Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

HWDH

Dzień dobry. Co tam słychać we Vlasku?

Celebryta

Nie ma pieniążków i nie będzie skoro nasza firma kupuje tarcze które kosztują 4zl oni kupują po 10zl to samo rękawiczki za 12zł nasza firma kupuje za 60 zł kto kradnie te reszte ciekawe dyrektor naczelny może produkcji a może wszyscy sprzedawcy robią pana viba za kretyna najwyższy czas otwożyć mu oczy niech pozwalnia złodzejską szajke która gnębi uczciwych pracowników i każe za swoje machloje

Klapaucius
@Celebryta

Jeśli masz takie informacje poparte dowodami to dlaczego nie prześlesz ich do właściciela firmy? Uważaj co piszesz w internecie, bo jeśli nie masz żadnych dowodów to jest to pomówienie i może się to dla ciebie źle skończyć.

zainteresowany
@Klapaucius

A jaki kontakt ma szeregowy pracownik z wyższym szczeblem i jaką gwarancję, że po takim donosie nie skończy za bramą? I czy pomówienia nie zaczynają się przy wytykaniu konkretnych osób? Teraz to chyba tylko gdybanie.

Aleksander
@zainteresowany

No chyba nie pisze już się z dwoma wyższymi partiami hahaah są pojedyncze jednostki co sobie liżą szeregowego :) a szeregowy to dumna pała !!!

Celebryta
@Klapaucius

Pomówienie rozśmiesza mnie wszyscy starsi pracownicy wiedzą ze to pralnia ktoś sobie w nosie dłubie i ma kase wystarczy sprawdzić w nażędziowni ile kosztuje dane nażędzie i sprawdzić w sklepie prawdziwą cene nie potrzeba być geniuszem przebitka 150%'ale to pracownicy przynoszą straty non sęs ryba psuje się od głowy tak jak vls

Dawid

Czy w zeszłym roku była duża rotacja w firmie ?

monter

Witam. Słyszałem, że macie dużo zleceń i potrzebujecie do pracy. Czy pracujecie też w soboty?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Dzień dobry. Czy są przyjęcia?

AK

Cześć, a czy ktoś wie jak wygląda praca w innych działach w tej firmie? Na przykład kadry, księgowość?

bolec

prawda usunięta przez administratora najgorszy sort pracodawcy

Spawacz

Dzięki za paczkę . Miły gest. Wesołych świąt :)

bahol
@Spawacz

spawacz z biura

Kaja

@Spawacz na święta dostajecie takie prezenty?

kolo
@Kaja

sie cieszyta z byle czego jak jakies małpy. Tu paczka balabala a tną nas jak bajtli

pytam a wiem

Jak tam sytuacja na wydziałach? Korony na głowach nie ciążą?

@pytam a wiem

Jak wiesz to po co pytasz?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Vlassenroot Polska SA?

Czy masz doświadczenie w myciu ścian ????????????

A ty masz?????

Dzięki vlasenroot mogę powiedzieć że mam :-)

Joker

Przyjęcia są panowie ? Na spawalnie?

Wojtek

Witam , jakie są widełki jeśli chodzi o zarobki na wytaczarkach. Rozważam złożenie CV.

min krajowa
@Wojtek

2600 brutto

Henry

Przestrzegam spawaczy. Pracowałem blisko dwa lata ale to maks ile idzie wytrzymać. Chodzi o wydziały na których spawacz konczy konstrukcje pospawana po robocie . Kierownictwo wyimaginowało sobie czasy na konczenie pracy po robocie a ponad 50 % spoin jest albo do naprawy albo do wycięcia. Nie stety odpowiedzialnością jest obarczony spawacz podczas odbioru VT a nie obsługa robota. Wracajac do czasu jakie spawacz ma na wykonczenie w.w konstrukcji jest ona czasem nie możliwa do wykoania co w obecnym czasie jest rownoznaczne z zabieraniem premii takze nie ma juz 30% stalej premii. Wypłata zawsze na czas , ludzie na hali w porzadku chociaż wystraszeni gdy idzie lider a nie o to chodzi. Może komus pomoze moja opinia.

Jak się pracuje z ludźmi z Vlassenroot Polska SA?

Zależy z którymi. Odpowiedz na pytanie może być zarówno pozytywna jak i negatywna bo w firmie gdzie pracuje prawie 400-500 osób można spotkać ludzi z różnymi cechami charakteru.

Dawny

Jakieś przyjęcia są do firmy?

@Dawny

Nie ma

@.

poszli po rozum do głowy? czy ktoś odchodzi ???

