Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

spawacz

witam panowie jaki stawki na działalnosci i jak z godzinami u Was dzieki za odp.

Koala
@spawacz

Nie licz na nadgodziny jest koniec roku lada dzień pracy może nawet brakować

Bogdan
@Koala

Czy pracownicy są zatrudniani tylko na własnej działalności, czy mogą pracować także na normalnej umowie na czas nieokreślony?

witam. czy jest w firmie jadalnia z prawdziwego zdarzenia? czy są posiłki regeneracyjne? jaka jest w pracy atmosfera?

Koala
@ja

Jadalnia to automat z posiłkami płatnymi oraz bułkami i kawa + mikrofala na hali w brudzie o posiłkach zapomnij

Kamil
@ja

A np. w automacie z posiłkami na hali WPK/WPR zalega jedzenie z datą ważności 19.10. Firma cateringowa to olewa. Sztućcy też nie ma. Jedz rękami przeterminowane posiłki... Dzisiaj jest 24.10,czyli 5 dni po terminie ważności

Spawacz

Na jakie stanowiska jest rekrutacja aktualnie ,a czy firma wysyła w delegacje w zagranice ,bo jestem na to otwarty (Niemcy ,Holandia ,Norwegia ,Dania ,Szwecja np )?Posiadam 12 letnie doświadczenie w spawaniu w tym 3 lata zagranicą nawet .Czy warto tu pracować ?Jakie zarobki ?

@Spawacz

W Internecie nie widziałam żadnych ofert pracy od Vlassenroot. Znalazłam jedynie informację, że kandydatom do pracy oferują: pierwszą umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy lub jednego roku w zależności od ustaleń z kandydatem, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjny pakiet wynagrodzeń. Może napiszesz do nich bezpośrednio i sam dopytasz o ewentualne wakaty? Podaję Ci adres mail: secretariat@vlassenroot.pl

@Marta

Na Brygadziste można awansować ? albo wyżej ?

Na wylocie
@Spawacz

Potrzebują ślusarzy.monterow.spawaczy. jest coraz więcej z Indii Ukrainy nie koniecznie umiejący dobrze spawać. Ale jak jesteś dobrym monterem to cię bez problemu przyjma

SpawacZ

Witam powiedzcie ile dają na początek spawaczom i jak wygląda robota normy itp ?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Marne zarobki a wymagają 2 razy więcej niż w innych podobnych firmach nie ma co też liczyć na nadgodziny żeby sobie dorobić

sypie się WPP

???a to niby czemu

wega1976

Ostrzegam przed tą firmą. Kto może to niech jak najszybciej ucieka! Zwalniają pracowników niezgodnie z prawem, podsuwają porozumienia stron /żeby uniknąć pozwu do sądu pracy/ osobom niezorientowanym i bez okularów - nie wiedzą co podpisują. Jest nie zgodne z prawem ale też z etyką.

Jacek
@wega1976

Tzn ?

kadry
@wega1976

Zwalniają pracowników niezgodnie z prawem, podsuwają porozumienia stron /żeby uniknąć pozwu do sądu pracy/ osobom niezorientowanym i bez okularów - nie wiedzą co podpisują. Za takie fałszywe oskarżenia można trafić do Sądu - warto się zastanowić co się pisze w internecie bo nikt nie jest dziś ananimowy.

Witam ile można zarobić na wytaczarce cnc , bo znalazłem ogłoszenie, że potrzebują wytaczarzy

Honcwot

Może nasza droga wielka pani dyrektor bhp zajmie się prysznicami. I splesnialym papierem toaletowym (usunięte przez administratora)Pleśń jest rako twórcza od 2 mc tym swinstwem się trujemy pewnie w promocji dla roboli po taniu i niech pani przestanie szukac problemu w pracownikach (usunięte przez administratora)

Elohelo
@Honcwot

Spożywanie papieru owszem może być szkodliwe ...

@Honcwot

Niech jakieś maty antypoślizgowe dają pod brauze bo idzie się wywrócić wychodząc spod prysznica.

Ela nie pamela
@Elohelo

Ela zjadasz papier rozumie ze to nowa dieta jak lubisz plesn to polecam ser :)same dotykanie plesni jest nie zdrowe a wycieranie nią dupska pewnie tez wiec zanim z czegos zaczniesz kręcić beke. Proponuje zacząć używać a potem się wypowiadac

Bliski zwolnienia się

Też mam pytanie jak wygląda ten nowy dyrektor co robi test białej rękawiczki . Robi zebrania na wydziałach że za małe podwyżki były proponowane więc da mniej.a liderzy się zmieniają lisa wydupili????. Więc jest spokój no i popieram że najlepszym kierownikiem jest Krzysztof. Bo guma to był kompletny.........

Karlus
@Bliski zwolnienia się

Bahol nie może stac obok gumy guma jest spoko czlowiek tylko tyle że bahol ma wtyki u szefa i wszyscy się go boja jak by guma miał takie plecy to byl by wychwalany a że nie ma to nie ma możliwości ruchu pozdro. Dla pana tomka i normalnych ludzi.

Piotras
@Bliski zwolnienia się

Witam! Pytanko spoza vlaska. Ostatnio wyladowal u nas gosciu jako kierownik spawalni Jacek Papr....... Znacie tego gostka? W nie caly miesiac nagle zaczeli nam ludzie uciekac ze spawalni. Nadety bufon nadziera na wszystkich morde i robi z ludzi idiotow. U was tez tak bylo? U nas jak tak dalej pojdzie to spawalnie nam swoimi pomyslami rozp..... Pozdrawiam i z gory dzieki za komentarze.

