Opinie o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Syncreon Technologies. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Syncreon Technologies o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Łysy

witam! pracowałem w tej wspaniałej irlandzkiej firmie z tymi wspaniałymi polakami.. firma i ludzie pozostawiają wiele do życzenia..teraz wiem jak moja team liderka została team liderką a [usunięte przez moderatora].. byłem marszalem na btb prawie rok obiecywali złote góry.. na referencje do tej pory czekam..pozdrawiwm tego który miał je napisać..żałosna imitacja faceta.. na szczęscie teraz jestem w belgii i mam sie dobrze pracuje z fajnymi ludzmi a nie z bandą [usunięte przez moderatora]

xxx

o kim to szanowna pani pisze ze [usunięte przez moderatora] wie bo krotko tam pracowal? jesli do mnie to takie male info niejestes jedyna ktora byla osoba dyspozycyjna a po drugie ja pracuje tam 3 rok i tez zdazalo sie ze bylo postojowe. i jakos przetrwalo sie a co bedzie to bedzie i jakos mimo ze firma tak wam sie niepodoba co niektorym to 3/4 tych osob zawsze tam wraca jak bumerangi to jest bardzo ciekawe nikt nikogo nie trzyma nigdzie na sile tak to wyglada....tyle ze gdzie mimo tych waszych postojowych zarobisz te pare groszy jak na warunki holenderskie ....napewno nie w polsce wiec kobieto nie narzekaj bo mozesz trafic duzo gorzej ja sie ciesze z tego ze mam prace i szacun dla tych ktorzy maja podobne podejscie do tego jak ja ....niech kazdy popatrzy na siebie czasem czy zeczywiscie jest taki krystaliczny niz ci co niby wchodza pod stoliki....czasem mam wrazenie ze kazdy kazdemu kto ma odrobine wiecej zazdrosci dlatego tak pisza ale sa tez tacy za co szacun ktorzy doszli sila wlasnego przebicia nawet bez awansow

ffff

ha - 2011-06-11 11:08:17 dla mnie to poraka jakich mało i tyle co tu duzo gadac a najbardziej gupie osoby to (usunięte przez administratora)jak to mowia kto daje innym jest lepszy wstyd i hanba na maksz oj jakie to mile co piszesz tylko chyba pomyliles bajki

ulika

co ty gadasz za brednie ja zawsze bylam dyspozycyjna zawsze zostawalam robilam duzo i co i [usunięte przez moderatora] tez mialam wolne dni bo co nie wlazilam w [usunięte przez moderatora]nie wchodzilam pod stolik ????? za malo tam robisz zebys mogl sie wypowiadac!!!!!!!!!!! ja robilam prawie rok i podziekowalam do [usunięte przez moderatora] z taka firma!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Syncreon Technologies odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
pan R

:) - 2011-06-09 22:20:22 Pozdro dla aktywnych forumowiczow naszego Syncreona heheheh pozdro bo ja mam [usunięte przez moderatora] robie na kontrakcie i hejo 3majcie się

minutka

zgadzam sie z toba pozatym jest dodalabym jeszcze jedno ludzie to foru z tego co widze jest po to zeby ludzie mogli sie troche pouzalac i napisac co mysla itd wiec dajcie kazdemu to prawo bo podobno niewolnictwo i narzucanie woli sa od daaaawna zniesione

xxx

mylisz sie nie kazdy wybral sam te firme ,bylo nie bylo wiekszosc pracuje przez agencje jakbys niezuwazyl a tam oni kieruja cie gdzie idziesz do pracy. po drugie fakt ze mozesz odmowic choc nie zawsze ,,,,ale w zamian dostaniesz postojowe. i jeszcze jedno duzo ludzi mowi tym niektorym wymienianym osobom w twarz co o nich sie mysli ale oni albo sa na tyle tepi ze nierozumieja aluzji albo poprostu wola nieslyszec co o nich wiekszosc sadzi. tutaj kazdy przyjechal zarobic pare groszy wiec daruj sobie teksty wlasnie typu ze mamy zjezdzac jak sie niepodoba itd bo wiekszosc z nas nie ma prawa wybrania firy gdzie chcialaby pracowac. dla agencji jestesmy miesem tak samo jak dla firm ktore nas wynajmuja

Krzysiek

Z tego co piszesz widac, ze w [usunięte przez moderatora] byles i [usunięte przez moderatora] widziales. Skoro tak cie nosi, ze piszesz na forum imionami dlaczego nie potrafiles powiedziec nic prosto w twarz podczas twojej pewnie blyskotliwej kariery? Dla pozostalych, kazdy wybral sam firme w ktorej pracuje, nie podoba sie droga wolna! Zalosni tchorze

Leszek

Co do tych żalów wylewanych na tym forum - żałosne. Zwyczajne oblewanie gównem kogo popadnie. Na dodatek same anonimy. Jestem byłym pracownikiem tej firmy, byłem na kontrakcie.Akurat znam te osoby o których tak piszecie. Przecież to wolny kraj-nie podoba się to znajdźcie sobie inną robotę.

Firma jak firma pracowałam jakiś czas ogólnie totalny chaos , zarządzanie tą chyba jakaś totalna pomyłka , totalne dno. W tej firmie decyzję podejmują osoby które chyba nie mają pojęcia do końca po co tam są. Pracownika wogóle się nie szanuje , a o kontrakcie można zapomnieć chyba , że umiecie się ładnie podlizywać .Ogólnie jest to firma która nie docenia pracownika a w nagrodę daje Stand By .Dużo by pisac o praktykach stosowanych w tej pseudo firmie Syncreon .

niewazne

sycreon to istny oboz pracy, zwlaszcza dzial GP, gdzie liczy sie tylko czas w jakim mozesz sie wyrobic, a nie to ze w tym czasie po prostu [usunięte przez moderatora] Szkoda im zatrudnic jednego czlowieka wiecej. Maja duzy problem, bo jak przez prawie caly miesiac sa standby, zwalnia sie duzo ludzi, to na ich miejsce ida, ci co zostali i musze ciezko za to zaplacic swoim zdrowiem fizycznym i psychicznym. Polsk Polakowi swinia, zwlaszcza w tej firmie, ah to wszystko sie na tych wszystkich szefach kiedys odbije...... najlepiej omijac ta firme duuuuuuzym lukiem.... narx

lol

no to wyglada tak jak by ktos sie obawial ze i o nim ktos cos napisze hehhe kurcze fajna ta stronka hahahaha pozdro dla kumatych i aktywnych na forum :P:P:P:P

a ja na to jak na lato hahah zadne zmiany choc w 40 % na korzysc pracownikow nigdy tam nie dojda do skutku..... w 60% chaotyczna organizacja pracy.. czyli syncreon w 100% tach :P

ha ha

następny osioł nie zna (usunięte przez administratora)a pisze bzdury a poza tym masz jakieś przestarzałe informacje

jojo

a dokladnie o (usunięte przez administratora)bylą ci chodzi czy o kogo napisz dokladnie

coco jambo

(usunięte przez administratora) wszyscy sa tam siebie warci ! Banda kapusi i tyle choc nie powiem jest pare wporzadku ludzi ale mozna ich na palcach jednej reki policzyc... takze(usunięte przez administratora)

Tomcio

hmmmmm...czemu nikt nie pisze o (usunięte przez administratora) bo jej tak naprawde nie zna!! a ja tam pracowalem kilka lat temu jeszcze w tilburgu i wiem jakie z niej ziolko.....hahaha xD gdybyscie wtedy z nia pracowali to byscie wiedzieli jaka falszywa potrafi byc! i ilu miala pupilkow. pozdrawiam pracownikow syncreonu , naraaaa

dolaczam sie do tej ciekawej konwersacji trwacjacej widze juz odrobine czasu ;)) zgadzam sie ze sa lepsze zaklady pracy niz synceron, na nim zycie sie nie konczy ale ciesze sie ze dostalem kontrakt(czasowy) i to tylko i wylacznie dzieki sobie , bez (usunięte przez administratora)z szefostwem itd. Faktem jest ,ze tez juz dawno bylem wystawiany na odstrzal za moje stawianie sie wlasnie tym wyzszymi i to nastapi ;)) Wiem ze sa ludzie ktorzy zapierniczaja i potrafia pracowac sa nie doceniani , wykorzystuje sie ich... a potem poprostu wywala bez nawet pierniczonego \"dzieki\" i szacun dla nich wszystkich tych ktorzy nie spadli tak nisko zeby wchodzic do tylkow innym, kapowania bo i bez tego mozna jakos dac sobie tutaj rade. wierzciemi nienawidze ludzi ktorzy po trupach staraja sie zdobyc wszystko...{.moze dlatego ze ja tak niepotrafie ....nie, to szacun dla samej siebie ;) }....i dlatego duzo takich osobek mnie nie cierpi ale mam to (usunięte przez administratora)..bo uwazam ze wszystko wraca do kazdego i dlatego czekam ,patrze jak oni sami siebie wyniszczaja a jest na co popatrzec ...ci ktorzy tam jeszcze pracuja tez napewno to zauwazaja, wiec spokojnie . i na marginesie pozdrowionka dla mojej ulubionej kolezanki ze swinskim (usunięte przez administratora)ktora pewnego czasu (usunięte przez administratora)znadzieja na lepsze...a gdy ja (usunięte przez administratora) kobiecina byla dzielna bo zawsze zapominala ze takie osoby nawet istnialy (pozdro od (usunięte przez administratora)ktory pracowal na on-holdzie) , ))))))) i jej bardzo\" owlosionego \" towarzysza .malenka jestes wielka nikt ci nie doruwnuje . WIEC NIEPRZEJMUJMY SIE(usunięte przez administratora)

aaa

Fajnie że oceniasz ludzi nie znając ich bo gdybyś znał (usunięte przez administratora)tak jak ja to nie pisał byś takich głupot ludzi ocenia się nie po opinij innych trzeba ich dobrze poznać aby cokolwiek o nich pisać czy mówić także za nim napiszesz cokolwiek dobrze się zastanów bo możesz zrobić przykrość tej osobie ale najwidoczniej masz ptasi móżdżek :)

ha

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Technologies - Tilburg

• Jak się pracuje w Syncreon Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Syncreon Technologies
2.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Syncreon Technologies