Opinie o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Syncreon Technologies. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Syncreon Technologies o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Witam, zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat atmosfery panującej w firmie. Polacy na wyższych stanowiskach, to w większości, karierowicze, u których bardzo wyraźnie zatarta została granicą między szeroko rozumianą etyka pracy a tzw. "Kolesiostwem". O szacunku do pracownika można zapomnieć. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o zarobki nie jest najgorzej, chodź jeśli przyjmiemy że na sfp pracuje się w trybie 3 to wypłaty nie są oszałamiające.

hhr
@Gość

popieram, koledzy, znajomi, rodzinki, kasty, koleczka wzajemnej adoracji itd.... polowa to nie powinna dostac 1op czy SPV bo to (usunięte przez administratora) i nieroby.... firma placi bonus z apolecenie nowego pracowanika, ale nie moze zaczac pracy na twoim dzial hahah

zxc

Na recevingu u Henryka jest bardzo w porządku:D

hhr
@zxc

Zgadza sie, spoko gosciu I to juz kolejny departament gdzie sa zmiany lepsze i gorsze...

Czy można liczyć w Syncreon Technologies na prywatną opiekę medyczną?

zxc

Na recevingu u Henryka jest bardzo w porządku:D

@zxc

@Gość

Na jakie benefity można liczyć w Syncreon Technologies?

Były Pracownik

Na groźby podczas pracy, skrajny mobbing i naćpane towarzystwo

JankoNieMuzykant

Ustami targanie na stołek wspinanie

hhr Nowy wpis

2lata tu pracuje na kontrakcie i byly paczki na swieta od poczatku, a dopiero od 2023 dali jednorazowy bonus, doplacaja do Basic fit i kupna roweru i jakis kurs NL jest....(dla agencyjnych chyba tylko paczka) to i tak malo porownojac np do ASML eindhoven...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Syncreon Technologies odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jakie godziny pracy obowiązują w Syncreon Technologies?

Jak szefostwo w Syncreon Technologies traktuje ludzi?

Jak zwierzęta albo (usunięte przez administratora) , tam nikt z kadry ani z supervisorów nie zna jakiegokolwiek kodeksu pracy Po za tym praca to tam jest od sierpnia do grudnia , teraz to masz busy 2-3 i nie zdziw się że możesz popracować właśnie tylko tyle I nawet nie zarobisz na przejazdy,i nikogo tam to nie interesuje czy masz co jeść i za co wrócić Banda bydlaków głęboko odradzam

Normalny

Jak traktuje ludzi ? Jak zwierzeta ha ha ...myślę że młode (usunięte przez administratora) i rzęsami na 5 cm i cyckami na wierzchu mogą się tu zaczepic ....innym odradzam ponieważ będę pracować właśnie za nie....parada buraków i cebuli z Polski...zbiór (usunięte przez administratora) i wyżej (usunięte przez administratora) ch niż (usunięte przez administratora) mają ....praca na 3 zmiany i dojazd rowerem ..odradzam ... odradzam nawet nie zaczynać

Irena
@Marek

To na umowie nie ma zapewnionej jakiejś konkretnej kwoty którą dostaje się za miesiąc? Tylko jak tyle ile będzie kursów, tyle kasy?

Anke
@Irena

Agencyjni ludzie maja zapewnione godziny, bo to wynika z nowego prawa holenderskiego. Na Waalwijku jest to bardzo pilnowane, wiec dziwi mnie ten komentarz.

Irena
@Anke

pytam bo nie wiem jak jest. nie orientuję się. ile godzin się ma zapewnionych miesiecznie?

Bysior

Mam nie miłe wspomienia z Syncreonu Tilburg, Axell obiecał pełne godziny i jazde na EPT, okazało się, że zrobili nam kurs na to a potem był przez 2 tygodnie projekt (naklejanie naklejek na telewizory Dell) praca miała byc na dłuższy okres, potem udało się mi przenieść na Merge, czyli inny dział (najgorsz) na Kamilka Flejterskiego trafiłem czyli superisora, dramat, (usunięte przez administratora) zagłady we współczesnm wydaniu, był tam jeszcze jego podwładny ale nie pamiętam jak się nazywał (nie lubił Kamilka Flejterskiego bo ten cisnął go), Podobno Kamilek Flejterski to pół Polak , pół Niemiec dla mnie to 100 procent Niemiec, ganiał nas jak psów, Axell kase młacił w terminie, lokacja w Hoge Mierde dramat, na wsi za 300 euro /miesią, plus taki, że w po południu do sklepu jeżdzili po zakupy kierowcy nasi, internet słaby-dramat, mało godzin na Merg-u, tylko dziewczyny ze skanerkami miały dobrze, bo nie narobiły sie( wiekszość z nich ma facetów supervisorów) i inne osoby robią felllatio swim przełożonym żeby dostać kontrakt. Syncreon Tilburg / Merge--- DRAMAT !!!

