Opinie o Watis Sp. z o.o. w Strzałkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Watis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Watis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Watis Sp. z o.o. w Strzałkowo

Stacja w środzie Wlkp na ul kórnickiej jak i brodowskiej to pralnia pieniędzy Nie są wydawane paragony a fv wypisywane są na lewo i prawo z czego pracownicy czerpią korzyści ..dystrybutory nie działają poprawnie oczywiście na niekorzyść klienta Mam nadzieję że odpowiednie służby się tym zajmą ..

Samanta Nowy wpis

Hejka, widziałam niedawna ofertę dla pracownika stacji. Było tam w niej napisane, że pracuje się na zmiany i ze przypadają premie. dodatek zmianowy też się trafi? Jak one kwotowo wychodzą?

Anonim Nowy wpis

Ajent Nowy wpis

To co się dzieje ostatnio na stacji paliw Ustowo to porażka.Nowy ajent kompletnie nie ma pojęcia o obsłudze klienta.Stacja otwierana i zamykana kiedy panie pracujące chcą.Dzis nie była czynna o godzinie 13 chiałem zatankować auto i niestety nie dało się. Do godziny 21 sprzedaż gazu LPG potem już nie.Od 21 płatność tylko kartą porażka. Poprzednia ekipa pracująca na stacji była kompetentna .Stacja działała zawsze.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Watis Sp. z o.o.?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Watis Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

To ile tej podstawy tak konkretnie? Każdy z pracowników ma taką samą stawkę? Czy jest może ona od czegoś zależna? Ta teoretyczna premia to za co jest przyznawana?

Kornelia

A premie tu macie? Myślałabym o takiej od obsługi, skoro w tym zakresie pojawiła się raczej dobra opinia. nie wiem jak mierzycie tu na stacji obroty, ale może cos uznaniowego jest chociaż przyznawane?

@klient

Jestem klientem stacji Watis, nie narzekam na paliwo, ale na brak kompetencji pracowników na jednej ze stacji. Mam na myśli stację w Gnieźnie na ulicy Roosevelta. Pani wysoka blondynka, niezbyt mądra, nie umiała obsłużyć klienta. Była bardzo opryskliwa, śmiała się w twarz. Zero szacunku. Mój pracownik podpowiadał "inteligentnej" kasjerce co zrobić!!! Skandal! Mam nadzieję że ta kobieta zostanie zwolniona, bo to nie pierwszy raz jak tak się zachowywała!!!!!!

Daniel
@@klient

Nigdy nie spotkałem się z nieuprzejmośćia tej pani , zawsze uśmiechnieta i przedewszystkim pomocna w kazdej sytuacji, nawet miałęm ja kiedyś problem i z miłą serdecznościa otóż ta Pani mi pomogła. Jestem stałym klientem na stacji można powiedzieć że raz bądź co drugi dzień tam jestem. Czego nie można powiedziec o uprzejmośći Pana który tam pracuje bo mam wrażenie że jest tam za kare i zawsze opryskliwie podchodzi do klienta .

Tylko ja tak mam, że nie wchodzę w jakieś obce linki, które ludzie wrzucają w komentarzach? Teraz niedawno taki wpadł i cykam się otworzyć. To w ogóle w związku z faktycznymi warunkami pracy? powiecie mi tak w ogóle czy teraz w tym roku można się tu zatrudnić? pytam, bo po Strzałkowie sobie tak wstępnie patrzę

A myślałem, że jakaś opinia dotycząca warunków pracy wpadła. O świętach nikt z tego co widzę nawet nie pisał. Cokolwiek na nie wpada? I czy w ogóle wprowadzane są jakieś zmiany w związku z nowym rokiem czy raczej to nic szczególnego?

To stwierdzenie, a nie zapytanie? Kiedyś widziałam ofertę na te stacje, chyba w kwietniu kogoś szukali do siebie, ja obecnie za czymś się oglądam. Czy to oznacza, że od tamtego czasu nikogo nie potrzebowali? Chyba ze gdzieś indziej jeszcze oferty są dodawane?

Joanna

a pracownicy o swoich portfelikach co mogą powiedzieć? na których stanowiskach najbardziej się opłaca pracować? gdzie zarobki są najbardziej adekwatne co do wykonywanych zadań? opowiecie o nich?

Joanna

Tak? A jest szansa na objaśnienie szczegółów odnośnie tego przytoczonego vatu i podziałki? Nie wiem chyba z jakich przyczyn ma się to opłacać. A jakoś dodatkowo to można sobie dorobić?

Kris

Ela nie wiem kiedy pracowałaś na stacji benzynowej i robiłas takie przekręty ale według przepisów które weszły w życie ok 2 lat temu nie ma możliwości wystawiania faktur z paragonów więc zanim coś napiszesz to się doucz trochę

Możesz dać sposób jak sobie dorobić na boku, bo pracuje na jednej ze stacji i z internetu dowiaduje się ze można całkiem niezłe pieniądze wyciągnąć. Skoro wiesz jak to robić, to widocznie sama to robiłaś wiec możesz podzielić się wiedza z reszta załogi firmy. Każdy przytuli dodatkowy grosz, w tym państwie które (usunięte przez administratora) nas na każdym kroku

Zbyszek

Ela masz rację na s-benie watisie można nadal wystawiać zbiorczą fakturę z paragonów

Kris

To polecam pracę na orlenie skoro tylko tak jest tak uczciwie, z tego co się orientuję to bardzo często szukają do pracy na pewno się załapiesz ????

Tadeusz
@Zbyszek

Szanowny Panie, zgodnie z obowiązującym prawem faktura zbiorcza może zostać wystawiona tylko do paragonów, na których zawarty jest NIP firmy.... Ktoś kto wypisuje takie farmazony naprawdę ma nie po kolei w głowie, nie zna prawa ani programu, na którym pracuje firma. Chyba ktoś tutaj miał złe doświadczenia i teraz próbuje się mścić wrzucając wyssane z palca informacje. Żałosne

kajer
@Kris

Niestety to chyba ty nie wiesz o czym piszesz. Na stacjach WATIS przekręty na paragonach są na porządku dziennym. Jak pracownik tego nie robi nie zarabia.

@kajer

Nazywasz to zarobkiem? Nie wiem czy faktycznie tak było w tym przypadku ale kto jest pomysłodawcą do tego? I tak poza tym czy to w ogóle by się kalkulowało względem odpowiedzialności prawnej?

Mario

Ostatnio przeżyłem szok na Watis-ie w Złotoryi. Po zatankowanie paliwa za 400 zł chciałem skorzystać z toalety. I tutaj zonk. Na wejście do toalet bramka, toaleta płatna 1 PLN. Obsługa się tłumaczy że to firma zewnętrzna obsługuje i pobiera opłaty..... Tragedia

kajer
@Mario

Bzdura. Kasa z toalet idzie do kieszeni właściciela stacji. Tak jest tez na innych stacjach tej marnej marki.

Czy pracownicy w Watis Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Alicja

Nie dogadują się bo jest wojna o kasę za faktury atmosfera słaba nie polecam tej firmy

Amy
@Alicja

Wojna o kasę za faktury? W jakim sensie? Chodzi o to, że nie starcza na wypłaty czy jak? Wszystko tak czy siak raczej jest opisane na umowie? W jaki sposób docelowo będzie to rozwiązane, kto o tym decyduje?

Joanna

sprzątanie toalet faktycznie wchodzi w zakres obowiązków? są jeszcze jakieś tego typu? generalnie zastanawiałam się czy nie mają firm zewnętrznych od tego...

Joanna

a tego to już w zasadzie co kto robi a czego nie ale podkreśla Pani fakt, że Szefostwo pewnych spraw nie zauważa. Czyli stan w firmie nie jest stale monitorowany? Jeśli tak to to z jakich przyczyn pracownicy nie zgłaszają się wprost na jakieś konsultacje? kiedy byłby na nie odpowiedni czas? są wyznaczone terminy?

Kierownik w Brzegu porażka nie dba o pracowników co chwilę ktoś potrzebny do pracy..nie dba o ogólny wygląd stacji gdyby był audyt to ocena bardzo niska.dramat

@Kasia

@Kasia, z Twojego wpisu trudno zrozumieć, czy pracujesz na stacji, a może jesteś klientką? Jeśli tak, to skąd wiesz, że nie dba się tam o zatrudnionych? Wyjaśnisz mi?

Ona

Bardzo dobra opinia.potwierdzam Brawo

Szczur
@Monika

Kłamią w żywe oczy, obiecują cuda a potem traktują jak ścierwo.

@Kasia

Prawda, kierowniczka/ ajentka w Brzegu to porażka. Brak profesjonalizmu, wulgaryzmy, a nawet mobbing. Dlatego tyle osób przewija się przez tą stacje.

Zuzanna
@Anonim

Jeśli jej zachowanie jest aż tak karygodne, to może warto byłoby to gdzieś zgłosić?

Joanna

a jak to miałoby wpływać na warunki pracy? bo to chyba o to chodzi, żeby jakieś opinie tutaj właśnie ich dotyczyły. na ten temat masz do napisania coś szczególnego? z jakich powodów warto lub tez nie, się tu zatrudnić?

ŁUKASZ

Zastanawiam się kto finansuje tą firmę to wielki przekręt kupują nie rentowne stacje sprzedają na minusie ,kupują wiatraki ,nieruchomości czy nasze służby tego nie widzą

@ŁUKASZ

jako pracownicy macie wgląd w te wszystkie koszty itp czy z księgowości jesteś? odniesiesz się szerzej do tego braku rentowności w tych podejmowanych decyzjach i jak tak właściwie odbija się to na aktualnych zarobkach? wpływa to wgl na wynagrodzenie?

Wjechałem na stację Watis w Koninie to dopiero (usunięte przez administratora) w Wc zwróciłem uwagę zostałem potraktowany ironicznym uśmiechem nie polecam tej firmy lekceważą i nic nie robią a co do jakości paliwa lepiej nie komentować że w tych czasach istnieją takie stacje

Dużo osób, w tym pracowników, tutaj wspomina o problemach z kierowniczką. Jeśli są jakieś, to jak to wpływa na rotację w pracy? Myślicie, że to dobra praca na dłużej?

Dzasta

Kierowniczka w Rudzie woj wielkopolskie trasa 10 jest bardzo nie miła,opryskliwa zachowuję się jak słoń w składzie porcelany uśmiechu na jej twarzy przez płaceniu nie widziałam a chyba powinna

Nie polecam! Po 4 latach pracy, pracowania za dwóch czy trzech ciężko nawet o minimalną podwyżkę chyba że jest się dziewczyną, najlepiej młodą i atrakcyjną, wtedy można zarabiać kokosy za siedzenie na (usunięte przez administratora) Nie da się dojść do porozumienia i o czymkolwiek normalnie porozmawiać bo kierownik wiecznie ma kij w d*pie, do tego masz zasuwać jak naćpany, bo inaczej darcie się na pół stacji, że coś jest niezrobione (oczywiście podejście takie podejście jest tylko do chłopaków z ekipy, dziewczyny mają duuuuuuużo więcej luzu...). Zarząd to żart, a ajenci jeszcze bardziej... naobiecują, nakłamią tylko, żebyś został, bo jak się okazuje, ciężko będzie im jak odejdziesz i się okaże, że nikt już nie sprząta i nie dba o cokolwiek na stacji. Na niektórych stacjach Watis da się ładnie zarobić i każdy pracownik raczej wie dlaczego ;). Z perspektywy klienta też nie wiem czemu ludzie tam tankują... na co drugiej stacji (usunięte przez administratora) pułki na sklepie puste, bo nikomu się nie chce dokładać, obsługa ma wszystko gdzieś i siedzi na telefonie za kasą, a i tak zarabiają więcej ode mnie... Skandal... Dużo pracy i poświęcenia oddałem tej pracy, a jedyne co dostałem w zamian to marne pieniądze, traumę i spory uraz na psychice (: Nie polecam nikomu kto chce się na dłuższy czas tam zatrudnić.

Joanna

Aha.. Czyli praca polecana dla kobiet? To jakiś Pan tu jeszcze pracuje czy byłeś ostatni? I też się zastanawiam skoro tak Ci się nie podobało to czemu tak długo tu byłeś? Jak do tego doszło?

Krystyna 2022

Witam. Z ogromną chęcią podzielę się opinią na temat firmy Watis Trzebiatów,a mianowicie o starszej Pani która jest tam kierowniczką. Pani ta jest bardzo niemiła, na każde pytanie odpowiada z przymusu, do klientów obgaduje swoich pracowników. Jest opryskliwa i śmierdzi lekko potem ,do tego te przetłuszczone włosy coś strasznego. Jej pracownice za to miłe, uśmiechnięte aż miło zatankować auto czy wypić kawkę. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Watis Sp. z o.o. - Strzałkowo

• Jak się pracuje w Watis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Watis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Watis Sp. z o.o.?

Watis Sp. z o.o.