Opinie o Maco Pharma w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Maco Pharma. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maco Pharma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Pharma w Wrocław

Biegacz

Ale baza to nie wystawiajcie w maratonie bo obciach dla zakładu z tym ryjem to by wyglądało jak maraton zapijaczonych mord albo starców

Nikiel Beckham
@Nick????

To taki tim głupi i głupsza

Mała

Co się dzieje na tym montażu czemu nikt nie zrobi z tym porządku . Mamy wracające z macierzyńskiego nie mogą pójść na montaż bo oczywiście stare pracownice mające duże dzieci niektóre prawie dorosłe blokują miejsca. Miało być to miejsce dla mam mających dzieci do lat 4 a nie 6,7,16 itp

@Weronika

a czyli wróciłaś po macierzyńskim i nie było dla ciebie pracy tylko na nockach i w personalnym nikt ciebie nie chciał słuchać no to kiepsko

Biegacz

A ja nie

Praca jak praca

Biegacz 2
@Biegacz

A cóż to zakompleksiona postać się tak czepia Łukaszka naszego cudownego? Masz kolego (usunięte przez administratora) niską samoocenę...

Zser

I to jest maco

Ll
@Biegacz 2

Cudowny pasztet hi hi

Kolezanka
@Biegacz

Ja również lubię naszego brzydala

Facet pomyłka

Lol

Praca super

Kl

Praca lipa

Coco
@Biegacz

Jak brzydal łazisz. Na pełnym wzwodzie o zakladzie

@Biegacz

Posłuchaj bazyl jak swoją żonkę nazwałeś w SMS jak ja obrazales pisząc do mojej żony napisz coś może ja tobie pomogę odświeżyć pamięć czubku

@Biegacz

Jak latasz po zakładzie to zawsze podwójne gacie bo jaja rozpiera zboczku

@Lll

Przypomnimy SMS i wcześniejsze wyjścia z zakladu

@Biegacz

Bazyl może spotkanko czy pękasz czekaj ksywa twoja z dzielnicy to akumulator

@Biegacz

Bazyl nie bądź (usunięte przez administratora) spotkajmy się ja dam twojej żonie SMS które pisałeś

@Parowa

Czekaj jak pisałeś w tych SMS ze jak je czytasz to musisz ruszać skóra ja ale

@Lll

Kasę też oddasz w zębach przyniesiesz

Ona 2
@Lll

Ja też z nią pisałam widać tylko ty nic nie robisz albo nie możesz

@Ona 2

Ty bazyl sam robisz te wpisy masz problem z głowa ale Widać ze coś tobie dolega bo wyglądasz starzej jak zwykle.

@Lll

Złapie was wszystkich i odpowiecie za to baza

@Lll

Sąd się pomylił ale ja jestem nie omylny sprawiedliwość bedzie

R.o
@Parowa

Powiedz jaki sąd się pomylił bazyl rozwód brałeś .

Ktoś
@Biegacz

Chyba pan lukas bazyl ma problemy natury psychicznej sam robi wpisy sam sobie grozi i sam sobie odpowiada tylko współczuć rodzinie uwidacznia się pewne poczucie winy i kompleksów

Koleżanka

Dajcie tej mordzie spokój

Opl
@Biegacz

Całkiem lipa robiłem w tej fabryce

mała
@Coco

po co piszesz na forum boisz się komuś powiedzieć prosto w oczy cwaniaczku

Kc

Praca jak praca

Kini
@Biegacz

Ja się zwolniłam bo lipa

cool

ludzie afera

Patrycja
@Biegacz

Dlaczego ten gostek przewija się nie wierze ze jakaś kobieta mogła by na niego spojżeć chyba Horą jest na głowę albo pasztet

Fajny zakład .

Nikola

Ala ma kota

Sms
@Biegacz

Ciekawe czy nasz Łukasz ma usprawiedliwione wcześniejsze wyjścia z zakładu w pewnym okresie lukasie prawda

Robert

Królu złoty wróciłeś....już się martwiliśmy że głowa nie wytrzymuje to do specjalisty

Jola

Człowieku odbij się od dna w końcu, twoje słownictwo i pewnie osoba to 1 wielki kompleks Edypa nie potrzeba Nam tu takich na forum, zrób coś z sobą dla takich jak ty też jest pewnie jakaś szansa

Król zloty

Facet pomyłka taki klosz ubaw szczególnie jak się zatnie bazyl stomatolog a potem specjalista od baniaka i oszczędź żonie pośmiewiska

Pomocne
@Król zloty

Taka ciekawostka gęba zajechana a głos clpy pamiętaj nie zdradzaj żony bo wylądujesz na śmietniku bądź lojalny cepie

Po
@Pomocne

Bazyl nie szalej tam w robocie za dziewczynkami bo wylecisz i jak spłacisz kredyt cepie a z twoja ułomnością gdzie cię zatrudnia

Lola

Jak czuć smród spoconych jaj i zepsutych zębów to znak drogie panie ze bazyl jest na zakładzie i kombinuje Jak tu zdradzić swoją polewkę taki to (usunięte przez administratora) obserwuje małymi oczkami taki jest lojalny i uczciwy

@Lola

Zdrada i (usunięte przez administratora) to jego drugie imię nie Łukasz taki to (usunięte przez administratora) jeszcze lubi czasami chodzić na spacery podczas pracy ipisać smsy powinieneś wylecieć pracownicy będą ciężko pracować a ty udajesz kierownika Udajesz ze pracujesz czas na kopa

Lola

To jak będziesz zgłaszał to jeszcze zgłoś ze pruboweles podawać się za policjanta i włamałes się na cudza skrzynkę pamiętaj ty lojalny i uczciwy pusty dzbanie lukasie

Była pracownica
@Lola

Ja bym na miejscu pracodawcy zwolniła tego człowieka wiadomo co robił

Lipa

Koleś wyssał z mlekiem natki te szlachetne nawyki

Wip
@Lipa

Bazyluk ty stary capie napisz coś o lojalności i oddaniu bo nudno się zrobiło kapusiu zakładowy i sprzedawczyku rodziny jakiś SMS albo spacer wiesz czuje się winny

Cal
@Była pracownica

Wiadomo wychodził w czasie pracy .

@Cal

Gostek jest namolny chodził i zaczepiał dziewczyny a powinien pracować !!!!

Asmal
@Biegacz

To ten łysy ciucmok hihi ha

Caryca
@Asmal

Ktoś go dobrze opisał ale szkoda jego żony bo co ona winna.

Coco
@Asmal

Nasz pasztet zakladowy

Unc
@Coco

Bardziej maliniak gęba podobna ????

Iza

Lala a co takiego mówi? Masz jakieś informacje podziel się?

Lakal
@Iza

Mówi mówi powinien szanować pracodawcę a nie narzekać i obmawiacze naszego dyra i innych z kadr.

Iza
@Lakal

Kogo i kiedy daj wiecej informacji nie bądź sknera? Co mówił? Lakal bo nie chce nam się wierzyć znamy go! Jak nie powiesz co i jak to pomyśle to tylko dajesz fejka i ty pomawiasz takich tu dużo daj szczegół

Jarek
@Lakal

Widać że masz takie newsy jak w Polsacie. Czyli kolejne pomówienie. Zajmij się robotą

Fakt to się w końcu zdecyduj czy kapuje czy obgaduje bo to jest różnica i to wielka. Fakt jest taki że nic nie wiesz , wpisz następny razem ze nie fakt a (usunięte przez administratora) bo takie masz newsy

L

Pewnie łysy jeżeli chodzi o twój przypadek to żadna różnica kapujesz i obgadujesz i-

@L

L to daj jakiś przykład kogo łysy pomówił lub zakablował!? Chyba że nie masz nic do powiedzenia avrak piszesz bo ci się nudzi

@Ona

Posłuchaj(usunięte przez administratora)jedziesz na dyra robisz świństwa pod nosem pracowników jesteś do ukarania to proste ,sam pewnie dyrektor w niedługim czasie cie zaprosi uśmiechnij się.

Kinga
@Ona

Ale jakie swinstwa? Czytaj ze zrozumieniem! Ona daj konkrety! Kolejny twój post bez konkretów. Chyba akceptuję fakt że nic nie masz. Widzę że jestes mizerna/y.

Olga
@Ona

Tak to prawda szkaluje nasze kiieroenictwo.

@Olga

Najlepiej jak by ta sprawa trafiła na biurko dyrektor i przestańcie się kłócić .

Aga
@Olga

Kiedy i co takiego robi?

@Aga

Sprawa do wyjaśnienia najlepiej przez dyrektora bo szkalowanie firmy i pracowników jest złe.

