3M Poland / Kwidzyńska

Wrocław

Opinie o 3M Poland / Kwidzyńska

Insight 2011-06-04 15:29:11
Widok kierownika szpanującego swoim nowym autem pod wyjściem z pracy - BEZCENNE Potrafią zmotywować do pracy! PS: dziękujemy za coroczne podwyżki... norm wszelakich, może ktoś je wam wyrobi?
rebel 2016-02-24 04:56:35
Zadnych perspektyw , totalny chaos nikt nad niczym nie panuje ,zero kompetencji ludzi w kołnieżykach. PErspektywy rozwoju są ale nie na Kwidzyńskiej prędzej na Kowalskiej . Jeśli chodzi o awanse to jak w innych firmach czyli wszyscy maja swoich przydupasow ...czyli rekrutacje sa ale co z tego . KIerownictwo znienawidzone przez załogę
dno 2016-02-29 09:29:22
hehe to chyba włąściwa ocena sytuacji dodam ,ze nigdy nie wiesz czy w piątek nie zmieni się plan , ludzie stoją pod ścianą po 3 razy dziennie ,bo czasem zmianiają im zmiany .Brak jednego operatora potrafi wywrócić do góry nogami grafik 3 maszyn tak jest ograniczona załoga reszta firmy zewnętrzne Randstad Jak możliwość pracy sie konczy to zmieniaja na GERENDIS....wiadomo dlaczego inna firma :> Tylko grafik nawet mają wspólny. Stali pracownicy z jakimi kolwiek obostzreniami np przeciwwskazania do pracy w nocy, nagonki wysyłanie na ponowne badania. Innymi słowy cudowne ozdrowienia i HR biznes partner gnida z uśmiechem satysfakcji. Podwyżki to śmiech na sali
pikus 2016-08-18 15:10:51
super sprawa jak ktoś lubi tyrać w g.. pieniądze ,bez perspektyw na stałą pracę...a nie mozę to się akurat zmieni bo ludzi ten zakłąd wykańcza i jak juz nie ma totalnie kto pracować to moze zatrudnią. Pracownicy firm zewnętrznych rzucają mięsem jak tylko dowiadują się ze Randstad robi ich w ch...ja i nie wspomina ze trafią od razu w 4 brygadówkę. KIerwnik wytwórni to istny debil ...nie wiem skąd takich biorą. Potwierdzam chaos i ZUPEŁNY brak szacunku do ludzi . NIe ma wyników to operator powinien czuć się z tym źle nawet gdy ma awarię maszyny to jego wina=) . Ubaw po pachy coraz wiecej ludzi rezygnuje i bardzo dobrze ,bo to znaczy ze ludzie sie zaczynają szanować Oby firma podzieliła los Amazonu którego przegoniło do Polski . Amerykański wyzysk !
Prawnik 2016-09-27 16:37:56

Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi. Zgodnie z orzeczeniem Naczelnego Sądu Administracyjnego każda osoba fizyczna i firma będzie mogła zażądać udostępnienia danych z forów internetowych, jeśli wykaże, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Do tej pory takie wnioski mogli kierować jedynie policja, prokuratura czy sąd.
Zostaw swoją opinię o 3M Poland / Kwidzyńska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3M Poland / Kwidzyńska