Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Bożenka

To pośrednictwo to jedno wielkie nieporozumienie. Załatwienie jakiejkolwiek sprawy graniczyło z cudem. Zarówno w UK, jak i w Polsce. Ich tłumaczenia zazwyczaj wyglądały tak samo- oni nie są do tego uprawnieni- i przy tym zganianie odpowiedzialności na kogoś innego. W późniejszym czasie również brak odzewu z ich strony. Obietnice bez pokrycia. Można wymieniać. Co do pracy w Boohoo- to krótko mówiąc (usunięte przez administratora). Większość zamieszczonych tutaj opinii niestety jest zgodna z prawdą.

@Bożenka

Dzień dobry, Jest nam niezmiernie przykro, że zaistniał problem. Mając na uwadze poprawę jakości współpracy, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Staffline Team

Kondzio

Możesz napisać jakie agencje tam są co biorą do boohoo

Traumatix

oj ty biedna, tak cie oszukali, wszyscy zarabiają tylko nie ty. Widocznie d.pa z ciebie. A na marginesie buty trzeba mieć swoje, wiec nie opowiadaj głupot laluniu.

Staffline Team

Drodzy Państwo, Staffline ostrzega przed nieuczciwymi praktykami firm rekrutujących do pracy - braku stosowania się do przepisów RODO, które mają na celu ochronę Państwa danych osobowych, a także niezawierania przez firmy pośredniczące umów pośrednictwa pracy. Staffline dokłada wszelkiej staranności do jakości obsługi kandydatów, zgodności z przepisami oraz ochrony Państwa danych osobowych. Staffline Team

SS

To jakie te normy są ze nie do wyrobienia ile rzeczy na godzine na picku i na packu

Pakowacz

Wszyscy zainteresowani wchodzą do sali,każdy dostaje do wypełnienia formularz osobowy.W pierwszej jego części standardowe pytania typu imię i nazwisko data urodzenia itp.W dalszej części już pytanie np."co jadłeś dziś na śniadanie?"I tu trzeba wymienić kilka produktów po angielsku,potem proste działanie matematyczne no i czasem osoba prowadząca zada jakieś pytanie ale proste typu gdzie mieszkasz.To chyba tyle

Nie było dziwnych pytań

Potwierdzam

On

Hahah ludzie co wy byście chcieli zeby ktoś za was wszystko załatwił a na koniec i tak mieli byście prace w (usunięte przez administratora) , obudźcie się to jest życie a praca jak każda inna na magazynie

anna
@On

ja jestem ciekawa kto to pisze, chyba ktoś, kto tam nie pracował :-) :-):-)

Rafał

Co do agencji ważne żeby kasa się zgadzała i płacili na czas a resztę można sobie ogarnąć bez problemu żadnego ja tak miałem i dałem radę robiłem swoje i miałem wywalone na agenturę

Nn

Co ty to gadasz za pierdoly chlopie az normalnie uszy puchna to wiadome ze nin i konto zalatwiasz samemu i na spotkaniu wybierasz sobie na ktora zmiane chcesz isc jak ty pewnie nie kumany jestes

Tedi

Co w tym dziwnego Polacy z Polakami nigdy sie nie dogadywali. Jest takie powiedzenie o Polakach za granicą: "Jak Polak nie pomógł to już pomógł"

Mariusz T.

Cześć, z tego co widzę to niejaki Lolek , lobbuje na rzecz Solutions, nie wygląda to wiarygodnie. Czyżby to pracownik Solsbury redagował te posty pod nazwą Lolek i lolkopodobny? To byłoby nie w porządku, bo dobra firma powinna się sama obronić i nie potrzebuje oczerniać konkurencji. Widocznie Solsbury S. nie są tak atrakcyjni i dlatego też uciekają się do podłych metod. Chciałem się dowiedzieć czegoś konkretnego o ofercie Boohoo przez Staffline. Czy mogę prosić o konkretne informacje na temat pracy, godzin, zakwaterowania, dojazdu itp. Jestem na etapie podejmowania decyzji. Panu Lolkowi i wyrobom lolkopodobnym na razie podziękuję za porady. Pozdrawiam forumowiczów

Hej wybieram się do pracy w Boho 27.02.20 może jest ktoś kto również wybiera się tam w tym terminie bo razem zawsze raźniej;) czytając opinie mam troszkę wątpliwości ale spróbuję może akurat mi się spodoba i warto zaryzykować.(usunięte przez administratora)

Km

A gdzie pracujesz dokladnie przez solsbury

Km

Kiedy byles w boohoo i czemu odradzasz co tam sie dzieje takiego

@Ewa

Pracowalem pare lat temu w boohoo w burnley zle nie bylo kasa na czas a nie wiem jak jest teraz ze kazdy odradza

Oleh

Pracowałem w Solsbury Solutions i nie polecam!

