Opinie o North Fish w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy North Fish. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w North Fish na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o North Fish w Kielce

Gosia12345

Super jedzenie super obsługa super jedzenie Moje sugestie dla North Fish: Wszystko super Lubię atmosferę w North Fish za: Jedzenie

Narodowiec

Totalne dno a zwaszcza kierownictwo w Kraków Bonarka City Center .Pracowałem tam prawie rok czasu , bylem na stanowisku kucharz ,wydawka i produkcjia . Mialem smieszne pieniądze bo zaczynalem od 13 zl a zakonczylo się na 14 ,50 to byla najwyzsza stawka ,na zycie w krakowie bardzo smieszna stawka .Pytając kierownicta czy by byly jakies podwyżki odpowiadali ze w Macu mają gorzej platne itp i nie narzekaj , kierownicy jesli mozna by ich tak nazwac często gesto mieli w (usunięte przez administratora) wszystko siedzenie na telefonach robienie sobie jaj ,siedzenie i pierdzenie w stołek tak naprawde i ich narzekanie ile sie napracowali to dobijalo ludzi ,ktorzy zapierdzielali za trzech a myslalo za dziesieciu a mieli smieszne pieniądze , zawsze czegos brakowalo zawsze , codzienie wysylali pracownikow do sklepow seby cos dokupili lub zeby pozyczali sie od innych restauracji a oni sie smiali i mieli wszystko w (usunięte przez administratora) , nie rowny podzial pracy niesamowicie ,są rowni i równiejsi .Mi mowili ze caly czas narzekam bo walczylem o swoje prawa ,mowilem to co mi sie nie podobalo ale mieli to gdzies i wszystko w (usunięte przez administratora) , mowili tylko nie narzekaj Dawid ,to ma byc kierownictwo .Naprawialem wiele rzeczy w tej gownianej restauracji zawsze robilem wiecej a jakos tylko dwa razy dostalem po 100 zl premi i tyle w temacie .Szkoda slow szkoda szczepic ryja na prowadzących zmiane na zastepcow kierownika i kierownikow jedynie gdy przychodzili ludzie z Galerii Krakowskiej mozna bylo czuc pomoc i zangarzowanie z ich strony a ci z Bonarki to żal na nich patrzec jak oni ciężko pracują siedząc na fb , sluchających muzyki i mowiących ze caly czas zle sie czują ,smiech na sali .Naprawde nie polecam miejsca North fish w bonarce tam nie ma ekipy powie sie cos w tajemnicy tym pseudo kierowniką wiedzą wszyscy na restauracji , zero zaufania i zgrania .Praca ciężka, mega ciężka zwlaszcza dla kobiet brudna i czesto obrzydliwa poniewaz wiele rzeczy jest zaniedbanych przez kierownictwo . Czlowiek po pracy smierdzi jak frytka , i (usunięte przez administratora) jest gorzej niz po robocie na budowie .Praca bez rozwoju i bez satysfakcji .Dziękuję

Szymek krakow
@Narodowiec

Mysle ze narodowiec zachowal sie jak patriota szacun gosciu

Fajna rybka
@Narodowiec

Jezdzilem tam jesc ale juz nie bede bo nie ma tam juz kucharza Dawida teraz to juz totalne dno moglby byc kierownikiem

Maria

@Narodowiec, forum dotyczy opinii na temat tego, jakim pracodawcą jest North Fish Polska, ale w Kielcach. Czy posiadasz jakieś informacje stamtąd? Gdyż opisywane przez Ciebie sytuacje niekoniecznie mają również miejsce w Kielcach. Więc jednak myślę, że warto trzymać się tematu wątku.

Maria

@ldk, jaki typ umowy firma North Fish Polska zaoferowała Tobie? Zgodnie z kodeksem pracy, pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę przysługuje 15-minutowa przerwa w ciągu 8 godzin pracy, o ile pracuje co najmniej 6 godzin na dobę. Natomiast, jeśli pracujesz na umowie zlecenie, kwestia przerw często jest uregulowana w podpisanej umowie. W przypadku umowy zlecenia nie obowiązują ją przepisy kodeksu pracy.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Konserwa

