Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

Spawacz+

Jeszcze nigdy w historii firmy nie było tak fatalnego zarządzania to po pierwsze. Po drugie: miesiąc po podwyżkach kierownictwo odbija je sobie zabierając masowo premie za wydajność! Teraz są już zapowiedziane kolejne preteksty, (usunięte przez administratora) pracowników ale w gruncie rzeczy taki rodzaj "motywacji" prowadzi do tego że nawet jeśli ktoś zauważy jakąś niezgodność to będzie miał to w (usunięte przez administratora) My na dole będziemy rzeźbić swoje dalej ale (usunięte przez administratora) nas na kasę to tylko pozorny zysk. W dalszej perspektywie to nie jest dobra droga do poprawy jakości.

Ślusarz
@Agnieszka

Wyniki wynikami pracownicy są u nas ciągle za nie udolność dyrektora ebani. To że nie potrafią na czas zapewnić materiału do produkcji kierownictwo kara nas jak ma być norma zrobiona jak ciągle brak jakiegoś elemętu jak już jest to o 10cm za szeroki na 2m powierzchni jak ma być ok skoro nikt nie słucha ludu dyrektor produkcji nie ma pojęcia o tej branży dlaczego wybierając dyrektora Jan pier nie szukał kogoś z doświadczeniem tylko gościa który catapilera doprowadził do plajty jesteśmy następni w kolejce pana Krzysztofa B się pozbyli bo miał wyniki i sukcesy pan Krzysztof k nie dorównuje mu wiedzą i zaradnością wszystkie błędy góry wszystkie straty i wydane pieniądze w błoto są obwiniani szara strefa zwykli pracownicy którzy chcą pracować a są non stop gonienie i obwiniani za nie swoje winy max 2 lata i kaput

Jaki jest wkład kierownictwa Vlassenroot Polska SA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Bert

Nie ma za bardzo integracji w pracy może minute pogadasz żeby Ci premi nie zabrali za gadanie 1 raz w roku na święta jest spotkanie inne spotkania są raczej po to by nam wmawiać jak źle robimy albo za mało

Zofia Nowy wpis

Dzień dobry. w ogłoszeniu dla operatora obrabiarek CNC widziałam wzmiankę o różnych dodatkach, na przykład stażowym czy też szkodliwym. Proszę mi powiedzieć czy na dzień dzisiejszy warunki pracy mogą być faktycznie uznane za bardzo niekorzystne dla zdrowia? Ile teraz tego dodatku wypłacają?

lalamido Nowy wpis

zawsze najpierw próbny potem ewentualnie nieokreślony

Cześć, jako Operator obrabiarek CNC najpierw robi się na jakimś okresie próbnym? Jeżeli tak to ile on dokładnie trwa i na jakiej umowie będzie? teraz gdy widzę ofertę to piszą w niej ze chcą docelowo na czas nieokreślony podpisać, ale chyba to nie tak od razu?

Cześć, opiszecie jak teraz praca przy utrzymaniu ruchu może wyglądać? interesuje się ta oferta dla technika, która od jakiegoś czasu jest wystawiona. U mnie na zakładzie często zdarzały się nadgodziny, jak jest z nimi tutaj? Podano przedziałkę od 6 do 14 i nie widzę by podkreślono opcje na nadgodziny

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dzień dobry, czy mógłby ktoś opisać warunki zatrudnienia specjalisty ds. finansów? Wczoraj została dodana oferta na to stanowisko, myślę ze będę na nie aplikować, chce przy tym dowiedzieć się jaka konkretnie atmosfera występuje na samym dziale i czemu szukają kogoś „od zaraz”?

Gorilla

Bo od nas ludzie uciekają z dnia na dzień jedno obiecują drugie robią nie panuje za przyjazna atmoswera w całej firmie ludzie raczej mocno narzekają na takiego jednego złego siwego pana hahaha

Aragorn

Wolność słowa panie nic negatywnego w tym nie ma że uciekają i wracają potrzeba nam nowych pomysłow z zewnątrz

BigBrother

Co byście powiedzieli na grupową skargę do PIP ? Można takie pismo wydrukować i puścić po wszystkich działach. Cytuję: "Pracodawca nie może zatem wykorzystać monitoringu wizyjnego, aby np. kontrolować pracę pracownika, jego zachowanie, mierzyć efektywność, długość przerw, czy na podstawie obrazu z kamer tworzyć ewidencję czasu pracy."