Mnemonic

Ostatnio zabierają się za premię. Stała premia 30% już stałą nie będzie. Pokazują że mamy stratę 4,5 miliona. Czy to jest strata czy nie osiągnięty wystarczający zysk? Tego nikt nie powie. Dyrektorzy opowiadają że to nie kara tylko motywator. Oni premiowani nie są więc oni na pewno stratni nie będą. Oni tu żyją jak królowie A skąd takie straty to raczej oczywiste (usunięte przez administratora) Trochę ich dużo. Domniemam że w większości zarobki są powyżej 10k. Daje nam to minimum 12 000 miesięcznie. Dodatkowo każdy dyrektor i kilku kierowników mają auta służbowe bez limitu kilometrów (jeżdżą nimi za nasze pieniądze nawet na wakacje). Co jest śmieszne jak potrzeba jechać gdzieś w delegację to trzeba auto wynajmować gdyż oni mają je przyklejone (usunięte przez administratora). i nie udostępniają. Druga cześć naszych pieniędzy to wycieczki Belgia Polska Niemcy. Cztery osoby z Belgi wysokiego szczebla w każdym tygodniu przylatują do Polski. Dział sprzedaży przylatuje co dwa tygodnie. Vulkan team (około 10 osób) raz na 2 miesiące. Dodatkowo zapewniamy im transport i to nie byle jaki Business Taxi (bo aut służbowych nie ma:)), zakwaterowanie w hotelu oraz wyżywienie (które notabene często leży nie zjedzone w kuchni głównej). Pomyślcie jakie są koszty z delegacji zagranicznych w chwili obecną to 50€ za dobę od osoby. Dodatkowo na spotkania wjeżdżają patery z kanapeczkami za grubą kasę (jedna patera to powyżej 100 zł) Czy nie można zrobić pracy zdalnej i spotkania przez komunikator internetowy? Po co oni tu ciągle przylatują? Za dużo mamy kasy? Jako że tego jest mało to ciasteczka, kawa, herbata do wyboru do koloru. Wszystko na koszt VLP który jest w plecy 4,5 baniaka. Dodatkowo koszty generują kursy językowe. Może warto zacząć oszczędności w tych miejscach? Po co w firmie 600 osobowej aż 12 dyrektorów? Czy nie mogliby mieć funkcji kierowniczych? Czy auta służbowe używają do celów służbowych? Czy nie można wynająć jednego mieszkania zamiast płacić za hotele? Czy nie można zorganizować pracy zdalnej z Belgii. I tak nie wychodzą na warsztat i nie dozorują pracy. Czy nam ktoś kupuje kanapki, obiadki? Nie!!! Masakra. Nasze związki oczywiście mają to w duszy. Jakość jak wszędzie trzeba poprawiać ale standardowo zaczynają na dole a o sobie zapominają.

alex
@Mnemonic

10tys zł to ma kierownik, dyrektor niskiego szczebla min 15k, wyższego >20

Lala
@alex

Za 20 tyś to nosa nie wystawiamy spod kołdry

Koles
@Lala

Za duże masz ego, do roboty byś się wziął

Lala
@Koles

A po co...? Przecież my dyrektorzy i kierownicy nie jesteśmy od robienia same problemy Wam stwarzamy za te 100 tyś miesięcznie samochody itp

bebok

a przy wyjściu notorycznie brakuje płynu odkażającego. sucho przy wchodzeniu na halę i wychodzeniu po pracy chyba smerfy spijają???

Oczywiście, że Vlassenroot stosuje wszelkie możliwe środki ostrożności. Zacznijmy od tego, iż pracownikom przed wejściem do pracy mierzona jest temperatura ciała. Wprowadzono również nowe godziny pracy, tak aby pod prysznicami było jak najmniej osób w jednej chwili. Prysznice są odkażane, a na hali non stop widać pracowników odpowiadających za utrzymanie czystości. Mało tego, czyszczą również wszystkie klamki, bodajże co 1-2h. Oprócz tego Vlassenroot zapewnia pracownikom maseczki ochronne, więc jak widać firma stara się zachować wszelkie środki ostrożności w tych ciężkich czasach pandemii koronawirusa.

dlaczego nie ma płynu odkażającego przy każdym WC (usunięte przez administratora)

lala
@ja

przy każdym a właściwie w każdym WC jest woda i mydło...

Ja yhym

Tak tylko szkoda że maseczki dostają tylko ci co jeżdżą przewozem a reszta to niech patrzy jako. A i automaty do wody i kawy trzeba ty dezynfekowac. Nie wspomnę o monitorach dotykowych na hali. Je też trzeba by zdezynfekować jak te 12 klamek na hali

Ojej
@Ja yhym

Maseczkę możesz pobrać w narzędziowni. Jest lista. Dystrybutory wody są czyszczone. Sam widziałem. Kiedy można narzekać ,to można, ale tylko w sprawdzonych sytuacjach.

Haha

Tak mierzą temp.ciala że cały czas mam 33 / 32 stopnie Hahah. Niech lepiej już nie mierzą w przeciągu i w ten sposób bo to śmiech na sali

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA