Opinie o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Syncreon Technologies. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Syncreon Technologies o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

stokrotka

hej pracowalam przez t&s MASAKRA robia z ludzmi co chca i ta powalona patrycja kawal suki uwazaj na nia domki na droomgardzie szok ale ja mieszkalam z fajna ekipa wiec domek nam lsnil ale trzeba bylo dokladnie szorowac plesn grzyba itd pracowalam w syncreonie 2 lata czasem bylo tyle roboty ze szlas rano wychodzilas wieczorem a czasem ..... 2 tyg nic porazka jednym slowem zycze powodzenia moze wam sie uda a i uwaga nie wierzcie nikomu w syncreonie kazdy wyslucha bedzie milusi ale potem bedzie uprzejmie donosze nie ufajcie nikomu nie wchodzcie w plotki zadne i towarzystwa to moja rada tak wiec powodzenia i 3mam kciuki:)

stokrotka

cala prawda bylam tam 2 lata zanim zamieszkalam tam musialam zrobic generalny remont na szczescie mieszkalam z fajna para i domek mielismy zadbany czysty i wogole ale to tylko dlatego ze dbalismy mylismy sciany wyciagalismy syf z okien itd fakt w zimie nie ciekawie jeszcze jak nie bylo pradu MASAKRA brak wody i ciepla tylko piecyk ... w lecie natomiast bylo naprawde super gorzej jak padalo topilismy sie ale nie bylo zle ja musialam wytrzymac nie mialam wyjscia.... domek w nim super ekipa bylo zajefajnie z praca juz gorzej niestety... pozdrawiam droomgard i (usunięte przez administratora) kierowce :))) chcecie wiedziec wiecej o pracy i domkach i wogole piszcie pomoge:))

Taka seee

Bylam z t&s jakis czas temu, moze z 4 lata wczesniej. Mieli jeszcze osrodek BekseBergen ( nie wiem czy dobrze napisalam nazwe ), ktorego juz nie posiadaja. Nie było tam źle. Jesli jedziecie do Kasth... cos tam na Dromgard. To wpiszcie w YOUTUBE " DROMGARD" zobaczycie jak jest i własnie tak jest. Mozliwe ze niektore kampingi sa lepsze ale nie sadze. Ludzie nie dbaja, jest syf, jest plesn jest zimno. Jak byłam wczesniej mieszkało sie po 4 osoby, teraz co racja to racja po 2, ale... jest fatalnie, jest zimno szczypawice i inne robactwa wchodza do srodka. SYF SYF SYF. Maja tez osrodek Cromvoirt ( tak samo pewnie źle napisalam nazwe ) jest lepiej i chyba najlepszy osrodek T&Su TerAAr. Gdyby ktos miał jeszcze jakies pytania podajcie e-maila skontaktuje sie. Pomoge kazdemu, ktoremu sie da, obyscie nie wracali tj. ja i inni ludzie i mieli dlugi zamiast pieniedzy. Pozdrawiam.

aga

Witam...omijajcie European Staffing, właśnie do mnie dzisiaj zadzwonili i....nie ma pracy bo niby części firma nie dostała jakiś hehe.A wiecie czemu tak mi powiedzieli....bo wczoraj zadzwoniłam do nich i powiedziałam,że sama wynajmne sobie mieszkanie i swoim autem bede dojeżdzać do pracy a przecież,,,,oni zarabiają na tych kampingach \\\\\\\\\\\\\\\"obozach z pleśnią\\\\\\\\\\\\\\\" 90 e i za dojazd biorą 18 e tygodniowo,,,,to by nie mieli ze mnie co zedrzeć!!! załątwiają prace tylko tym co się zgadzaja na te obozy i ich auta!!! Czyli jak chcecie się zgodzić na te warunki- gorsze od psiej budy to praca będzie a jak niem to nie ma.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Syncreon Technologies odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ja...

Czesc Aga, ja tez jade 5.03 do holandii z T&S. A dokad masz na umowie

martin

Witam chce jechac do pracy do Syncreona bo to zgodne z moim wyksztalceniem i wczesniejszymi pracami ale nie wiem ktora agencje wybrac. Jaknarazie w europeanstaffing byla opcja ale za chate 90e na tydz kosmos!!! plus ubezpieczenie i dojazdy do pracy czyli odciagaja na tydz 130e to ile mi zostanie 100e? i ciekawe jakie te warunki mieszkaniowe, piszcie z jakich agencji byliscie Axell, t&S i inne jkie byly warunki mieszkaniowe i placowe bo nie wiem co wybrac. dzikei pozdro

aga

Aha dzięki za odp;) tzn mój chłopak juz pracował w holandii ja nie,,,znamy dobrze angielski to myślimy,że uda nam się coś wynajać,,,może najpierw rzeczywiście trzeba będzie posiedzieć z tydzień na tym masakrycznym kampingu,a później coś lepszego się trafi. Oby też godziny pracy były,,,to w sumie najważniejsze a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) .;)

Taka seee

tak jest taniej, ale jak nie byliscie nie pracowaliscie wczesniej w holandii, nikt wam nie wynajmie, musielibyscie pod kogos sie podciac, z jakas ekipa sie zgrac, ktorzy wynajmuja.

aga

Witam, jede do pacy ze swoim chłopakiem 5.03,,,najbardziej obawiamy się tych warunkach mieszkaniowych na campingu no i ściągają aż 90 e za tydz podobno....wiecie może,czy samemu jest taniej wynająć małe mieszkanko?

Ty...(usunięte przez administratora)....idzcie stad bardzo prosimy...

Lysy

39godzin w tygodniu chlopcze plus 7w sobote daje 46 godzinek faceciku..masz nasrane w bani i problemy z podstawami matematyki.. 305euro od pon do pt podniesli pensje ale skad mozesz wiedziec 105euro sobota kwoty netto na reke po odliczeniu mieszkania z ktorego uciekles.. tak nie ma w syncreonie

Lysy

(usunięte przez administratora) oddaj pieniadze temu pod ktorego sie podszywasz..nieZly kretyn zCiebie..

Arus

Jakie 13,50 jak juz to 11,99euro na godzine a z sobota wyjdzie ok.50 godzin i ponad,pracuje z toba od wrzesnia a znam od sierpnia i mam dosyc tego sciemniania,juz dwa razy sie od ciebie wyprowadzalem bo czlowiek nie moze patrzec na naczynia brudne wszedzie porozstawiane,gadanie glupot,syf na meblach,zasrany kibel,walenie konia i najaranego pontona co piwa sie napic jak czlowiek nie chce tylko walnal by 5 dropsow i go nosi z nerwow,nie mowiac juz o kapowaniu,lizusostwie i leserstwie w robocie,no ale jak nie ma sie czego szukac w kraju to sie robi kariere w belgii i uczy jezka obcego a swojego nie zna(rzeczywiscie-samo z,nie podoba-razem napisane,na pewno-piszemy tez odzielnie)wroce z urlopu to zglosze to wszystko do firmy bo juz mam dosyc na maxa!!!!!!!!!!!

Taka seee

Ja nie wiem jak przez firme AXEL, bo byłam przez T&S'a... ale rzeczywiscie spojrzyj na opinie wyzej, tj. pisza ludzie, to tak wlansie jest, dajesz dupe masz, nie dajesz, rzucaja Cie jak psa. Rozmawiałam z ludzmi z AXELA, co do warunkow mieszkalnych mieli lepiej niz ludzie w T&S'sie. Jak znasz jezyk to dla Ciebie + bo sobie sama zalatwisz, nie z tymi debilnymi polakami (az zal prawda pisac tak na rodaków) ale kto był to wie, jak rzeczywiscie tam jest. Praca nie jest ciezka. Skoro wytrwałam DCom'a i musiała nauczyc sie systemu tam panujacego w 4h i dało rade, to wszystko da sie przejsc. Jedynie co ten supervisior, (usunięte przez administratora)bodajze co z (usunięte przez administratora)jest, LUDZIE JAK ON SIE TAM ZOSTAŁ? Naprawde dobrze ludzie, nie sa doceniani, bo tam busz jest, tj. pisałam wczesniej (usunięte przez administratora)

Mam w najbliższą sobotę wyjechać do Syncreona za pośrednictwem biura AXELL. Czego mogę się spodziewać na miejscu w pracy? Jakie warunki panują na domkach? Czy w tym okresie mogę liczyć na dużo godzin?

KotWbutach

Ja tam pracowalam jak dziki osiol przez 3 miesiace po 11 godz jak pytali to i w niedziele nawet bo jak twierdzili potrzeba byla,zawsze chetnie zostawalam po godzinach i nigdy nie narzekalam i jak mnie zatoki wziely i ledwo do lekarza dojechalam po leki to dowiedzialam sie ze z miejsca nasz kochany supervizor:) Krzys mnie zwolnil z miejsca.........nagroda za to ze nigdy sie nie spoznilam i zawsze zostawalam po godzianch jak prosil.:) Tam nie pracuja normalni ludzie.mam nadzieje ,ze spotka go to samo kiedys.

Barry

Jestem a co?

Latisha :D

Ej, Czarnuchu, jesteś tu? ;D

to masz pecha!

Łysy

dostałem 13,5 euro brutto na godzine,pracuje 39 godzin tygodniowo i wygląda na to że zostane w nowej firmie na dłużej...i niech mi tylko żaden pajac tutaj nie wyskakuje z tekstami że nic nie robiłem w synkreonie..

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Technologies - Tilburg

• Jak się pracuje w Syncreon Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Syncreon Technologies
2.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Syncreon Technologies