozdrowienia dla zespołu dauwna i ich szefa sławka pawlaka który ma ten zespół

jojo

zdarzają sie imprezki na hotelach?

mikser

DO STAN:oj duża.przechodziłem przez to.mam żone dzieci.a tu taka jedna sie do mnie przyczepiła,jakimś cudem miała mój nr.i prawie małżeństwo mi rozbiła.więc niedziw sie że inni pytają o kobiety bo wiadomo jak jest w takich zakładach.pozdrawiam silnych facetów którzy są wierni swoim rodziną

g
@mikser

podaj jej inicjały. z ciekawości

@g

niepamiętam.ale strasznie nachalna była.musiałem nr tel.zmienic .dlatego iine kobiety się pytają bo boją sie o swoich mężów.

zzz

no właśnie a na jaką kase można liczyć.bo to co słyszałam wydaje sie zbyt piekne zeby było prawdziwe

mik

adaś oddaj kase brygadzistą co (usunięte przez administratora) i na budowe masz a lepiej byś paulince uszy przykleił bo gorąco w tej opasce juz

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.