logo Maco Pharma

Maco Pharma

Wrocław

Opinie o Maco Pharma

Lu 2016-11-29 13:44
Pracodawca nie wiele może.My możemy zrobić referendum i wybrać nową przewodniczącą, bardziej kompetentną.Pytanie czy taka osoba się znajdzie i zgodzi to pociągnąć,bo przyznacie mi że trzeba mieć charyzmę i twarda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Konkrety 2016-11-29 17:33
Bardzo ciężki temat...
Lu 2016-11-30 11:37
Taka jest właśnie postawa pracowników,jak trzeba coś zrobić to temat jest trudny.Bedziemy narzekać na decyzje przewodniczącej ,ale nikt nie zorganizuje spotkania z nią i wyłożenia naszych argumentów .
Konkrety 2016-11-30 12:21
Napisałam trudny temat , bo nie widzę nikogo, kto mógłby ją zastąpić. Co do rozmowy czy spotkania to co miałoby zmienić? Kobieta robi co chce, nie interesuje ją zdanie pracowników. Gdyby tak było organizowałaby spotkania żeby poznać nasze zdanie przed podjęciem tematów. Proste. I nie obrażaj ludzi mówiąc o ich postawie...nie zauważyłam żebyś rwał rwała się do organizowania czegokolwiek oprócz pisania...
wkurzona 2016-12-14 20:16
jestem w firmie niedlugo, chcialam sie dowiedziec o sprawie ktora denerwuje wszystkie panie z obszaru montazowania.jest tam pani ktora nie radzila sobie w biurze i przeniesiono ja na produkcje.dlaczego ta pani ma fory, ciagle siedzi przy biurku szefowej, dostaje latwe prace itp.czy tak ma byc
ja 2016-12-20 19:26
Do wkurzonej,Ty weź się do pracy a nie obserwujesz co kto robi i ile stoi przy biurku.Popracuj tyle co ta pani a również będziesz miała tzw fory.A tak w ogóle to sama nawet nie wiesz na jakim dziale pracujesz bo działu montażowania nie ma,nie było i raczej nie będzie i z tego co widzę twój czas pomału się kończy. Pozdrawiam montażystki. :)
xyz 2017-01-01 00:45
Czy to ta Dorotka która nie goli nóg?:)
Czosnek 2017-01-05 10:56
odradzam wspolprace z ta firma istny kolchoz kadra zawiesila sie w latach 90 arogancja i ciagla pogon za normami zmuszanie do robiena w soboty nieraz 3 w miesiacu jezeli sie nie przychodzi traci sie cala premie! magazyn to istne pieklo przerzuca sie tam tony jezdzenie wozkiem to 5 do 10 minut roboty z calego dnia! jezeli ktos szanuje zdrowie odradzam!
Zawiedziona 2017-01-10 23:31
Mam dość tej firmy, tylko oszukują i kręcą, pracuję tu prawie od początku ale tego co teraz się dzieje to jeszcze nie widzialam a widziałam różne wariacje, czas odejść nie chce już mieć z Maco nic wspólnego, kasa ok,socjalne ok, na związki nie warto zwracać uwagi ale ludzie okropni i to cała prawda o Maco
Czas na zmiany 2017-01-11 13:51
No cóż...chyba coraz więcej osób zaczyna dochodzić do takich wniosków...nawet nie trzeba pracować od samego początku...
Aconto 2017-01-11 15:09
Witaj zawiedziona, wszystko w MACO było ok. tylko ludzie nie. Sama musisz mieć coś na sumieniu skoro odchodzisz. Nie oskarżaj ludzi i firmy, nam jest tu bardzo dobrze a Tobie dziękujemy i żegnamy!!!!!!!
Ciekawa z dużym stażem 2017-01-15 14:54
Mam rozumieć że cała reszta pań na montażu i innych działach które posiadają większy staż pracy niż ów pani uprzywilejowana powinny już wcale nic nie robić?
Ciekawa z dużym stażem 2017-01-15 14:54
Zawiedziona 2017-01-16 08:25
Ale ty głupia jesteś
Ja2017 2017-01-16 15:41
Witam, ktoś mi powie jaka jest stawka na stanowisku ustawiacz wtryskarek?
Wzorzec 2017-01-18 17:22
Mam chęć złożyć cv w Maco ale wcześniej chciałbym uzyskać troszkę informacji na temat rozmowy rekrutacyjnej, jak przebiega i o co pytają? Następnie ile można zarobić jako mistrz produkcji? Czy są jeszcze jakieś warunki?
oki 2017-01-19 16:44
nie ma zapotrzebowania na mistrzow
Zxc 2017-01-20 20:11
Witam. Praca strasznie monotonna, robisz na stojaca jeden element 8h, przerwa 20 min i w tym czasie musisz miec czas "sciagnac" przebranie kosmonauty i go założyć z powrotem na halę. Atmosfera średnia, pracownicy patrza sie na nowego jakby bym conajmniej tredowaty. Wyplata marna jak na takie warunki i specyfike (branża medyczna). Podsumowujac: nie polecam, chyba że ma sie noz na gardle. Pozdrawiam.