Jak wygląda ścieżka kariery w Syncreon Technologies? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nie, ale trzeba być dociekliwym. Ogłoszenia o prace są wywieszane regularnie na tablicach informacyjnych.

Były Pracownik

To miejsce w którym nie istnieje żaden porządek, podczas pracy jedni pracownicy grożą pobiciem innym pracownikom a tych pseudo przełożonych nic to nie obchodzi. Omijać ten (usunięte przez administratora) z daleka

Bzyku

Chciałem się dowiedzieć po jakim czasie wpływa wypłata w eurojob na syncreonie... Czy wpłynie po pierwszym przepracowanym tygodniu czyli na drogi od rozpoczęcia pracy?

Xxx
@Bzyku

Podobno w 3cim tygodniu w piatek od przyjazdu, podobno..

Mee
@Bzyku

W drugim tygodniu jeśli masz już sofi, w trzecim jeśli go nie masz. :)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Syncreon Technologies?

WeeR

No na konto, a gdzie ma wpływać xD

Edyta
@WeeR

Autorowi pytania chodziło o to czy na konto wpływa za jednym razem całe wynagrodzenie czy może w ratach. W niektórych firmach wypłacane są np. tygodniówki i czasami pracownicy tak wolą więc pewnie chciał się upewnić jak to wygląda w Syncreon Technologies. Czy jest możliwość dogadania się co do tego czy jest tylko opcja wypłaty co miesiąc?

Witam. Osoby zatrudnione na kontrakcie w syncreonie maja miesięczna wypłatę- każdego 25tego.

janosik

Podpowiedzcie czy firma normalnie pracuje i czy można starać się tu o pracę?

de la cruze

Praca jako taka, pensja też ew moze być, ale jak dobrze dupska nie polizesz Polaczkom na kontraktach to nie licz na milą atmosfere, musisz pół świniaka i wódkę z Polski przywieźć i im słodzić i wchodzić do tyłka to będzie dobrze.

Mag
@de la cruze

Zawsze tak było i będzie nie wiem z czego dokładnie to wynika .Ja byłam pierwszy raz w pracy jak w Holandii były jeszcze guldeny a nie euro w 2000 r.takze to zawsze jest ten sam (usunięte przez administratora) .jedna rada nie przejmować się nikim robić swoje jak się jedzie na chwilę zarobić

tipi tipi

Zje...ana firma i droomgard, Chryste Panie.....

Mag
@tipi tipi

Droomgard nigdy w życiu wolałabym zebrać pod dworcem w Polsce .Pracowałam w syncreon w walwaajk i miałam zawsze godziny i byłam docenianym pracownikiem.z nikim po pracy z supervisor i team leader się nie spoufalam to zależy ile mają zamówień .ile kto pracuje .tak niestety jest przez agencję że jak potrzebują nawet na kilka dni to ściągają z Polski to jest absurd moim zdaniem.Bo człowiek jedzie z nastawieniem że będzie pracował .Też miałam przykre doświadczenia tego typu że mieli (usunięte przez administratora) w systemie i na wypłatę czekałam ponad miesiąc dobrze.Ale ogóle w syncreonie dobrze mi się pracowało wszystko na lajcie do zrobienia jaja i zarty z pracownikami z innych działów spoko atmosfera ale to się chyba pozmieniało ostatnio

Witam Pracuję obecnie w Syncreon Dell w Tilburg przez Axell employment. Mieszkałem w Hoge mierde przez miesiąc. Warunki mieszkalne są średnie ale w porównaniu do innych agencij to jedne z lepszych. Domki murowane ( 6 osób/ 4 pokoje)Mieszka tam dużo Węgrów i Rumunów. Jest jeden haczyk. Lokalizacja Hoge Mierde jest w lesie. Najbliższy sklep jest około 5 km od parku oprócz polskiego sklepu, który jest drogi i ma mały wybór. Jeśli nie masz auta to masz przeje....e. Koordynatorzy nie są zbyt bystrzy i mili. Raczej ci utrudnią niż pomogą. Bardzo drogi czynsz za zakwaterowanie. Na wycinku wypłaty wychodzi 97,5 euro. Do pracy dojeżdżasz ze swoim kierowcą. Niestety prawie wszyscy palą podczas jazdy ale po za tym, to raczej nie ma problemów. Agencję Axell mogę narazie ocenić pozytywnie. Wypłaty na czas, zmiana zakwaterowania na prywatne bez problemu. Pracuję na dziale gdzie mam zawsze 40 godzin lub więcej. Na innych działach narzekają na brak godzin. Stawka to 9,69 brutto. Każdy ma do tego dodatek zmianowy 108,75%, 111 i 113 coś takiego. Dodatek zależy na jakich zmianach pracujesz. Myślę że, można tu przyjechać. Po 2-3 tygodniach zwraca się podróż i wyżywienie. Jak się nie spodoba to szukać czegoś innego albo do Polski :D. Przy 40h na rankach zarabiam 250 euro na rękę po odliczeniu domku, ubezpieczenia i podatku. Pozdrawiam i życzę znalezienia dobrej pracy .

Rudyard 102

Wszystko się dokładnie zgadza. Choć zarobki to tak naprawdę porażka. Jako pracownik 3 zmianowy z uprawnieniami na EPT/Reechtrack 250e to grosze. Da radę więcej się zarobić na podobnym stanowisku w innej firmie.

Xoxo

Omijać szerokim łukiem, nie polecam żadnemu Polakowi, traktują ludzi jak śmieci i zaraz po tym wypierdalaja do domu jak już nie potrzebni, zero szacunku, zabranianie nawet rozmowy z osoba nawet gdy nie ma pracy, po Prostu nie polecam, pozdrawiam koleżanki z Pracyyy, już niedługo ;)

Lubiący_to_i_owo
@Xoxo

A dotykać można się czy tylko rozmowy są zabronione ;)

Rudyard 102
@Xoxo

Zgadza się w stu procentach. Pracowałem tam z dziewczyną dwa miesiące po czym bez żadnego powodu mnie zwolnili. Nawet nie informując mnie o tym. Godzin jest mało, praca monotonna, a koordynatorzy to jakaś pomyłka...

Gutek

Podpowiedzcie mi czy firma prowadzi rekrutacje? Jakieś informacje o zarobkach?

Honorata Rudziak

Przestrzegam przed blondynkiem Damianem supervisorem. Podchodzi do każdego i się czepia o byle (usunięte przez administratora) Jeżeli nie macie pięknego uśmiechu i zamiaru lizać mu dupska to lepiej się tam nie wybierajcie. Nie chcę wiedzieć co robią mu dziewczyny, które tam pracują na kontrakcie(pewnie dupska dały za sam kontrakt)... Agencja Eurojob ma także swój Syncreon w Waalwijk. Zostałam tam zwolniona bez podania przyczyny po tym jak tępy blondynek podszedl do mnie i powiedzial ze to moj ostatni dzien pracy. W ten sam dzien została zwolniona także jedna z kolezanek, ktora tam pracowala ponad poltora roku, również bez konkretnego powodu. Ogólnie podest przed pracą, zbiórka i tak dalej wygląda tam trochę jak w szkole podstawowej, dwie ławeczki i wyczytywanie nazwisk z podestu przez Blondyna. Praca dosyć w porządku, lekka. Jeżeli chodzi o agencję Eurojob to są w porzadku wypłaty na czas itp.

normalny
@Honorata Rudziak

to prawda damianek wykozystuje soja pozycje i drwi sobie z ludzi.Wiem bo pracowalem tam 1,5 roku. Nie polecam tego miejsca pracy

Lubiący_to_i_owo
@Honorata Rudziak

Już jest menagerem

łysy
@normalny

A czy to nie jest czasem Damian czarny

Tutu

Zależy z którą. Z(usunięte przez administratora)lepiej niż z Eurojobem. W tej drugiej agencji lubią machnąć się na kasę, oczywiście na swoją korzyść i potem tego nie naprostować, a logistyka odnośnie transportu do pracy jest delikatnie mówiąc nieudana. Kiedy tam byłam na dziale SFP pracy było najwięcej.

Jak agencja organizuje warunki na miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Technologies - Tilburg

• Jak się pracuje w Syncreon Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Syncreon Technologies
2.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Syncreon Technologies