Albatros

Kodeks pracy w art. 222 wskazuje przyczyny, dla których pracodawca może zamontować w zakładzie pracy monitoring. Monitoring można więc założyć wyłącznie wówczas, gdy jest on niezbędny do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, ochrony mienia, kontroli produkcji oraz zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę. Katalog ten pomimo tego, że jest dość szeroki jest jednocześnie katalogiem zamkniętym, a wymienione w nim przesłanki uprawniające pracodawcę do założenia monitoringu zostały wskazane enumeratywnie. Z powyższego wynika, że inne podstawy do stosowania monitoringu nie są dopuszczalne, a co za tym idzie, wprowadzenie monitoringu do kontroli pracy pracownika poprzez nadzorowanie chociażby wejść i wyjść z pracy, długości przerw, wykonywanych czynności w ramach świadczonej pracy (za wyjątkiem kontroli produkcji) jest niedozwolone. W związku z powyższym kontrola produkcji jest jedynym, dopuszczalnym przypadkiem monitoringu procesów pracy, przy czy nie sposób doszukać się w przepisach powszechnie obowiązującego prawa definicji legalnej pojęcia „kontrola produkcji”. Domniemywać zatem należy, że chodzi o potoczne znaczenie „kontroli produkcji”, rozumianej jako kontrola procesu powstawania jakiegoś określonego towaru, usługi czy dobra kultury. Podsumowując powyższe, uznać należy, że kontrolowanie procesów pracy jest niedopuszczalne w zakładach pracy, w których nie prowadzi się procesu produkcji.

Jeśli ktoś z takiego wyższego stanowiska odchodzi to co się dzieje dalej? od razu uruchamiają oferty zewnętrzne czy może najpierw sprawdzają czy ktoś z firmy by się przypadkiem nie nadal? Są awanse?

Agata

Ile teraz w tym roku można wołać na kontroli jakości? oferta teraz wisi i jedyny punkt w mile widzianych jaki został wskazany jest o doświadczeniu z pracy ze suwmiarką i tak dalej. to w ogóle na cos wpływa? Negocjujesz na starcie czy raczej każdemu to samo dają?

Krystyna

O co chodziło z tą znajomością sztuk walki? faktycznie byłaby wymagana u kandydatów? :D w biurze tego nie potrzeba raczej? Chce przyjść na Junior Buyera. Po opisie widzę, że się nadam. Jak w tym roku mogą wyglądać zarobki? zaczyna się od najniższej i leci na podwyżkach czy może od razu jest parę stówek więcej?

Ktoś

Na zakupach ktoś teraz pracował i miałby zdanie? Teraz właśnie widzę ze oferta dla młodszego specjalisty na ten dział wisi. Chętnie poznam wasza opinie z bieżącej pracy w tym obszarze. Wstępnie tylko zastanawiam się czy to zawsze będzie pracą stacjonarna? Nie ma w planach wprowadzenia chociaż jednego dnia z domu w formie hybrydy?

Jaki dress code obowiązuje w Vlassenroot Polska SA?

Aha i nie ma takiego czegoś jak Vlassenroot Polska SA, Vlassenroot nie jest Spółka Akcyjna, pozdrawiam.

A o kalkulatorze byście napisali? Wcześniej padały wzmianki o tym by sobie pracy odpuścić ale to chyba było odnośnie innych działów z tego co widzę? Co zatem z ofertowaniem? Inżyniera od niego poszukują i myślę czy się nie zgłosić, co sadzicie? Piszą przy tym o pracy od zaraz, wiec tak na zaś czy są częste rotacje na tym stanowisku? chyba ze ktoś awansował i miejsce się zwolniło?

Fast

o co ci chodzi jaki kalkulator inżynierow mamy bardzo dużo nawet na wiertarce ponoć 1 robi w vlasenrocie potrzeba nam monterów z prawdziwego zdarzenia i spawaczy i najlepiej nowy zarząd firmy

Przyjazny zakład pracy w ryj dostaniesz niewiadomo za co zapraszam chętnych do pracy szukających adrenaliny.