Ankh
@Karlus

Taka mała dygresja Krzysiek jest wykształconym SPECJALISTĄ a guma to matoł, który wybił się przez plecy tylko tyle, każdy może być gumą nie każdy jest wykształconym Krzyśkiem.

Dissnana
@Ankh

Wykształcenia nie myl z wychowaniem szkoda ze na tych studiach nie uczą jak byc dobrym człowiekiem a nie hamem kazdy jest równy kto mysli że jest lepszy od kogos innego to prostak

Zeus
@Ankh

Wykształcenie nie zawsze świadczy o inteligencji..... no może ludzie po UJ dzienne, ale zaoczniaki cóż to za filozofia takie pseudo studia skończyć, dobrej organizacji pracy człowiek dopiero się uczy jak pracuje i zdobywa doświadczenie bo uwierzcie studia tego nie uczą:( a jak się jest człowiekiem inteligentnym to i bez wykształcenia człowiek sobie poradzi.

znajomy
@Karlus

Bahol to chłopak z głębokiej wsi, po prostu wieśniak, (usunięte przez administratora) jak to mówią " najgorzej z (usunięte przez administratora) zrobić Pana" Nie chcę w tym miejscu obrazić ludzi ze wsi bo na pewno mają szacunek do "ludzi pracy"- robotników. Bahola trzeba traktować jak nieobytego człowieka z chlewa...

D

Zaczęło się!

Pdk
@D

Co się zaczelo

Piotras

Witam! Pytanko do wszystkich z vlaska. Wyladowal u nas ostatnio gosciu od was niejaki Jacek Papr..... Gosciu nadziera sie na wszystkich na spawalni robi u nas reorganizacje(destrukcje) i idiotow z ludzi. Juz sie ludzie zaczynaja zwalniac i jak tak dalej pojdzie to nam wydzial rozwali. Mozecie cos na jego temat dodac? Z gory dzieki za odpowiedzi . Pozdrawiam!

byku
@Piotras

zalezy jakie stale spawiecie. Jak 960 to ma racje,Jak zwykle to olac go

Witam ile można zarobić na wytaczarce cnc bez nadgodzin?

Karlus
@Adam

Tyle zeby przeżyć zarobisz nic wiecej 0 nadgodzin kierownik jak ssman pan Krzysztof b jak klawisz w pace

palec

Ogólnie we wlasku nie jest źle, tylko mogliby płacić ciut lepiej dla starych pracowników, bo z WPP już dużo osób myśli o odejściu i dziś już jeden ślusarz/rozdzielca poszedł do konkurencji a jeszcze kilka innych osób będize składać wypowiedzenia dajcie ludziom zarobić to będziecie mieli wysokiej klasy fachowców. Taka jest prawda, ps a wiadomo kiedy nowy dyrektor przywita sie z załogą???? miałobyć zebranie przed przerwa na wpp i co?? i nic nie było niektorzy nawet nie wiedza jak ten dyro wygląda co już w ogole jest śmieszne ze ludzie nie znaja swojego przełożonego

@palec

Masz rację. Po prawie 11 latach pracy. Prawie wszystkie kursy, uprawnienia stawka mniejsza od łebków nowo przyjętych po których trzeba poprawiać, od leserów którzy ...... nie będę cytował

@anonymous

co robisz we vllassenrot?

Szaman
@palec

No nieładnie się dzieje. 23 fachowców się zwolniło. A z tego co mi wiadomo to dopiero początek młynu. Ślusarze i część Spawaczy już też szuka innego pracodawcy. Czyżby dyrekcji było obojętne co się dzieje na hali.

teraz? opierdalam się

opierdalam się

vlassenroot

Rasputin

Kaasanowa ??? - chyba z ciebie sprytny Lis

welder
@Szaman

co tam 23 może 223 a może 2223 skąd wy te bzdury bierzecie ?

Spawacz

Ostatnio bardzo dużo osób się zwalnia z vlaska i to nie tylko fizole ale z biura w kadrach nie ma już żadnej znajomej twarzy. Nawet kierownik z tak spokojnego wydziału jak wpk.

@Spawacz

to jeszcze nie koniec zwolnień. wpp

Robol

Praca jest przez zakład czy przez agencje?

@Robol

idź się zapytaj do kadr

Fizol
@Robol

Tak, przez agencję. adres Gliwice ul. Ceglarska 35 32 305 30 20

Sebek

Witam jest jakiś operator obróbki który mógłby się wypowiedzieć na temat pracy i zarobków w vlasku

Największy_błąd

Unikać, unikać i jeszcze raz unikać. Naprawdę nie warto, nawet studentom odradzam.

@Największy_błąd

Czemu?

Janek

oj! sypną się wypowiedzenia

Łysy
@Janek

Te pisowiec przeca ty się zwalniasz odkąd się przyjoles.

Jaś Fasola
@Łysy

chyba mnie z kimś pomyliłeś nie jestem pisiorem

Z
@Łysy

Łysy ty się nie wypowiadaj. Żeby nie ten kubeł, to nie miałbyś się gdzie podpierać. I lepiej nic nierób, to będzie mniej baboli.

Szaman

Oj się synom. Poczekamy zobaczymy

@Janek

Może dyrekcjia się obudzi i w końcu zobaczy co na wosa kierownik robi z ich pieniędzmi.

Siusior

Czy Pan wielmożny chlebodawca z Częstochowy Pan Z. jeszcze ma tam swoich ludzi czy zostały mu tylko rajcujące się kasiorką sekretareczki z Vlaska?

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA