Opinie o Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak" w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak" w Kielce

Grażyna Nowy wpis

Czy firma planuje przestój spodowodowany Koronawirusem? Pracuje tu wiele starszych osób i jedna osoba może spowodować poważne problemy zdrowotne. Nie czujemy się komfortowo pracując w takim zagęszczeniu ludzi. Mycie rąk nie wystarczy.

Ewa P. Nowy wpis

Janusz gratuluję. Bardzo cieszę się ,że moja praca zaangażowanie ,optymizm który towarzyszył mi w tworzeniu tego przedsiębiorstwa nie zmarnowałeś tylko pomnożyłeś.Życzę z całego serca aby nowo utworzony oddział spowodował dalszy rozwój spółki WOJDAk. Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam Ewa

korchydron Nowy wpis

GG: 65962415 prawda i tylko prawda.

hr Nowy wpis

Witam Jak wiele osób zatrudnia firma w obecnej chwili?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak"? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
anna

witam serdecznie szanowną Panią Dyrektor :) Czy Pani ma otwarte oczy na to co się dzieje w nowo utworzonej grupie pani Sasal?Ludzie dlaczego tam nie ma kamer ? Daliście nam 10 procent premii a jej grupa dostaje 30 lub 40 procent DOPŁATY. W tamtej grupie szwaczki więcej siedzą jak szyją jak sobie sama nie zorgaizuje pracy to po prostu siedzi bo pani Sasal sie ZASTANAWIA.Boże tam sąbardzo dobre szwaczki które leniwa pani Renia niszczy. One chętnie by poszły do pani dyrektor ale sie boją że będzie sie na nich mścić :( Dlaczego temu sie nikt nie przyjrzy owszem przez chwile jak rano wpada pan Prezes to ona im da troche pracy a później jest kicha :) Szanowna Dyrekcjo ocknijcie sie ! Ta pani twierdzi że ona nie musi sie starać bo ma stałą pensję no najlepiej tak :( Pasożyt jeden :(

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak" - Kielce

Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak"
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.

Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak"