Opinie o NILS Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NILS Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w NILS Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NILS Polska w Wrocław

Kacper Nowy wpis

Jaka jest prawidłowa nazwa firmy ?

waldi Nowy wpis

korzystałem już kilka razy nie było problemów ani z ofertą ani z zamówionym towarem

Marta Nowy wpis

@xd dziękuję za informację. Od kiedy firma funkcjonuje pod nową nazwą? @Olek zadajesz pytanie, ponieważ jesteś zainteresowany pracą w firmie Prooil? Już dowiadywałeś się czy prowadzona jest rekrutacja? Jakie stanowisko Cie interesuje?

Olek Nowy wpis

Czy tak dobrze sie wam pracuje i dlatego tak rzadko piszecie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie NILS Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Czy firma NILS Polska zmieniła nazwę na Prooil? Bo właśnie taka strona internetowa mi się wyszukuje. Był ktoś ostatnio na jakiejś rekrutacji i powie mi czy to prawda?

xd
@Marta

TAK

gana

@kammy ja pracowałam w firmie zaopatrującej się w NILS. Nigdy nie było problemów.

kammy

NILS zajmuje się głównie sprzedażą środków smarnych i systemów smarowania, firma jest dosyć znana w branży i współpracuje w wielu sektorach przemysłowych. Widze jednak, że pracownicy dość opornie piszą o warunkach pracy, zastanawia mnie czemu. Czy nie macie nawet najmniejszych powodów do narzekania, czy jak?

kapitan bóbr

również bardzo mnie interesuje jak dokładnie wygląda u nich proces rekrutacji w firmie NILS Polska i według jakiego schematu przebiega rozmowa rekrutacyjna? najbardzien jednakże interesuje mnie praca na jakimś stanowisku związany strice z hr gdyż to moje wykształcenie i pasja, czy taka praca jest tam teraz wolna?

Janko

A czy ktoś ostatnio aplikował do Nilsa? Chciałbym wiedzieć jak u nich wygląda rozmowa rekrutacyjna i kto ją przeprowadza? HR czy szef?

Koparki.pl

Z tego co wiem były 2 firmy które dostarczały te produkty, wcześniejsza Servo Cool Wrocław gdzie ciągle i zawsze był problem ze wszystkim i nowa Prooil w której obecnie jest tak jak należy.

firma bardzo ok i bardzo dobre smary.

widzę, że poszukują agentów, ale z kim tu rozmawiać??? co to za dziwna organizacja??? nie bardzo rozumiem jak działa ta firma - ile jest tych \\\\\\\'NILSÓW\\\\\\\' w Polsce??? to jest jedna firma czy to są jakieś odłamy??? czy ktoś się orientuje o co w tym chodzi??? (www.nils.com.pl / www,nils-polska.pl) dziwne...

Znawca

anonim - 2010-11-29 20:46:13 Klient - 2010-11-29 20:27:40anonim - 2010-11-29 20:24:18Mylisz się. To,że szefowa jest Polką nic nie zmienia. Chciałem od nich ostatnio ofertę na produkty i totalnie mnie olali. Pan (usunięte przez administratora) chyba już zarobił swoje,bo ma totalnie klientów głęboko w powarzaniu. Odradzam współpracy z nimi.widać jaki pan taki kram i firmy lepiej unikać, dystrybutorów petrochemii jest dużo więcej na rynku, więc coś na bank się znajdzie. Polecam np. Oilcenter lub Oilcars, obie z Wrocławia i bardzo dobrze się z nimi współpracuje. Nie radzę z nimi robić interesów. Są niezorganizowani,a jak zamówiłem towar to przysłali co innego i dobrze,że mi maszyny(usunięte przez administratora) Dzięki Bogu na czas zobaczyłem pomyłkę.

Klient

z branży - 2010-11-28 00:26:36 Roman - 2010-11-27 21:01:02 znawca - 2010-11-25 00:37:58 mała, młoda i niepewna firemka, praktycznie garażowiec, bez zaplecza i dobrego zarządzania, lepiej uważać, choć spróbować zawsze można Nie polecam. Kompletnie niezorganizowani i nierzetelni. Jak wszystko co ma korzenie włoskie. w tym przypadku to akurat nie wina Włochów tylko niepoważnego polskiego zarządu tej firmy, ale co fakt to fakt, jako pracodawca to nic ciekawego. firma nie ma nic wspólnego z Włochami poza produktem który oferuje, właścicielka firmy jest Polką i ma jedynie wyłączność tej włoskiej firmy na polskę, firma mocno rodzina i niewielka, bo dopiero w trakcie rozwoju.

z branży

Roman

znawca

wrocławiak

Andrzej - 2010-11-24 22:56:08 Czy ktoś wie co to za firma,bo podobno szukają do pracy przedstawiciela czy doradcy. Proszę o rzetelną opinię. Podobno mają dobre produkty,ale ja we To mała i młoda wrocławska firma wywodząca się z firmy Servo-cool na Olszewskiego, która jest centrum motocyklowym i serwisem motocykli. Firma mocno rodzinna i niewielka, bo całość to chyba servo-cool i nils polska to jakieś 10 osób pewnie. Mają przedstawicielstwo na Polskę włoskiej rafinerii NILS i specjalizują sie głównie w olejach motocyklowym i innych specjalistycznych, więc oferta dość wąska. Co do samej firmy to więcej nic nie wiem, mają kilku agentów w Polsce, którzy sprzedają ich produkty i szukają następnych.

Zostaw merytoryczną opinię o NILS Polska - Wrocław

NILS Polska
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Suwalska 17 lok. 9
    54-104 Wrocław