@Kasia

Odpuszczam temat bo każdy może powiedzieć że jest szkalowany jak pytam o konkretny to brak. Nie ma co bić piany niech pisze dalej może mu/jej ulży, w każdym razie nie warto kimś się przejmować bo ten ktoś nic nie ma nie wie tym tylko próbuje zabłysnąć - słabe to

Dlatego powinna być przeprowadzona rozmowa u dyrektora ktoś długo temat drąży

@Biegacz

Jak to dobrze ze tym trolem spoconym nie jedzie

Widzę że znasz firmę od środka. Jaka atmosfera teraz tam panuje? Da się dogadać na spokojnie?

@Andrzej

tylko zrównowazone konkretne osoby daja rade; jak jesteś roztrzepana i w sumie nie wiesz czego chcesz to daj sobie spokój z Maco

Krysia

Toi prawda.

@Krysia

I do teraz tak się dzieje z tym całym alkoholem czy może do teraz to się nieco poprawiło? Padło stwierdzenie, że człowiek da tu sobie radę o ile jest zrównoważony, aktualnie dużo tu takich osób jest?

Dora

tak bez obrazy ale królową troli jest nadal Kiki a ludzi zrównowazonych cały czas ponad pół tysiąca jakoś

Kiki
@Dora

Tak bez urazy a te niezrównoważone musiały odejść do lamusa

Beatka i Dawidek .
@Kiki

To prawda.

????

Po co te pisanie przecie to pustak

Nl
@????

Nie no bazyluk jest spoko robił panią Beatę i Dawidka w bambusa kilka lat ma pewne zasady jest lojalny i ma pełen szacun i ta uczciwość do innych pan jestem pełna podziwu

Maco

Pewnie jest. To totalna de spe rat ka !!!

Wrc123575 Nowy wpis
@Biegacz

Po co ruszać te g o w n o bazyl to facet bez ikry i kręgosłupa moralnego wykształcenie zerowe szacunku dla żonki żadnego takie klimaty co począć .

Nick???? Nowy wpis
@Wrc123575

Gonić lajze ale gdzie to pójdzie jak wrócił z podkulonym ogonem jąkała

Nikiel Beckham Nowy wpis
@Nick????

To taki tim głupi i głupsza

XYZ Nowy wpis

Szukam nowej pracy i trafiłam na ich aktualny nabór na stanowisko inżyniera doskonałości operacyjnych. Firma wymaga, aby posiadać Certyfikacja Black Belt Lean 6 Sigma lub Green Belt. No a jak ja nie mam tego, to jest szansa na wyrobienie już po zatrudnieniu? I czy wtedy firma sfinansuje zrobienie tych certyfikatów np. w zamian za lojalkę?

Ogólnie temat małych dzieci mnie nie dotyczy bo ich najprościej w świecie nie mam a dużo tu na forum na ten temat przeczytałam :) Mam pytanie o stanowisko Laboranta Mikrobiologa. Ludzie w laboratorium w porządku? Umowa jest na zastępstwo 12 miesięcy, jeżeli bym się sprawdziła to po tym okresie mam szanse na zatrudnienie na stałe? Czy raczej skład jest stały i faktycznie to tylko zastępstwo?

Tara

Jakie są zarobki w tej firmie obecnie? Netto

Było to kilka lat temu. Dostałem skierowanie z Urzędu Pracy do Maco Pharma. Zgłosiłem się aby zapoznać się z ewentualnym zakresem obowiązków i podjąć decyzję o pracy jeśli będą chcieli mnie przyjąć, jeśli nie, to chciałem otrzymać potwierdzenie o zgłoszeniu się do pracy z sekretariatu Maco Pharmy, potwierdzone pieczątką i podpisem pracownika sekretariatu, jest to potrzebne dla Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Po dotarciu na miejsce na drodze stanął mi strażnik przemysłowy z pytaniem o przepustkę, oczywiście takowej nie miałem, pyta się więc w jakim celu i gdzie chcę pójść. Wyjaśniłem że do sekretariatu w sprawie pracy pokazując skierowanie z Urzędu Pracy i podanie o przyjęcie do pracy. Odpowiedział że nie może mnie tam wpuścić i żebym te "papiery" które miałem ze sobą jemu zostawił i on je przekaże do sekretariatu i że dostanę z firmy jakąś pisemną odpowiedż na moje podanie. Odpowiedziałem że potrzebuję z sekretariatu pisemne potwierdzenie o stawieniu się do pracy, taki jest wymóg Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Odpowiedział że nic go to nie obchodzi, a on sam żadnego potwierdzenia ani pieczątki z podpisem też mi nie dać nie może. Wróciłem do Urzędu Pracy i opowiedziałem o zaistniałej sytuacji. Musiałem złożyć pisemne oświadczenie z dokładnym opisem zaistniałej sytuacji w które na szczęście uwierzono i zaakceptowano, dodano tylko że nie jestem pierwszy i pewnie nie ostatni którego tam tak potraktowano, zasiłku nie straciłem. Odpowiedzi na moje podanie nigdy od Maco Pharma nie otrzymałem.

Moje pytanie jest takie, czy W Maco Pharmie odbywa się jakaś ściśle tajna produkcja i na jej teren, nawet do sekretariatu, bez przepustki mysz się nawet nie prześlizgnie, bez względu na powód przybycia ?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Damian

Kto już uczestniczył w rekrutacji na Inżyniera Utrzymania Ruchu? Poza wykształceniem wyższym, najmniej 3 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku i znajomością programowania sterowników PLC lista wymagań zawiera jeszcze 10 pozycji. Czy wszystkie trzeba spełniać, by zaprosili na rozmowę i czy wymieniają, ile chcą płacić, albo w jakim zakresie ustala się pensję w oparciu o kwalifikacje? No i ile tych spotkań przewidują, a także, czy informują o wyniku?

Czyli osoby z małymi dziećmi pracują wyłącznie na montażu na jedną zmianę? Ogólnie bym się kwalifikowała. Teraz po tych podwyżkach o których piszecie ile wychodzi za taki miesiąc netto?

Pozytywna
@Mała

W pełni się zgadzam. A pani co tak walczy o podwyżki niechby się wzięła do roboty. Jak chce więcej zarabiać to niech szuka pracy w innym zakładzie lub przejdzie na nocki. Jak dotąd z jej walk o podwyżkę pracujący na nocki mają tylko Obniżki. (usunięte przez administratora)

Pracująca
@Pozytywna

Dziękuję za podwyżki. Pracodawca proponował ok774 brutto z dodatkami dla 2 i 3 zm czyli ok 550 do ręki. A pani się zgodziła na 500 brutto czyli ok 360 do ręki i obniżkę dodatku. Np za styczeń 2023 minus 127 zł więc podwyżki dzięki pani niekompetencji mam ok 240 zł. Super. Już kiedyś pozwoliła ta cała solodarność na obniżenie procentów za efektywność i postawę a teraz dodatki no super. A to pewnie dlatego że sama pracuje tylko na1 zmianę i dla niej to obojętne. Ale jakby pani nie wiedziała to zakład w większości pracuje na zmiany. Tak więc już pani dziękujemy czas zmienić lokal.

Olga
@Pracująca

To mieliście jakiś wybór jesli chodzi o podwyżki? Dobrze rozumiem? W ogóle w jakich godzinach się wasze zmiany odbywają? Grafiki są jakoś znośnie układane?

Pracujaca

Nie wyliczam tu całej pensji tylko różnice w kwotach podwyżki jakbyś nie zauważył. Nie zamierzam się wyklucac. Poczekaj do miesiąca normalnej wypłaty bez żadnych wyrównań to zobaczysz różnice i może za kumasz o co chodzi

Gabriela
@Pozytywna

Sama może wróć do szkoły zanim napiszesz głupoty jak ci się nie podoba zawsze możesz się zwolnić

@Pozytywna

Na montażu powinny wszystkie panie pracować na 3 zmiany , nie mają już małych dzieci. A pani co walczy o podwyżki to tylko z myślą o sobie żeby ona miała korzyść,a nie dziewczynom z nocek godzić się na zabranie 5% . Zlikwidować montaż i panie rozdzielić na 3 zmiany.

@Mała

To nie ma już w zakładzie nikogo kto miałby małe dzieci? Albo kobiet w ciąży? Wszyscy mogą pracować w nocy? Jak to jest rozwiązywane w powyższych przypadkach? Zmienia się zmiany?

@Monika

Jest mnóstwo kobiet z malutkimi dziećmi ale pracują na zmiany bo na montażu jest klan który nie da się rozbić bo przewodniczącą związków mówi im że ich obroni i o nic mają się nie martwić, że ona wszystko załatwi. Były panie które musiały się zwolnić wracając z macierzyńskiego bo na montażu brak miejsc , kpina

Lidia
@Mała

Co robi się dokładnie na montażu, czemu mamy wracające z macierzyńskiego tak są przydzielane? Praca jest tam lżejsza czy jak?

Maco
@Lidia

Na montażu jest jedna zmiana,zawsze było tak że osoby z macierzyńskiego mogły wrócić,niestety to się zmieniło i siedzą tam osoby które mogły by pracować na 2 lub 3 zmiany.Ale tak jak ktoś już napisał panuje tam klan i są do nie ruszenia.

Weronika
@Maco

A czy nie ma zasady, że z dzieckiem do pewnego wieku można odmówić pracy na nocki? I mam na myśli faktyczne przepisy. Coś mi się pomyliło czy pracodawca tego nie przestrzega po prostu? Ktoś o tym rozmawiał w ogóle?

@Weronika

Ale czego konkretnie mamy się domagać pisz jaśniej to będę się domagać od razu

Weronika
@Dora

Chodzi po prostu o to, że niektórzy tutaj pisali o różnych problemach, jakie mają kobiety, które wracają po macierzyńskim. Np. z brakiem pracy. To zastanawiam się, czy po prostu nie ma tam jakiejś osoby w firmie, która by wysłuchała te osoby i im pomogła?

@Weronika

Czy jest możliwość pracy w Maco Pharma na część etatu?

Oluś

Weszłam tu, bo chciałabym pracować w tej firmie. Weszłam na profil firmy na portalu z ogłoszeniami, tam nie ma aktualnych rekrutacji. Ale i tak jestem ciekawa, napisali, że siedziba firmy jest we Wrocławiu, ale oferują tam tez prace w trybie zdalnym. Czy jak mieszkam nad morzem, to nie będę musiałam wcale jechać do Wrocławia, nawet aby podpisać umowę?

Weszłam sobie na profil firmy na portalu z ogłoszeniami. Widzę, że zatrudniają na produkcji, w laboratorium i w administracji. I mnie ciekawi, czy jest możliwość przenoszenia się między działami?? Jak zacznę pracę np. w laboratorium to z czasem moge przejść do administracji, jak będzie mnie interesować jakaś oferta?

EY

Jak bedziesz mieć kompetencje to Cię sami przeniosa ryzyko jest takie że dostaniesz wiecej kasy.

@EY

Naprawdę, sami przenoszą ludzi z działu do działu? Wow, ale yo jest tak, że szkolą pracownika, aby móc go przenieść, czy raczej każdy sam musi o to zadbać, aby zdobyć nowe kompetencje i zmienić dział w firmie? I czy zawsze przy takim zmianie działu jest podwyżka, czy zdarza się, że w danym dziale płaca mnie i trzeba zrezygnować z części dawnej pensji??

Jakie praktyczne okazje do podwyższania swoich kwalifikacji i doskonalenia umiejętności stwarzają tu pracownikom? Piszą o tym dość ogólnie w aktywnej ofercie pracy dla kierownika technicznego budynku / facility managera. Jakie są szanse na awans, czy podwyżkę? I jakie wynagrodzenie przewidują na tym stanowisku?

Rozwoju nie będzie, wszystko już zostało rozwinięte- tylko we własnym zakresie. Aktualnym szefem budynku jest szef zakładu. On/Ona ma zawsze rację, zawsze. Priorytet to oszczędności. Zarządzanie "na gębę". Awans chyba jak ktoś odejdzie, bo wakaty same się nie pojawiaja. Zapraszamy

Wakaty same się nie pojawiają? Od kiedy? Macie tu wiec stałą strukturę? Jak wygląda? i teraz tak tylko sobie myślę, czy jeśli faktycznie ktoś wyżej postawiony odejdzie to jest bardziej szansa na awans czy ktoś z zewnątrz będzie szukany?

Jakie są mocne strony pracodawcy Maco Pharma?

Na zatrudnionych również? I z czego się bierze ta potrzeba oszczędności, firma gorzej przędzie? Zresztą może wiesz, czemu szukają w tym momencie inżyniera procesu? To nowo utworzone stanowisko, czy miałbym je objąć po kimś, kto został zwolniony lub sam odszedł?

Gigi

Dużo tu takich komentarzy, które dotykają prywatnych kwestii. Chciałabym poruszyć ten temat, bo zależy mi na atmosferze, a nie pracy, gdzie liczą się tylko plotki. Czy klimat w pracy jest taki jak tutaj w komentarzach? :/

ooo

Na czym polega ta praca tak konkretniej? Słyszałem o tym zakładzie od kolegi, a szukam akurat czegoś, i ktoś tu po krótce chwalił, ale nic w sieci nie mogę więcej znaleźć. Nawet nie mogę się dostać do ofert żadnych dla Polaków.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Maco Pharma?

Rudy

Ale zdecydowanie. Piszesz to z własnego doświadczenia? W takim razie wytłumaczysz, jak wstrzymano tutaj Twój rozwój?

...

Czy działa wam mybenefit bo ja mam jakąś blokadę

....

Ale dlaczego naszym kosztem. Jak jej coś nie pasuje to niech zmieni pracę. Dość już tych jej dziwnych negocjacji z których tylko ona korzysta.

@...

A oprócz my benefit coś jeszcze przysługuje pracownikom? Jak ze świętami? Bony jakieś dodatkowe pieniądze wpadają? Jaki jest system premiowania?

...
@Bożena

Są wczasy pod gruszą i premia za frekwencję i efektywność

J
@....

A co z Multisport jak mam go wykupić. Ładnie nas paniusia ze związków urządziła. Czy można zablokować pracownikowi jego pieniądze?

@...

Super! A jakie to są kwoty? Możesz napisać konkrety? Te wymienione premie to są co miesiąc czy jakoś inaczej?

Natalia

dzień dobry, mam 31 lat, mówię po polsku, mieszkam we Wrocławiu, szukam pracy, może macie jakieś sugestie

Nina
@Natalia

Są zatrudnienia unas musisz iść do agencji pracy

Zarzenowana

Witam Napewno wszyscy w firmie zastanawiają się dlaczego w sasie jest zimna woda???(latem była gorąca-nadmieniam) Na stołówce nie wiem ale w taoletach leci ciepła...... Ktoś może coś wie o awarii albo testach na wytrzymałość pracowników? Koleżanki zapytały panią od BHP, na co ona powiedziała ,"że nie ma i nie będzie..." na stwierdzenie że nam powykręca ręce reumatyzm na starość stwierdziła "że możemy zmienić pracę jak nam zimna woda nie odpowiada...." Nie wiem, czy wszystkich satysfakcjonuje taka odpowiedź i postawa pani od BHP??? Zastanawiamy się czy bakterie które mamy zmywać z rąk przez 30 sekund po spłukaniu zimną wodą zostaną całkowicie usunięte,bo po ciepłej chyba nie znikają.....

@Zarzenowana

Ciśnienie mi się z automatu podnosi gdy przypomnę sobie tekst pani od BHP. Jeśli ja kiedykolwiek zdecyduję o zmianie pracy to na pewno nie z powodu zimnej wody. Ten tekst był nie na miejscu i nie powinien się wydostać z ust pracownika wyższego szczebla. Przykre to ale prawdziwe

Bożena

Ta Pani to długo już tu pracuje? Jest jeszcze? Ciekawa jestem ile płacą obecnie za pracę na tym stanowisku, wiadomo?

xde

Witam, ktoś jest w stanie napisać jakie tu są realne zarobki na rękę na produkcji?

kiki
@xde

mistrz
@xde

zależy czy lubisz dostawać premię czy nie czy pracujesz na zmiany czy tylko na rano 3200 -3600. Jak chcesz mieć 4 i więcej to czasami praca w soboty albo 4 brygadówka.

K.

Prawda jest taka, że kierownictwo to święte krowy i mogą robić wszystko. Szkoda mi liderek, które boją się pójść do jakiejkolwiek inspekcji pracy bo boją się utraty pracy! Widziałam dowody, które posiadacie... Maile... rozmowy. Nie bójcie się i zróbcie coś!! Tak nie można być traktowaną! Poniżanie nie powinno być częścią pracy!!!!

Alicja
@K.

To co się tam dzieje? Jak pracownicy są traktowani? O co chodzi z tym poniżaniem? Kto kogo poniża?

Gigo
@Alicja

Uprzykrzanie pracy, przyczepianie się o nieistotne rzeczy, syczenie przez zęby "co robisz, jak robisz, po co tam idziesz...", faworyzowanie osób lubianych, szantażowanie, publiczne stygmatyzowanie i dużo innych zachowań.

@Gigo

No tak.. Tylko pytanie po co? Jak to wpływa na osoby "mniej lubiane"? Bo to raczej nie mobilizuje do lepszej pracy czy się mylę?

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Pharma - Wrocław

• Jak się pracuje w Maco Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Pharma?

Kandydaci do pracy w Maco Pharma napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Pharma