Opinie o Remsod Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Remsod Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remsod Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remsod Sp. z o.o. w Inowrocław

Stary

Ano poganiacz ale za taką kasę jak teraz bierze to sam bym was poganiał i to batem lał bym aż by trzeszczało a jak brak pracy to na bezpłatny urlop won siedzieć i czekać przy telefonie a jak nie pasuje to ukraińców się weźmie ponoć to świetni facjowcy hahaha tak bym zrobił.

poganiacz

Stary

Spokojnie bez obrażania kasę za to dostaje to gna ludzi normalka. Kogoś musieli awansować to wzieli tego który był najmniej przydatny i wydajny na produkcji wielkich strat nie ponieśli a mają wdzięcznego karierowicza który odwala za nich brudną robotę.

Hanna

Chcecie być na bieżąco z pojawiającymi się ofertami pracy? Koniecznie odwiedźcie stronę internetową firmy - http://www.remsod.pl/praca_pl.html ;)

Czy rekrutacja na stanowisko OPERATOR CNC (NR 1705) w firmie Remsod Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
huanantoniomontoja

M.O. to głąb jak ich mało winduje sie za pod.....alanie i dupowłażenie karze operatorom przyspieszac robote a sam jak był pseudo operatorem to ten sam program po 3 razy puszczał. Zapomniał wół jak cielęciem był. Zresztą same inicjały wyjaśniają wszystko

Stary

Nooo mają chyba dobre windy to się pną do góry...

ludzie to się teraz szybko windują

Stary

A rozwija się rozwija pnie się chłopak do góry jak szalony jak tak dalej pójdzie to za rok zastąpi dyrektora K. który chyba już niewiele ma do gadania. M. musi mieć albo niezłe chody u starego albo nabył jakimś cudem jakieś haki na nich że tak idzie do góry dziwne to wszystko jakieś.

i jak tam rozwija się kariera pana M tego od ksiązek

ytr4e

@Robet i co powiedz czy udalo Ci sie tam do nich dostac do pracy byles moze na rozmowie kwalifikacyjnej?

stary

Siłą woli koleś siłą woli nie słyszałeś nigdy o rycerzach Jedi.

ktoś

Tak sobie wszedłem na stronke remsodu i czytam: "...TOKARKĘ KARUZELOWĄ VTL-4500 ATC+C o średnicy toczenia 4800 mm i nośności stołu 30 ton...." co prawda nie mój problem ale .....jak zamocujecie detal np o wadze 20 ton? Nad karuzelą jeździ wciągarka ( bo nie nazywajmy tego czegoś suwnica) o Q-max 5t i druga suwnica która notabene nie dojeżdża do karuzeli :-)o Q-max 10 ton

admin

hahaha dobre

stary

Może i ślepy ale na hali trudno potknąć się o robotę jakąś bo jej nie ma więc ślepota mi specjalnie nie przeszkadza. Za to ty admin zdejmij różowe okulary bo sie możesz obudzić w kolejce po kuroniówke.

admin

jednak wiele jest prawdy w powiedzeniu że jak stary to ślepy, coś w tym jest.

stary

Admin ty może zejdź na dół na hale montażową i napisz co widzisz. Wiesz co zobaczysz kompletny brak pracy spawacze biorą sobie wolne bo spawać nie ma co tak samo ślusarze i tokarze trochę tylko frezerzy mają pracy i tyle ale papiery oczywiście można składać tylko poco będziesz siedział tak jak inni no chyba że lubisz brać kasę za frajer.

Admin

Robert jeśli szukasz pracy jako spawacz to zgłoś się do działu kadr albo wyślij CV na adres email: kadry@remsod.pl. Poszukujemy także ślusarzy i monterów.

programista

nie widzisz ,,stary,, że on jest taki głupi że sam sobie odpisuje.hahahah

stary

A ty co gościu jak tu nie pracujesz to się nie wcinaj ok. Z tego co wiem to raczej nikogo nie przyjmują bo dla roboty już prawie nie ma a jeszcze by mieli przyjmować a tak ogólnie chociaż mnie to nie obchodzi to jaka praca by cię interesowała?

stary

A ty skąd się "koleś" urwałeś co z choinki. Z tego co wiem to on jednak jest bibliotekarzem może ma jakieś tam wykształcenie w kierunku obróbki skrawaniem ale jest bibliotekarzem. A to że jest w firmie długo to jeszcze nic nie znaczy wiedzy to za wielkiej nie ma niestety. Sam fakt że dobrowolnie rzucił się na to stanowisko mówi że nie ma pojęcia w co się wpakował ale to jego sprawa. Ogólnie ostatnie zmiany i mianowania nowych kierowników szefów i mistrzów to jakiś kiepski dowcip chyba na prima aprilis. Musisz go mocno lubić "koleś" albo za wczasu włazisz mu już w (usunięte przez administratora) a takich włazidupów niecierpię.

Zostaw merytoryczną opinię o Remsod Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Remsod Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remsod Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remsod Sp. z o.o.?

Remsod Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Fabryczna 4
    88-101 Inowrocław