Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Ewciaa244

witam. mam ofertę pracy wyjazdu 28 października do Anglii jako magazynier zakwaterowanie załatwią za 250 funtów i na start muszę mieć 150 funtów . Był tam ktoś może się ktoś wypowiedzieć na ten temat ?? dziękuje z góry (usunięte przez administratora)

kemoR

Czytam te komentarze i przerażony jestem... Waszą wiarą we wszystko co ludzie piszą. Włączcie myślenie ludzie, jedziecie do pracy fizycznej, sielanki się spodziewacie i grubego hajsu na koncie za nic nierobienie? Jadę do Boohoo 3 raz, pierwszy raz pojechałem w 2016 jako student na wakacje, owszem pierwszy raz to jakiś zagubiony byłem i wystraszony, ale wziąłem byka za rogi. ;) Godziny zawsze były, tzn. ja miałem bo pracowałem, a nie marudziłem, wypłata zawsze w piątek na koncie, raz mi się godziny nie zgadzały, ale poszedłem do biura i wyjaśniłem. :) Generalnie, to jak ktoś będzie chciał się do czegoś przyczepić, to się przyczepi, ale jak chcecie pracować i zarabiać pieniądze, to Staffline jest do tego odpowiedni. I pamiętajcie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! ;) Kiedyś pracowałem w PL przez miesiąc na magazynie i wolę to samo robić za większą kasę tam. ;)

Natiśka

Witam czy ktoś jedzie do pracy w Bantley na 12.10.2018r?

ewi25
@Natiśka

hej sama jedziesz bo ja tez sie tam wybieram a mam obawy ewa

emm
@ewi25

też się wybieram i też się obawiam

@Natiśka

Cześć. Też jadę w tym terminie ale mam lekkie obawy związane z wyjazdem.

To Ma Szu
@Natiśka

I 2500 zł trzeba wziąć ze sobą na pierwsze opłaty. Masakra 500 funtów

ErykSon
@Natiśka

Nie ma co pękać, robota spoko, trochę trzeba się nachodzić, ale nie jest źle. Maruderów nie brakuje i potem piszą pierdoły, bo im to wsyzstko przeszkadza, najchętniej siedzieliby na tyłkach i 15 funtów chcieliby dostawać.

Filip

Jestem zadowolony. Kasa na czas, idzie się dogadać, praca dla osób którzy chcą pracować. Jak ktoś pracować chce to idzie zarobić a jak komuś nie odpowiada praca to przecież można się zwolnić ????

@Filip

Mogę wiedzieć u kogo załatwiłeś nocleg? :)

Pakowacz

Wszyscy zainteresowani wchodzą do sali,każdy dostaje do wypełnienia formularz osobowy.W pierwszej jego części standardowe pytania typu imię i nazwisko data urodzenia itp.W dalszej części już pytanie np."co jadłeś dziś na śniadanie?"I tu trzeba wymienić kilka produktów po angielsku,potem proste działanie matematyczne no i czasem osoba prowadząca zada jakieś pytanie ale proste typu gdzie mieszkasz.To chyba tyle

Nie było dziwnych pytań

Patryk

Jade do Burnley do Boohoo 4.10.2018. Mam pytanie: czy ktoś wynajmował pokój od Minihan Properties w Harle Syke lub od landlorda Stuarta, który ma dom na Bracewell Street? Poszukuję opinii na temat tych dwóch miejscówek :)

Przemo

Witam, mam pytanie jak jest z wypłatami? Trzeba po przyjeździe założyć od razu konto w brytyjskim banku czy nie koniecznie?

Qwer

Proszę o pilny kontakt osoby jadące autokarem do burnley 25.04. Marek.991233@o2.pl

@Qwer

widze nowe siły jada do Boohoo do Burnley nie lepiej samolotem niz autokarem sie tłuc tyle godzin

jha
@Qwer

jesteś (usunięte przez administratora) jak twoja stara

Boohoomaz

Jedzie ktoś do boohoo na 20.07?

buszek

A ja polecam Boohoo, jadę drugi rok z rzędu do pracy, lekko nie jest ale kasa co piątek i całkiem niezła, miasteczko nie za duże, wszędzie blisko. Polecam A marudy do Biedronki :p

Ewelina
@buszek

Kiedy wyjeżdżasz? Ja najprawdopodobniej pojadę w przyszłym tyg, będę zaczynać 13.07, po raz pierwszy. Jak możesz do napisz na: linawoj@gmail.com

@Ewelina

Też na 13.07, jutro wylatuję do Manchesteru Jak będziesz na pickingu to trochę chodzenia jest, a jak packingu to stania ;) To do zobaczenia na miejscu :)

Andzela
@buszek

Tez polecam, byłam na 3 miesiace rok temu, pracuje miesiac juz i jest spoko Siedze tu do polowy wrzesnia, a potem wakacje xD Pozdrawiam z Nelson

tutak
@Andzela

Można tam wytrzymać? Mają straszne anglojęzyczne opinie. Jak to wygląda dla nowych pracowników którzy tam przyjeżdżają? Jest jakaś norma którą trzeba wyrobić? My wpadamy na 20.07

