Opinie o Maco Pharma w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Maco Pharma. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maco Pharma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Pharma w Wrocław

Zxc

Witam. Praca strasznie monotonna, robisz na stojaca jeden element 8h, przerwa 20 min i w tym czasie musisz miec czas "sciagnac" przebranie kosmonauty i go założyć z powrotem na halę. Atmosfera średnia, pracownicy patrza sie na nowego jakby bym conajmniej tredowaty. Wyplata marna jak na takie warunki i specyfike (branża medyczna). Podsumowujac: nie polecam, chyba że ma sie noz na gardle. Pozdrawiam.

oki

nie ma zapotrzebowania na mistrzow

Nowa
@oki

Nie ma zapotrzebowania na mistrzów i liderów te stanowiska są obstawione do emerytury owych Pań . Bez wykształcenia raczej nigdzie nie dostaną tak dobrego stanowiska . Weteranki od początku istnienia tej firmy tam pracują i przez najbliższe 15_20 lat nigdzie sie nie wybierają wiec nie ma co liczyć na uczciwy awans a jak już znajdzie się wakat to wybierane są koleżanki przyjaciółki wyżej wymienionych osoba z zewnątrz nie ma co liczyć na ofertę pracy to samo liczy się osób które mają doświadczenie i wykształcenie w zarządzaniu .

Wzorzec

Mam chęć złożyć cv w Maco ale wcześniej chciałbym uzyskać troszkę informacji na temat rozmowy rekrutacyjnej, jak przebiega i o co pytają? Następnie ile można zarobić jako mistrz produkcji? Czy są jeszcze jakieś warunki?

Ja2017

Witam, ktoś mi powie jaka jest stawka na stanowisku ustawiacz wtryskarek?

Było to kilka lat temu. Dostałem skierowanie z Urzędu Pracy do Maco Pharma. Zgłosiłem się aby zapoznać się z ewentualnym zakresem obowiązków i podjąć decyzję o pracy jeśli będą chcieli mnie przyjąć, jeśli nie, to chciałem otrzymać potwierdzenie o zgłoszeniu się do pracy z sekretariatu Maco Pharmy, potwierdzone pieczątką i podpisem pracownika sekretariatu, jest to potrzebne dla Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Po dotarciu na miejsce na drodze stanął mi strażnik przemysłowy z pytaniem o przepustkę, oczywiście takowej nie miałem, pyta się więc w jakim celu i gdzie chcę pójść. Wyjaśniłem że do sekretariatu w sprawie pracy pokazując skierowanie z Urzędu Pracy i podanie o przyjęcie do pracy. Odpowiedział że nie może mnie tam wpuścić i żebym te "papiery" które miałem ze sobą jemu zostawił i on je przekaże do sekretariatu i że dostanę z firmy jakąś pisemną odpowiedż na moje podanie. Odpowiedziałem że potrzebuję z sekretariatu pisemne potwierdzenie o stawieniu się do pracy, taki jest wymóg Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Odpowiedział że nic go to nie obchodzi, a on sam żadnego potwierdzenia ani pieczątki z podpisem też mi nie dać nie może. Wróciłem do Urzędu Pracy i opowiedziałem o zaistniałej sytuacji. Musiałem złożyć pisemne oświadczenie z dokładnym opisem zaistniałej sytuacji w które na szczęście uwierzono i zaakceptowano, dodano tylko że nie jestem pierwszy i pewnie nie ostatni którego tam tak potraktowano, zasiłku nie straciłem. Odpowiedzi na moje podanie nigdy od Maco Pharma nie otrzymałem.

Moje pytanie jest takie, czy W Maco Pharmie odbywa się jakaś ściśle tajna produkcja i na jej teren, nawet do sekretariatu, bez przepustki mysz się nawet nie prześlizgnie, bez względu na powód przybycia ?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Zawiedziona

Mam dość tej firmy, tylko oszukują i kręcą, pracuję tu prawie od początku ale tego co teraz się dzieje to jeszcze nie widzialam a widziałam różne wariacje, czas odejść nie chce już mieć z Maco nic wspólnego, kasa ok,socjalne ok, na związki nie warto zwracać uwagi ale ludzie okropni i to cała prawda o Maco

Czas na zmiany
@Zawiedziona

No cóż...chyba coraz więcej osób zaczyna dochodzić do takich wniosków...nawet nie trzeba pracować od samego początku...

Aconto
@Zawiedziona

Witaj zawiedziona, wszystko w MACO było ok. tylko ludzie nie. Sama musisz mieć coś na sumieniu skoro odchodzisz. Nie oskarżaj ludzi i firmy, nam jest tu bardzo dobrze a Tobie dziękujemy i żegnamy!!!!!!!

Zawiedziona
@Aconto

Ale ty głupia jesteś

Czosnek

odradzam wspolprace z ta firma istny kolchoz kadra zawiesila sie w latach 90 arogancja i ciagla pogon za normami zmuszanie do robiena w soboty nieraz 3 w miesiacu jezeli sie nie przychodzi traci sie cala premie! magazyn to istne pieklo przerzuca sie tam tony jezdzenie wozkiem to 5 do 10 minut roboty z calego dnia! jezeli ktos szanuje zdrowie odradzam!

Do wkurzonej,Ty weź się do pracy a nie obserwujesz co kto robi i ile stoi przy biurku.Popracuj tyle co ta pani a również będziesz miała tzw fory.A tak w ogóle to sama nawet nie wiesz na jakim dziale pracujesz bo działu montażowania nie ma,nie było i raczej nie będzie i z tego co widzę twój czas pomału się kończy. Pozdrawiam montażystki. :)

Ciekawa z dużym stażem
@ja

Mam rozumieć że cała reszta pań na montażu i innych działach które posiadają większy staż pracy niż ów pani uprzywilejowana powinny już wcale nic nie robić?

Ciekawa z dużym stażem
@ja

wkurzona

jestem w firmie niedlugo, chcialam sie dowiedziec o sprawie ktora denerwuje wszystkie panie z obszaru montazowania.jest tam pani ktora nie radzila sobie w biurze i przeniesiono ja na produkcje.dlaczego ta pani ma fory, ciagle siedzi przy biurku szefowej, dostaje latwe prace itp.czy tak ma byc

Konkrety

Zastanawia mnie, co strzeliło do głowy Pani Dorocie ze związków zawod., żeby proponować w naszym imieniu śmiesznie niską podwyżkę, nie czekając uprzednio na propozycję szefostwa firmy, która pewnie w lutym by nastąpiła... tyle razy mówiliśmy, że nie życzymy sobie przedstawiania propozycji w naszym imieniu a ta Pani nadal próbuje "gwiazdorzyć"z miernym skutkiem...proponuje się czy vetuje tematy kiedy się ma o nich pojęcie....

@Konkrety

Zastanawianie się tutaj nie pomoże.Może dosyć gadania , należy coś zrobić. Konfrontacjia z panią przewodniczącą mogła by wiele wyjaśnić

@Lu

Pisałyśmy już pismo,że nie życzymy sobie reprezentowania Nas przez Panią Przewodniczącą...większa część zakładu to podpisała gdyż jej działania bardziej szkodzą niż pomagają. Naprawdę nie wiadomo co można jeszcze zrobić żeby przestała się udzielać.

@Konkrety

Pracodawca nie wiele może.My możemy zrobić referendum i wybrać nową przewodniczącą, bardziej kompetentną.Pytanie czy taka osoba się znajdzie i zgodzi to pociągnąć,bo przyznacie mi że trzeba mieć charyzmę i twarda (usunięte przez administratora)

Bardzo ciężki temat...

@Konkrety

Taka jest właśnie postawa pracowników,jak trzeba coś zrobić to temat jest trudny.Bedziemy narzekać na decyzje przewodniczącej ,ale nikt nie zorganizuje spotkania z nią i wyłożenia naszych argumentów .

@Lu

Napisałam trudny temat , bo nie widzę nikogo, kto mógłby ją zastąpić. Co do rozmowy czy spotkania to co miałoby zmienić? Kobieta robi co chce, nie interesuje ją zdanie pracowników. Gdyby tak było organizowałaby spotkania żeby poznać nasze zdanie przed podjęciem tematów. Proste. I nie obrażaj ludzi mówiąc o ich postawie...nie zauważyłam żebyś rwał rwała się do organizowania czegokolwiek oprócz pisania...

xyz
@Konkrety

Czy to ta Dorotka która nie goli nóg?:)

Dobra-wrozka
@Konkrety

I naprawde myslicie ze szefostwo daloby wam podwyzke ? Albo w dodatku w niewiadomo jakiej kwocie ? Zaden pracodawca nie ma obowiazku podwyzszania pensji. Robi to albo nie. To jego wola. A Dorota zaproponowala wyszla z inicjatywa. To czy sie zgodzili i na jakich warunkach niedugo sie dowiecie. Ale nie podchodzcie do tego tak ze co roku pracodawca bedzie wam podwyzszal pensje w dodatku z wlasnej nieprzymuszonej woli, nie badzcie naiwne !!!!

Dobra-wrozka

Czas na zmiany
@Dobra-wrozka

Przede wszystkim przy sytuacji jaka obecnie jest na rynku nawet powinien dać sporą podwyżkę bo większość zwyczajnie odejdzie, a po drugie Dorota wyszła z przedwczesną propozycją.Negocjuje się dopiero wtedy gdy już coś dają...

