3M Poland / Kwidzyńska

Wrocław

Opinie o 3M Poland / Kwidzyńska

Insight 2011-06-04 15:29
Widok kierownika szpanującego swoim nowym autem pod wyjściem z pracy - BEZCENNE Potrafią zmotywować do pracy! PS: dziękujemy za coroczne podwyżki... norm wszelakich, może ktoś je wam wyrobi?
rebel 2016-02-24 04:56
Zadnych perspektyw , totalny chaos nikt nad niczym nie panuje ,zero kompetencji ludzi w kołnieżykach. PErspektywy rozwoju są ale nie na Kwidzyńskiej prędzej na Kowalskiej . Jeśli chodzi o awanse to jak w innych firmach czyli wszyscy maja swoich przydupasow ...czyli rekrutacje sa ale co z tego . KIerownictwo znienawidzone przez załogę
dno 2016-02-29 09:29
hehe to chyba włąściwa ocena sytuacji dodam ,ze nigdy nie wiesz czy w piątek nie zmieni się plan , ludzie stoją pod ścianą po 3 razy dziennie ,bo czasem zmianiają im zmiany .Brak jednego operatora potrafi wywrócić do góry nogami grafik 3 maszyn tak jest ograniczona załoga reszta firmy zewnętrzne Randstad Jak możliwość pracy sie konczy to zmieniaja na GERENDIS....wiadomo dlaczego inna firma :> Tylko grafik nawet mają wspólny. Stali pracownicy z jakimi kolwiek obostzreniami np przeciwwskazania do pracy w nocy, nagonki wysyłanie na ponowne badania. Innymi słowy cudowne ozdrowienia i HR biznes partner gnida z uśmiechem satysfakcji. Podwyżki to śmiech na sali
pikus 2016-08-18 15:10
super sprawa jak ktoś lubi tyrać w g.. pieniądze ,bez perspektyw na stałą pracę...a nie mozę to się akurat zmieni bo ludzi ten zakłąd wykańcza i jak juz nie ma totalnie kto pracować to moze zatrudnią. Pracownicy firm zewnętrznych rzucają mięsem jak tylko dowiadują się ze Randstad robi ich w ch...ja i nie wspomina ze trafią od razu w 4 brygadówkę. KIerwnik wytwórni to istny debil ...nie wiem skąd takich biorą. Potwierdzam chaos i ZUPEŁNY brak szacunku do ludzi . NIe ma wyników to operator powinien czuć się z tym źle nawet gdy ma awarię maszyny to jego wina=) . Ubaw po pachy coraz wiecej ludzi rezygnuje i bardzo dobrze ,bo to znaczy ze ludzie sie zaczynają szanować Oby firma podzieliła los Amazonu którego przegoniło do Polski . Amerykański wyzysk !
Prawnik 2016-09-27 16:37

Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi. Zgodnie z orzeczeniem Naczelnego Sądu Administracyjnego każda osoba fizyczna i firma będzie mogła zażądać udostępnienia danych z forów internetowych, jeśli wykaże, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Do tej pory takie wnioski mogli kierować jedynie policja, prokuratura czy sąd.
Kolo 2017-06-29 13:50
DO prawnika! Piszę jeszcze raz. Forum ma być do wyrażania opinii, jest niezależne!
niezadowolony 2017-09-10 15:43
Pracowałam dwa razy w 3m na Kowalskiej przez agencję Randstad i nie miałam większych zastrzeżeń. Wszystko było jak należy, ok atmosfera, warunki pracy itp.
Jednak praca na Kwidzyńskiej przez agencję Interkadra to jakieś nieprozumienie!!! Chaos, chaos i jeszcze raz chaos!!! Nigdy nie wiadomo, gdzie będziesz pracował. Przychodzisz i czekasz aż łaskawie Cię przydzielą. Ale jak to zrobią to wcale nie znaczy, że zostaniesz w tym miejscu przez cały dzień. Potrafią zmieniać zdanie kilka razy. A ty za każdym razem musisz od nowa się przebrać i pójść do innej szatni. Ponadto jest problem z ubraniami. Bo oczywiście pracownicy nie dostają normalnych ubrań tylko jednorazowe fartuchy, jednorazowe czepki i zamiast butów folię na buty jak w szpitalu. Ciągle nie ma fartuchów albo okularów ochronnych (które też są przejściowe i trzeba je oddawać). Pracownik nie ma prawa do własnej szafki tylko codziennie dostaje inną i co gorsza - często musi zostawiać rzeczy w szafce z kilkoma innymi osobami. Liderzy są podli, potrafią tylko poganiać i rzucać chamskie komentarze. Normy sami sobie wymyślają jak im się podoba.
Sama Interkadra też pozostawia dużo do życzenia, bo na rozmowie wszystko wydaje się pięknie, a po podpisaniu umowy nagle wszystko jest inaczej. Umowa jest tak skonstruowana, że pracownik może się zastanawiać, czy aby na pewno podpisał umowę zlecenie czy też może coś innego? W umowie jest mowa o samych karach, które pracownik musi zapłacić za niedotrzymanie umowy. Jeśli opuścisz jeden dzień pracy bez zawiadomienia 2 dni robocze wcześniej: płacisz 100 zł za każdy dzień. Jeśli odejdziesz bez zachowania7-dniowego okresu wypowiedzenia: płacisz 1000 zł i ogólnie cała umowa brzmi bardziej jak zastraszanie. Po paru dniach pracy wiem już czemu, bo każdy po 1-szym dniu chciałby stamtąd uciekać.
Nie idźcie tam, bo tylko zszargacie sobie nerwy i będziecie tam chodzić jak na ścięcie! Jeśli już chcecie pracować w 3m to tylko przez Randstad na Kowalskiej!
Zostaw swoją opinię o 3M Poland / Kwidzyńska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3M Poland / Kwidzyńska