Bobi

Najgorsza praca jaką widzialem nie szanuja ludzi robia poprostu w (usunięte przez administratora) w kazdej chwili moga Zwolnic czlowieka i niech sie martwi co dalej. Jedziecie na wlasne ryzyko

@Bobi

Masz kolego racje Boohoo najgorsze miejsce pracy jakie moze byc rumuni i bułgarzy i zwalniaja za byle co (usunięte przez administratora)

@anonymous

To ciekawe po co ja yam wracam drugi rok z rzędu :p Haha trzeba było pracować a nie bąki zbijać :p Wszędzie w Anglii pracują Bułgarzy i Rumunii! :p

juzcietuniema

Szukam osoby która pracowała w magazynach z odzieżą Boohoo w Burnley, zamierzam wyjechać 2 lipca razem z chłopakiem. Chciałabym się dowiedzieć coś o tej firmie. Pozdrawiam

Z dziewczyną też chciałbym tam jechać, ale po 10 lipca :P

@Aqq

Byliście tam już może ?:) Bo co człowiek to inna opinia

Byliście tam może ?:) Bo co człowiek to inna opinia :P

Nejciak
@Aqq

Proszę o kontakt na 537638037, my też wtedy jedziemy.

odradzam
@juzcietuniema

Jak widziałem ogłoszenia Staffline to chciało mi się śmiać i do najgorszych firm kierują. Lepiej przejrzyjcie ogłoszenia z pracą tam na miejscu gdzie was kierują i porównajcie. Bo nie wiadomo czy wam się spodoba chociażby mieszkanie czy dojazd. Poza tym sami powinniście szukać mieszkanie bo wynajem agencyjny jest nielegalny.

Mati
@juzcietuniema

Hej, wiesz co ja byłem dokładnie rok temu. Praca była okej, nie powiem, że lekko (pracowałem na nocnej zmianie po 12 godzin). Wszystko wam wytłumaczą co i jak, więc bez obaw. Są dwie przerwy po 30 minut, magazyny są ogromne, ale spokojnie, wszystko jest dobrze oznakowane. Pamiętajcie, żeby wziąć minimum 500 funtów na osobę, bo pierwsza wypłata jest po drugim tygodniu (zawsze w piątki), chociaż mogło się coś zmienić.

@Mati

Potwierdzam co Mati pisze, z tym że jak weźmiesz z 350 funtów to też starczy ;)

kaucja

Nie dają wam żadnego wyboru. Przeliczcie i porównajcie oferty przed wyjazdem. Koczownicze warunki po kilka osób w mieszkaniach i pokojach. Uważajcie na prywatny wynajem żeby mieć na wszystko umowę.

Pracowałem przez kilka miesięcy przez tą firmę jako Order Picker w Tesco Thurrock, jeśli ktoś jedzie do pracy z granice i myśli, że będzie swobodnie pracował to się grubo myli. Niestety trzeba spiąć "pośladki" i pracować szybko nie zawsze zgodnie z zasadami BHP o jakich mówią. Liczy się szybkość i wytrzymałość fizyczna. Mieszkanie najlepiej ogarnąć samemu. Jest to dobra firma na start w Anglii. Na godzinach nie oszukują, jak inni tutaj piszą ale za to mogą dać w tygodniu np 7 godzin, bo podpisujesz kontrakt tzw 0 godzin gdzie pracodawca po 1 h pracy może odesłać Cię do domu. Jeśli nie wyrabiasz normy to tak będziesz pracował. Zarobisz może 100f tygodniowo ale jeśli będziesz pracował szybko ponad normę to możesz zarobić 5x tyle. Wybór należy do Ciebie. No i oczywiście musisz znać chodź podstawy angielskiego lub mieć ze sobą dobrego znajomego, który posługuje się tym językiem :), bo większość spraw będziesz musiał załatwić samemu.

wracający pracownik

Tez pracowalem w Thurrock jako picker i mysle ,ze przesadzasz. Pewnie ze trzeba spac posaldki bo nikt ci za lezeni na palecie nie zaplaci, poza tym im bardziej zapi****lasz tym wiecej zarabiasz. Trzeba powiedziec sobie prawde, praca na magazynie nie jest dla wszystkich , wiec jak ktos nie czuje klimaty, to nie jest to robota dla niego. Widzialem takich co widac ze nie ogarniaja tematu i pewnie potem pisza wlasnie takie rzeczy jak ty. Zgadze sie ze jest to dobra firma zeby wystartowac bo np nie potrzebujesz NINu , zaczynasz bez niego. Kolejna bzdura jaka czytam , to jakie 7h? nigdy nie pracowalem ponizej 40h co z tego ze kontrakto jest 0h skoro zawsze masz godziny i nadgiodziny? jeszcze mnie nigdy nie odeslali do domu, nie wiem , moze dobrze pracowalem... poza tym pokaz mi agencje ktora ci zagwarantuje godziny w kontrakcie, po ta sa agencje ,zeby gwarancji nie bylo. Ale trzeba wybierac te agencje ktore daja mozilowsc pracy na overtime'ach i staffline daje takie mozliwosci. kto kuzwa zrobia 100 funtow w thurrock? chyba tylko nieudacznicy, nie schodzilem ponizej 400 a zdarzalo sie i 540. Z jednym masz racje , zakwaterowanie ogarnijcie sami , bo z guzmickim to roznie bywa, raz ma ok chate, a raz lipa. Haha chciales w angli zalatwiac sprawy w urzedach bez znajomosci jezyka? Wiadomo ze im lepiej znasz angielski to tym lepiej dla ciebie. Ale z podstawa da sie rade ;) Zeby bylo smieszniej, to w lipcu wlasnie tam wracam ;)

zainteresowany2202
@wracający pracownik

@wracający pracownik Mam pytanie jak wygląda praca? Czy są to 3 zmiany (magazyn24h?) czy jakoś inaczej jest to ustalone? Chciałbym się dowiedzieć jak jest praca rozłożona w tygodniu. Praca od poniedziałku do piątku czy np. 5 dowolnych dni w tygodniu? Jak wygląda tydzień pracy? Z chęcią bym się wybrał w lipcu na co najmniej 2 msc.

Olusia

Witam jest ktoś kto jedzie z ta agencja do Angli -praca na magazynie boohoo bo szukam kogoś najlepiej ze Śląska chętnego do wyjazdu lub kogoś kto miał styczność z ta agencja

Grzesiek
@Olusia

hej i co pojechałaś ???

Weronika

Cześć, wybiera się ktoś może 9 czerwca do Milton Keynes?

janek
@Weronika

A gdzie znalazłaś ich ofertę pracy ?

Magda
@Weronika

madzia2308@op.pl możesz się odezwać do mnie. Pracowałam tam

ja mam na imie andrzej i szukam pracy za granicą wholandi i czekam na mielia .

Lidia

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline głównie zajmuje się rekrutowaniem osób do innych firm. Może ten wątek odwiedzany jest również przez osoby, które są pracownikami tej agencji i mogłyby wyrazić na tym forum swoją opinię o tym pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i o jakie stanowiska można się w niej ubiegać?

Adi

Bardzo proszę o kontakt osobę, która już korzystała/pracowała w Burnley, ponieważ mam propozycję pracy, a nie chce stracić 2k pln i wracać do PL. E-mail: mocny2015@onet.pl lub tel: 573-469-139 Z góry dziękuje!

Mike
@Adi

Jade tam drugi raz, probowalem pracy w Holandi i wole Boohoo zaczynam 4 maja W holandi to dopiero lipa byla , tu jest spoko

Prawda jest taka, że wszędzie trzeba pracować żeby coś dostać, ale wiele ludzi przyjeżdżając pierwszy raz do UK spodziewa się nie wiadomo czego ;) w boohoo zależy na jaki departament trafisz. Mieszkanie/pokój lepiej szukać na własną rękę. Praca jest cały czas, wyrzucają jak nie wyrabiasz targetu, oszukujesz lub w grudniu jak są zwolnienia to lecą najsłabsi. Najlepiej przyjechać i samemu się przekonać :D

@@

A pracujesz może w boohoo cały czas?

@@@

Tak ;)

@@

A możesz powiedzieć czy ciężko jest tzn na pikowaniu?:) Bo wybieram się do pracy a mam pewne obawy:)

@@@

Pikerzy dziennie pokonują średnio 20-30 km. Dwa pierwsze shifty ból nóg jest najgorszy, potem się już przyzwyczajasz

No i zalezy gdzie trafisz czy do samego Boohoo czy do PLT jesli na Boohoo to jest ciezko a jesli do PLT to jest spoko luzik ale trzeba robic swoje i tyle

@anonymous

Może i prawda, ale ja bym się za nic nie zamienił na plt ;)

Lidia

@Zdeterminowany, możesz dokładnie napisać na czym polegała Twoja praca, którą wykonywałeś w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline lub za jej pośrednictwem? Na pewno są użytkownicy, którzy chętnie zapoznaliby się z Twoją wypowiedzią w tej kwestii.

Zdeterminowany
@Lidia

Praca na czym polegala? Bierzesz skaner, zakładasz na rękę, bierzesz trolli nogi za pas odszukujesz lokalizacje gdzie znajduje się dany produkt skanujesz i wkładasz do wózka a na skanerze wyświetlają się lokalizacje gdzie leży dana rzecz. I tak 25 km średnio. Norma na godzinę wynosi 70 jeśli jej nie wyrobisz, a to zalezy jaki wózek Ci się trafi, no to dowidzenia. Liczy się tylko szybka praca! Przez pierwszy miesiąc będzie ok bo target jest mniejszy i nikt bardzo czepiał się nie będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.