Nowa
@Dobra-wrozka

Kto to jest ta Dorota???

jogi
@Konkrety

Witam to tylko zapytam po co zapisalisie sie do zwiazku i placicie tej kobicie?Skoro sie ne nadaje i wala was po rogach olac te zwiazki i już wiadomo że zawsze będa stać za firma anie pracownikiem jak firma proponuje 60 zł podwyżki to czemu związki zgadzaja sie na 80 zł? dziwne co

jogi

@jogi

Coś namieszałaś/łeś jogi z tymi kwotami...ale co do związków to po prostu garstka psiapsiółek się ich trzyma i z tego są same kłopoty...chociaź mnie to już nie dotyczy pora na nową pracę i firmę pozdrawiam

obiektywnie

do "prawie obiektywnie" - z jakiego powodu pracujesz w tak strasznych warunkach od tylu lat? pracy jest dużo; można zmienić z dnia na dzień; nawet na pobliskiego lidla

prawie obiektywnie
@obiektywnie

Proszę przeczytaj post ze zrozumieniem zamiast silić się na "dobre rady". Pozdrawiam

prawie obiektywnie

Jeśli ktoś jest przyparty do muru to praca dobra na przetrzymanie, zajście w ciążę, dorzucenie 2 lat do emerytury itd. W innych przypadkach lepiej szukać innej firmy. Brak nastawienia na pracownika, brak szacunku i zrozumienia. Sam kierownik produkcji wygląda jakby nie do końca rozumiał co się dzieje na podległym mu terenie. Mistrzowie i liderki w 85% ze sterylizacji to dno zarówno intelektualne jak i przywódcze. Są to osoby, które jakimś cudem zostały wyłowione z produkcji i jak wiadomo polskość wychodzi. Za wszelka cenę chcą uwalić wszystkich. W całej swojej karierze i bytności w macopharmie uważam,że na sterylce jest tylko jedna liderka która wie czego chce i ma jasne zasady. Mistrzom albo o produkcji przypomina się jak dostaną burę albo chcą zajechać (zrobić normy z połową ludzi). Praca b. monotonna co jest trudne na nockach. Nie da się "ściemnić" czy jakoś przetrzymać gdy ma się gorszy dzień, gdyż linia jest z ręki do ręki. Wypłaty na czas inne plusy trudno znaleźć, ale jak się nie ma nic innego to dobre i to.

r8

a co ziomeczki powiecie u was we Wrocławiu mo takim stanowisku pracy jnak Operator maszyn zgrzewających - Operator wtryskarek - czy waszym zdaniem opłaca się takie zatrudnienie w kontekście rozwoju kariery?

Milu
@r8

Jeżeli chodzi o sprawy operatorskie to za bardzo się nie rozwiniesz tzn rozwiniesz ale do pewnego momentu, ponieważ technicy mają więcej szkoleń. Zarobkowo jest jak najbardziej ok.

ONA

Czyli nie mam się czego obawiać i składać CV? Gdzie w takim razie najlepiej? Bezpośrednio w Maco?

ONA

Właśnie chce pracować. Jestem bezkonfliktowa i bardzo chciałabym być jedną z was. Pracować w Maco i cieszyć się ztej pracy. jedyne to jo te komentarze ze takie straszne kontakty tam panuja zbily mnie z tropu

ONA

Chodzi mi o to dlaczego ludzie się zwalniaja. Czy praca aż tak cięzka czy z ludźmi nie da się wytrzymać. Samma jestem chetna do zlozenia aplikacji do Maco ale się obawiam. Mam czego?

@ONA

Jak co roku po urlopach i na pocz.roku ludzie szukają nowych wyzwań tym bardziej,że po Maco bez problemu przyjmują we wszystkich firmach produkcyjnych. Pracujemy wg najwyższych norm . W tym roku co najmniej 3 powaźne firmy otworzyły nowe oddziały...temat skusił troche ludzi ale teź i przypadki losowr,życiowe,przeprowadzki. Co do kontaktów międzyludzkich w firmie...jeśli się jest człowiekiem to są ludzkie...proste wszędxie zdarzają się inne jednostki..chętnych do pracy a nie do leżenia zapraszamy:)

ONA

Dlaczego jest tyle zwolnien u was? Czy praca jest ciężka aż nie do wytrzymanie czy ludzie nie dają pracować ? Bo wiadomo ze jak ludzie ok to i praca jest wporządku

Czarna

uznaniowej:) 2160brutto +20%premii uznaniowej

Czarna

J/w :) 2160brutto +20%premii uznaniowej

nick

@szok wypłata jest terminowa bo tak wymaga kodeks pracy...

zołza

2160 zł podstawy + 20% premii uznaniowej

Beza

Premia 25 procent od podstawy,wypłata zawsze na czas a nawet przed czasem za soboty 100 procent.Zero szacunku a młody pracownik zależy do jakiej grupy trafi jedni ok. inni są złośliwi i mają dość szkolenia ciągle nowych osób .Kasa i socjal niezły gorzej z traktowaniem przez przełożonych.

Fff
@Beza

Związki załatwily nam 20% premii.

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Pharma - Wrocław

• Jak się pracuje w Maco Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Pharma?

Kandydaci do pracy w Maco Pharma napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Pharma