Opinie o Entalpia Europe Sp. z o.o. w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Entalpia Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Entalpia Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Entalpia Europe Sp. z o.o. w Sieradz

Zuzanna

Widnieje w internecie oferta dla księgowej do rozliczania produkcji. tutaj nie ma nawet opinii z tego roku i z tego co widzę nie nawiązują nawet do samej księgowości. Skoro tak to możecie omówić warunki na dziale? atmosferę? zespół? liczę na dłuższą współpracę

opinia
@Zuzanna

Nie polecam udziału w tej rekrutacji. Bardzo słaby poziom rozmowy. Sami nie wiedzą kogo szukają. Szkoda czasu

Kora Nowy wpis

Do dziś nikt nie odpowiedział na to zapytanie czy w stolicy 7 200 zł jest osiągalne? :) sama się zastanawiałam już nad tą ofertą dla inżyniera wsparcia sprzedaży ze strony, niestety nie podano w niej stawek. To ze premia jest losowa to jasne, ale czy mógłby ktoś podać wysokość podstawy? Zastanawiam się czy każdy z taka sama zaczyna czy jednak może być ona od czegoś zależna

Zuzanna Nowy wpis

opinia Nowy wpis
@Zuzanna

Administrator Nowy wpis

Czy pensja w wysokości 7200 w mieście Warszawa jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Inżynier Sprzedaży?

Mat

Praca na produkcji jest ok ludzie spoko, jedynym i największym problemem jest manager Oskar który codziennie przychodzi, czepia się , rzuca przecinkami, i do wszystkiego ma problemem. Czysty naprawdę (usunięte przez administratora)z jego strony Żeby nie on praca była by naprawdę świętą

Oskar
@Mat

Witam serdecznie, niezmiernie mi miło że doceniasz wkład 7 lat pracy mojej i całego zespołu. Udało nam się osiągnąć nie tylko dobre wyniki, ale zbudować zakład w którym cytuje " praca na produkcji jest ok ludzie spoko " Od samego początku stawialiśmy na solidność, jakość i moc ludzkiej siły, dziś widzimy tego efekty :)

Weronika
@Mat

Skoro rzuca przecinkami, to może warto to gdzieś zgłosić? :) No bo bez przesady.. czy próbowaliście coś już z tym zrobić?

Mat
@Weronika

Ja już w firmie nie pracuję odszedłem między innymi przez to jak Oskar traktuje pracowników, za dużo osób w firmie się wymienia, jest taka rotacja że czasem zanim jedna się czegoś nauczyć brakuję już następnej. A z pracownikami którzy pracują tam jakiś czas gadałem i niestety jak zawsze każdy boi się utraty pracy

Pan Tadeusz
@Oskar

Ludzie na produkcji spoko i to jest jedyna prawdziwa rzecz w tej wypowiedzi a praca była by spoko gdyby nie Ty

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Product Manager (Pompy Ciepła) w firmie Entalpia Europe Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Leszno
Icon

Na czym polega praca na linii produkcyjnej?

OddzialWarszawa

Praca administracyjna, na początku opisywana jako niezbyt zajmująca, okazała się w zasadzie stanowiskiem które można podzielić na dwa oddzielne. Dużo pracy, w zasadzie nie sposób ogarnąć jeśli nie zostajesz na nadgodziny. Wypłata ok, ale po okresie próbnym z wielką łaska dali niewielka podwyżkę. Ogólna atmosfera jak najbardziej na plus, ale work & life balance ciężko osiągnąć. Kierownictwo ciagle zmienia zdanie i nie jest konsekwentne w swoich postanowieniach. Jednego dnia robisz raport o A, za tydzień o B, a trzeciego tygodnia znowu jednak ma to być A… jeśli chodzi o benefity to takim realnym są owocowe wtorki, o pakiecie medycznym nikt nigdy mi nie opowiadał.

Łucja
@OddzialWarszawa

No to chociaż może tymi owocami uda się jakoś zadbać o to zdrowie skoro z pakietem taki problem... Ale chwileczkę czyli te raporty nie są kończone i po prostu od tak się je odkłada? Przecież to idzie zapomnieć co w tym było skoro kolejny się napoczyna

OddziałWarszawa
@Łucja

Nie mówię że to jakiś duży problem z pakietem, po prostu mi nikt nigdy nie zaproponował skorzystania z tego benefitu, co wydaje mi się… pożądane jesli w ogłoszeniach się to podkreśla. Co do raportów chodzi o to ze codziennie robi się raporty dotyczące parametru X i często zmienia się jego koncepcja. Raz tak, potem inaczej a potem znowu tak samo… brak w tym konsekwencji, przez co pracownicy tracą czas na poprawianie wcześniejszych raportów względem nowego szablonu, który i tak po jakimś czasie się zmienia.

@OddzialWarszawa

Praca w oddziale Warszawa ewidencjonowana jest za pomocą systemu elektronicznego. Pełen etat = 8h. Ewentualny czas ponad normatywny jest rozliczany co do minuty (zaewidencjonowany czas pracy nie jest pomniejszony o czas, który pracownik poświęca na przerwy typu kawa, jedzenie, czy inne prywatne „przerywniki”). Obowiązki - „nadawanie i odbieranie przesyłek pocztowych / kurierskich, zamawianie artykułów biurowych, wprowadzanie danych do DMS” Czy w obowiązkach Pani/Pan wykonywał inne? jeśli tak proszę wymienić jakie? Czytelnika prosimy o samodzielny osąd czy jest to nadmierne obciążenie dla osoby zatrudnionej na pełen etat na stanowisku - specjalisty ds. administracji. Jak sama osoba pisze, atmosfera dobra a pensja odpowiednia. W powyższej wypowiedzi osoba pominęła fakty np. kwota pensji bazowej, podwyżki po 3 miesiącach pracy (wliczając urlop i 2 zwolnienia) faktu, że podwyżka była w kwocie wnioskowanej przez osobę wypisującą opinie oraz informacji w jakiej formie osoba pozostawiła miejsce pracy.

@OddzialWarszawa

Praca w oddziale Warszawa ewidencjonowana jest z pomocą systemu elektronicznego. Pełen etat = 8h. Ewentualny czas ponad normatywny jest rozliczany co do minuty (zaewidencjonowany czas pracy nie jest pomniejszony o czas, który pracownik poświęca na przerwy typu kawa, jedzenie, czy inne prywatne „przerywniki”). Obowiązki - „nadawanie i odbieranie przesyłek pocztowych / kurierskich, zamawianie artykułów biurowych, wprowadzanie danych do DMS” Czy w obowiązkach Pani/Pan wykonywał inne? jeśli tak proszę wymienić jakie? Czytelnika prosimy o samodzielny osąd czy jest to nadmierne obciążenie dla osoby zatrudnionej na pełen etat na stanowisku - specjalisty ds. administracji. Jak sama osoba pisze, atmosfera dobra a pensja odpowiednia. W naszej ocenie w powyższej wypowiedzi brakuje danych np. kwota pensji bazowej, podwyżki po zaledwie 3 miesiącach pracy (wliczając urlop i 2 zwolnienia) faktu, że podwyżka była w kwocie wnioskowanej przez osobę wypisującą opinie a przede wszystkim informacji w jakiej formie osoba pozostawiła miejsce pracy.

@Łucja

Firma faktycznie dodatkowo dba o zdrowie swoich pracowników oferując dodatkowy pakiet zdrowotny. Do programu może przystąpić każdy pracownik. Pakiet umożliwia konsultację z wieloma specjalistami i dostępny jest dla wszystkich pracowników. Zaletą tak skonstruowanego benefitu jest fakt, że pracownik może skorzystać z usług kilku placówek medycznych (a nie tylko jednej) dzięki czemu skracany jest ewentualny czas oczekiwania na wizytę u specjalisty. Pracownicy mają również możliwość dodatkowego ubezpieczenia, skorzystania z dostępnych testów covid. Na recepcji stale dostępne są maseczki, płyn dezynfekujący oraz rękawiczki jednorazowe, wraz z dobrze wyposażoną apteczką podręczną. Wspomniane owoce i soki w indywidualnych opakowaniach to miły gest podobnie jak ogólnie dostępna woda gazowana i nie gaz., kawa, kilka typów herbat oraz cukier (w tym brązowy) dostępne dla każdego pracownika.

Xxx
@Entalpia

Jakie soki,jakie testy na covid,jakie rękawiczki jednorazowe...kilka rodzajów herbat...hahaha...(chyba jak sobie z domu przyniesiesz)a cukier to czysta fantazja-bedziesz go mieć jak sam sobie kupisz...a Ty jeszcze sobie brązowy wymyślasz...dobry żart ...hahaha ...chyba pracujemy w dwóch innych firmach...jedyny socjal jaki tu jest to jedno jabłko,jeden banan i jedna wątpliwej świeżości brzoskwinia...ta firma to parodia ...do tego mobbing,wyzwiska i za wszystko zabierana premia ...nawet za spóźnienie które i tak się odpracowuje tracisz premię... radzę omijać szerokim łukiem...a to wszystko zasługa jego wysokości Oskara...hahaha ...pozdrawiam

Human

Przepracowałem rok czasu i sam się zwolniłem bo psychika siada . Nie ma (usunięte przez administratora)... Dla kierownika czy wyżej bo jako ludzie każdy się szanuję nawzajem a chyba nawet jakby było owe (usunięte przez administratora)dla ludzi wyżej to nic w wypłacie nie zmienia. Jeżeli chodzi o zarobki to bardzo niskie jak na firmę która zajmuję się miedzią i czynnikiem chłodniczym z czystym sumieniem można powiedzieć wprost najniższa krajowa. Główny problem firmy kierownik Oskar które jeżeli raz dziennie się nie (usunięte przez administratora)... i nie zacznie cię wyzywać to po prosu ma dzień nie udany. Premia możesz się pożegnać na starcie bo zabierana będzie za to że któryś pracownik się pomylił na danej linii produkcyjnej nie ważne czy masz styczność pierwszy z produktem jako operator czy ostatni jako kontrola jakość ktoś się pomylił nie dopatrzy premii nie masz bo ktoś zrobił byka. + Ciekawi ludzie do poznania którzy naprawdę dają z siebie wszystko jako pracownicy - ciągłe wyzwiska od przełożonego - (usunięte przez administratora)i jeszcze raz (usunięte przez administratora)prze duże M - odpowiadasz za innych pracowników - niskie zarobki - problem robiony o urlop który ci się należy - stare nie modernizowane maszyny - bardzo duży nacisk na normy która da się wyrobić pod warunkiem że nie stanie ci maszyna, inaczej nie ma normy, nie ma premii ale za to są wyzwiska od Oskara

@Human

O co chodzi z problemem dotyczącym urlopu?

Human
@Paulina

Masz wniosek wypisany o urlop kilka miesięcy wcześniej a tydzień przed urlopem możesz się zaskoczyć bo osoba która pracuje dużej niż ty chcę w tym samym terminie wziąć urlop więc ma pierwszeństwo nie ważne że było kilka miesięcy na decyzję i złożenie wniosku

666prnal

Praca całkiem w porządku choć idzie się narobić , najWiększym problemem jest kierownik cZyli Wielki Pan i książę Oskar , który chodzi wiecznie jak z kijem w dup*e, przypieprza się do byle czego bo bez tego dzień byłby dla niego stracony, zdaniem każdego pracownika najlepiej by było gdyby zapisał się na jakaś terapie .MOBING MOBING I JESZCZE RAZ MOBING . Nie polecam z całego serca :)

@666prnal

Chociaż odpowiednio jest wynagradzane to że trzeba się narobić ?

Zainteresowanie

Jakie są godzin pracy w firmie, i jakie zmiany

@Zainteresowanie

Godziny pracy uzależnione są od zapotrzebowania w danej lokalizacji. W Warszawie jest to 1 zmiana, zwykle startujemy od 8/9 do 16/17. W Sieradzu godziny pracy uzależnione są od charakteru pracy, nie wiemy czy pytasz o pracę w biurze czy na produkcji a może magazynie? W przypadku lokalizacji Sieradzkiej najlepiej sprawdzać godziny pracy i ewentualną zmianowość w odniesieniu do konkretnego stanowiska na jakie prowadzona jest rekrutacja.

@Entalpia

W Sieradzu na produkcji wiesz w jakich godzinach się pracuje ??:)

Czy w Entalpia Europe Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Entalpia

Tak. Kryterium zatrudnienia są kompetencje np. znajomość języka polskiego angielskiego czy chińskiego oraz umiejętności profilowe/techniczne w zależności od wymagań na konkretnym stanowisku. Proces rekrutacji jest wolny od dyskryminacji ze względu na płeć, wiek czy pochodzenie liczą się tylko kompetencje.

Magazynier00

Jestem nowy, jest dużo nowych informacji ale wszystko tak jak było n rozmowie kwalifikacyjnej . Wypłata na czas i stawka taka jak było ustalone . Najbardziej zszokowały mnie cotygodniowe zebrania ze wszystkimi pracownikami na których każdy może się wypowiedzieć jak można poprawić komfort naszej pracy .

Wojciech
@Magazynier00

Jak jest taka atmosfera to od razu się lepiej pracuje. Wspomniałeś o wypłatach. Ile ci zaproponowali na początek? Jesteś zadowolony ze stawki?

Czy na produkcję przyjmują kobiety?

Joanna
@Nowy

Ale pytanie, przecież nie można dyskryminować nikogo ze względu na płeć :P Muszą. A co, boisz się, że się nie sprawdzisz czy co?

Ktoś
@Joanna

A czego tu się bać, pytanie zostało zadane ze względu na to iż w ogłoszeniach które Widać było jawnie skierowane dla mężczyzn

@Nowy

Na produkcji ICPE pracuje praktycznie 50% kobiet ,

jest ok , wypłata taka jak była uzgodniona a zazwyczaj to większa i najważniejsze wszystko na papierze , pieniążki na konto a nie do ręki pod stołem jak w innych zakładach .

STARY
@Anonim

Pracowałeś na magazynie ? Jakie tam są teraz zarobki ? Za moich czasów zarabialiśmy nawet do 4K miesięcznie .

@STARY

Praca dwu zmianowa, w trybie 8 godzinnym od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie po trzy miesięcznym okresie próbnym 3000zł netto plus premie uznaniowe . Firma zafundowała kilku osobom uprawnienia na wózki widłowe z egzaminem przez UDT, więc brak uprawnień też nikogo nie dyskwalifikuje.

Witam jestem młodą osobą posiadającą uprawnienia UDT na wózki czołowe oraz wózki wysokiego składowania, aktualnie pracuje na dużym magazynie i posiadam staż pracy, moje pytanje brzmi: Ile jestem w stanie zarobić w tej firmie jako magazynier? Jakie są godziny pracy ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Entalpia Europe Sp. z o.o.?

MM

Tak, jak najbardziej osoby bez doświadczenia są mile widziane . Pracownicy mają zapewniane darmowe szkolenia oraz kursy .

Tomasz
@MM

I na czym takie kursy polegają? Czy Entalpia Europe zapewnia też narzędzia pracy jak chociażby służbowe telefony? Liczę na odpowiedź, ciekawi mnie to. :)

@Tomasz

Przykładowe kursy jakie firma Entalpia Europe sponsoruje to Kursy na wózki widłowe oraz dsównice , kurs napełniania butli , Kurs F-gazów ( wszystko zakończone egzaminem i zaświadczeniem z UDT o zdobytych kwalifikacjach ) Ponadto osoby wykazujące chęć rozwijania się, mają możliwość dokształcania się w swoim kierunku pracy poprzez szkolenia lub warsztaty przez takie ośrodki jak Progres Project , AKADEMIA SYSTHERM , ATL , EFFECT.

Piort

polecam , wypłata na czas i stawka taka jak było uzgodnione na rozmowie kwalifikacyjnej

@Piort

A jaka stawka była uzgodniona na rozmowie kwalifikacyjnej? :D Czy podlegała ona negocjacjom czy nie? Czy ustalona wysokość pensji obowiązuje cały czas czy zdarzają się podwyżki? Jeśli tak, to jak często, o ile i w jaki sposób można je uzyskać w Entalpii? :)

Witam, to może jakiś pracownik, napiszę ile naprawdę można zarobić w tej firmie za miesiąc pracy? Na okresie próbnym, po okresie próbnym i ile są płatne nadgodziny?, oraz ile płaca za soboty?

Z czego wynika ta rotacja? Ciekawa jestem czy pracownicy sami się zwalniają czy zostają zwolnieni i dlaczego. Napisz proszę coś więcej na temat tego czemu nie polecasz.

Były
@Monika

Rotacja wynika z tego ze wykorzystuja wszystich przez dwa tygodnie jak sie starasz wykazac pokazać i tak to wyglada... Pozniej nowi... Wykorzystuja wszystkich i wszystko a starsi siedzą cicho, skumacie jak sie zatrudnicie.. I nie pozdrawiam hooja oscarA co mu sie (usunięte przez administratora)stara

Jasiek
@Monika

Nie polecam soboty pracujesz za 50% więcej dniówki na produkcji i magazynie bardzo zimno i do tego musisz mieć własne ciuchy robocze bo firma nie da oprócz tego brak szafki w szatni przebierasz się na korytarzu widać czasy prl na magazynie pracujesz minimum 9godzin za jałmuzne a nie pieniądze

@Jasiek

Odzież robocza zapewniana jest etatowym pracownikom produkcji i magazynu. Warunki panujące na obiekcie jak i warunki finansowe, sposób rozliczania premii, i dodatkowe środki wypłacane za nadgodziny to wszystko szczegółowo jest omawiane z kandydatem do pracy przed podpisaniem przez niego umowy. W pierwszym etapie współpraca zawierana jest na 2 tygodniowe zlecenie by kandydat mógł dodatkowo zweryfikować swoje możliwości i oczekiwania.

@Monika

W przypadku stanowisk produkcyjnych i pracy na magazynie zatrudniamy wraz z rozwojem i uruchamianiem kolejnych linii produkcyjnych. Odbiorcy cenią nas za wysoką jakość, nie możemy pozwolić na przestoje w produkcji. Rekrutując zapewniamy odbiorcom pewność, że ich zamówienie będzie wykonane zgodnie z harmonogramem. Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia które przed podjęciem pracy potrzebują szkolenia, wsparcia naszych doświadczonych liderów. Często dajemy kandydatom szansę przejścia przez różne stanowiska produkcyjne tak by mogli wyrobić sobie pogląd w jakiej roli czują się najlepiej. Przed upływem 2 tygodni próby podejmują w ten sposób świadomą decyzje jaka praca najbardziej im odpowiada. Są również przypadki gdy kandydat po dniu czy kilku dniach dochodzi do wniosku, że nie jest to praca dla niego. Praca w branży HVACR jest kusząca ze względu na zarobki, możliwość osiągnięcia wysokich premii np. na produkcji ale nie jest dla wszystkich i musimy się z tym liczyć za każdym razem podejmując ryzyko szkolenia kolejnego niewykwalifikowanego kandydata.

@Monika

W przypadku pracowników biurowych wygląda to jeszcze inaczej. Zatrudniamy kolejne osoby. Jeśli jest taka możliwość stawiamy na rekrutacje wewnętrzną by pracownicy wzrastali razem z organizacją. Gdy w wyniku rekrutacji wewnętrznej pojawia się nowa osoba w zespole np. księgowości (gratulujemy Ilona :) bardzo nas to cieszy a jednocześnie jest dla nas oczywistym, że dział HR musi przeprowadzić kolejną rekrutacje zewnętrzną na stanowisko zajmowane przez nasza koleżankę przed awansem.

Karol oprzyjmy dialog na faktach a nie wulgaryzmach. Warunki pracy są zgodne z Polskim prawem pracy i BHP. Warunki płacy powyżej ofert innych firm na lokalnym rynku (Sieradz i okolice). Osoby chętne do pracy, przyswajające wiedzę niezbędną do pracy na produkcji minimum w stopniu podstawowym zapraszamy serdecznie. Osoby, które nie rozumieją podstawowych poleceń, nie potrafią sprawnie powtórzyć wyuczonego cyklu czynności wymaganych w pracy na produkcji pomimo szkolenia i wskazówek liderów, osoby, nie potrafią wziąć na siebie odpowiedzialności za pracę zespołową, stanowią zagrożenie dla współpracowników lub w inny sposób działają na szkodę zgranego zespołu który już posiadamy zachęcamy do wybrania innego pracodawcy.

Ilona
@pracownik

Potwierdzam. W ciągu roku mojej pracy w Entalpii otrzymałam 2 podwyżki i awans - to chyba mówi samo za siebie :)

Krzysztof

Produkcja czy magazyn to pralnia (usunięte przez administratora) Kierownicy głupi i głupszy

Nie polecam kierownik (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Entalpia Europe Sp. z o.o. - Sieradz

• Jak się pracuje w Entalpia Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Entalpia Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Entalpia Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 22 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Entalpia Europe Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Polskiej Organizacji Wojskowej 64A
    98-200 Sieradz

Entalpia Europe Sp. z o.o.