Opinie o Remsod Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Remsod Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remsod Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remsod Sp. z o.o. w Inowrocław

Justyna

Dużo dobrego słyszałam o firmie, warto starać się o pracę?

@Justyna

Jasne że warto a na jakim stanowisku byś chciał pracować w kadrach na przykład albo w technologii a ile byś chciał zarabiać 5 10 tysi a co byś chciał robić pewnie nic to startuj na pewno przyjmą cię z otwartymi rękami spoko

Kafelka

a mi sie tam dobrze pracuje

@Kafelka

Chyba jako sprzątaczka przepraszam konserwator powierzchni płaskich w szczególności kafelek.

Stary

tam chyba prokurator wejdzie... bedzie się działo. Ale nie oszukujmy się, czas najwyższy!

cola

Tam się wszystko wali a prezesik wali w portki...

Czy rekrutacja na stanowisko OPERATOR CNC (NR 1705) w firmie Remsod Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Hanna

@stary, czy coś ostatnio się wydarzyło w firmie Remsod, co spowodowało zmianę Twojego zdania odnośnie do tej firmy? Jaka występuje sytuacja u tego pracodawcy? Ważne, by takie informacje publikować na forum. Może to zaciekawić wiele osób.

Hanna

@stary, napisałeś, że remsod ma potencjał. Jakie więc, Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w tej firmie, żeby stała się atrakcyjnym miejscem pracy dla obecnych jak i przyszłych pracowników?

@Hanna

Hanna kurcze od dawna zastanawiam się kim ty jesteś bo ta dyskusja zbacza na dziwne tory co do pytania które zadałeś muszę chwilę zastanowić się nad odpowiedzią na pewno będzie to dłuższa wypowiedź ale odpowiem na pewno

@Hanna

Przede wszystkim szefostwo powinno pomyśleć o jakimś systemie premiowym teraz nieważne czy pracujesz dobrze wydajnie sprawnie czy się starasz czy też lejesz na robotę masz stawkę i tyle dostajesz. Bywa tak że ten który pracuje więcej i wydajniej zarabia mniej od tego co ma wszystko w d...ie tylko dlatego że nie jest cwaniaczkiem i nie potrafi wykłócać się o swoje a to zniechęca do starania się prawda.W firmie są maszyny które choć nowe to nic nie robią i tłumaczenie się że nie ma obsady jest trochę dziecinne na nie nie ma pracy i nikt się nie stara żeby tę pracę załatwić. Organizacja pracy na poziomie technologów i kierowników to cyrk bieganie i szukanie zagubionych w produkcji detali jest całkiem zabawne czekanie do ostatniej chwili z wykonaniem detali też. Ciąg dalszy nastąpi.

@Hanna

Hanna to już nieaktualne ta firma nie ma potencjału a na pewno nie mają go prowadzący tę firmę oni wolą wyprzedać majątek niż go wykorzystać po co maszyny mają pracować lepiej je sprzedać.

Hanna

@stary, jeżeli Twoje doświadczenie z remsod trwa już kilka lat, to w takim razie proszę Cię o Twoje uwagi dotyczące tego jak na przestrzeni lat w Twoich oczach zmieniała się sytuacja w tej firmie?

@Hanna

O tym można by książkę napisać ale ogólnie rzecz biorą bez żadnych złośliwości i najbardziej obiektywnie jak się da na przestrzeni tych lat jest chyba coraz gorzej wydaje się że panuje coraz większy chaos praca niby jest ale słabo z tym w porównaniu z innymi firmami. O kadrze zarządzającej i technologach nawet nie będę pisał bo szkoda nerwów. Firma ma potencjał ale go marnuje a szkoda. Żeby to sobie uzmysłowić wystarczy iść na halę spawalniczą i spojrzeć na te wielką maszynę karuzelę chyba tak maszyna za kilka milionów stoi od miesięcy i obrosła już niezłym kurzem zamiast zarabiać kasę.

strachmawielkieoczy
@Hanna

wiecie co jest najlepsze... wszyscy tylko piszą a nikt nie potrafi przyjść do firmy i powiedzieć prosto w oczy swoje uwagi.... nie powiedziałeś czegoś w twarz to nie powiedziałeś nic

Hanna

@stary, rozumiem, że szkolenia, które zapewnił Ci remsod miały charakter wdrożeniowy w obowiązki. Jak długo już współpracujesz z tym pracodawcą?

@Hanna

długooooooo baaaardzo długo a szkolenie było 1 jedno powtarzam żeby było jasne całej reszty nauczyłem się sam.

Hanna

@stary, czy w takim razie remsod zapewnia Ci system premiowy? Wypowiedziałbyś się w tej kwestii? Pracodawca umożliwia Ci rozwój zawodowy poprzez np. szkolenia podnoszące kwalifikacje?

@Hanna

Co? system premiowy dobre sobie oni chyba nawet nie wiedzą co to jest szkolenia coś tam było ale tylko to co niezbędne do wykonywania pracy nic ponadto pewno żebyś nie stał się za mądry hahahahaha. to w zasadzie tyle.

Co powiecie o zarobkach w remsod? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

stary

To zależy jak rozumieć "ostatni czas" rok , 2 lata, 3 lata, 5 lat osobiście nie miałem podwyżki od 3 lat i się nie zanosi za to zapewne poprawiło się administracji coraz ich więcej to już całe stada pań i panów z notesami laptopami tabletami i co tam jeszcze kto chce przerost formy nad treścią.

P

witam, pojawiły się oferty do działu zakupów i sprzedaży Firma ma wieksze zapotrzebowanie na pracowników, czy były jakieś czystki? mysle nad złozeniem cv, ale nie chce wpaść z deszczu pod rynne, bo wiem jak wyglada praca u prywaciarza Dzieki

P

witam, pojawiły się oferty pracy na stanowiskach spec ds zakupów i sprzedaży Firma się rozrasta, czy ktoś odszedł, bądz został zwolniony? Zastanawiam się nad złożeniem cv, ale boję się ze wpadne z deszczu pod rynny (pracowałem u prywaciarza -brak urlopu/nadgodziny itp) Z góry dzięki za odp

Hanna

Poszukiwany jest do remsod operator cnc. Pracodawca zapewnia możliwość doszkolenia. Czy to oznacza, że firma przychylnie patrzy na kandydatów, którzy nie mają odpowiedniego doświadczenia lub są dopiero na początku swojej kariery zawodowej? Czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na pomoc współpracowników? Proszę osoby zatrudnione w tej firmie o pozostawienie komentarza w tej kwestii.

@Hanna

Z reguły uczniowie są gnojeni i tępieni a następnie wyrzucani na bruk pod pretekstem "nie nadawania się" na wyraźne "widzimisię" starszych kolegów (nauczycieli), ale może tobie się poszczęści.

yyyyyy

Daj sobie spokój

gość
@yyyyyy

Totalne bzdury frustrata, któremu nie chciało się pracować i teraz wypisuje bzdury oczerniając firmę, niesłusznie zresztą

stary

Znaczy się jesteś masochistą który lubi zadawać sobie cierpienie pewnie wielu tu takich pracuje żal.

Uwielbiam pracowac w remsodzie.

A kiedy już przyjdzie czas, pełne po brzegi są kawiarenki. Pod okna ich, pełne gwiazd, gdzieś w zakamarki wielkich miast ciągnie nas. Kawiarenki, na, na, na, kawiarenki na, na, na Małe tak, że zaledwieś wszedł, zniżasz głos aż po szept. Mimochodem, kamien w wodę, wpadnie coś z bardzo wielkich spraw w czarną toń małych kaw. Kawiarenki na, na, na, kawiarenki na, na, na Z cienia w pół i ze światła w pół ty i ja, i nasz stół Za witrażem szklanych marzeń ledwo świat poznajemy już, choć jest tuż. Miejsc wkoło nas coraz mniej, już dymi z okien złotym obłokiem I barman już woła: "Hej ! Już kawiarenka rusza w rejs, wielki rejs" Kawiarenki na, na, na kawiarenki na, na, na Stolik nasz w nieważkości lamp krąży tu, krąży tam. Filiżanki - białe ptaki -lecą wprost w kolorowy dym, płyną w nim, giną w nim. Pan i pani zaszeptani, któż to wie, gdzie naprawdę są, ona z nim i on z nią. Kawiarenki, kawiarenki, porwą gdzieś w siódme niebo aż stolik nasz.

Hanna

@cnc wazelina group forum służy do pozostawiania merytorycznych opinii, w tym przypadku o remsod jako pracodawcy. Ma ono być pomocne dla osób, które chcą zebrać jak najwięcej informacji o danej firmie, przed złożeniem do niej aplikacji. Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w remsod to prosimy o podzielenie się swoimi doświadczeniami z tym pracodawcą.

cnc wazelina group

najlepszy jest służbowy wazeliniarz co prowadzi kursy cnc

xxx

Nie mogę zrozumieć myślenia ludzi, którzy zarządzają firma zatrudniają nowych pracowników i na start dostają większe pieniądze niż ludzie, którzy pracują X lat i włożyli serce w rozwój tej firmy. Zamiast budować lojalność, moralność aby człowiek mógł się zżyć z ta firmą, to nie stawiają na ludzi których kompletnie nie znają i myślą, że ci nowi ludzie coś nowego wniosą. proponuje przeczytania kliku biografii ludzi sukcesu, którzy stworzyli firmy od zera.....

@xxx

Nie rozumiesz i nawet nie próbuj zrozumieć bo to nie możliwe . Pracuje w tej firmie wiele lat a stawkę mam mniejszą od nowo przyjętych ukraińców na boszu więc o czym tu mówić ,prezes ma swój tajemny plan na te firmę wystarczy popatrzeć na awanse które miały miejsce, gość który przyszedł nawalony do pracy nadal pracuje chociaż został złapany każdy szeregowy pracownik już by był na bezrobociu tak więc tylko prezes jest w stanie zrozumieć co się tu dzieje.

chujek

Nie radzę pracować w tej firmie - jak najdalej. A kadrowa - uwaga na nią podwójna.

Zostaw merytoryczną opinię o Remsod Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Remsod Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remsod Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remsod Sp. z o.o.?

Remsod Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Fabryczna 4
    88-101 Inowrocław