Opinie o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Syncreon Technologies. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Syncreon Technologies o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

skrzyp

Razem z chłopakiem pracowaliśmy w Syncreonie w Tilburgu. Tak naprawdę trudno porównywać konkretne działy, czy nawet zmiany na jednym dziele, bo każda rządzi się swoimi prawami. My byliśmy na dziale SFP na zmianie, która naszym zdaniem była raczej w porządku. Praca jest prosta i w miarę lekka, dostosowana do osoby. Kobiety zwykle pracują ze skanerami, mężczyźni czasami też, ale głównie jeżdżą wózkami, pomagają na linkach. My pracowaliśmy na trzy zmiany: 6-14, 14-22, 22-6, ale inne działy mają inaczej. O nadgodziny te po pracy i te przed pracą, zawsze byliśmy pytani, więc nie było żadnego zmuszania. Ludzie są różni jak wszędzie. W sumie w tej kwestii nie ma różnicy Polska, czy tutaj. Ktoś napisał, że jeśli się ma dobre układy z osobami na kontraktach to i jest się inaczej traktowanym. To niestety prawda, ale jeszcze nie widziałam miejsca gdzie nie byłoby podlizywania się, potem obgadywania etc. Tacy są niektórzy ludzie bez względu na to czy to jest Polska czy Holandia. Lepiej robić swoje i się nie przejmować. Co do agencji to szczerze nie polecam pracy przez Eurojob. My korzystaliśmy z jej usług, ale z pracy zrezygnowaliśmy właśnie z powodu jej nieuczciwości.

Daria

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Pracownik roku

Praca lekka ale nie zawsze jest trzeba prosić się po działach żeby chociaż do 6 godzin dociągnąć. Wypłaty małe, nie polecam żadnej agencji pracującej w syncreonie

Feliks

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Syncreon Technologies odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Lidia

@Legia Czy możesz rozwinąć temat z ludźmi tudzież atmosferą panującą w Syncreon Technologies? Jest to informacja, która na pewno jest wartościowa dla osób, które będą rozważać aplikację. @Honorata Rudziak czy przed dodaniem wpisu zapoznawałaś się z regulaminem forum? Jest tam informacja, że nie piszemy o konkretnych osobach, a tym bardziej ich nie obrażamy. Takie wpisy podlegają usunięciu przez administratora.

angel
@Lidia

Syncreon nie działa jaka jedność, podzielony jest na działy. Poszczególne działy mają swoich ludzi i swoją atmosferę więc nie można generalizować. Czasy kiedy tam był wyzysk, krzyki i wyzywanie od (usunięte przez administratora) minęły wraz ze zwolnieniem dużej części kadry wyższego szczebla. Jest ciężko jak w każdej pracy ale dasz radę.

Lidia

@anonymous Jesteś pewny, że nic pozytywnego na temat firmy Syncreon Technologies nie da się napisać? I Twoje obraźliwe słowa są totalnie nie na miejscu. @aleks Wspomniałeś o umowach "śmieciowych". Jaką umowę w takim razie dokładniej oferuje swoim pracownikom firma Syncreon Technologies?

mmmm
@Lidia

tego jaką umowę masz to chyba się nigdy nie dowiesz :) Generalnie zależy gdzie trafisz, jedni mają dobrze i jest git, inni mają dobrze ale i tak narzekają, inni mają źle ale dają radę a jeszcze inni mają tragedię :) loteria

Syncreon Tilburg czyli nieudolni teamliderzy/kierownicy/superwajzory, szwankująca organizacja pracy i zdecydowanie za dużo polaczków w żółtych kamizelkach.

M

Eeeeee.... Są różne działy, rożni ludzie. Nie można generalizowac. Ja pracuje, nie narzekam. Dział, ludzie calkiem znosnie. Wiadomo buraki sie zdarzają ale to najczesciej wlasnie osoby takie jak Wy, Szanowni krytycy Syncreonu i znawcy warunków pracy, którzy przychodzicie z zerowymi ambicjami, od progu narzekając na wszystko a najprostszej pracy nie umiecie zrobic, ani me ani be po angielsku. Nawet rozcięcie kartonu sprawia wam problem. A że za mało płacą, a to, a tamto... nO mnie bierze jak takie lewusy narzekają na życie a mają po 20lat! Poczekajcie jak traficie na swoich przyszłych pracodowców, warunki oraz płace. Wtedy sie Wam oczy otworzą i zrozumiecie że, Syncreon nie byl taki zĺy. A źli ludzie są wszędzie, spotkasz ich nawet w kosciele:p

Mmmmmmmmmm
@M

Popieram, btw na jakim dziale robisz ?

aleks
@M

Jeżeli dla Ciebie, spełnieniem ambicji jest całe życie mieszkanie na jakichś barakach, pokojach, spelunach. Zarobienie tyle żeby było na trawę na weekend Godzenie się na bycie poniewieranym, bez pewności jutra ani gwarancji godzin, cały czas na umowach śmieciowych, to jesteś właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