Oleh

Haha psychiczne osoby tworzą terror wiec sam sobie zaprzeczasz :p

dominator

Taaa..... Sroluszon Sroluszon, jam mają prace to pracujesz, jak roboty nie ma to siedzisz jak frajer w norze przez kilka dni a pozniej landlord po czynsz przychodzi i nie pyta. Solsbery Solution to g..., nigdy wiecej nie pojade z takim małym dziadowstwem. A poza tym nie dali umowy p[osrednictwa pracy, to karalne, to kretacze byle naciagnac na przyjazd

Tadzik

W ogloszeniu jest napisane ze bez jezyka angielskiego a szkolenie jest po angielsku i wszystkie formalnosci paoierkowe tez wprowadzaja ludzi w błąd

Tadzik

Jest ktos kto pracuje lub pracowal w Boohoo i moze cos napisac na temat pracy

Tadzik

Jeest ktos z boohoo czy nie ma nikogo

Km

Hej pracuje ktos na magazynie odziezowym Boohoo w Burnley lub pracowal i moze napisac jak tam praca wyglada

Km

A pracujesz tam napisz cos wiecej o tej pracy jak to tam wyglada

Ss

Napisz konkretnie jakie tam są te normy nie do wyrobienia ile jest rzeczy na godzine do zebrania na picerce

Kondzis

To gdzie ty kolego pracujesz ze masz takie bajlando tam w robocie

Kondzis

Witam wybiera się ktoś może do magazynu boohoo do Burnley a może ktoś pracuje teraz i napisze jak tam jest ogólnie

Kondzis

Napisz coś więcej czego odradzasz pracę w boohoo co tam się dzieje złego

Kondzis

A pewnie że pojadę i zobaczę jak tam jest czy to prawda co tu ludzie wypisują

Kondzis

Nie pojechalem tam tylko bede gdzie indziej jechal tez na magazyn z ciuchami

Orbitrex

Dla staffline pracowałem 3 mc w magazynie w Tesco. Praca jest ciężka, musisz pracować 2 razy szybciej niż ci się wydaje że to wogole jest możliwe. Praca raczej nie dla kobiet, chyba że dla naprawdę konkretnej, bo z tego co widziałem to na stałe tam tylko jedna pracowała. Reszta kobiet się do miesiąca zwalniały. Praca łopatologiczna i prosta jako picker : jedziesz pod alejkę , zabierasz co musisz , jedziesz dalej. Na plus: +Jeśli wyjeżdżasz z Polski do pracy w UK to masz coś pewnego , do pracy cię wezmą. +Dobre dla studentów którzy przyjeżdżają na miesiąc , góra dwa, albo dla tych którzy nie mają od czego rozpocząć. Na minus: -W tym samym czasie rekrutuje i agencja i Tesco. Różnica w płacy jest ogromna , do tego jeszcze staffline musi robić szybciej, słabo gdy musisz pracować ciężko podczas gdy obok ciebie ludzie nie z agencji stoją i sobie rozmawiają. - Są dwa typy menedżerów: ci którzy w czasie pracy chodzą pytać o nadgodziny, i ci którzy są żeby cię opitolic. Ci pierwsi starają się sztucznie nie pokazywać że jesteś dla nich tylko cyfra i że zależy im żeby cię zajechać w pracy. Wynik pracy musi się zgadzać, a skoro ci z Tesco nic nie robią to ktoś musi. Ogromna presja na nadgodziny i na procenty normy (trochę jak w sowieckim łagrze albo w japońskich zakładach pracy). Jak nie robisz 6 dni w tygodniu to jesteś wg nich marnym pracownikiem. - A co do tych procentów i płac za nie : na początku dostajesz magiczna karteczkę która ci pisze , że jak wyrobisz 95 % to masz więcej płacone, a jak 100 to jeszcze więcej. W praktyce wygląda to tak że to jest obliczone żebyś nie zrobił tych procentów. Nikt ci nie powie że żeby dostać większą wypłatę to musisz cały tydzień taki wynik utrzymywać , a choć jeden dzień z mniejszym wynikiem już cię dyskwalifikuje z tego. Można wyrobić te 95%, nawet 100 jeśli masz szczęście. Ale Twój wynik końcowy na dzień to jest istną loteria która nie jest zależna od ciebie ani od twoich starań. Wystarczy że głupia bateria ci się w urządzeniu wyładuje, już musisz jechać po nowa i przez to ci spadają procenty , nie uwzględnia ci tego w dziennym wyniku. A takich "losowych przypadków" w tygodniu jest mnóstwo, wiec możesz cały tydzień (usunięte przez administratora) na 95% i w ostatnim dniu ci się coś napewno podczas pracy stanie , gdzie będziesz musiał stracić czas, a 5 minut straty to już jest spadek o 3% w skali dnia. Także nie licz na żadne premie - Co do tego jak ciężko wyrobić normy : Najłatwiejsze zadanie jakie możesz dostać w ciągu dnia: papiery toaletowe. Masz 23 minuty na zebranie i przygotowanie klatek , przejechanie do twoich lokacji , tych papierów będzie z 80-100 sztuk w powiedzmy 50 lokacjach więc musisz zrobic co najmniej 30 stopów , musisz to ułożyć wszystko , przygotować do trasy i zawieść pod tira. Dolicz sobie do tego że napewno będzie już ktoś w tej alejce pickowal więc też jest to utrata czasu , do tego masz dosyć spore szanse ze wózek widłowy ci zastawi drogę na minutę, dwie. Samo zebranie klatek trwa 4-5 minut, a masz 23 na całość. I to jest najłatwiejsza praca tam, na tych papierach najlepiej jest robić te normy. Gorzej jest jak w np 35 minut musisz podnieść 250 sztuk zgrzewek napojów, i takich zadań z noszeniem wody możesz mieć 4-5 na dzień, jak masz tylko 3 to już masz dobry dzień. - dużo o polityce agencji mówi rotacja jaka tam jest. Co tydzień na samej mojej nocnej zmianie była nowa grupa co najmniej10 osobowa. Przez kierownictwo jesteś w sumie traktowany jako to czym jesteś: gościem na miesiąc pracy i tyle. -Smieszne jest to że w stołówce ceny za produkty Tesco są droższe niż w sklepach Tesco. Bo przecież pracownikowi chce się pić zimnego więc wyda te pieniądze na zimny napój , a skoro wyda to możemy podnieść mu ceny bo co zrobi, wyjść nigdzie nie może żeby sobie kupić. Jeszcze śmieszniejsze się to staje gdy przypominasz sobie że przed przerwą zrzuciles 3 skrzynki tego co teraz kupujesz. Zrzucona skrzynka trafia do kosza pomimo że 3/4 produktów jest w niej dobrych. Ale ty za to samo zapłacisz i to drożej niż normalny klient Tesco. - Menedżerowie, którzy są od opitalania potrafią sprawić , żebyś był winny tego że nagle ci się wózek zepsuje, nie z twojej winy. Raz jak mi stanął na środku drogi , poszedłem do menedżera, mówię mu że się zepsuł to odpowiedział "TO CO JA MAM ISC TAM I CI GO NAPRAWIĆ? To mu mówię że nie bardzo mnie obchodzi co on zrobi , ja chcę dokończyć pracę. Z ogromnym wyrzutem musiał iść ze mną a był przekonany że głupoty mu gadam. Zdziwił się gdy jemu też nie chciał ruszyć i oczywiście "co ty z nim zrobiles" -na dzień nie dają ci za 8 godzin tylko za 7,25. Niby każdy zakład tak robi ale przez to się na dzień pracuje te pół godziny więcej żeby mieć te 8 godzin. A w skali miesiąca te 35 minut na dzień dużo zabiera. Podsumowanie: jeśli nie masz innej opcji na wyjazd do UK to możesz tu na start popracować , tylko odrazu jak tu przyjedziesz już zacznij sobie szukać czegoś

cionek
@Orbitrex

co racja, to racja, tylko mógłbyś pominąć te słowa dobitne, które ci administrator usunął, samą prawdę napisałeś

Oli
@Orbitrex

Ja napisze krotko - ale ty chlopie bzdury piszesz, bo wyglada na to , ze jak pracujesz pod agencja to zapierniczasz a jak pod TESCO to nie. Klamiesz, pracowalem przez staffline i przeszedlem pod tesco. Tesco bierze tylko tych ktorzy maja dobre wyniki pod agencja, ale jak przejdziesz pod Tesco to nie stoisz i dyskutujesz tylko tak samo zapier... Owszem stawka jest wyzsze ale nie tyl ile sugerujesz. druga rzecz to kazdy ma cos innego do pickowania wiec tego nie da sie porownac. trzecia - przerwy nie sa płatne, stad wyn ika 7,5h dzinnie, nie wiem dlaczego o tym nie piszesz Nie bronię agencji ale chociaz badz rzete,ny w swojej wypowiedzi. Pracowalem w kilku i trzeba robic , a nie dyskutowac. Zdziwony jestes ze w magazynie jest ciezak praca? zawsze myslalem ze praca fizyczna nie jest lekka a ty pojechales i spodziewales sie ze bedziesz siedziec? dobre racja ze z kadra kierownicza bywa roznie, jedni sa w porzo inni nie, ale to tak jak wszedzie

bodo
@Oli

Jak taka praca marzeń to dlaczego jest tak duża rotacja ? :-)

Orbitrex
@Oli

Stary wiem jakie są stawki bo widziałem Za 14f/h mógłbym tak popierdykac jako że osobiście wyniki miałem na poziomie 95-100 co bylo dużo powyżej średniej. Nie było czegoś takiego że każdy ma coś innego do pickowania. Fakt faktem kobitki całkiem "przypadkowo" dostawały najlżejsze rzeczy a faceci same ciężkie, ale i nam się zdarzało jeździć i zbierać papiery toaletowe. Jak tak lubisz dawać się wykorzystywac przez agencję to powodzenia i szerokiej drogi. Ja znalazłem już normalna pracę gdzie nie traktują mnie jak niewolnika z dodatkami, a i stawka jest o wiele wyższa.

Gizmo

Pracowałem przez kilka agencji w UK i tylko stafline był ok. Może dlatego że mają biuro w kazdym miejscu pracy. Pracowałem i w Boohoo i w dwoch Tesco, i sobie chwalę. Chaty znajdujcie na własną rękę, bo z tymi które agencja poleca to roznie bywa ale to nie ich wina akurat. Nie liczcie na to ze sobie pisiedzicie w pracy i jak się tak właśnie nadteiwcie2to będziecie zadowoleni :)

Janusz
@Gizmo

Czy agencja w Twoim imieniu załatwiła wszelkie formalności związane z Twoją pracą? Jest to duże udogodnienie, gdy agencja pomaga w formalnościach, ponieważ nie musimy się wtedy martwić, że czegoś nie załatwimy na czas.

Gizmo
@Janusz

Załatwia wszystko co potrzebne do rozpoczęcia pracy, nin jak ktoś nie ma to musi sam wyrobić. Konto zakładałem w pracy.

Olegson

Ludzie, praca jest w magazynie, a wy się spodziewacie lekkiej, łatwej i przyjemnej pracy? Piszecie o jakiś robotach... no jak robicie przez cały dzień jedną czynność to logiczne, że prcuje się jak robot,więc moze musicie szukać pracy w biurze tam będziecie mogli kawki pic i nic nie robić :p pracowalem w wileku magazynach i trzeba wiedziec ze lokko nie jest i nie bedzie wiec zamiast marudzic po podjeciu rpacy zastanówice się przed czy się nadajaecie. jak zwykle Polakom wszystko przeszkadza

Osobiście nie przyjechała bym tu specjalnie z Polski do boohoo.. (usunięte przez administratora). No chyba że jest się robotem... I są targety... Trzeba biegać... Wózek ciężki... Skanery ciężko chodzą... Pracowalam trochę ponad rok.i ta agencja staffline pożal się Boże.. . Wracam na chwilę w listopadzie miałam przerwę macierzyńska i spadam z tamtad byłam dobrym pracownikiem miałam normy zawsze a kontraktu nie ma.. Ludzie z Rumunii to tak ledwo co przyjechali i kontrakciki. Mieszkam w Burnley tu jest wiele innych prac... Ze względu na godziny pracy pracowałam. Powodzenia rodacy. Chodź nie zniechęcam trzeba zobaczyć spróbować i mniec swoją opinię :) sados024@gmail.com w razie pytań podpowiem

asandyf

Witam, wybiera się ktoś do Boohoo w dniu 28.10? Wyjeżdżam razem z chłopakiem, fajnie byłoby poznać kogoś na początek. Razem zawsze raźniej. Jak coś to odzywajcie się na: aleks4ndr4@vp.pl. Pozdrawiam. :)

@asandyf

Pracuje 2 tyg i wlasnie szukam nowej pracy. Jesli jestes robotem to Ci sie spodoba i dasz rade. Odradzam ten (usunięte przez administratora). Trzeba tego doswiadczyc zebyscie wiedzieli o czym mowa.

anna

potwierdzam

Tramtamtam

Witam, ktoś może podzielić się opinią jak wygląda praca na Boohoo? Jakie zmiany, możliwość nadgodzin, atmosfera w pracy i zarobki? Która agencje możecie polecić jeśli chodzi o wybór mieszkania /pokoju? Planujemy ze znajomymi wyjechać 23.10.19 i fajnie by mieć jak najwięcej informacji, pozdro :)

@Tramtamtam

@Tramtamtam Od Twojego wpisu minęło już kilka dni. Napisz, czy zdecydowałeś się na Staffline? Trzeba znac język obcy starając się o pracę przez tę agencję?

Cipek
@Tramtamtam

Dzisiaj mieliśmy pierwszy dzień prscy, papierki itd. Jezeli nie znasz angielskiego to lipa bo wszystko po angielsku, lecz rekruterzy sa mili i ci pomoga na pewno. Praca to typowa firma co zatrudnia bardzo dużo ludzi. Duzo roboty, ale płaca nie jest zła.

@Tramtamtam

Wybierasz albo tylko 6-18 albo 18-6, system jest 3 dni pracujesz 3 dni wolne. Praca ma byc jeszcze w listopadzie do BLACK FRIDAY a grudzien styczen juz nie. Nowych ludzi czyli starterow przyjezdza w tygodniu masa wiec na nadgodziny nie licz. Ogolnie poki macie czas szukajcie innej pracy, np w Blackburn w agencjach gdzie pracują Polki wiec sie dogadacie. Boohoo odradzam w 100% chyba ze jestes robotem . Powodzenia

Fabian

Witam jedzie ktoś do Boohoo na 23/10/2019? Proszę pisać na m_l_o_d_y_90@o2.pl

lolooo

Witam, wybiera sie ktos do Boohoo w Bernley 29.08.2019?

Olga
@lolooo

Jeżeli zdecydowałeś się na wyjazd do pracy poprzez Agencję Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. to może podzielisz się swoją opinią z innymi użytkownikami forum? Czym się tam zajmujesz i jak wygląda kwestia wynagrodzenia za wykonywaną pracę?

Niepewny
@lolooo

Witam Ja wybieram się 01.10.2019 Jestem zupelnie zielony

@Niepewny

Nie masz się czego bać robota prosta chodzie że skanerem i takim wózkiem i zbierasz ciuchy lub możesz być na pakowaniu praca 3 dni po 12 godz i później 3 dni wolne lokum najlepiej załatwić sobie samemu jakiś pokój bo jest taniej niż przez jakąś agencje

Roman
@Ss

Jeżeli chcemy sami znaleźć sobie lokum to trzeba ten fakt zgłaszać wcześniej firmie Staffline, czy może istnieje możliwość podjęcia decyzji, będąc dopiero na miejscu? Mam nadzieję, że wiesz, jak to w rzeczywistości wygląda.

Aga96
@Niepewny

Ja mam pracę od 04.10.19 . ????

@Roman

Tak mieszkanie lub pokój możecie sobie sami załatwić agencji to nie interesuje gdzie mieszkacie byle byście do pracy chodzili

Roman
@Ss

Dzięki za informację. A wiesz może, czy agencja pokrywa jakąś część kosztów związaną z wynajmem mieszkania na własną rękę, czy może całość spoczywa na pracowniku? Z góry dzięki za dalszą aktywność.

@Roman

Nie agencja nie pokrywa żadnych kosztów zakwaterowania najlepiej szukać pokoju na własną rękę A kiedy się wybierasz do boohoo do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.