Nowa 2017-01-20 21:27
Hejka mam pytanko czym się zajmują osoby na kartonazu?? Jaki sa zmiany ? I co trzeba zrobić żeby sie tam dostać oraz kto tam jest liderem i mistrzem?? Jestem nowa i za wiele nikt mi nic nie mówi.
ja 2017-01-22 17:37
na kartonazu jest dosyc ciezko, najlepiej dostac sie na montaz, nikt tam nie chodzi nie sprawdza, można gadac do woli i pracować jak sie chce. czasem jak przechodzi ktos to trzeba sie zamknac i nie gadac.można siedzie albo stac jak kto chce, .
Kosmitka 2017-01-23 09:13
Fajna praca w fajnej firmie. Załuję, że nie ma teraz nowych ofert.
er 2017-01-24 09:35
idz do trenkwaldera na oławkiej-tam rekrutuja
Zagubina... 2017-01-26 16:44
Czy moźemy się dowiedzieć co się dzieje? O podwyżkach słychać plotki o 80ciu zł brutto a w agencjach chodzi ogłoszenie, źe Maco daje 2600 plus 520 premii brutto nowym pracownikom może ktoś mi wyjaśni co się dzieje???
10 lat w tej samej firmie 2017-01-26 18:14
Ale jaja trzeba chyba się zwolnić I przyjąć się przez agencje.Zobaczę co dostanę na papierze I jak coś to pierdzielić to zwalniam się . DziewczynyNie bójmy się rzućmy wypowiedzenia .Razem jesteśmy silniejsze.!!!!! :-)
Czas na zmiany 2017-01-26 18:51
Jak pisałam wcześniej chyba pora na poważne posunięcia bo dojdzie do sytuacji, że my pracownice ze stażem będziemy szkolić nowych, którzy będą brali wyższe pensje od nas...
Konkrety 2017-01-26 19:48
Też widziałam tą ofertę w agencji pracy...chyba szykuje się mega podwyżka bo chyba nikt sobie nie strzela w kolano...
10 lat w tej samej firmie 2017-01-27 05:12
Chyba sobie strzelili w kolano ja mam dość wyzysku 1.02 rzucam wypowiedzenie pracę już zaproponowali mi w innej firmie .
Czas na zmiany 2017-01-27 16:13
Czekam na oficjalne ogłoszenie podwyżek i jeśli nie będą na odpowiednim poziomie to sayonara i pewnie nie tylko ja
10 lat w tej samej firmie 2017-01-29 17:27
Pieprzona firma zwalniam się definitywnie nie chcę mieć nic z nią wspólnego.Wiem że jeszcze kilka osób się też zwalnia.Żałuje że poświęciłam tyle czasu tej firmie.
Cierpliwa 2017-01-31 08:54
Myślę, że niepotrzebnie tyle złości masz w sobie. Przecież zawsze można rozmawiać o podwyżkach , szkoda pracy.
Konkrety 2017-01-31 16:19
Jakiej pracy?bez odpowiedniej płacy?jak na razie nasza firma ma najniższą podstawę wśród firm produkcyjnych...3m(2740 brutto).eto (2500a2600),wago(2400a500)...wymieniać dalej???i to wszystko na okresach próbnych a po nich podwyżka...powiedz mi na co ludzi mają czekać?na to, że za 5 lat osiągnął być może ten pułap?a może powinni się zwolnić i zatrudnić przez agencję? Bo tylko w ten sposób na dzień dzisiejszy nasza firma chce dać więcej...żenada i żal. Też odchodzę...
Konkrety 2017-01-31 16:20
Jakiej pracy?bez odpowiedniej płacy?jak na razie nasza firma ma najniższą podstawę wśród firm produkcyjnych...3m(2740 brutto).eto (2500a2600),wago(2400a500)...wymieniać dalej???i to wszystko na okresach próbnych a po nich podwyżka...powiedz mi na co ludzi mają czekać?na to, że za 5 lat osiągną być może ten pułap?a może powinni się zwolnić i zatrudnić przez agencję? Bo tylko w ten sposób na dzień dzisiejszy nasza firma chce dać więcej...żenada i żal. Też odchodzę...
