Opinie o BRENEN POLSKA w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRENEN POLSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRENEN POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRENEN POLSKA w Sieradz

Zuzanna

@Remek pracujesz w firmie BRENEN POLSKA? Jak wygląda atmosfera panująca w firmie?

Jacek

Podobno wszyscy z stamtąd wieją po paru miesiącach. A jak nie wiadomo o co chodzi ....

grzegorz
@Jacek

Kolego, czy mógłbyś uściślić słowo "wszyscy", z tego co mi wiadomo zatrudniają już 40 osób

Remek
@Jacek

Podobno nie pracujesz w tej firmie a oczerniasz. Co z tego masz za korzyść. Życia szkoda, myśl człowieku pozytywnie i nie oczerniaj zanim nie sprawdzisz.

XD

Widzę że znowu poszukują PH i to w dodatku na wszystkich województwach. Ktoś wie o co chodzi? Ludzie sami pouviekali, masowe zwolnienia czy po prostu zagęszczają rejony? No i piszą że umowa o pracę. Ktoś zdradzi jak warunki teraz wyglądają bo otrzymałem propozycje współpracy. Dodam że moje oczekiwane zarobki miesiecznie to 3500-4500 netto (słabszy miesiąc 3000 akceptowalne) Jest to tutaj osiągalne?

@XD

Kasa o której piszesz jak najbardziej realna, ale umowa na kontrakt czyli własna działalność. Rejony zagęszczają, bo handlowców w firmie coraz więcej.

Kiki

SWEETu
@Kiki

Zależy gdzie mieszkasz - jak w czwie to będzie ciężko, w tym regionie bida z nędzą a miejscowi ''pracodawcy'' jakby z innej epoki. Sam to przerabiam.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BRENEN POLSKA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

cdc

Ja tak myślę skoro nową wielką fabrykę postawili

BIF

Znajomy tam pracował. Auto tylko do użytku służbowego prywatnie liczą 1 zł za przejechany kilometr. Koleś dostawał jakieś 2 tysia na czysto / był na działalności i dokładali na zus i podatek. Wypłaty zawsze miał po 20 stym strasznie późno. Odszedł po trzech miesiącach , mówi że nie poleca. Tam się nie da zarobić pieniędzy.

@BIF

To faktycznie dobrym handlowcem musiał być...

Ciekawski

Znowu pojawiły się ogłoszenia o pracę w tej Firmie co jest grane taki mają przesiew ktoś coś wie ??

Mail
@Ciekawski

Uruchamiają nowe linie produkcyjne, tak mówią

fan

ile to jest mega?

luk

to pokaż jeden prawdziwy wpis z kwotą wynagrodzenia, czy sposobem naliczania premii. co reprezentuje sobą firma co nie daje narzędzi pracownikowi - argument nie do odrzucenia, zaś umowa o pracę w obecnych czasach jest czymś tak nadzwyczajnym że dla samej tylko umowy będziemy pracowali wszyscy za 1850 brutto. jak już coś chcecie dodać od siebie i jakoś zachęcić przyszłych pracowników to postarajcie się bardziej, a nie kopiujecie banały

luk

Szkoda że nie ma żadnego wpisy od pracowników (może pousuwali), tylko bzdury sami sobie piszą

kmarcin

Z tego co wiem to firma zwiększa zapotrzebowanie na pracowników w związku z rozwojem a nie ze zwolnieniami bo widziałem też ogłoszenia na pracowników linii produkcyjnej i na operatora urządzeń elektronicznych.

jan

Warto iść chociażby na rozmowę żeby zorientować się, czy naprawdę chcesz to robić. Praca jak praca, dla mnie warto.

krzysztof

Bardzo dobra atmosfera w firmie a to bardzo ważne.

zibi

Stronkę mają całkiem spoko, wątpię żeby byli tacy garażowi. Widuję często auta z ich floty, także na pewno mają ich trochę.

Zostaw merytoryczną opinię o BRENEN POLSKA - Sieradz

• Jak się pracuje w BRENEN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BRENEN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRENEN POLSKA?

BRENEN POLSKA
3.4/5 Na podstawie 208 ocen.

BRENEN POLSKA