NILS Polska

Wrocław

Opinie o NILS Polska

Andrzej 2010-11-24 22:56:08
Czy ktoś wie co to za firma,bo podobno szukają do pracy przedstawiciela czy doradcy. Proszę o rzetelną opinię. Podobno mają dobre produkty,ale ja we "włoszczyznę" nie wierzę!
wrocławiak 2010-11-24 23:41:11
Andrzej - 2010-11-24 22:56:08

To mała i młoda wrocławska firma wywodząca się z firmy Servo-cool na Olszewskiego, która jest centrum motocyklowym i serwisem motocykli. Firma mocno rodzinna i niewielka, bo całość to chyba servo-cool i nils polska to jakieś 10 osób pewnie. Mają przedstawicielstwo na Polskę włoskiej rafinerii NILS i specjalizują sie głównie w olejach motocyklowym i innych specjalistycznych, więc oferta dość wąska. Co do samej firmy to więcej nic nie wiem, mają kilku agentów w Polsce, którzy sprzedają ich produkty i szukają następnych.
znawca 2010-11-25 00:37:58
mała, młoda i niepewna firemka, praktycznie garażowiec, bez zaplecza i dobrego zarządzania, lepiej uważać, choć spróbować zawsze można
Roman 2010-11-27 21:01:02
znawca - 2010-11-25 00:37:58

Nie polecam. Kompletnie niezorganizowani i nierzetelni. Jak wszystko co ma korzenie włoskie.
z branży 2010-11-28 00:26:36
Roman - 2010-11-27 21:01:02

znawca - 2010-11-25 00:37:58

w tym przypadku to akurat nie wina Włochów tylko niepoważnego polskiego zarządu tej firmy, ale co fakt to fakt, jako pracodawca to nic ciekawego.
Marek 2010-11-28 14:04:17
z branży - 2010-11-28 00:26:36

Roman - 2010-11-27 21:01:02

znawca - 2010-11-25 00:37:58

firma nie ma nic wspólnego z Włochami poza produktem który oferuje, właścicielka firmy jest Polką i ma jedynie wyłączność tej włoskiej firmy na polskę, firma mocno rodzina i niewielka, bo dopiero w trakcie rozwoju.
Klient 2010-11-29 20:27:40
anonim 2010-11-29 20:46:13
Klient - 2010-11-29 20:27:40anonim - 2010-11-29 20:24:18Mylisz się. To,że szefowa jest Polką nic nie zmienia. Chciałem od nich ostatnio ofertę na produkty i totalnie mnie olali. Pan ( usunięte przez administratora ) chyba już zarobił swoje,bo ma totalnie klientów głęboko w powarzaniu. Odradzam współpracy z nimi.widać jaki pan taki kram i firmy lepiej unikać, dystrybutorów petrochemii jest dużo więcej na rynku, więc coś na bank się znajdzie. Polecam np. Oilcenter lub Oilcars, obie z Wrocławia i bardzo dobrze się z nimi współpracuje.
Znawca 2010-12-04 20:13:14
anonim - 2010-11-29 20:46:13

Nie radzę z nimi robić interesów. Są niezorganizowani,a jak zamówiłem towar to przysłali co innego i dobrze,że mi maszyny( usunięte przez administratora ) Dzięki Bogu na czas zobaczyłem pomyłkę.
anonim 2011-09-22 15:08:50
widzę, że poszukują agentów, ale z kim tu rozmawiać??? co to za dziwna organizacja??? nie bardzo rozumiem jak działa ta firma - ile jest tych \\\\\\\'NILSÓW\\\\\\\' w Polsce??? to jest jedna firma czy to są jakieś odłamy??? czy ktoś się orientuje o co w tym chodzi??? (www.nils.com.pl / www,nils-polska.pl) dziwne...
anonim 2012-12-20 11:18:57
firma bardzo ok i bardzo dobre smary.
Koparki.pl 2013-05-10 11:31:25
Z tego co wiem były 2 firmy które dostarczały te produkty, wcześniejsza Servo Cool Wrocław gdzie ciągle i zawsze był problem ze wszystkim i nowa Prooil w której obecnie jest tak jak należy.
Janko 2014-04-14 06:53:07
A czy ktoś ostatnio aplikował do Nilsa? Chciałbym wiedzieć jak u nich wygląda rozmowa rekrutacyjna i kto ją przeprowadza? HR czy szef?
kapitan bóbr 2015-01-29 19:06:29
również bardzo mnie interesuje jak dokładnie wygląda u nich proces rekrutacji w firmie NILS Polska i według jakiego schematu przebiega rozmowa rekrutacyjna? najbardzien jednakże interesuje mnie praca na jakimś stanowisku związany strice z hr gdyż to moje wykształcenie i pasja, czy taka praca jest tam teraz wolna?
kammy 2015-03-31 13:45:24
NILS zajmuje się głównie sprzedażą środków smarnych i systemów smarowania, firma jest dosyć znana w branży i współpracuje w wielu sektorach przemysłowych. Widze jednak, że pracownicy dość opornie piszą o warunkach pracy, zastanawia mnie czemu. Czy nie macie nawet najmniejszych powodów do narzekania, czy jak?
gana 2016-05-11 09:08:16
@kammy ja pracowałam w firmie zaopatrującej się w NILS. Nigdy nie było problemów.
Zostaw swoją opinię o NILS Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NILS Polska