Dobra-wrozka 2017-02-07 09:40
I naprawde myslicie ze szefostwo daloby wam podwyzke ? Albo w dodatku w niewiadomo jakiej kwocie ? Zaden pracodawca nie ma obowiazku podwyzszania pensji. Robi to albo nie. To jego wola. A Dorota zaproponowala wyszla z inicjatywa. To czy sie zgodzili i na jakich warunkach niedugo sie dowiecie. Ale nie podchodzcie do tego tak ze co roku pracodawca bedzie wam podwyzszal pensje w dodatku z wlasnej nieprzymuszonej woli, nie badzcie naiwne !!!!
Dobra-wrozka 2017-02-07 09:40
Czas na zmiany 2017-02-07 23:01
Przede wszystkim przy sytuacji jaka obecnie jest na rynku nawet powinien dać sporą podwyżkę bo większość zwyczajnie odejdzie, a po drugie Dorota wyszła z przedwczesną propozycją.Negocjuje się dopiero wtedy gdy już coś dają...
hi hi 2017-02-08 16:30
związki mamy naprawdę na wysokim poziomie , hi hi
Aldona 2017-02-15 19:57
Jestem bardzo zadowolona , że tu pracuję to jest fajna firma dla pracowników. Może nie zawsze jest idealnie ale nigdzie nie jest idealnie. Mam stabilna sytuację z pracą , zarobki mogłyby być wyższe. Ja
JA 2017-02-16 09:45
TRZEBA BYC GLUPCEM BY TAM PRACOWAĆ
Nowa 2017-02-20 15:02
Kto to jest ta Dorota???
Marlena 2017-02-20 15:06
Ja też jestem zadowolona praca rozwojowa bez monotonii . Na nudę nie można narzekać . Firma to idealny materiał na telenowele w życiu nie widziałam tylu fantastycznych aktorek hehehehhe. Trudne sprawy to Pikuś hehehhehe
Nowa 2017-02-20 15:16
Nie ma zapotrzebowania na mistrzów i liderów te stanowiska są obstawione do emerytury owych Pań . Bez wykształcenia raczej nigdzie nie dostaną tak dobrego stanowiska . Weteranki od początku istnienia tej firmy tam pracują i przez najbliższe 15_20 lat nigdzie sie nie wybierają wiec nie ma co liczyć na uczciwy awans a jak już znajdzie się wakat to wybierane są koleżanki przyjaciółki wyżej wymienionych osoba z zewnątrz nie ma co liczyć na ofertę pracy to samo liczy się osób które mają doświadczenie i wykształcenie w zarządzaniu .
eri 2017-02-24 06:30
Widziałam że jedna z agencji dała do Was ogłoszenie dla ukraińców.Jak oni tu przyjdą to zapomnijcie o podwyżkach i bonusach;/
Kawka 2017-02-24 12:19
Witam co jest grane pani która ma uczulenie źle się czuję na jednym dziale, a na drugim jest cudowne uzdrowienie, niech nie kombinuje bo to totalna żenada weź się ogarnij dziewczyno nie rób z siebie pośmiwiska
Bronek 2017-02-24 12:57
Czy w Maco są jakieś nowe oferty pracy? Zależy mi na pracy u nich a nie mogę nic znaleźć. Może ktoś wie?
jogi 2017-02-24 15:20
Witam to tylko zapytam po co zapisalisie sie do zwiazku i placicie tej kobicie?Skoro sie ne nadaje i wala was po rogach olac te zwiazki i już wiadomo że zawsze będa stać za firma anie pracownikiem jak firma proponuje 60 zł podwyżki to czemu związki zgadzaja sie na 80 zł? dziwne co
jogi 2017-02-24 15:21
Konkrety 2017-02-24 17:09
Coś namieszałaś/łeś jogi z tymi kwotami...ale co do związków to po prostu garstka psiapsiółek się ich trzyma i z tego są same kłopoty...chociaź mnie to już nie dotyczy pora na nową pracę i firmę pozdrawiam
Aneta 2017-02-27 13:58
Na stronie internetowej Maco Pharma można znaleźć aktywne oferty pracy. Między innymi poszukują Inżyniera Procesu, Asystentkę ds. handlowych i Automatyka/Mechatronika. Rozważacie przesłanie swojej aplikacji?
lola 2017-02-27 21:43
Ta pani co na jednym dziale ma uczulenie a na drugim już nie to za odbijanie się i popełnianie błędów dostała awans! W innym przypadku nie trzeba być dobrym pracownikiem, wystarczy mieć plecy i w ten sposób zaczyna być "rodzinnie"! I to wszystko jest na jednej zmianie, a jak jest na dwóch pozostałych?
Czas na zmiany 2017-02-27 22:59
Po co ta zawiść ????dziewczyna miała uczulenie na sterylkę i alergię na 3y zmiany...:):)na montażu wszystko minęło...no cóż cuda się zdarzają...
Zostaw swoją opinię o Maco Pharma - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maco Pharma