Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Firma The Lorenz Bahlsen prowadzi rekrutację na stanowisko Staż. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Staż

Daj sobie spokój jak do tej firmy przyszła Bercia i Wielki to korpo tylko wynik żadnych wartości niektórzy przedstawiciele handlowi od kilku lat bez podwyżek najniższa krajowa ich dogoniła lipa i tyle firma się zwija, a właściwe to Niemcy do tego zmierzają .

Roman
@Staż

Serio PH jeżdżą za najniższą krajową? A prowizja od sprzedaży? Chyba jakaś jest jak piszesz że liczy się wynik. Ile można dostać dodatkowo jak się zrobi targety?

@Roman

koło 5 zawsze się wypłata kręci więc nie wiem o czym piszą najniższa krajowa

Helena
@PH

Ale podstawa to najniższa krajowa czy podałeś plus minus kwotę z prowizją juz? Wiesz może czy to jest średnie wynagrodzenie dla firmy czy są wyższe? Chciałabym aplikować na Administratora IT ,ale zdaje sobie sprawę że prowizji tam nie będzie, a widełek również nie mają na stronie. Często wykorzystujecie język angielski w pracy ? Są zatrudniani obcokrajowcy? Widzialam w opisie ze środowisko jest międzynarodowe.

@Staż

Jak w naszym rządzie nikt się z szarakiem nie liczy . Wmawiają nam że jest ciężko trudne czasy a szlachta w maju na 3 dni za granicę się jedzie bawić i nabijać z roboli . Od czasów pana P. PH jest nikim ma zapie dalać i się nie odzywać . Zero poszanowania .

Kunta
@PH

A czego się spodziewałeś? Na konferencji JO wyraźnie powiedział, że decyzją Piotra nagrody to książki bo "nie inwestują w Wasz wypoczynek tylko rozwój". Zauważ, że powiedział "Wasz" nie "nasz ;)

Jolanta
@PH

Czyli co, aplikując do firmy mam się liczyć z tym, że żadnej podwyżki ani premii szybko nie zobaczę? Czy jednak tak źle nie jest? A jak atmosfera między pracownikami? Gracie wszyscy do jednej bramki, czy tu też nie najlepiej?

@Jolanta

Kiedyś graliśmy do jednej bramki, teraz każdy bryluje liże (usunięte przez administratora) aby być tym cudownym i Kierownik o nim mówił i stawiał za przykład. Wyścig szczurów a w tym wszystkim szkoda że ludzie tak szybko się zmieniają nie mają kręgosłupa moralnego. Brak szacunki do samego siebie.

M

Warto. Bardzo dużo osób po stażu zostaje na długie lata. Zadania dostajesz od razu normalne, a nie parzenie kawy - warto. I nie słuchaj frustratów.

F.

Nie nie warto iść na staż. Nie polecam firmy. Zatrzymała w czasie. Wiadomo, że dla nowej osoby np studenta na stazu wszystko jest nowe ciekawe fajne, ale tylko na początku. Potem panie zaczną cie zjadać i kształtować wg. swoich aktualnych potrzeb.

Bon

Jak tam Panowie? Zadowoleni z podwyżek?

@Bon

5 stówek drogą nie chodzi.

Agata
@PH

500 zł podwyżki? Ale to od nowego roku dla każdego tak? Dobrze zrozumiałam?

@Agata

Nie, teraz aktualnie .

Poik
@Agata

Podwyżki byly różne.od 0-600zl

@Poik

Bądźcie precyzyjni 120 do podstawy, 120 do premii , którą możesz mieć a nie musisz a 600 to chyba piter pan dostał

Biały
@123

jesteś słaby to dostałeś tyle - zresztą miałeś odejść 2 miesiące temu a nadal zajmujesz miejsce dla kogoś bardziej ambitnego , więc bzdur nie pisz, bo są tacy co nawet i ponad 7 stówek dostali, może i więcej ale wiadomo tu piszą tylko niezadowoleni sfrustrowani od 20 lat,

Rudy
@Biały

Super , że macie podwyżki . Praca luzik. Można po 4 razy dziennie być w domu i zawozić żonę do pracy , dzieci do szkoły i po południu odbierać . W innych firmach by to nie przyszło . Załatwianie prywatnych spraw w czasie pracy . Szok . Kontrola tras pH by się przydała plus porównanie z gps i analiza czasu pracy ws tablet .

Wanda
@Rudy

Jak to „być w domu”? Podczas pracy do mieszkania chodzisz? Nie spodziewałabym się, że tak się da

@Wanda

Jak się nie jak się da, nawet nie trzeba mocno się głowić jak to zrobić, w innych firmach to już by była żółta kartka za postój w miejscu nieznanym. Dodatkowo z autami też jest bajera w iinych albo nie mogą jeżdzić lub w każdy dzień po danej godzinie liczą prywatę i płacą chore stawki po złotówce lub więcej za km. Tak więc eldorado trwaj

Gps
@PH

Kolejny już raz jakiś pajac wrzuca taka wrzutkę na forum żeby niby zakapowac lub kogoś uje...... bać, tym razem kryje się ten (usunięte przez administratora) pod ps. Rudy, chociarz ps. sobie dobrał idealny do siebie, bo każdy wie ze rude to wredne. Sam ma jakieś kompleksy życiowe może musiał macać księdza w młodości i mu teraz wychodzi z wiekiem. To typowy przykład lalusia zakompleksionego który w podstawówce oddawał swoje kanapki i nosił plecaki kolega żeby nie być co chwile poniewieranym. A co do tego jego donosu to bardzo wiele firm nie bierze ani grosza od swoich pracowników za jazdę prywatna, i jak jest robota zrobiona to dlaczego ktoś ma np, nie zawieźć dziecka do sxkoly czy żony i pojechać robić swoje, ale żeby to zrozumieć to trzeba być człowiekiem a nie Rudym.

Hanna
@Rudy

Później trzeba jakoś odrobić te wyjścia w trakcie pracy, czy jak?

@Hanna

No co Ty żartujesz jakie odrabiane, jeszcze ekwiwalent za nadgodziny dostaniesz .

Miki
@PH

Do PH,Hanna, Rudy ale z was są ciecie, Wy pracownicy (usunięte przez administratora) 300 % normy+ na koniec miesiąca donieść na kolegę z pracy, i żeby wejść lepiej w nowy miesiąc gała pod biurkiem szefowi, banda szponcicieli,nieroby patrzące na kogoś,

he he
@Rudy

przecież jesteś rozliczany za wyniki i cele a jeśli je realizujesz siedząc na (usunięte przez administratora) w chałupie to przy dzisiejszych cenach paliwa to oszczędzasz pieniądze firmy prawda .

Julia
@he he

Jakie są te cele PH, tak mniej więcej. Są do wyrobienia? Pytam serio, bo z tego wątku to mało co, albo nic nie jest poważnie, może tylko ten "donos", bo się zbulwersowaliście. Na oko, widząc, co się dzieje w sklepach, to chipsy są dla wielu podstawowym pokarmem, więc chyba trudno nie jest :D

AD
@Rudy

Chyba pisze to ktoś, kto nigdy nie pracował jako handlowiec, a prace w Lorenz traktuje jako szczyt marzeń albo raczej możliwości. Taki typ pracy pozwala na „podjechanie” coś załatwić prywatnie ale ile razy siedzi ktoś wieczorem przy prywatnym komputerze i uzupełnia tabelki czy wysyła oferty klientom? Samochód służbowy do celów prywatnych to standard, nie luksus. Porównujcie się dalej do firm typu krzak. Mam wrażenie, ze piszą to albo matoły bez pojęcia albo osoby chcące wywołać bezsensowna dyskusje. Chłopaki w konkurencji ile pracują? I ile zarabiają? Pracują krócej, a zarabiają więcej. Tyle w temacie.

Mateusz

Ogólnie firma średnia, nauczyć się można tylko od wyszkolonych innych współpracowników z innych firm, którzy tu przybyli. Polaczkowo zawładnęło niemieckim ładem. Zwłaszcza Panie w dziale zobowiązań zagranicznych. Gdzie fajne są osoby współpracujące, ale nie kierowniczki. Nie polecam

Cześć

Witam wszystkich pechowców którzy zostali w tej marnie płaczącej firmie chcę wam pomóc dorobić do pensji kilku z nas pracuje już w ten sposób od kilku lat i to nie jest zabronione już tłumaczę oczywiście propozycja jest dla chętnych i pełna anonimowość. Dwa razy w roku można dodatkowo zarobić od 6-8 tyś jest to możliwe bo macie świetne relacje z klientami my tak wychodzimy. W lutym wstawiamy stojaki-stendy z nasionami pod koniec czerwca to co zostało liczysz i odsyłacz kurierem do firmy zamówienia robisz na email drugi miesiąc to kwiecień maj displeje z okularami lub kosmetykami na lato lub grilla na tym jest taka marża że klienci sami domawiają dalsze inf.w następnych Sprzedajesz bez spiny pełen luz nikt cię nie goni nikt nic nie wymaga

Prezes
@Cześć

Ciekawe co by na to Werner jak by się dowidział że pH na etacie dorabiają na boku żeby rachunki opłacić

Ryfa

Nic podobnego nie używasz żadnych narzędzi firmowych jest tak jak pisze gość wyżej zbierasz zamówienia i Emilem wysyłasz je do firmy pakują towar i wysyłają kurierem do sklepu i po temacie ,po całej akcji podliczają i kasa na konto

Ryba
@Cześć

Nie pisz więcej nic bo ten nasz już węszy kto miał być wciągnięty to jest reszta ma duże dodatki to im wystarcza

Orli Orcio

Jak tam dyrektorzy i prezesi dobrze idziemy z wynikiem?? Podoba wam się nasza robota???bedzie kolejny wyjazd gdzieś w swiat jak tak dalej będzie szło??narazie pewnie jeszcze nie dociera do was ze tak samo mamy was tam gdzie wy nas,zapomniał Orzeł jak jeszcze nie tak dawno mydlił oczy na konferencji online???????? twierdząc jaka to nasza firma jest rodzinna, no i pokazali,zaoszczędziło się na konferencji to nieroby(OKS)pojechali do Austrii, słabo,było ich zabrać na Malediwy żeby lepiej się dowartosciowali jak to oni się przyłożyli się do tych wspaniałych wyników za 22R.ZAPAMIĘTAJ JANEK RAZ NA ZAWSZE TO PH ROBIA ROBOTĘ I LUDZIE KTÓRZY WYCHODZĄ Z BIURA I JEŻDŻĄ DO KLIENTOW COŚ DOGADAĆ ZAŁATWIĆ RESZTA TO DODATEK BEZ KTÓREGO DUŻO BY SIĘ NIE ZMIENIŁO., wypisać reklamę, przesłać wyniki i dystrybucje to byle tuman potrafi.

OKS

Co to za wyniki k…. Ma być prognoza na 100% jak wrócimy. To ze jesteśmy na zagranicznym wypadzie to nie znaczy ma być lipa. Dostaliśmy tą nagrodę za znakomitą pracę w 2022r. Do roboty

Roman

To podstawa u PH jest tak niska i dorabia się prowizjami? Ile można w ten sposób zarobić? Targety nie są wysokie? Teraz mają do podstawy dopisać premie albo prowizje czy źle cię zrozumiałem?

Fryta

Dziś wpadłem do sklepu monopolowego zrobić zamówienia. Fryty przez tydzień sprzedało się 0. Cena 6'49 . Szefo powiedział że klienci odkładają na półkę. Zainteresowanie jest ale cena. Zaj........li ceną następny produkt. Będą płakać i zwalać winę na PH

Ankieter
@Fryta

Tak jest było i będzie, a te podnietki z Poznania nie znający reali jakie są na sklepach myślą ze wszystko będzie szło jak woda bo sobie tak wymyślili to kolejny gruz który będzie sprzedany, do pierwszego zatowarowania, potem w kolejnych miesiącach będzie palowanie się kierowników i szukanie problemu u PH, a na sam koniec wróżę wielka akcje wyprzedażowa od dystrybutorów bo stoki tego łajna będą pod niebo. Hahahahahahah

Inflacja

Cześć Po dzisiejszej konferencji frytstyl można stwierdzić ze jest wielkie podniecenie we firmie na ten produkt,szkoda tylko ze od razu go zabijemy cena, kto taka mała paczuszkę kupi po 6zl, 6,50?, bo tyle to będzie wychodzić na półce skoro ma kosztować około 4,50,4,70 u dystrybutorów. Także do pierwszego zatowarowania,a potem pułkowniki.

Blizniak

Czy ktoś ma informacje ile kosztuje wyprodukowanie 1 paczki crunchips ?

Inflacja
@Blizniak

Napisz emaila do Janka albo Piotra to się dowiesz,skoro jeszcze jedna podwyżkę planują to napewno wszystko maja policzone co do grosza. Z tymi cenami dla detalu jakie są to sami się zawininiemy z rynku bez żadnych działań konkurencji. P.S Oksiki wiedzieli kiedy się płaszczyć w centarali o stałe pensje, ich już plany i inne składniki wchodzące kiedyś w nasza i ich wypłatę nie dotyczą. Tym bardziej zastanawiające jest do czego są potrzebni.

OSKAR

Dzisiejsza konferencja podobała mi się bardzo w końcu zostali zauważeni, wyróżnieni Ci na ostatnim szczeblu. Można było tylko OKS ów pominąć bo kilku , poza sianiem fermentu i wchodzeniu w tyłki osobom na wyższym szczeblu , donoszeni na swoich kolegów to wiele nie potrafią , szczególnie od momentu kiedy to dostali stałe pensje, pracują tylko dla siebie zapomnieli o zespołach, kolegach a przede wszystkim o idei firmy rodzinnej . PS Brakuje wyszkolenia kierowniczego.

Joanna

O jakim prezencie mówisz, bo jestem zupełnie niezorientowana w temacie... Skoro wspomniałeś o zarobkach to rozwiń proszę temat, ile tu można dostać i na jakim stanowisku? Jest możliwość wyrabiania nadgodzin i dodatkowego zarobku?

Po rodzine

Ta rodzina Lorenz się rozpada, dla sługusów plany wyższe w lutym niż w styczniu, jeden dzień wywalony na mydlenie online a szlachta znowu do Włoch ? Po cichu .

Małgorzata

Widziałam na stronie firmy że szukają Inżyniera Systemów IT. Piszą tam w ogłoszeniu że dla stanowiska jest jakiś zintegrowany system szkoleń. Ktoś mi powie jak to mniej więcej wygląda? Zależy mi na rozwoju i nawet nieźle to brzmi ale nie wiem jak w praktyce. Czy poza tym jakieś awanse wchodzą w grę?

Klient

Dziś w Biedrze crunchipsy po 7,19 widziałem co tak drogo ludzie ? To ciekawe po ile w zwykłym detalu , po 9 zł ?

Robol

Ta konferencja online to jakiś wkrent

Poznaniak
@Robol

Raczej nie przecież Janek tak poważnie nas wszystkich zaprasza. Widać już po raz enty w tej rodzinnej firmie kto ma (usunięte przez administratora) a kto może się integrować, może w tym roku znowu gdzieś OKS-i pojadą pojeździć Ferrari na to pewnie znajda kasę.. Janek WSTYD!!!!!!!!!

RHKK
@Poznaniak

new reality, new rules, new standards, see you in the new world

@Poznaniak

możecie wyjaśnić niewtajemniczonym dlaczego macie takie sceptyczne podejście do tej wspomnianej konferencji? one często są tu organizowane? jakie postanowienia z nich wynikają?

Poznaniak
@Anna

Mydlenie oczu, pic na wodę fotomontaż, Ci co mogą to się bawią a reszta patrzy i nie wierzy...

Cennik

Ceny Frito zamrożone nie mają żadnej podwyżki od stycznia lekko poszła cena w górę w grudniu

Klos

Za co Hans-Pol poleciał ?Świtalek lepszy ?czy układ

RJ
@Klos

Przyczyną było cięcie kosztów.

@RJ

A na czym konkretne je ucięli, że aż taki skutek wyszedł?

RJ
@Anna

To pytanie do osób, które planują strategicznie i podjęły tę decyzję. :)

@RJ

Powodzenia dla tych strategów i ich kluczowych decyzji

Wierny klient

Konkurencja od nowego roku w górę o średnio 9% , ale Topowe 4 smaki zostają bez zmian w tradycji, tłumaczyli to tym żeby osłabić wizerunkowo LB - droższy..., za to znacznie w górę wzrosną ceny w dużych sieciach Dino, IM-sze,carf, kaufl.., tam ok 11% jak na sieci to sporo zresztą pewnie nasi reprezentanci o tym też wiedzą

zaniepokojony

Panowie mam znajomego w target pro pracownik biurowy, dostalem info ze są jakues dokumenty o lorenza nie wie doklanie co ale poprosilëm zeby spróbował się coś dowiedzieć, bede cos wiedział to poinformuję.

@zaniepokojony

Mają zastąpić nowoczesny i kontrolować perfekt stor

Katarczyk
@Nowy

Możesz rozwinąć trochę ta wiadomość, w miarę pewne info czy jakiś fake rzucony żeby wzniecić zamieszanie na portalu.

@Katarczyk

coraz wiecej takich ruchów w branży FMCG... a szkoda

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen