Opinie o BRENEN POLSKA w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRENEN POLSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRENEN POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRENEN POLSKA w Sieradz

Benedykt

Rotacja w firmach to nic szczególnego. Ludzie zmieniają firmy szukając dobrych zarobków i to cała filozofia. Taki brak przywiązania prezentuje również pracodawca.

Zuzanna

@pracownik a co w takim razie Tobie osobiście podoba się w pracy w BRENEN POLSKA? To bardzo ciekawa opinia - przeciwstawna do wielu, które pojawiły się ostatnio na forum. Tym bardziej warto, abyś rozwinął myśl. Wiele potencjalnych pracowników firmy czeka na właśnie takie konkretne i merytoryczne informacje.

toci

Praca rzeczywiście słaba!!!

@toci

Zawsze znajdzie się niezadowolony, może z siebie, firma to ludzie a sukces zależy od nas, w łódzkim nie łatwo znaleźć lepszą

Zuzanna

@Bartosz, wcześniej pytałam o to samo i uzyskałam odpowiedź o konieczności zakładania własnej działalności przed podjęciem współpracy z BRENEN POLSKA. Chciałabym się tylko dowiedzieć, czy tak dzieje się w każdym wypadku przed zatrudnieniem w firmie?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BRENEN POLSKA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
Bartosz

Interesuje mnie praca w firmie i dlatego bardzo proszę o kilka informacji na forum. Jak się teraz pracuje w BRENEN POLSKA, jaka jest atmosfera? Czy pierwsza umowa to zlecenie? Może jest jeszcze coś co dobrze wiedzieć na początek? Jaka jest pierwsza umowa?

Zuzanna

@menadzer ze śląska czyli twierdzisz, że na stanowiskach menadżerskich w BRENEN POLSKA trzeba prowadzić własna działalność i wystawia się firmie faktury? W ten sposób nawiązuje się współpracę z tą firmą?

Inny menadżer

To musiałeś być niezłym menadżerem?!

Zuzanna

@ferdek, w takim razie pozostaje zapytać czy trudno się dostać na takie stanowisko? Pojawiały się teraz aktualne oferty pracy, więc konfrontując je z opiniami tutaj, na pewno wiele osób się nad tym zastanawia. Czy możesz dać innym znać, czego mają się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej?

Tymek

Młoda stażem firma a jak bardzo prężnie się rozwija aż miło słuchać. Fajnie trafiłem z pracą i mam nadzieję na lugging staż w tej firmie. Mogę tylko popisać się pod wcześniejszymi opiniami bo to czysta prawda.

U
@Tymek

Tr

Darek
@Tymek

Czyściutka

Zuzanna

W takim razie @CM co można otrzymać na początku zatrudnienia? To dla wielu osób istotne rzeczy żeby wiedzieć co czeka ich na starcie. Szczególnie jeśli chodzi o atmosferę i pomoc ze strony innych zatrudnionych pracowników.

CM

Firma bardzo dobrze zorganizowana. Atmosfera b. dobra. Super nowoczesny zakład w Warcie. Firma rozwojowa i innowacyjna. Jestem pracownikiem od niedawna. Polecam.

Remek

Aż miło czytać takie sympatyczne opinie o firmie. Słyszałem wcześniej sporo dobrego ale chciałem sprawdzić bezpośrednio u źródła czyli u pracowników. Mam jedno pytanko czy jest w firmie pakiet socjalny?

taki tam

BRENEN POLSKA yyymm prestiż, super kasa(bez górnego limitu:) no i produkty dla każdej branży... Jeśli myślisz o tej firmie to w tej chwili wysyłaj cv i szefostwo bardzo ale to bardzo hojne a innowacyjność firmy przerośnie twe oczekiwania.

Tymek

Mam pytanie i nadzieję, że ktoś podpowie mi kilka informacji. Na jakie warunki do pracy może liczyć przedstawiciel handlowy? Czy poza pensją i jak mam nadzieję prowizją od sprzedaży są w firmie pakiet socjalny lub coś innego? Jaka jest atmosfera w firmie?

taki tam

Remek

BRENEN POLSKA to młodość w firmie daje tyle dynamiki i chęci do działania. Patrząc na długa listę ofert dla przedstawicieli handlowych można sobie dopowiedzieć jak bardzo chcą rozwijać ją. Fajnie się tu pracuje, bardzo fajna atmosfera, polecam pracę.

takitaki

do przemo: dynamiczna to mało powiedziane ona jest hiper dynamiczna i mega uczciwa o super polityce rozwojowej i mega podejściu do pracownika niech nikt się nie zastanawia tylko wysyła cv i prosi o pracę!!! Produkcja, utrzymanie ruchu a handel to już w ogóle baja.

praca

Czy jest teraz zapotrzebowanie na pracowników linii produkcyjnej w zakładzie?

Zuzanna

@TOLEKrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Co uważasz za największy jej plus? Chętnie usłyszymy więcej szczegółów na temat Twoich doświadczeń.

TOLEK
@Zuzanna

największym plusem jest pensja oczywiście bez górnego limitu i do tego nikt nie będzie chciał ci nic ucinać z pensji na którą się umawiałeś, super prężna i uczciwa firma zapraszam każdego naprawdę warto. ssuuppeerr!!:)

TOLEK

SUPER FIRMA ZAPRASZAM I POLECAM WSZYSTKIM ZAQINTERESOWANYM

Zostaw merytoryczną opinię o BRENEN POLSKA - Sieradz

• Jak się pracuje w BRENEN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BRENEN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRENEN POLSKA?

BRENEN POLSKA
3.4/5 Na podstawie 208 ocen.

BRENEN POLSKA