Opinie o SILOMIX Sp z oo w Miechów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SILOMIX Sp z oo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SILOMIX Sp z oo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILOMIX Sp z oo w Miechów

A o co chodzi z tą SM w Miechowie?Kto sobie poradził?

Jony

Z tego co tu przeczytałem to mocno się zastanawiam a o co dokładnie chodzi z tą spółka ona jest w upadłości czy ma komornika czy jeszcze coś innego?

leszek

Nie słuchaj plotek i pomówień konkurencji tylko handluj.Mają ponoć bardzo dobrą paszę.

Jony

a o co chodzi z tym Silomixem bo chcieliby ze mną handlować

Czy po rozmowie w SILOMIX Sp z oo rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Kto czeka? Co cię tak bawi zawistny człowieczku?

komornik

i juz po Silomix-ie.hahahahah...wszystko pozajmowane...czekamy na nowego własciciela

ASCOM

Pewnie już komornik je zlicytował. Poradzili sobie z Spółdzielnią Mleczarska w Miechowie, poradzą sobie z Silomixem, juz wiecie kto tak na prawde za tym wszystkim stoi, liczycie jeszcze że coś dostaniecie!

Z tą produkcją to nie do końca tak jest.Przy tych cenach surowców to lepiej przeczekać niż dokładać.Ja tam ich paszowozy ciągle widzę w Miechowie.

ASCOM

Jak nie płacili, tak nie płacą, a na dodatek produkcja sie kończy.

Sowa

Art. 286 KK, i nic więcej nie trzeba dodawać.

siluś

To niech uczciwie traktują kontrachentów!

leszek

Dajcie im ludziska spokój.Jak się do nich chodzi to zapłacą.Mi zapłacili.Nie chcesz ryzykować to im pszenicy nie oddawaj.Twoja sprawa.

oni też biorą po 500.................tys zł

[usunięte przez moderatora] też biorą po 500?

ale swoich pracowników mają gdzieś...czekamy na zaległe pensje Panie Pawle(17 marca a oni chcą ludziom wypłacać zaliczki w wysokości 500zł)...żenada

kali

AGRO-IMPEX Sp zoo - 2011-03-16 13:28:38 Sytuacja finansowa Silomix-u jest już bardzo dobra i w najbliższym czasie rozliczą swoje zobowiązania. dobre, Panie [usunięte przez moderatora]...., ciekawe kiedy Silomix spłaci to milionowe zadłużenie

AGRO-IMPEX Sp zoo

leszek

Ludziska.To są szczwane lisy.Teraz mi proponują dostawy dla innej nowej firmy co ma jakieś milionowe gwarancje.Tere fere kuku!

anonim - 2011-03-15 12:46:55 kan - 2011-03-09 14:29:06 składam sprawe do komornika, ponad 200 000zł, nie ma na co czekać!!! ...a moze firma windykacyjna....komornik sadze ze bedzie bezskuteczny;/ Jak komornikowi nie pomozesz, to na pewno, trzeba mieć o nich informacje i na pewno będzie skuteczny!

Zostaw merytoryczną opinię o SILOMIX Sp z oo - Miechów

SILOMIX Sp z oo