BRENEN POLSKA

Warta

Opinie o BRENEN POLSKA

zibi 2015-11-23 09:24
Stronkę mają całkiem spoko, wątpię żeby byli tacy garażowi. Widuję często auta z ich floty, także na pewno mają ich trochę.
krzysztof 2015-12-15 08:25
Bardzo dobra atmosfera w firmie a to bardzo ważne.
jan 2015-12-15 13:47
Warto iść chociażby na rozmowę żeby zorientować się, czy naprawdę chcesz to robić. Praca jak praca, dla mnie warto.
kmarcin 2016-02-03 08:19
Z tego co wiem to firma zwiększa zapotrzebowanie na pracowników w związku z rozwojem a nie ze zwolnieniami bo widziałem też ogłoszenia na pracowników linii produkcyjnej i na operatora urządzeń elektronicznych.
luk 2016-02-17 14:51
Szkoda że nie ma żadnego wpisy od pracowników (może pousuwali), tylko bzdury sami sobie piszą
luk 2016-02-18 09:11
to pokaż jeden prawdziwy wpis z kwotą wynagrodzenia, czy sposobem naliczania premii. co reprezentuje sobą firma co nie daje narzędzi pracownikowi - argument nie do odrzucenia, zaś umowa o pracę w obecnych czasach jest czymś tak nadzwyczajnym że dla samej tylko umowy będziemy pracowali wszyscy za 1850 brutto.
jak już coś chcecie dodać od siebie i jakoś zachęcić przyszłych pracowników to postarajcie się bardziej, a nie kopiujecie banały
fan 2016-03-15 07:13
ile to jest mega?
Ciekawski 2016-08-16 21:14
Znowu pojawiły się ogłoszenia o pracę w tej Firmie co jest grane taki mają przesiew ktoś coś wie ??
Mail 2016-08-17 07:57
Uruchamiają nowe linie produkcyjne, tak mówią
BIF 2016-08-21 19:13
Znajomy tam pracował. Auto tylko do użytku służbowego prywatnie liczą 1 zł za przejechany kilometr. Koleś dostawał jakieś 2 tysia na czysto / był na działalności i dokładali na zus i podatek. Wypłaty zawsze miał po 20 stym strasznie późno.
Odszedł po trzech miesiącach , mówi że nie poleca. Tam się nie da zarobić pieniędzy.
Nick 2016-08-22 08:01
To faktycznie dobrym handlowcem musiał być...
cdc 2016-08-22 08:05
Ja tak myślę skoro nową wielką fabrykę postawili
Kiki 2016-10-12 01:02
Widzę że znowu poszukują PH i to w dodatku na wszystkich województwach. Ktoś wie o co chodzi? Ludzie sami pouviekali, masowe zwolnienia czy po prostu zagęszczają rejony? No i piszą że umowa o pracę. Ktoś zdradzi jak warunki teraz wyglądają bo otrzymałem propozycje współpracy. Dodam że moje oczekiwane zarobki miesiecznie to 3500-4500 netto (słabszy miesiąc 3000 akceptowalne) Jest to tutaj osiągalne?
XD 2016-10-12 01:02
Jacek 2016-10-20 17:08
Podobno wszyscy z stamtąd wieją po paru miesiącach.
A jak nie wiadomo o co chodzi ....
grzegorz 2016-10-27 14:09
Kolego, czy mógłbyś uściślić słowo "wszyscy", z tego co mi wiadomo zatrudniają już 40 osób
Adam 2016-10-28 13:14
Kasa o której piszesz jak najbardziej realna, ale umowa na kontrakt czyli własna działalność. Rejony zagęszczają, bo handlowców w firmie coraz więcej.
Remek 2017-01-03 22:46
Podobno nie pracujesz w tej firmie a oczerniasz. Co z tego masz za korzyść. Życia szkoda, myśl człowieku pozytywnie i nie oczerniaj zanim nie sprawdzisz.
Zostaw swoją opinię o BRENEN POLSKA - Warta
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRENEN POLSKA