Opinie o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Syncreon Technologies. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Syncreon Technologies o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Pozdro dla aktywnych forumowiczow naszego Syncreona heheheh

ha ha:)

Czyżby ktoś ze składu kapo napisał że nie ma tam (usunięte przez administratora)aden pracownik nie może czuć się pewny swojej posady jeżeli coś im nie spasuje to to chodzbyś był najlepszy to nic Ci to nie pomoże

an

na sentymenty Wam sie zebrało!!!kto tam parcuje niech pracuje dalej!!!ale kto szuka pracy niech omij asyncreon nie warto !!!!jest wiele innych ciekawych miejsc pracy!!

Dani15

Tak najlepiej robic swoje i na chate ja tam nie narzekam i prace mam caly czas :) jesli ktos Cie ma docenic to doceni twoja prace a nie pociskanie plotek... ale to tylko moje zdanie :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Syncreon Technologies odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Ale ja tu czegoś nie rozumiem, o jakim d(usunięte przez administratora)ówicie? Chyba czuć tu zwykłą zazdrość. Jeśli ktoś pracuje sumiennie i uczciwie, a nie tylko ogląda się na boki ze stacji, żeby wychwycić tudzież jakiś temat do plotek i nabijania się ze współpracowników,nie opierdala się, to ma pracę. Sami wiecie, ze to praca wymagająca szybkości i zwinności nie w gębie ale w rekach. Niektórzy niestety tylko bazują na tym pierwszym.

mmmmmmmm

Moje zdanie to takie - mniej polakow na stanowiskach Supervisor i bedzie(usunięte przez administratora)oze byc jedynym supervisiorem bo jest naprawde wporzadku :) reszta do wymiany ....

To fakt tylko bądźmy kulturalni i wypowiadajmy sie w sposob odpowiedni. Po co pokazywać na forum własne braki w polszczyźnie.

Należy pamietać, że kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada. Tego właśnie życzę wszystkim, którzy teraz uważają się za kogoś lepszego. Poza tym każdy z nas jest ulepiony z tej samej gliny i czynienie drugiemu zła powraca ale z podwojoną siłą!!!! NIE WAŻNE W ŻYCIU SA PIENIĄDZE CZY WŁADZA, WAŻNE BY MIEĆ DO SIEBIE I DO INNYCH SZACUNEK, BO TO JEST PODSTAWA... pozdrawiam :)

lili

W syncreonie trzeba miec uklady... wlazisz w (usunięte przez administratora) masz prace nawet jak jej nie ma nie wlazisz w (usunięte przez administratora) siedzisz w domu i taka tam polityka kontrakt na podlodze ? oj trzeba sie tych (usunięte przez administratora) nalizac ... smacznego wszystkim lizusiom :]

ha,ha,ha zazdrościc komus stanowiska SUPERVISIORA -przestańcie ,nie ma czego zazdrościc w tej firmie!!to że [usunięte przez moderatora] ma superwisiora to dzieki [usunięte przez moderatora] napoczatku byl dobry więc zasłużył a co teraz robi to już inna bajka!!pracowalem tam dwa lata najlepsze osoby ktora tam są supervisiorami to [usunięte przez moderatora].(z tego co mi wiadomo to [usunięte przez moderatora] zrezygnował-miał dośc tej zajebistej funkcji ktorej inni niby zadroszcza [usunięte przez moderatora])[usunięte przez moderatora] zastanówcie sie czemu nikt tu nie pisze o [usunięte przez moderatora] czy o innych tylko wszyscy o Was!!??

Lolek

Bujaj się z tymi morałami..Każdy z Nas tu przyjechał nie bez powodu. Nie musisz nikomu tłumaczyć polskiej aktualnej rzeczywistości..Ciekawe czemu [usunięte przez moderatora] spławili ? zastanów się zanim coś napiszesz..nic nie dzieje się bez przyczyny. Niech każdy robi swoje najlepiej jak potrafi i będzie ok.

Jadziunia

Syncreon temat rzeka.... tyle mam do powiedzenia ale ze skaldem kapo sie agdzam :P

no i git :D

nieistotne

Ludzie chciałem nawiązać do wpisu z bardzo odległego czasu a mianowicie o Kapo:) Prawda istnieje tam coś takiego,ale to dobrze że są polacy którzy się wspierają jak inne nacje a jak ktoś woli żeby mu rzucano kłody pod nogi to Syncreon nie jest takim miejscem, jak pracujesz to jedziesz dalej a jak nie to Nara proste jak ... . jeszcze jedno pani [usunięte przez moderatora] to ma imię jakby kto nie wiedział jakie to brzmi ono [usunięte przez moderatora],wy debile bez szkoły cieszcie się że macie prace z waszym angielskim na poziomie przedszkolaka i to tęż dzięki [usunięte przez moderatora] w dużej mierze więc docenisz co masz jak stracisz i wrócisz do Polski napędzać betoniarkę łopatą a jak coś ci nie podoba się to morda w kubeł i nie podnoś ciśnienia innym :P

pawel

zyjacy dluuuugo,taaa,wiekszosc wypowiedzi to rzecz jasna,nerwowka,ok,ale jest taki jeden gosciu (usunięte przez administratora)co naprawde ma w glowie,i w jedna i w druga strone poukladane,(ha,dla mojego [usunięte przez moderatora] co byl z nim w legi to demon z anielim sercem jesli sie mu w droge nie wejdzie to,naprawde jedyna osoba ktora moze pomoc

ale sie naśmiałam:)

Przepraszam bardzo...czy to jest forum rozmazgajonych przedszkolaków ?/? Ludzie to jest praca, nikt za nikim płakać nie będzie. Zadaniem jest wykonywanie pracy a nie obmyślanie strategii kogo należy lubieć a kogo obrażać. Ci, ktorzy najbardziej tu psioczą,są największymi dupowłazami na usługach...Wszędzie są chore układy, w Syncreonie również - tylko dlaczego tu wszyscy wracają???

Ta strona powinna pomagac mlodym ludziom w wybraniu agencjii i pracy. Ale niestety to wszytko prawda. Praca nie jest tam zla, ale co do zmiany(usunięte przez administratora)\\"najblizszej \\\' ekipy to prawda....Cos w tym jest bo ludzie tylko o nich zle rzeczy pisza...Dlaczego inne zmiany, dzialy i ludzie sa pominiete???tylko o nich wiecznie jakies minusy. Powinni sobie to przeczytac i zmienic podejscie do ludzi na bardziej profesjonalne. Sami Polacy na tej zmianie a najgorsza jest. I pomyslec, ze wsrod swoich bedzie ok a tu taka niespodzianka..Niby pary nie moga razem pracowac ale tam moga!!! I to jest sprawiedliwe??(usunięte przez administratora)ludzie z doswiadczeniem tak jak ja siedza w domu i czekaja na telefon. Zal

a ja powiem tak -- :) ciesze sie ze zmienilam prace na inna choc tez nie jest idealna -- jest lepsza coz nie mozna stac w miejscu :)

ojej!!syncreon -atmosfera wśród zwykłych pracowników ok!!!a co do osób których niektórzy krytykowali niektórzy tutaj a inni bronili!!! po pierwsze(usunięte przez administratora)straszna dziewczyna wszystko co osiągnęła to dzięki(usunięte przez administratora)która pomagała jej na każdym kroku, popychała ja do przodu, a tak po za tym jest fałszywa ,wyniosła i nie ma samokrytyki!!!(usunięte przez administratora)szkoda pisać -po prost(usunięte przez administratora)trochę leniwy ale tak naprawdę jest kukiełka w rekach(usunięte przez administratora)nie ma rozumu zachowuje się jakby ja od pluga oderwali(wyjęczała kontrakt) I NAJWIĘKSZA PORAŻKA TEJ FIRMY(usunięte przez administratora)t bez doświadczenia dostał awans tylko dlatego ze dobrze mówi po angielsku i potrafił się zakręcić kolo menagera ,totalny [usunięte przez moderatora] mam nadzieje że otworzą oczy i go wyrzucą!!!ale nie tylko Polacy są tam źli okropny jest holende(usunięte przez administratora)przepalony trawą chłopak ,który nie kontaktuje!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Technologies - Tilburg

• Jak się pracuje w Syncreon Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Syncreon Technologies
2.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Syncreon Technologies