Siemka, jakie warunki ma mechanik? Gdzie są na niego oferty? w jednej z opinii z polowy listopada jakoś ktoś pisał, że od razu wszystko przez mechanika w razie czego jest ogarniane, chce poczytać o warunkach zatrudnienia o ile byłoby ono możliwe. jestem z okolic i posiadam doświadczenie

Bert

Dej se spokój.Dyrektor jak dyrektor ale teraz nawet kierownicy i liderzy z branży spożywczej zaczynają pracę w tej firmie nie mając żadnego pojęcia na temat spawania .A(usunięte przez administratora) bo przecież kawa wypita przez fizola to prawie przestępstwo

Wili łomka
@Bert

To prawda mają wyżej (usunięte przez administratora) niż robią (usunięte przez administratora) nie można pić kawy tylko można na przerwie szkoda że biuro co chwila kawka z express nie w godzinach przerwy szkoda że na chali jest temperatura po niżej 14 stopni powinien być dodatkowy posiłek i ciepłe ubrania w świetle przepisów niestety polskie służby pip nie reagują na odzew (usunięte przez administratora)kiedy korporacja wręcza kopertę to już wszystko w porządku kto się odzywa i wnika ten znika spuść głowe i wykonuj polecenia pampersy nie dlugo będą do pobrania by nie chodzić do wc

Smolisty
@Bert

Nie nazywaj ich liderami. To są poganiacze i monitoring z funkcją do noszenia, bo niczym innym nie zabłysną. Jeden robił wszystko a drugi to nie wiadomo bo mruk nawet przywitać się nie umieją. A o kierownik ach to szkoda gadać na dzień dzisiejszy to niema takowych na zakladzie

Spawacz+

Wili łomka
@Spawacz+

Niestety całe szefostwo swoje????fatalne kierowanie firmą zwala na pracownika nie udolny szef produkcji wie tylko wszystko o BHP i o uwalaniu ludzi non stop brak materiału przekłada się na słabą wydajność co z kolei jest winą szefostwa wpp stoi lepiej z demarco kupować wstyd pan śp Pezdek i Kwoczala się w grobie przewraca proszę????porównać rządy obecnego kierownika wps później tego który był wcześniej Krzysiek B miał głowe jak komputer i wiedział wszystko o swoim wydziale nie musiał na nikogo krzyczeć jak obecny bo wszystko było jak w zegarku

Trzeźwy
@Spawacz+

To jest dopiero początek. Wnet zrobią limity na siku. Juz kawy nie można się normalnie napić. Ciekawe czy w biurach też będą mieli taki nakaz. W końcu to przez nich jest tak źle w firmie system ja położył a teraz dobija. Zatrudnili firmę która ma wskazać że to my pracownicy są winni. A tu niema pozycji czeka się po paredni żeby można coś złożyć. Piszą 4osoby na projekt na zmianę a tam roboty dla jednego nie ma co robić. A potem na zebraniu pytanie dlaczego jest 100%przekroczone.ukrainiec cała noc przespał na jadalni. Drugi jak pospawał to potem dwa dni poprawiali. Kiedyś to by ich nawet do zamiatania tu nie przyjęli, a teraz się bujają od kilku miesięcy, a kierownik czepia się tych co jeszcze coś robią. Masakra. Tu już niema kierowników z prawdziwego zdarzenia nie mówiąc już o tych co są jeszcze wyżej.

Szary Człowiek
@Spawacz+

6 listopada 2023....wysyłki nadal październikowe....jak miesiąc w miesiąć, jak wynik kiepski to na koniec miesiąca się wszyscy budzą i hurra...teraz znowu 3 tygodnie stagnacji i znowu powtórka z rozrywki na początku grudnia będzie...a miesiąc krótki...świąteczny.....wycofana premia absencyjna, więc w okolicach świat niewielu będzie "niewolników" (szczególnie chorych, bo taki okres)....a to juś nie tylko koniec miesiąca, a koniec roku...i znowu wyniki...nikt nie wyciąga wniosków i nie uczy się na błędach...

@Szary Człowiek

Co wy macie z tymi premiami? Dlaczego wycofano wam premie absencyjna? Wyżej ktoś pisał, że masowo zabierana jest też za wydajność. To na jaką premie w ogóle możecie liczyć?

Szary Człowiek

Oszczędności….pozwalniali też część ludzi.

Diabeł

Wydajność to tylko wasz kierownik. Jak był u nas było to samo. Wydajność to jest jego brocha,a premia za nią to jego wymysł

Agnieszka
@Szary Człowiek

No i co teraz z wynikami samej firmy już? Pominąwszy te premie? piszecie ze jest mniej rak do pracy, to zamierzone? Jest jej stosunkowo mniej do ogarnięcia niż dla przykładu z rok temu czy o co chodzi?

Ślusarz
@Agnieszka

Szwajsyr

Witajcie . Mam pytanie jak realnie wygląda praca w vlassenroot ? Próbki ? Szkółka ? Jak to wygląda w kwestii nowego pracownika? Pomaga ktoś się wdrożyć? Czy raczej tu masz spawarkę , tu rysunek a tamto pospawaj i ogień od pierwszego dnia ? W szczególności chciał bym wiedzieć jak to wygląda na W7 , ale też na innych działach . Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.

Spawocz
@Szwajsyr

Pełne wsparcie majstra kierownika i szeregu ludzi praca bajka piwo i fajka co godzina przerwa na kawę telefon no limit a jak przed czasem zrobisz robotę to będziesz????miał na koncie większą kwotę każdy tu służy pomocą i dniem i nocom jak ci się coś popsuje to za minutę już mechanik naprawia tu nie ma problemów

Na stronie firmy udało mi się znaleźć ofertę pracy na stanowisko Lidera grupy - Mistrza wydziału produkcyjnego. Oferują uop na czas nieokreślony. Super sprawa, ale to tak od pierwszych dni można liczyć na taką formę zatrudnienia? Czy jednak trzeba odbyć jakiś okres próbny, aby firma mogła sprawdzić, czy kandydat faktycznie się nadaje? Dodatkowo oferowany jest atrakcyjny pakiet wynagrodzeń. Wiecie z czego się składa? Kusi mnie, by spróbować się tu zatrudnić :>

Wlk

To zapraszamy na pół roku pod firmą popracujesz i to dobre dla ciebie bo łatwiej uciec lider w vlassenroocie to jest raczej sekretarka taka posada a wakat jest pomyśl dlaczego

@Wlk

Sekretarka? Co masz konkretnie przez to na myśli? Jakiś brak decyzyjności i praca pod założony schemat? Jak to wygląda w kwestii ponoszonej odpowiedzialności, teoretycznie jej nie ma? spokojnie można robić to co jest mówione z góry i tyle? Za jaka kasę?

Możliwe, że to się zmieni jeśli faktycznie tak jest? Lidera grupy teraz szukają. I z innej beczki to pracownicy miedzy sobą teraz jakie maja relacje? Integrujecie się jakoś konkretnie czy nie ma za bardzo kiedy?

Jasaldat

Nie wiem, jak na innych wydziałach, ale na moim (WPS) ludzie dogadują się świetnie. Liderzy zawsze pomocni, kierownik wymagający, ale od tego jest kierownik, a reszta pracowników też się dogaduje. Pracownicy hali przeważnie zawsze trzymają się razem i są solidarni wobec siebie. Na ten moment pod względem atmosfery, to jest to moja najlepsza firma.

Karolka
@Jasaldat

morale do dziś się utrzymują na tym samym poziomie? trudno jest się dostać czy to zależy? jakie tam są rotacje przy tym opisie i czy na stanowiska liderskie się awansuje czy raczej nabory z zewnątrz były prowadzone?

Gorilla
@Karolka

Na stanowiska liderskie się zapracowuje zatrudnij się ogarnij wszystkie poziomy wiedzy wtedy pomyśl czy się nadajesz, tutaj studia nie mają znaczenia tylko to co potrafisz i jakim jesteś człowiekiem

Miki
@Gorilla

Liderzy, którzy mieli wiedze, umiejętności i faktycznie sobie zapracowali na to stanowisko już dawno nie pracują w vlp.

Kozin
@Miki

No niestety ale w chwili obecnej to odnoszę wrażenie że na stanowisko lidera nie trzeba nic potrafić bo ludzie I Tak wszystko ogarniają sami. A funkcja Lidera to bardziej funkcja sekretarki. Zero organizacji czego kolwiek.

Jasaldat
@Karolka

Teraz trochę gorzej bo wiadomo ludzie na kasę narzekają. Czy łatwo się dostać to zależy od umiejętności czy się przejdzie próbki. Z rotacją różnie bo nowym nie chce sie pracowac. Na stanowiska liderskie jest nabor wewnętrzny chociaz chodzą słuchy że firma teraz otwarła rekrutacje na zewnątrz.

Pisuar
@Jasaldat

Jakie słuchy, wystarczy jest na stronę z ofertami pracy żeby zobaczyć że jest rekrutacja zewnętrzna. Niedługo sami będą sobie robić jak tak dalej będą traktować pracowników. W styczniu nam dziękują za dobrą pracę i tak nas teraz doceniają. NIE zapomnimy tego.

Zimn@Ziemia
@Pisuar

Na takie kwiczenie jest tylko jedna rada - zmień pracę na taką gdzie Cię docenią i będą szanowali. Nie piszę dlatego, żeby się do kogoś personalnie przyczepić, tylko całkowicie ogólnie. W tej firmie są ludzie, którzy boją się świata zewnętrznego i jak powiedział Kisielewski - „To, że jesteśmy w (usunięte przez administratora) to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać”. Zatem, przestań się w tej (usunięte przez administratora) urządzać, wystaw głowę i podejmij ryzyko. Bo nie ma nic gorszego niż jojczenie i przychodzenie nadal do miejsca, na które się jojczy. To jest żenujące i pokazuje brak poziomu jojczącego i obnaża jego niemoc oraz brak pomysłu na samego siebie.

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Specjalista Ds. BHP w Vlassenroot Polska SA? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Futerwkiblu

Dobrze chłopaki robią robota idzie jest dobrze wszystko jest w porządku pozdrawiam WPS

Elemelek
@Futerwkiblu

Bo wps to najlepszy z wydziałów nie jedno krotnie pracował na resztę nie produktywnej chali wypłaty czas doceniać dobrych fachowców

@Elemelek

mówisz? a co tu na tym wpsie takiego jest, że podobno najlepszy? ciekawa bym była przykładów sytuacji, że faktycznie na innych robili. to jakieś kryzysowe sytuacje?

Elemelek
@Ewelina

najlepsi fachowcy nam ram nie zabrali za ciągłe błędy w wszystkim od 15 lat idzie produkcja w tym jesteśmy najlepsi w całym vlassenroocie są wspaniali fachowcy niestety często za to nie doceniani finansowo wiadomo że jest dużo nowych do przyuczenia ale tak to już działa wesołych świąt

@Elemelek

mogłabym jeszcze tylko wyciągnąć troszkę informacji odnośnie przyuczania w firmie? warto na takie tutaj się załapać? jak to zorganizowane jest oraz na jaki efekt można przy tym liczyć?

Zapiekanka
@Elemelek

Hahaha. Najlepszy wps a reklamację non stop. A teraz jeszcze ucho z tele odleciało bo farba nie trzymała. A ramy zabrali bo góra ich nie chciała bo kasa za nie była taka sama jak za zestaw rur. A roboty dużo więcej. A przyszli z Alstomu i cisnęli żeby robić wagony a nie libhhera.. Ale prawda jest taka najlepsi jesteście w statystykach wypadków. Brak umiejętności w obsługiwaniu się sprzętem

@Zapiekanka

skoro już o reklamacjach piszesz to jak spory mają tu dział za nie odpowiedzialny? skoro tak dużo miałoby ich być to poszerzał się w ostatnim czasie? ile tam płacą?

Ewelina

Czy tym samym właśnie potwierdzasz całą treść z tamtej opinii? I faktycznie to tak spora tajemnica? A czy wobec takich sytuacji są udostępniane jakieś dokumenty do podpisu, żeby nie wyjawiać pewnych spraw? Pilnują tego?

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA