BRENEN POLSKA

Warta

Opinie o BRENEN POLSKA

Mail 2016-08-17 07:57
Uruchamiają nowe linie produkcyjne, tak mówią
BIF 2016-08-21 19:13
Znajomy tam pracował. Auto tylko do użytku służbowego prywatnie liczą 1 zł za przejechany kilometr. Koleś dostawał jakieś 2 tysia na czysto / był na działalności i dokładali na zus i podatek. Wypłaty zawsze miał po 20 stym strasznie późno.
Odszedł po trzech miesiącach , mówi że nie poleca. Tam się nie da zarobić pieniędzy.
Nick 2016-08-22 08:01
To faktycznie dobrym handlowcem musiał być...
cdc 2016-08-22 08:05
Ja tak myślę skoro nową wielką fabrykę postawili
Kiki 2016-10-12 01:02
Widzę że znowu poszukują PH i to w dodatku na wszystkich województwach. Ktoś wie o co chodzi? Ludzie sami pouviekali, masowe zwolnienia czy po prostu zagęszczają rejony? No i piszą że umowa o pracę. Ktoś zdradzi jak warunki teraz wyglądają bo otrzymałem propozycje współpracy. Dodam że moje oczekiwane zarobki miesiecznie to 3500-4500 netto (słabszy miesiąc 3000 akceptowalne) Jest to tutaj osiągalne?
XD 2016-10-12 01:02
Jacek 2016-10-20 17:08
Podobno wszyscy z stamtąd wieją po paru miesiącach.
A jak nie wiadomo o co chodzi ....
grzegorz 2016-10-27 14:09
Kolego, czy mógłbyś uściślić słowo "wszyscy", z tego co mi wiadomo zatrudniają już 40 osób
Adam 2016-10-28 13:14
Kasa o której piszesz jak najbardziej realna, ale umowa na kontrakt czyli własna działalność. Rejony zagęszczają, bo handlowców w firmie coraz więcej.
Remek 2017-01-03 22:46
Podobno nie pracujesz w tej firmie a oczerniasz. Co z tego masz za korzyść. Życia szkoda, myśl człowieku pozytywnie i nie oczerniaj zanim nie sprawdzisz.
Zuzanna 2017-02-28 10:16
@Remek pracujesz w firmie BRENEN POLSKA? Jak wygląda atmosfera panująca w firmie?
TOLEK 2017-03-23 06:49
SUPER FIRMA ZAPRASZAM I POLECAM WSZYSTKIM ZAQINTERESOWANYM
Zuzanna 2017-03-23 12:53
@TOLEK rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Co uważasz za największy jej plus? Chętnie usłyszymy więcej szczegółów na temat Twoich doświadczeń.
TOLEK 2017-04-19 22:39
największym plusem jest pensja oczywiście bez górnego limitu i do tego nikt nie będzie chciał ci nic ucinać z pensji na którą się umawiałeś, super prężna i uczciwa firma zapraszam każdego naprawdę warto. ssuuppeerr!!:)
praca 2017-04-25 08:45
Czy jest teraz zapotrzebowanie na pracowników linii produkcyjnej w zakładzie?
Przemo 2017-04-25 17:25
BRENEN POLSKA to dynamiczna i świetna firma, wiem cos o tym!
takitaki 2017-05-22 19:46
do przemo:
dynamiczna to mało powiedziane ona jest hiper dynamiczna i mega uczciwa o super polityce rozwojowej i mega podejściu do pracownika niech nikt się nie zastanawia tylko wysyła cv i prosi o pracę!!!
Produkcja, utrzymanie ruchu a handel to już w ogóle baja.
SWEETu 2017-05-23 14:35
Zależy gdzie mieszkasz -
jak w czwie to będzie ciężko, w tym regionie bida z nędzą a miejscowi ''pracodawcy''
jakby z innej epoki.
Sam to przerabiam.

Remek 2017-05-25 08:33
BRENEN POLSKA to młodość w firmie daje tyle dynamiki i chęci do działania. Patrząc na długa listę ofert dla przedstawicieli handlowych można sobie dopowiedzieć jak bardzo chcą rozwijać ją. Fajnie się tu pracuje, bardzo fajna atmosfera, polecam pracę.
taki tam 2017-07-02 00:01
BRENEN POLSKA yyymm prestiż, super kasa(bez górnego limitu:) no i produkty dla każdej branży...
Jeśli myślisz o tej firmie to w tej chwili wysyłaj cv i szefostwo bardzo ale to bardzo hojne a innowacyjność firmy przerośnie twe oczekiwania.
Tymek 2017-07-02 11:27
Mam pytanie i nadzieję, że ktoś podpowie mi kilka informacji. Na jakie warunki do pracy może liczyć przedstawiciel handlowy? Czy poza pensją i jak mam nadzieję prowizją od sprzedaży są w firmie pakiet socjalny lub coś innego? Jaka jest atmosfera w firmie?
taki tam 2017-07-02 22:34
Remek 2017-07-05 21:38
Aż miło czytać takie sympatyczne opinie o firmie. Słyszałem wcześniej sporo dobrego ale chciałem sprawdzić bezpośrednio u źródła czyli u pracowników. Mam jedno pytanko czy jest w firmie pakiet socjalny?
CM 2017-08-04 22:24
Firma bardzo dobrze zorganizowana. Atmosfera b. dobra. Super nowoczesny zakład w Warcie. Firma rozwojowa i innowacyjna. Jestem pracownikiem od niedawna. Polecam.
Tadeusz 2017-08-09 19:13
Jakie wyposażenie otrzymuje PH w firmie,może coś jeszcze?
Zuzanna 2017-08-10 13:57
W takim razie @CM co można otrzymać na początku zatrudnienia? To dla wielu osób istotne rzeczy żeby wiedzieć co czeka ich na starcie. Szczególnie jeśli chodzi o atmosferę i pomoc ze strony innych zatrudnionych pracowników.
ferdek 2017-08-15 21:36
Wszyscy PH w firmie są na swojej działalności. Dostają samochód, kompa itp. Kasę ładną zarabiają, ale wszystko zależy oczywiście od obrotów.
Tymek 2017-08-15 22:14
Młoda stażem firma a jak bardzo prężnie się rozwija aż miło słuchać. Fajnie trafiłem z pracą i mam nadzieję na lugging staż w tej firmie. Mogę tylko popisać się pod wcześniejszymi opiniami bo to czysta prawda.
Zuzanna 2017-08-21 12:39
@ferdek, w takim razie pozostaje zapytać czy trudno się dostać na takie stanowisko? Pojawiały się teraz aktualne oferty pracy, więc konfrontując je z opiniami tutaj, na pewno wiele osób się nad tym zastanawia. Czy możesz dać innym znać, czego mają się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej?
menedzer ze slaska 2017-08-30 12:53
Praca słaba, tylko własna działalność, za wszystko zabierają pieniadze, wszyscy odchodzą - nie polecam.
Zuzanna 2017-08-31 06:45
@menadzer ze śląska czyli twierdzisz, że na stanowiskach menadżerskich w BRENEN POLSKA trzeba prowadzić własna działalność i wystawia się firmie faktury? W ten sposób nawiązuje się współpracę z tą firmą?
Inny menadżer 2017-09-06 19:38
To musiałeś być niezłym menadżerem?!
Bartosz 2017-09-06 23:14
Interesuje mnie praca w firmie i dlatego bardzo proszę o kilka informacji na forum. Jak się teraz pracuje w BRENEN POLSKA, jaka jest atmosfera? Czy pierwsza umowa to zlecenie? Może jest jeszcze coś co dobrze wiedzieć na początek? Jaka jest pierwsza umowa?
Zuzanna 2017-09-09 11:50
@Bartosz, wcześniej pytałam o to samo i uzyskałam odpowiedź o konieczności zakładania własnej działalności przed podjęciem współpracy z BRENEN POLSKA. Chciałabym się tylko dowiedzieć, czy tak dzieje się w każdym wypadku przed zatrudnieniem w firmie?
toci 2017-09-14 11:16
Praca rzeczywiście słaba!!!
pracownik 2017-09-15 20:57
Zawsze znajdzie się niezadowolony, może z siebie, firma to ludzie a sukces zależy od nas, w łódzkim nie łatwo znaleźć lepszą
Zuzanna 2017-09-25 21:45
@pracownik a co w takim razie Tobie osobiście podoba się w pracy w BRENEN POLSKA? To bardzo ciekawa opinia - przeciwstawna do wielu, które pojawiły się ostatnio na forum. Tym bardziej warto, abyś rozwinął myśl. Wiele potencjalnych pracowników firmy czeka na właśnie takie konkretne i merytoryczne informacje.
Benedykt 2017-10-02 10:40
Rotacja w firmach to nic szczególnego. Ludzie zmieniają firmy szukając dobrych zarobków i to cała filozofia. Taki brak przywiązania prezentuje również pracodawca.
Rysiek 2017-10-06 10:31
Niektórzy przesadzają z tym narzekaniem. Jak firma chce zatrudnić pracownika to normalnie podaje wszystkie informacje, nie robi z tego tajemnicy. Podpisujemy umowę jak mamy jasne i czytelne zapisy, to cała filozofia. Nie zwalajmy na innych naszych błędów.
Pan M. 2017-10-07 18:56
Brak jakiegokolwiek i szczerej rozmowy, informacje uzyskuje się tylko i wyłącznie takie jakie oni chcą, niestety na trudniejsze pytania odpowiedź jest omijająca. Z szefem brak jakiejkolwiek rozmowy, wiecznie zajety, może i mają perspektywy ale brak konkretów. (usunięte przez administratora)
Marek 2017-10-07 22:09
Brak konkretów Opinie podzielone ale nie warto
uciekinier 2017-10-08 09:14
Praca i płaca bardzo słaba. Sporo ludzi już uciekło z Brenena.
Remik 2017-10-10 17:31
BRENEN POLSKA to spoko, nowoczesna firma, polecam.
U 2017-10-16 21:44
Tr
Darek 2017-10-16 21:53
Czyściutka
Pracownik 2017-10-16 22:27
Może ta firma nie jest odpowiednim miejscem pracy dla niektórych osób? Pracuję tu i znam różne sytuacje , wiem że niektórzy sądzili iż dobre udawanie pracy zawsze przejdzie. Niestety nikt za nikogo nie pracuje!
Lexus 2017-10-17 23:40
Mam pytanie. Czy pracownicy produkcji dalej muszą obowiązkowo jeździc do strzyżenia trawy i innych prac na prywatnym placu przy domu właściciela firmy? Ktoś może odpowiedzieć ? Dzięki
tadek2 2017-10-17 23:45
praca dla handlowca to lipa nie chce mi się rozpisywać jak ktoś chce to niech jedzie do Warty jeśli czuje że "warto". zbiorą kontakty i heja.
Zenon 2017-10-18 19:46
Koszenie grabienie liści cała produkcja cały czas
przemo 2017-10-18 20:02
Muszą podobno robić za ogrodnika.
Zostaw swoją opinię o BRENEN POLSKA - Warta
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRENEN POLSKA