Opinie o Paliwa Shell (Shell Polska Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Shell Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ka

Zapomniałam dodać, że w jednym miesiącu było pięciu tajemniczych klientów. Wystarczy np. nie wcisnąć hot-doga i niezaliczone co się wiąże -70 zł, bodajże od premii na którą pracownik musi wycisnąć z siebie siódme poty. Znajomi z pracy mówili, że jak nie od premii to od wypłaty. Za krótko pracowałam by to wiedzieć, ale jak tak jest to skandal.

Ka
@Ka

* nie wcisnąć w sensie nie zaproponować. Nie musi zostać sprzedany, to już by był kabaret.

Praca lekka, ale męcząca psychicznie. Ciągłe ciśnięcie o wyniki, wysłuchiwanie pretensji od klientów o rzeczy, na które nie mamy wpływu, typu brak rabatu na KDR na vpower we wtorki, "ale jak to tylko jedna naklejka? Przecież jest 50 litrów", brak akumulatorów do BMW "To po cholerę mi ten samochodzik jak nie mam czym naładować?", "A czemu tak drogo?", "Tak, wielka promocja na vpower, znowu jakieś przekręty" Rabaty pracownicze miały być od stycznia. Po rozmowie z klastrem dowiedzieliśmy się, że shell dalej w ch wali i żadnych rabatów dalej nie ma i nie wiadomo czy w ogóle będą. Połowa ludzi ode mnie szuka już nowej pracy. Żeby zarobić tak, aby żyć w miarę godnie i nie wiązać ledwo końca z końcem, trzeba zapieprzać na kilku stacjach na zlecenie,bo przecież nadgodzin na shellu nie ma. Z premiami to trochę jak z Yeti. Każdy słyszał, nikt nie widział. Zabraknie jednego hotdoga do targetu i już po premii. Klienci to zwierzęta, srają po ścianach i do umywalek, poważnie. Raz była cała obsikana ściana, wlacznie z lustrem, śmietnikiem i umywalką. Bezsensowna aplikacja, która chodzi jakby chciała a nie mogła, wykładaj cały planogram roller o godzinie 18, o 23 wszystjo wywalaj, bo nie schodzi i wstyd już to sprzedawać, a później słuchaj pretensji BO STRATY. Cały czas presja, wciskanie ludziom kaw i hotdogów, jednemu nie zaproponujesz, JEB tajemniczy klient. Po premii, słuchanie od kierownika,bo 500zł też premii stracił. Jeśli pracujesz trochę dłużej, jesteś odpowiedzialny za wszystko i jeśli pracownik pracujący krócej (na przykład 3miesiace, kiedy ty 3 lata) nie zrobi czegoś na nocy, albo zrobi coś źle, to jest to twoja wina, bo nie dopilnowałeś. Cała ta firma jest śmieszna.

piatek

Niedługo akcja pączek !!! Pięknie jest zarobić na polskiej tradycji.... jeszcze piękniej jest zaoszczędzić gwałcąc inną-post w środe popielcową, organizując firmowe imprezy (jak wiadomo w tym dniu rabaaaaty :) ) Tłusty czwartek – w kalendarzu chrześcijańskim ostatni czwartek przed wielkim postem (czyli 52 dni przed Wielkanocą) W Polsce oraz w katolickiej części Niemiec, wedle tradycji, w tym dniu dozwolone jest objadanie się. Ponieważ data tłustego czwartku zależy od daty Wielkanocy, dzień ten jest świętem ruchomym. Następny czwartek jest czwartkiem po Środzie Popielcowej i należy do okresu wielkiego postu, podczas którego chrześcijanie ze względów religijnych (pokutnych), jako przygotowanie do Świąt Wielkanocy powinni zachowywać post czyli wstrzemięźliwość od przyjmowania niektórych pokarmów. Może wypaść pomiędzy 29 stycznia a 4 marca. (za wikipedią) Pięknie jest zarobić na polskiej tradycji.... jeszcze piękniej jest zarobić gwałcąc inną-post w środe popielcową organizując firmowe imprezy (jak wiadomo w tym dniu rabaaaaty :) )

Zwolnienie

Zwolnijcie się po co narzekać. Odnaleźć w sobie wartość. Bez shella też da się żyć

Kasjer

Rekrutacja była ok.

Nie było takich wszystko związane z pracą

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
Nicki

Jakiś czas temu myślałem że Shell osiągnął (usunięte przez administratora) Ale myliłem się bo teraz dali nam łopaty żebyśmy kopali głębiej. Jutro mają spotkanie we Wrocku więc będą sobie klaskali jakie to świetne wyniki zrobili, będą truli(usunięte przez administratora) Wakacjami w Grecji itd. To wygląda jak sekta, te brawa, klepanie się a jak wrócisz na stację to jests zerem. Masz sprzedać HD za 8 tys w miesiącu i ZERO strat, masz sprzedać alkoholu za 300 tys w roku i ZERO strat ha ha. To po krotce obraz

F

Inteligentny wie o jakie dodatki chodzi..... tylko to ludzi trzyma

Www

Gdyby nie dodatki ktore pracownicy mają to by tam połowy osób nie było.......

Coooo
@Www

Jakie dodatki? Karta multisport??bo o luxmedzie to tylko każdy słyszał a nikt nie widział... Premia za hotdogi kawa, vpower spryski to maks jeśli target wykonany 150zl 200zl na głowę. Za TK kiedyś było 500zl brutto(!) teraz nie ma nic. Skurw ysynskie alfanet dodać kodów pracowniczych nawet nie chce. Za święta, weekendy, samotne nocki nikt nie dopłaca, nie mówiąc o meczach bądź imprezach masowych.

Jaguar
@Www

Oczywiście ze o „te” dodatki chodzi ... czyżby „szel”sobie z tego zdawał sprawę dlatego tak słabo płaci swoim ?

Www

No teraz się chwalą bo dali 350 zł podwyżki. A pracownicy zadowoleni ha ha ha . Żal. Ci co są zadowoleni to mówię do WAS brak wam ambicji i potrzeby dalszego rozwijania się. Zarabiają ludzie dobre pieniądze ale trzeba się wziąść za siebie i ruszyć du...e A jak nie to dalej gnic z telefonem w ręku za kasami lub na placu . Nikt wam za to więcej nie zapłaci A pisanie tutaj nic nie da . Podpowiadam wziąść się do roboty i się czegoś w życiu nauczyć. A na stacji będziecie tylko klientami A nie pracownikami

Pieknie się wypowiada Pan Molęda w mediach na temat rozwoju firmy a tymczasem na stacjach shell : * płaci pracownikom najgorzej ze wszystkich sieciowych stacji *jednoosobowe nocki gdzie konkurencja ma od 2-4 osób na Zmianie * ciagle oszczędności: kręcą się stare pomarszczone parówki , twarde jak skały bułki i tortille , brak środków czystości, * coraz mniej Polaków za kasą na stacjach co tworzy problemy z porozumiewaniem się lub pracują studenci którzy nie dość ze lepiej zarabiają i są tańsi dla kierownika nie traktują tej pracy poważnie, majà na wszystko czas tylko nie na obsługę klienta * likwidacja podjazdowych na większości stacji *nałożenie targetu przez regionalnych na sprzedaż vpower we wtorki nawet na stacji gdzie nie ma podjazdowych czyli sprzedawanie paliwa zza kasy???? * nadgodziny płatne jako zwykle godziny pracy Także takie warunki pracy tworzy korporacja która ma stacje na całym świecie.

shellisdead

Męczarnia i poniżenie za 1450 ,wiecznie niezadowoleni i chamscy klienci ,klastrowie to gnoje ,kierownicy to też gnoje a współpracownicy są tacy że już chyba lepsza samotna zmiana jak nie (usunięte przez administratora) t(usunięte przez administratora)Teraz znowu wydzwaniali do mnie bo pewnie ktoś nie przyszedł już mam to gdzieś zaraz wychodzę dam stówkę lekarzowi i da mi zwolnienie na miesiąc poszukam sobie w tym czasie nowej pracy .Już wolę pracę gdzie sobie ręce urobię i będzie mi się pot lał po placach niż znowu słuchać sprzedawajcie kanapki ,kanapki sprzedawajcie ludzie mają kupować a jak zaproponujesz klientowi kanapkę to ci taki klient mówi a nachuj mi kanapka w domu se zjem hehehehahaha albo wsadź se w (usunięte przez administratora) tę kanapkę i szybciej bo mi się spieszy nawet im odszczekać nie można bo dostają szalu i drą mordę że gnój im pyskuje .

Gaba kraków

Po 5 latach pracy na umowę o prace dostałam aneks : podstawy 2700 brutto - to jest śmiech na sali. Tyle samo dostają pracownicy na START na stacjach NIEKOMERCYJNYCH. Dlatego na stacjach przewija się dużo przypadkowych pracowników (bo nikt nie chce pracować w nocy i święta za najniższą krajową) A pracy szukają głównie studenci którzy podczas pracy potrzebują sobie też poimprezować. Dużo imprez na nockach wiecznie coś nie jest zrobione. Myśle, ze Kierowniczka ma świadomość co się dzieje ale dowodów nie ma wiec wyrzucić nie może a z drugiej strony jak przyjdzie nowy to będzie taki sam. Mało kiedy klient doczeka się obsługi przez kasę nocną. Odbija się to wszystko na klientach którzy nie są zadowoleni i pracownicy kombinują i próbują sobie dorobić ich kosztem. Serdeczne pozdrowienia dla klastrów i regionalnych którzy prowadzą w dzień stacje a w nocy publiczne domy :)

zbigiew55aa

Praca za najniższą krajową,bardzo dużo obowiązków teraz ludzi pozwalniali i jestem sam na zmianie ale ja akurat nie odczuwam różnicy ,z tego względu że jak były dwie osoby na zmianie to zazwyczaj miałem zmianę z kimś kto miał wszystko w nosie,siedział sobie i patrzył w telefon .Niby praca nie najgorsza ale dyrektorzy robią takie cyrki i stwarzają takie problemy że człowiek ma dość i ucieka i ja chyba też ucieknę .Jeśli chodzi o pensje to nie wiem co napisać ja zarabiam 1650 ale wiem że zazwyczaj pensja to 1300 po prostu moja stacja jest w dobrym miejscu blisko autostrady i przychodzą zamożni klienci i ogólnie całkiem spokojnie co nie znaczy że wszędzie tak jest na dodatkowych zmianach na innych stacjach bywały cyrki. Parę razy musiałem wzywać ochronę bo sam z gnojkami nie dawałem rady ,wypędzałem meneli z kibla ,raz myłem wymioty bo się dzieciak zrzygał jakiegoś klienta ale przynajmniej przeprosił tak się dzieje ale tak musi być choć ostatecznie odradzam .Polecam za to inne stacje bo sama praca na stacji jest ok tylko shell za mało płaci .

Basia

Mam pytanie jak się Wam pracuje na jednoosobowych zmianach ? Jak to wygląda u Was w praktyce?

joanna
@Basia

Beznadziejnie, jest tak ciężko że zaczęłam rozglądać się za inną pracą.

Bladyna
@Basia

Fajnie nie jest , na całej stacji samemu , stresująca sytuacja bo teren stacji duży , różni ludzie się kręcą . Dlatego najlepiej zablokować dystrybutory , przygasić światło i udawać ze nikogo nie ma

@joanna

Też chyba zacznę szukać nowej pracy bo to wszystko zmierza w złym kierunku.

@Bladyna

Dokładnie cały ten pomysł z jedoosobowymi zmianami jest chory.

stefan

kiedyś robiłem na głębockiej 15 i robila tam taka sucha kobieta co miala karnacje skóry jak rumun i była pierdolnięta na głowę czepiala się wszystkiego klnela na całe gardło zwolinilem się przez nią a kierownik głebockiej niewiem kto nim teraz jest ale za moich czasów był jakiś daniel ciągle skacowany był a po robocie brał piwko albo dwa i opróznial je w kiblu też jakiś chory na głowę jak baba o której pisałem .Wypłata na stacji shell to jakieś 1250-1550 zależnie od widzimisiów kierownika bo czasem zabiera z pensji i wklada do swojej kieszeni raz więcej raz mniej zaleznie od tego jakie jego (usunięte przez administratora) ma potrzeby i co musi jej kupić .Żule ładują się do większych koszy na śmieci i tam śpią albo w kiblu jak da radę pozbycie się takiego to niełatwa sprawa .kradzieże są ale najwięcej kradnie kierownik więc ilu byś zlodzieji nie złapał kiero i tak ci potrąci za braki które sam ukradł .Po za tym (usunięte przez administratora) multum obowiązków przełozeni to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i lepiej pójść pod latarnie albo na żebry tyle ode mnie dziękuje za uwage .

ciekawy789

Hej. Mógłbym coś więcej się dowiedzieć na temat pracy ? Jak to wyglada , ze stacja zarządzają jacyś agenci u nich jesteś zatrudniony ? Zarobki ? Najniższa krajowa ? Umowa o prace na początku czy zlecenie ? Szukam czegoś pilnie , a nie ma nic lepszego ;) będę wdzięczny Za odpowiedz Pozdrawiam

Domi
@ciekawy789

Praca zwykle za najniższa kraja + premia . Praca w dzień , praca w nocy, weekendy, święta. Zakres obowiązków od sprzątania kibli poprzez obsługa na kasie do robienia hot dogów, zapiekanek i burgerów, dokładanie towaru. Raportowanie poprzez zdjęcia czystości na stacji, temperatur lodówek i zamrażarek. Na kasie wciskanie kawy lub hot dogów co wpływa na twoja premie. Manko opłacane jest z własnej kieszeni to samo tyczy się braku w alkoholu , papierosach czy gazetach. Czasem dają pakiet sportowy i medyczny ale to podobno rzadko się zdarza. Co do zatrudnienia to zatrudnia cię kierownik który ma swoją działalność.

ciekawy789

Oczywiście mówię tu o darmowych dniach

Domi
@ciekawy789

Wszystko zależy od kierownika co do umowy i dni próbnych ...ale akurat Shell to nie ma co przebierać w pracownikach , raczej biorą wszystkich co przystoją na te powyższe warunki. W zależności od stacji, nocki są raczej w pojedynkę (gdzie na konkurencji płaca więcej i jest średnio 3-4 osoby na zmianie w nocy )

ciekawe789
@Domi

Wiem , ze na tej są podjazdowi - gdyby Nocka totalnie sama to nawet bym o tej stacji nie myślał . Robiłem już na Circle K i tam było to powszechne zjawisko - nocek samotnych . Masakra . Ale w sumie więcej płacili a było to 2 lata temu haha . Dziwi mnie tylko to , ze na okres próbny dają umowę zlecenie . Chyba trzeba coś innego znaleźć ...

@ciekawe789

trzeba trzeba shell się rozpada nie ma sensu się tam zatrudniać chyba że jest się narkomanem i brakuje kilku groszy do działki

Lol

Hallo, Shell? Dlaczego nikt nie weryfikuje LP z grafikiem pracy? Przynajmniej pod kątem ilościowym. Nie ma pieniędzy na podwyżki a na shellach wirtualni pracownicy - bo kazali przyjąć ludzi no to sztuka jest. A ze kasa kierownikowi z klastrem w portfel to juz swoja droga.

Zadowolony :)

hahahahaha prawie 3 lata robiłem w tym (usunięte przez administratora) :) i jak shell bedzie upadac to kupie sobie konfetti i pojdę na stację gdzie pracowałem by temu kierowniczkowi wysypać to na stacji i zaśmiać mu się w twarz !!!!!!

@Zadowolony :)

Myślałem podobnie z tym że ja bym otworzył szampana .Nienawidzę shella 2 lata tam robiłem 2 lata zmarnowałem .

KOLO

ja połozylem palę na shella i jestem już ponad rok w nowej pracy kupiłem nowe meble ,kompa ,nakupiłem sobie komiksów i figurek i nowy rower a zaoszczędziłem już ponad 11 tys .dzięki nowej pracy dorobiłem się tylu rzeczy i tyle kasy na koncie plus w skarbonce już nie ma miejsca .Na shellu można się dorobić tylko nerwicy ewentualnie siniaka jak cię klient złapie po robocie mnie ze 3 razy chcieli ale zawsze wygrywałem i to za co chcieli się bić bo ceny za wysokie banda chorych zjebów a kierownicy na shell to kuciapy zasrane, podle i tępe .A najgorzej jak masz zmianę z typem który okazuje się być ćpunem, naćpa się taki a potem biega po stacji bo sobie ubzdurał że coś go goni a potem kładzie się na środku stacji i śpi .

Basia

Pracuje na Shellu już dobre kilka lat i niestety nie wyobrażam sobie jak to będzie wyglądać w najbliższym czasie. Szkoda że Shell niszczy wszystko co udało się na stacji wypracować czyli zgrana ekipę I normalne warunki pracy do tego roku. Nigdy nie było kolorowo, ale odkąd Shell zaczął stosować cięcia w budżecie zwalnianie pracowników oraz samotne zmiany,pracownik który był związany z ta firma pezez tyle lat ma dosyć! Kiedy w końcu ktoś na górze się obudzi I zobaczy co się dzieje!

Parobek

Czy wiadomo już czy Shell uzbierał pieniądze na najniższa krajowa dla pracowników stacji w 2020 bo aneksu dalej nie widzę ?

@Parobek

Pewnie nie

maryja

jak robiłam na shellu to urodziłam jako dziewica

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Shell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 3 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 311 ocen.

Shell Polska Sp. z o.o.