Opinie o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Syncreon Technologies. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Syncreon Technologies o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Ewelajn!

Hmmm teraz dostałam info że.. jednak Kerkdriel choć parę dni wcześniej napisane było w e-mailu że Waalwijk a teraz Kerkdriel. Hmm jak mnie poznasz? Mam kręcone włosy do pasa :)ehehe jeśli to ci pomoże :)

@Ewelajn!

heeheee napewno pomoze,no coz jak Cie nie poznam to pewnie jakos sie znajdziemy =) pozdro i do zobaczenia

@ŻNIWIARZ

no hejka i co pracujesz na Apple w Waalwijku?na ktorym dziale/ pozro

Remig

Chciałby się dowiedzieć czy w ogóle w Tilburgu lub okolicach można dostac prace ze słabym angielskim ?

Ewelajn!

Witam, w następną sobotę mam wyjechać do Waalwijk/Tilubrg - Syncreon dział Apple. Wczoraj dostałam telefon, poprosiłam babkę żeby mi podała więcej informacji, nie podała tylko miejscowość i firma, weszłam na forum i się zaczęło.... Jedna wielka masakra. Interesuje mnie w szczególności opinia ludzi którzy tam byli teraz niedawno i udzielą jakiejś opinii. Szczerze mówiąc jak czytałam wczoraj z wieczora to forum spać mi się odechciało. Głównie: lokacja, praca i atmosfera i tam a tym bardziej godziny tygodniowo. Głupio mi odmówić teraz tej babce bo komentarzy się naczytałam..... Heelp ! :/

@Ewelajn!

WITAJ cos wiem na ten temat,ale nie wiem jak jest w Zarach bo to nasza placowka,ale wnioskuje ze tez nie najlepiej,poza tym ze tam placą w pln a tu w euro,moja rada dla Ciebie przyjedz i sprobuj sama podejmiesz decyzje ,bo rozni ludzie roznie to odbierają,moglo by byc lepiej czemu nie ale o to trzeba walczyc,bo w Holandii mozna wywalczyc bo są związki zawodowe.pozdrawiam =) P.S. druga rada nie ufaj nikomu,bądz ostrozna z opinią,i daj znac na jakim dziale bedziesz w Waalwijku.

@ŻNIWIARZ

Praca w Tilburgu,a zakwaterowanie w Waalwijk. Będę na dziale Apple. Czytałam, że źle traktują ludzi i jest mało godzin jaki sens jechać? Lepiej ubiegać się o wyjazd z innej firmy lecz i o to jest niełatwo. Te opinie tutaj ogromnie mnie przerażają zwłaszcza gdy ktoś jedzie sam, a nie z kimś. Czas ucieka a ja wciąż się zastanawiam czy zrezygnować.? :/

@Ewelajn!

Powiem Ci tak,najpierw zaryzykuj a potem zrezygnujesz lub nie,ale radze Ci przejsc na dzial Apple w Waalwijku jest duzo wiekszy i roboty duzo,a od tego miesiaca znow sie zaczyna nawal roboty,albo juz jak bedziesz w agencji to poros zeby cie przezocili na Waalwijk,choc pewnie i tak sami to zrobią

@ŻNIWIARZ

A jak tam zarobki jak na osoby poza wiekiem? Jesteś obecnie w NL i pracujesz tam? Ile się wyciąga tygodniowo?

@Ewelajn!

ja dlugo pracuje i jeste na kontrakcie to mi placą miesiecznie a wiekowka czyli do 23 lat to chyba (moge sie pomylic)ale okolo od 8e do 10euro cos w tych granicach

@ŻNIWIARZ

A wypłaty co tydzień są? A jak tam ogólnie? Ludzie, praca itp? W sobotę dołączę :)

@Ewelajn!

soboty nie pracuje,ludzie jak to ludzie są rozni,wyplaty dla agencyjnych pracownikow co tydzien,a reszte sama ocenisz,w sobotę? to fajnie a jak Cie poznam?

jaspis
@Ewelajn!

Ludzie dajcie sobie spokoj z ta firma to szambo burdel jakich malo warunki sie nie poprawia bo najgorsze polaczenie to Polak i Holender ta glupia Pinda Magggie/marzena/ ktora odpowiada za ludzi z ochrony ma wszystko w (usunięte przez administratora)

Szara mycha

Pracuje tam od ponad roku i takich rzeczy jak teraz jeszcze nie było. Człowiek pracuje stara się daje z siebie wszystko że pod koniec dnia nie ma siły rękami ruszyć ale kierownictwu i tak jest wiecznie mało. Kompletnie nie biorą pod uwagę temperatury jaka tam panuje przez te upały i tego ze człowiek jest tym zmęczony. Codziennie osuwalo się z nóg kilka osób. Zdążyło się ze musiała przyjechać karetka bo dziewczyna była nieprzytomna to nawet lekarza nie chcieli wpuścić na halę, żeby nie pokazać warunków jakie tam panują. Żeby pójść do toalety to nieraz trzeba nawet godzinę czekać aż lider łaskawie przyjdzie i cie zastąpi na stanowisku. Wstrzymali ludziom zaplanowane urlopy bo nie ma ludzi i nie ma kto pracować. Teraz jeszcze będą zabierać premie za L4. Mam nadzieje że coś się wkoncu polepszy i z chęcią będzie można iść do pracy bo fizycznie nie jest ciężko tylko ten ich system i podejście do pracownika odstrasza.

Tankowiec
@Szara mycha

W kwestii premii.. Myli się pojęcie tego słowa, premii co najwyżej można nie przyznać, a nie zabrać..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Syncreon Technologies odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ona

Pracuje tam od 2-óch miesięcy. Praca faktycznie jak małpa za banany. Do wszystkiego można się wdrążyć, ale warunki BHP są poniżej poziomu szamba do którego się załatwiam.

Pracowałam w syncreon Logistics w Żarach praca sama nie jest ciężka ale atmosfera robi swoje że się nie chce przychodzić. Zwalniają ludzi a następnego dnia przyjmują innych.Wynagrodzenie najniższa krajowa.

Pszczółka

A jak zemdlejesz przy 34 stopniach na hali to nie wpuszcza karetki na zakład bo to ujma dla zakładu,ale nic nie zrobią żeby polepszyć warunki pracy w upały.Zamkną hale na cztery spusty i parzcie się.A w miejscu gdzie siedzą liderzy i kierowniczka ustawiony wiatraczek i dmucha.A ty szary człowieczku milcz nie mdlej i ciesz się że jeszcze pracujesz.Masakra unikajcie firmy Syncreon w żarach.

tafish

Witam! Szukam opinii na temat Syncreon, ale tym razem chodzi o warunki pracy. W Żarach działa linia produkcyjna wytwarzająca tonery do drukarek laserowych. Wiadomo, że jest to produkcja związana z emisją szkodliwych substancji. I tu moje pytanie: czy pracownicy produkcyjni są odpowiednio zabezpieczeni przed działaniem tych substancji? Czy noszą maski z odpowiednimi filtrami, czy tylko przeciwpyłowymi? Bardzo proszę o rzetelne odpowiedzi! Pozdrawiam!

marcin89
@tafish

Przeciwpylowe dlatego juz tam nei pracuje bo mi płuca by siadły.

wesa

Witam! Wybieram się do pracy w syncreon w Żarach...Ktos cos wie?

ziomek

@marwit co do CNC i mojej wypowiedzi chodziło mi że jest dużo ofert prac na rynku a nie że u nas w firmie, mam jednego znajomego co pracuje jako CNC ale on ma 3 letnie doświadczenie więc dla niego znaleźć prace to nie problem. Spróbuj załapać gdzieś trochę doświadczenia a na pewno nie będziesz miał problemu. Teraz ten fach powoli umiera i jest duże zapotrzebowanie na to. @XXX tak obcokrajowcy szanują nas polaków bo pracujemy dobrze i sumiennie a także jesteśmy troche tańsi od innych ale dla mnie to nie problem. Problem to Polacy którzy załapią się na wysokie stanowisko i wtedy myślą że są bogami i z tymi niżej mogą robić co chcą.

XXX

Pracowalam 6 lat w Syncreonie Dell. Jeśli chodzi o pracę, to nie jest cięzka. Powiedzialabym, że łatwa i przyjemna. A co do oponi na temat atmosfery pracy, zgadzam się z przedmówcami, Polacy Polaków mają za śmieci, swojego zdania lepiej nie mieć. należy uważać co komu sie mowi - to istotne, a najlepiej lizać "cztery litery" szefostwu, donosić na innych - takie tam są zasady szczęśliwej egzystencji. Pozatym każdy o każdym coś wie, i krążą "fantastyczne i fenomenalne" opowieści o pracownikach - taka wielka rodzina ;)Można sie ciekawych rzeczy na swój temat dowiedzieć - które nie są prawdą. Co do szefostwa to obcokrajowcy sa wporzadku (z kilkoma wyjątkami) a Polacy (pracowalam z osobami które zachowują sie profesjonalnie i tak jak należy na danym stanowisku) i z całą resztą. Co sie tyczy godzin, to prawda, skonczyly sie czasy gdzie kazdy mial 40 godzin tygodniowo + 2 niedziele pracujące - kiedyś tak było. Kiedyś też ludzi tam szanowano i ceniono.

ziomek

jeśli będziesz robił wszystko co oni będą Ci kazać (chciałbym napisać poproszą ale to nie jest w ich stylu) to możliwe ze dadzą Ci umowę, stanowiska sa tam raczej juz osadzone z tego co wiem to szukają jeszcze wózkowego (chyba na kontrakt) nie wiem czy już zdania nie zmienili. Inne Stanowiska typu operator maszyny na produkcji nie ma umowy bezposredniej wiec zapomnij jeśli masz dobry fach albo możliwości to moja podpowiedz jest taka " zrób sobie uprawnienia na programowanie CNC bądz wózki widłowe i szukaj w tych dziedzinach pracy na CNC jest bardzo duzo ofert

ziomek

Pracowałem w Cannonie około 3 miesiące przez Axell Byla wyżej wypowiedź co do Roberta który jest na wysokim stanowisku w cannonie to prawda cwaniaczek, a zarazem idiota, dużo gada czepia się takich pierdół że aż na widok jego kierującego się w twoją stronę odechciewa się wszystkiego. Praca ciężka az tak nie jest ale atmosfera panująca w pracy to porażka ludzie pracują na 3 liniach produkcyjnych zamiast sobie pomagać to podkładają świnie, obrabiają du... i są tak fałszywi że to jest nie do opisania. Niektórzy są w porządku ale jest ich tez niewielu. Co do biura Axell jeśli masz jakieś pytania do koordynatorek oczywiście albo ona tego nie wie albo musi się zapytać koleżanek bądz inna odpowiedź która ma na celu cię zniechęcić od dalszej próby zdobycia informacji. Im mniej pytasz tym lepiej dla Ciebie system na którym się opiera wyliczanie wypłat chronos jeśli pracowałeś/as dłużej 10 min oczywiście nie zostanie ci to zapłacone bo system jest tak zbudowany ze on zaokrągla do pełnych godzin i połówek a w pracy zawsze zostajesz dłużej itp .... Jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało postaram się odpowiedzieć

janosik

pracuje przez agencje axell w syncreonie w tilburgu (dell) pracujemy w przedziale od 20h do 27h tygodniowo, nie ma znaczenia czy 1 czy 2ga zmiana, jest masakra, domek kosztuje nas 103 euro tygodniowo, co prawda jest w tym dojazd do pracy ale na czysto zarabiamy po okolo 50 euro tygodniowo, jestem tutaj by tuczyc agencje axell, za nic sobie maja to ze czlowiek pracuje tylko po to zeby na nich zarobic, nie jestem zlym pracownikiem wrecz przeciwnie, prawda jest taka ze nikt tam nie wytrzymuje dluzej niz 2-3-4 tygodnie bo to poprostu nie ma sensu, praca nie jest ciezka natomiast kompletnie nie ma godzin... do tego raz na jakis czas wymieniaja staff, w moim przypadku zostalem w firmie bo sie nie opierdzielalem, pracuje tu od 3tyg mam zamiar wrocic do polski jak tylko bede mial kase na bilet, narazie jest to niemozliwe. przemiał w firmie jest niesamowity, moim zdaniem jest to naprawde okrutny żart ze strony agencji posrednictwa pracy AXELL !!!

Whoopsie

Ja rowniez bylbym wdzieczny za jakies opinie na temat Syncreon - Canon. Niedlugo wyjezdzam do pracy w tej lokalizacji. Czy ktos pracowal i moze sie wypowiedziec obiektywnie na temat pracy w tej firmie?

Mam ofertę pracy w tej firmie. Mógł by mi ktoś napisach jakie są działy i co się tam robi. Jakie są wymagania co do pracowników.

rzeź

zero szacunku dla ludzi - Żary - lepiej dać czas zadaniowy (niech zapierniczają po 12h) niż dotrudnić pracownika

Praca fantastyczna syncreon hinckley Ale atmosfera i reżim polakow na stanowiskach masakra jakas zbyt wiele tam przeszłam przez lata by tam wrócić horror pozdrawiam pseuro menagerow i ich szczeniaczkow

olek

no to jeśli ktoś chce zarobić normalnie to co innego, tutaj na pewno negatywne komentarze pochodzą od osób, które jednak tak średnio są wiarygodne w całej sytuacji no i też mnie zastanawia jak oni sobie teraz radzą normalnie.. a też nie wiem czy jest tak, ze teraz potrzebują ludzi do pracy, ktoś mógłby potwierdzić?

wieczny

tyle opinii ze az glowa boli,zdania są podzielone,ale jedno jest pewne,jak nie przekonacie sie sami to co wam po cudzych przezyciach.pozdro i powodzenia.P.S. schipiing to maglownia charakterow,tylko dla twardych i odpornych na psychice =)

KL

Zgłaszają hurtowo zapotrzebowanie na pracowników w okresie przedświątecznym kilku polskim agencjom a następnie nie są w stanie zaoferować pracy. Praca jest w najlepszym razie 1-3 dni w tygodniu, wiele osób siedzi bezczynnie na lokacjach i czeka jak na zbawienie. Omijać szerokim lukiem !

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Technologies - Tilburg

• Jak się pracuje w Syncreon Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Syncreon Technologies
2.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Syncreon Technologies