Tez nie polecam, pracowałam w Warszawie. 1) awansuje się ludzi, którzy niebpotrafia samodzielnie radzic sobie z problemami, nie potrafią ogarnąć samodzielnie pełnej wydawki, nie potrafią rozwiązywać problemów twarzą w twarz ale za plecami nie ma mocnych 2) kierownicy nie maja pojęcia co się dzieje z premiami, jakie benefity przysługują na jakiej umowie i zamiast sprawdzić- odsyłają cię z odpowiedzią negatywna na każde pytanie by za kilka tygodni powiedzieć ze jednak jest inaczej 3) nakład pracy w porównaniu z wynagrodzeniem- żenada 4) 15’ przerwy na 8 godzin pracy- żenada 5) zniżki 50% dla pracowników- przy takiej pensji, zapierniczajac dzień w dzień zostawiasz polowe wypłaty z tym rybnym dołku 6) opuszczasz firmę- zostajesz zbluzgany ze wszyskich stron, stajesz się wrogiem publicznym numer 1, milion plotek i pogłosek 7) nie mam pojęcia dlaczego PiP jeszcse nie złożył wizyty w tym przybytku

B.H.B

Miejsce pracy - Warszawa. Łącznie jakieś 4 lata Odradzam.Praca ciężka,nędzne wynagrodzenie.Dosłownie nędzne.15.50-16 brutto,roboty masa,pot leje się po tyłku Tym bardziej jak się widzi i czyta nowe wymysły pajaców z zarządu-odechciewa się wszystkiego-Niekompetencja aż razi po oczach Na szczęście już się zwolniłem i mam święty spokój od całego tego bajzlu:)

Idk
@B.H.B

Ja rowniez odradzam prace w tej firmie. Jakims ponurym zartem jest to, ze przerwa podczas 8h pracy jest nieplatna. Dla mnie to jakas kpina, ze mam zostac w pracy 15 min dluzej, bo poszlam cos zjesc itp. Odziez robocza to jakies rozciagniete szmaty, wczesniej noszone przez kogos. Stawka 14 brutto dla osoby uczacej sie. Serdecznie odradzam

Maria

@Justi5, Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych konkretnych informacji. Może chcesz ją rozwinąć? Jak oceniasz North Fish Polska jako pracodawcę? Jakie warunki zatrudnienia są przez firmę oferowane? Czy zapewniony jest pakiet socjalny lub pozapłacowe benefity? Czy zaoferowana umowa jest satysfakcjonująca?

Maria

@Fredi Merkury, takie komentarze, jak Twój, nie będą tolerowane na forum GoWork.pl. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem, który obowiązuje tu każdego bez wyjątku: https://www.gowork.pl/regulamin @Cezary, a miałeś do czynienia z pracą w North Fish Polska? Zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy!

Mister tatoo ciepły misio
@Maria

Fredi Merkury ma racje o ci chodzi ze się czepiasz???

Justi5

Super

Adolf

North fish w galerii łódzkiej już się zamknął Ciekawe dlaczego?

@Adolf

Założeń nie robili, nie opłacało im się i ludzie nie chcieli pracować :)

Cezary

Dla mnie jest ważny fakt, że to jest dobra firma!

Nie polecam :/

Praca jest strasznie nie wdzięczna, kierownicy nie kompetentni, w ogóle nie wyrozumiali dla pracownika, ciągle się wywyższają. Za mało pracowników na zmianie, czasem jeden pracownik przy kilkudziesięciu zamówieniach poprostu się nie wyrabia. Kiedy pracownik jest chory Wielki problem żeby poszedł na zwolnienia a jeszcze większy żeby za zwolnienie zapłacić. Ale jak kierownik jest chory to wszystko w porządku. Kierownicy po prostu nie szanują pracowników. Nic nie dzieje się wobec jakichkolwiek norm. Ponadto nie wszyscy "kierownicy" są przygotowani na rozmowy kwalifikacyjne. Poprostu serdecznie nie polecam. Była pracownica/ Łódź

@Nie polecam :/

Mówisz i tym "TATUAŻU"?

Fredi Merkury
@Nie polecam :/

Sorry ale jak się patrzy na tego mega grubego spoconego kucharza w Manufakturze w łodzi który cały czas się drapie to przechodzi apetyt na wszystko :-/

Maria

Widzę, że poprzednie opinie nie są zbyt przychylne firmie North Fish Polska Sp. z o.o., jednak pochodzą z wielu innych lokalizacji, a niekoniecznie z Kielc. Czy ktoś pracował w North Fish Polska Sp. z o.o. właśnie w tym mieście i może napisać, jak ocenia tego pracodawcę? Czy łatwo jest dostać pracę w tym miejscu? A może w firmie poszukują teraz nowych pracowników i ktoś niedawno aplikował?

