logo Maco Pharma

Maco Pharma

Wrocław

Opinie o Maco Pharma

Zxzxz 2016-07-22 22:29:25
Ciągle są przyjęcia ale teraz idziemy na urlop więc trzeba się dowiedzieć. Po 15 sierpnia napewno będą rekrutacje.
Hmmmmm 2016-09-01 22:53:50
Dlaczego jesteście takie żałosne. Dupy sobie obrabiacie donosicie na siebie a na facebooku slodzicie sobie komentarzami typu ale sexi laska świetnie wyglądasz itp itd aż na wymioty mi się zbiera fauszywe twarze i nie chodzi tylko o montażystki lidereczki są nie lepsze. Po co slodzic komuś publicznie skoro pare h wczesniej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się tej osobie obrabialo zenada.
jedna z nich... 2016-09-11 23:30:06
nowi mają stawkę 2160 + premia 20%(na którą trzeba jak wszędzie zapracować).po roku podwyżka do podstawy.
fajny pakiet socjalny.
atmosfera- zależy jak się z ludźmi ogólnie żyje. jak się jest normalnym to będzie ok, jak się rżnie damę to na bank [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrobią.
ogólnie jak się chce pracować to jest ok.
. 2016-09-12 20:25:06
Kwota 2160 jest brutto.
Konkrety 2016-09-12 23:48:58
Raczej montażystka ...mężczyźni nie sprawdzają się na tym stanowisku za duża monotonia...możesz być technikiem,chemikiem,logistykiem,ale nie montażystką:)
Stara 2016-09-13 16:25:37
Pracuje tu pięć lat i jeszcze nie widziałam żeby mężczyzna był montażystą.
Konkrety 2016-09-14 00:46:47
Robili eksperymenty....i jak do tej pory nie trafił się facet w roli montażysty, który by robił w tempie kobiet i tyle czasu co kobiety....to nie dyskryminacja...po prostu na tym stanowisku nie sprawdzają się i już nasi panowie...
Konkrety 2016-09-14 00:49:55
To nie kwalifikacje...monotonia i tempo robienia cały czas tego samego...to nie dla faceta:)przynajmniej jak do tej pory taki sie nie trafił..mimo,że próbowali:)
Beza 2016-09-14 19:01:48
Praca manualna ,monotonna chyba nigdy żaden pan nie pracował jako montażysta możesz być pierwszy ale myślę że dla mężczyzn na rynku pracy jest dużo ofert.Praca nie na akord ale są normy więc szybkość konieczna.Nie polecam ze względu na złą atmosferę pracy chyba że ktoś lubi pracować i być traktowanym jak robocik.
Szyszka 2016-09-19 08:46:02
Ani razu poniżej 1800 na rękę nie dostałam. Druga sprawa wiele razy widziałam na dziale mężczyznę który robił za montażyste ale chyba był 3 dni jeden a drugi który był za bardzo się nie przemeczał. Chyba teraz już pracuje na innym dziale i chyba jako operator. Po prostu mężczyzna na tym stanowisku by zasnął. Widzieliście kiedyś mężczyznę robiacego na drutach? Poza tym mezczyzna może robić tylko jedna rzecz na raz a niestety w przypadku kontroli czy też klejenia trzeba mieć oczy dookoła głowy. Tutaj już telefonu nie można mieć i nie wolno słuchać muzyki więc mężczyzna chyba by umarł na tym stanowisku
pracuś 2016-09-22 15:51:56
Hej dziewczyny a co to sie dzieje -zwalniacie się ?atmosfera gęsta ,ciągle narzekanie- to nie jest motywacja do pracy ,pełno lizusów, tajniaków ,obserwatorów .Trzy miesiace przerobić i do widzenia
Następna 2016-09-27 20:12:24
Czy Szanowna Góra zainteresowała się już ilością składanych wypowiedzen? Może czas poszukać przyczyny? Popytać u źródła.
wall 2016-09-27 22:07:50
Obawiam się że szanowna góra ma was w ....
Kolejna 2016-09-28 09:35:41
Bardzo mądre pytanie. Niestety góra jeśli nawet wysłucha to i tak nie reaguje. Ciekawe ile jeszcze osób musi odejść żeby zauważono problem. Praca nie jest zła, zarobki tez ale atmosfera pracy i zachowania przełożonych sprawiają, że kolejne osoby decydują się na zmianę firmy.
Kolejna 2016-09-28 14:25:36
Nie będzie dobrej atmosfery wśród pracowników jeśli jest zła organizacja i kumoterstwo... Ryba psuje się od głowy...
Czarna 2016-09-28 20:47:47
Do podstawy jest doliczane 20 procent premii:)
Laguna 2016-09-28 22:28:40
Premia jest uznaniowa, np nie przyjdziesz do pracy w sobotę to nie masz premi.
Nowa 2016-09-29 08:59:49
Podają, że soboty dla chętnych a później się okazuje, że jeśli nie przyjdziesz w sobotę to nie masz premi chociaż cały miesiąc dobrze pracujesz.
Mała 2016-09-29 10:41:04
Tam przyjęcia są cały czas szczególnie, że teraz bardzo dużo osób się zwalnia. Poprostu zbierają kilka osób przez pośredników i wtedy przyjmują.
Pola 2016-09-29 18:36:45
To prawda, że od pierwszego dnia jest umowa o pracę. Przez pośrednika najpierw na dwa tygodnie. Tutaj nie ma żadnych śmieciowych umów. Na dzisiejszym rynku pracy to wielki plus.
Ciekawa 2016-10-01 11:09:37
No proszę i kilka nowych wypowiedzeń złożono. Jak tak dalej pójdzie to pracować będzie się na jednym torze z powodu braku ludzi.
bum 2016-10-01 21:35:21
Osobiście nie polecam. Bardzo duża rotacja, a koleżanki wolą pracować gdzie indziej za mniejsze pieniądze.
Sensu 2016-10-02 09:05:43
Wynagrodzenie jest stałe i na początku wynosi 2160 zł brutto. Przez pierwsze pięć lat w każdą rocznicę podpisania umowy dostaje się ok 70 zł brutto podwyżki. Do tego 20% premi uznaniowej. Nie ma indywidualnych rozmów na temat wynagrodzenia bez względu na to na jakim dziale pracujesz. Soboty są 100% płatne.
Sensu 2016-10-02 10:05:46
Premia wynosi 20%. Nie dostaniesz premi jeśli nie przyjdziesz w sobotę do pracy, jeśli weźmiesz urlop na żądanie. Jeśli przepuścisz defekt na kontroli.
Roza 2016-10-02 10:41:39
A jak ludzie? Nie wyzywaja sie? Mlody pracownik nie jest pomiatany?
Sensu 2016-10-02 12:47:34
Premia jest liczona od podstawy.
Gaska 2016-10-02 13:12:57
A jak mowy pracownik jest traktowany?
Beza 2016-10-02 19:02:53
Premia 25 procent od podstawy,wypłata zawsze na czas a nawet przed czasem za soboty 100 procent.Zero szacunku a młody pracownik zależy do jakiej grupy trafi jedni ok. inni są złośliwi i mają dość szkolenia ciągle nowych osób .Kasa i socjal niezły gorzej z traktowaniem przez przełożonych.
Fff 2016-10-02 19:12:43
Związki załatwily nam 20% premii.
zołza 2016-10-02 20:51:40
2160 zł podstawy + 20% premii uznaniowej
nick 2016-10-03 18:49:42
@szok wypłata jest terminowa bo tak wymaga kodeks pracy...
Czarna 2016-10-03 20:46:07
uznaniowej:) 2160brutto +20%premii uznaniowej
Czarna 2016-10-03 20:47:18
J/w :) 2160brutto +20%premii uznaniowej
ONA 2016-10-03 20:51:22
Dlaczego jest tyle zwolnien u was?
Czy praca jest ciężka aż nie do wytrzymanie czy ludzie nie dają pracować ?
Bo wiadomo ze jak ludzie ok to i praca jest wporządku
ONA 2016-10-03 21:47:36
Chodzi mi o to dlaczego ludzie się zwalniaja.
Czy praca aż tak cięzka czy z ludźmi nie da się wytrzymać.
Samma jestem chetna do zlozenia aplikacji do Maco ale się obawiam. Mam czego?
Konkrety 2016-10-03 21:57:19
Jak co roku po urlopach i na pocz.roku ludzie szukają nowych wyzwań tym bardziej,że po Maco bez problemu przyjmują we wszystkich firmach produkcyjnych. Pracujemy wg najwyższych norm . W tym roku co najmniej 3 powaźne firmy otworzyły nowe oddziały...temat skusił troche ludzi ale teź i przypadki losowr,życiowe,przeprowadzki. Co do kontaktów międzyludzkich w firmie...jeśli się jest człowiekiem to są ludzkie...proste wszędxie zdarzają się inne jednostki..chętnych do pracy a nie do leżenia zapraszamy:)
ONA 2016-10-03 22:08:35
Właśnie chce pracować. Jestem bezkonfliktowa i bardzo chciałabym być jedną z was. Pracować w Maco i cieszyć się ztej pracy. jedyne to jo te komentarze ze takie straszne kontakty tam panuja zbily mnie z tropu
ONA 2016-10-03 23:17:31
Czyli nie mam się czego obawiać i składać CV?
Gdzie w takim razie najlepiej? Bezpośrednio w Maco?
r8 2016-10-04 09:14:57
a co ziomeczki powiecie u was we Wrocławiu mo takim stanowisku pracy jnak Operator maszyn zgrzewających - Operator wtryskarek - czy waszym zdaniem opłaca się takie zatrudnienie w kontekście rozwoju kariery?
Milu 2016-10-25 04:05:05
Jeżeli chodzi o sprawy operatorskie to za bardzo się nie rozwiniesz tzn rozwiniesz ale do pewnego momentu, ponieważ technicy mają więcej szkoleń. Zarobkowo jest jak najbardziej ok.
prawie obiektywnie 2016-10-25 20:55:39
Jeśli ktoś jest przyparty do muru to praca dobra na przetrzymanie, zajście w ciążę, dorzucenie 2 lat do emerytury itd. W innych przypadkach lepiej szukać innej firmy. Brak nastawienia na pracownika, brak szacunku i zrozumienia. Sam kierownik produkcji wygląda jakby nie do końca rozumiał co się dzieje na podległym mu terenie. Mistrzowie i liderki w 85% ze sterylizacji to dno zarówno intelektualne jak i przywódcze. Są to osoby, które jakimś cudem zostały wyłowione z produkcji i jak wiadomo polskość wychodzi. Za wszelka cenę chcą uwalić wszystkich. W całej swojej karierze i bytności w macopharmie uważam,że na sterylce jest tylko jedna liderka która wie czego chce i ma jasne zasady. Mistrzom albo o produkcji przypomina się jak dostaną burę albo chcą zajechać (zrobić normy z połową ludzi).
Praca b. monotonna co jest trudne na nockach. Nie da się "ściemnić" czy jakoś przetrzymać gdy ma się gorszy dzień, gdyż linia jest z ręki do ręki.
Wypłaty na czas inne plusy trudno znaleźć, ale jak się nie ma nic innego to dobre i to.
obiektywnie 2016-11-05 09:39:43
do "prawie obiektywnie" - z jakiego powodu pracujesz w tak strasznych warunkach od tylu lat? pracy jest dużo; można zmienić z dnia na dzień; nawet na pobliskiego lidla
prawie obiektywnie 2016-11-07 21:18:22
Proszę przeczytaj post ze zrozumieniem zamiast silić się na "dobre rady".
Pozdrawiam
Konkrety 2016-11-27 16:23:25
Zastanawia mnie, co strzeliło do głowy Pani Dorocie ze związków zawod., żeby proponować w naszym imieniu śmiesznie niską podwyżkę, nie czekając uprzednio na propozycję szefostwa firmy, która pewnie w lutym by nastąpiła... tyle razy mówiliśmy, że nie życzymy sobie przedstawiania propozycji w naszym imieniu a ta Pani nadal próbuje "gwiazdorzyć"z miernym skutkiem...proponuje się czy vetuje tematy kiedy się ma o nich pojęcie....
Lu 2016-11-28 13:49:38
Zastanawianie się tutaj nie pomoże.Może dosyć gadania , należy coś zrobić. Konfrontacjia z panią przewodniczącą mogła by wiele wyjaśnić
Konkrety 2016-11-28 14:01:18
Pisałyśmy już pismo,że nie życzymy sobie reprezentowania Nas przez Panią Przewodniczącą...większa część zakładu to podpisała gdyż jej działania bardziej szkodzą niż pomagają. Naprawdę nie wiadomo co można jeszcze zrobić żeby przestała się udzielać.
Lu 2016-11-29 13:44:41
Pracodawca nie wiele może.My możemy zrobić referendum i wybrać nową przewodniczącą, bardziej kompetentną.Pytanie czy taka osoba się znajdzie i zgodzi to pociągnąć,bo przyznacie mi że trzeba mieć charyzmę i twarda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Konkrety 2016-11-29 17:33:07
Bardzo ciężki temat...
Lu 2016-11-30 11:37:29
Taka jest właśnie postawa pracowników,jak trzeba coś zrobić to temat jest trudny.Bedziemy narzekać na decyzje przewodniczącej ,ale nikt nie zorganizuje spotkania z nią i wyłożenia naszych argumentów .
Konkrety 2016-11-30 12:21:22
Napisałam trudny temat , bo nie widzę nikogo, kto mógłby ją zastąpić. Co do rozmowy czy spotkania to co miałoby zmienić? Kobieta robi co chce, nie interesuje ją zdanie pracowników. Gdyby tak było organizowałaby spotkania żeby poznać nasze zdanie przed podjęciem tematów. Proste. I nie obrażaj ludzi mówiąc o ich postawie...nie zauważyłam żebyś rwał rwała się do organizowania czegokolwiek oprócz pisania...
Zostaw swoją opinię o Maco Pharma - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maco Pharma