Gorzów Wlkp

Cześć pracowałem 4 dni w tej pracy na umowę zlecenie 5 dnia zostałem zwolniony bez podania powodu. Pracownicy o umowę o praca traktowali gorzej pracowników zlecenia robili tzw z ciebie "jelenia" co przez to atmosfera nie była za przyjazna pozatym przerwa była bezpłatna czyli jeżeli chciałeś coś zjeść to musiałeś zostać 20 min dłużej w pracy nawet podczas jedzenia nie można było nigdzie usiąść po tych 5 dniach owy kierownik wymagał żebym wszystko wiedział już na temat swojej pracy a na rozmowie wspominał że jest 6 dni szkolenia na dodatek zerwania umowy musiałem na własny koszt wyprać ciuchy robocze bo inaczej nie oddali by mi mojej książeczki na rozmowie wydawali się ok żeby przyciagnąc mnie do pracy ale pózniej okazali się o wiele gorsi nie polecam nikomu pójscia do tej pracy są lepsze prace na dorobienie itp dodam że mówili że będę zarabiał 12,50 zł na godzinę a później zmienili na 11,70 co przy ilości wykonywanej pracy jest bardzo mało mam nadzieje że wam pomogłem i nie pójdziecie pracować w tej sieciówie.

Moobing

Pracowałem w restauracji na kuchni powiem tak kierownik nie był przyjazny po 3 dniach wymagał żebym wszystko umiał a na rozmowie było że 6 dni szkolenia pozatym niskie wynagrodzenie 13,70 zl brutto dla ucznia probuja zrobic z ciebie jelenia czyli wykonywales wiecej niz inni pracownicy i po tych 3 dniach umowa zostala zerwana bez podania powodu i jeszcze na własny koszt musiałem wyprac ciuchy robocze wiec nikomu nie polecam tej pracy sa lepiej płatne i o wiele mnie cięższe prace noi lepsze atmosfery i mnie chamscy pracodawcy mam nadzieje ze komus pomogłem i zrezygnuje z dołączeniem do tej siecówy !!!

Kate

Ja pracowałam w Centrali w dziale marketingu, choć ciezko to nazwac działem. "Kieruje nim" jeden dyrektor, który nie dosyc ze nie ma doswiadczenia marketingowego, to nawet zwyklego magistra nie ma. To tajemnica Piliszynela, choc nie wiadomo dlaczego ukrywana przez firme. Jesli ktos chce rozwijac sie i szuka ambitnej pracy, to na pewno nie do tego dzialu. Tam nie wskazane jest abys miala swoje zdanie, tam tylko trzeba wpasowac sie w armie klakierow, ktorzy przytakuja dyrektorowi. Kazdy sie z tego smieje, ze jak przytakujesz z entuzjazmem, to Dyrektor polechtany a ty masz szanse na premie.

TRU
@Kate

Zdaje się, że o mnie chodzi w tym wpisie. Stąd moja, pewnie spóźniona reakcja. Bo nie o mnie chodzi, ale o fantastycznych ludzi, z którymi od wielu lat pracuję. Zajmując stanowisko w Zarządzie Spółki jestem narażony na opinie. Im ktoś mniej zadowolony, tym bardziej. I to jest normalne. Tak po prostu jest. North Fish to przede wszystkim LUDZIE. Z zespołem od marketingu i produktu zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Spieramy się i dyskutujemy i to najlepsza strona biznesu, stąd najcenniejsze rozwiązania. Nie tylko pracujemy razem, ale zwyczajnie się lubimy. To smutne, że ktoś, komu się prawdopodobnie po prostu nie udało, nazywa swoich kolegów klakierami. To najfajniejsi ludzie z jakimi pracowałem i pracuję.

Iga

Słyszałam , że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może to konkurencja tak sobie używa?

McLukson360

Najbardziej podoba mi się dobrej jakości jedzenie

Fish

Do obecnych i przyszłych pracowników biura. Jeśli ustalacie coś z Tomaszem, miejcie potwierdzenie na mailu. Jedynie tak macie cień szansy na to aby ustalenia były zrealizowane.

pracownik porządkowy

W Gdyni to jest niezły cyrk. Ciągle brakuje ludzi do pracy. Pracuje na kuchni ale mam umowę pracownik porządkowy bo to zlecenie-dodatkowe zajęcie. Mimo wszystko robię wszystko równiez sprzatanie i mycie. Zespół bardzo fajny, Pani menager bardzo kompetentna i zna się na rzeczy . Przerwa 15 min,niepłatna-czyli trzeba zostać 15 minut dłużej. Brak socjalu, nie ma gdzie zjeść. Jest tylko szatnia, kuchnia oraz miejsce gdzie stoi komuter "biurko".

Zostaw merytoryczną opinię o North Fish - Kielce

• Jak się pracuje w North Fish?

Zobacz opinie na temat firmy North Fish tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w North Fish?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy North Fish?

Kandydaci do pracy w North Fish napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

North Fish