Legia

Fajna praca lekka nigdy takiej nie mialem a ze ludzie (usunięte przez administratora) to juz inny temat ale praca ok polecam

nigdy wiecej

Mialem ta (nie)przyjemnosc pracować jakis czas temu w Tilburgu. Hala D- dział merge. Tak jak ktos wspomniał jak nie trzymasz sie dobrze z kontaktowcami to nie masz na co liczyc. nadogdziny obowiazkowe dwa razy w tygodniu, nikogo nie obchodzi czy mozesz zostac czy nie. podium na obu zmianach to jedna (usunięte przez administratora) same polaczki którym uderzyla wladza do glowy. jak z nimi dobrze trzymasz to mozesz nic nie robic i nic Ci nie grozi, jak nie masz z nimi dobrego kontaktu to mozesz wyproc flaki i i tak nic nie zdziałasz.

Ela

Jak tam teraz wygląda praca. Jak sytuacja są godziny do wyrobienia. Widzę że szukają pracowników

Lidia

@marzena jeśli takie sytuacje mają miejsce, to czy zgłaszane są bezpośrednio do firmy: przełożonego, czy też działu HR? Zawsze warto informować o nieodpowiednim zachowaniu któregoś z pracowników. Próbowałaś to robić? Jeśli tak, to jaka była reakcja firmy?

Lidia

@brik bardzo ostro oceniasz firmę. Czy rzeczywiście można tak źle oceniać wszystkie osoby przez nią zatrudnione? Ktoś z Was ostatnio pracował w Syncreon Technologies? Możecie powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Na ile godzin pracy w tygodniu mogliście liczyć?

marzena
@Lidia

Ja mogę powiedzieć tyle, co chwile coś innego się tam odwala, w tym roku zabrali np. dodatki zmianowe na manufakturze !!! 9 na 10 kontraktowych pracowników którzy tam jeszcze zostali tylko kombinuje jak przejść na mental, manager dotyka dziewczyn i wysyła im swoje fotki, Kozo..... ulubiony nadzorca patałachów z biura popędza ludzi bez opamiętania.......... i tak naprawdę można dużo wymieniać. Jedno z moich najgorszych doświadczeń w Holandii

brik

UWAGA dla wszystkich którzy chcą tam pracować. UCIEKAJCIE nie ma godzin w pracy tylko żeby na domek było, WSZYSCY na kontraktach w tej firmie są nienormalni

aleks

Pracowałem w Syncreonie Waalwijk ITD Shipping ponad 2 lata przez agencje pracy i znam dobrze tę firmę. Ogólnie zgadzam się z negatywnymi komentarzami osób tutaj piszących. Można by to spuentować krótko (usunięte przez administratora) masz być na każde skinienie, świątek, piątek, niedziela, dzień, noc, 12h w upał i zaduch, nie ważne. Zmiany raz noc raz dzień i tak na przemian - nikogo nie interesuje że jesteś zmęczony. Lepiej mają tylko lizusy i ci którzy się spoufalają z kolejnymi lizusami teamliderami, z którymi mieszkają w tych samych chatach imprezują i z nimi ćpają. Tacy mają więcej godzin jak jest mniej pracy, lepsze prace np na reachu itp. Jak jesteś z poza tzw. układem to nie masz parasola ochronnego wylatujesz za byle co albo sam się zwalniasz z powodu braku godzin. Jak zaczynasz mówić głośno, że każdy powinien mieć równe szanse np. do treningów to jeszcze szybciej się wylatuje. pozdrawiam chętnych do tej pracy i życzę dużo samozaparcia - będzie potrzebne.

silver

Waalwijk Tilburg jeden syf. Rada dla wszystkich którzy czytają to forum a jednak chcą pracować w Syncreonie ( a tu samą prawdę piszą, po tygodniu pracy większość opowieści się potwierdzi ). Postarajcie sie chociaż zatrudnić przez Manpower, jest troszeczkę lepiej a agencja cały czas kogoś szuka. NIe mają własnych lokacji ale z kasą jest normalnie, w terminie i korekty za godziny też ( w syncreonie sam musisz pilnować godzin, niby mają elektroniczny system ale mają też trolla który ręcznie "poprawia" błędy ). Eurojob jest fatalną agencją, Axell też nie ma dobrych opinii ale nie tak dużo negatywnych jak Eurojob. ( podobno agnacja ok ale warunki mieszkaniowe bardzo słabe ).

paths

Witam, pracował w syncreone pięć tygodni. Powiem jedno - Czułem się jak szczur, a żaden pracownik, wiele osób wyjeżdża po tygodniu, a wiele pozostało iluzji około godziny. Teraz jest EuroJob Agency - nie polecam! Transportować katastrofa, nie oragnizacia i zakwaterowanie w hotelu 36 km od pracy i czułem się jak na ulicy (usunięte przez administratora) Motel. Niektórzy ludzie byli na pierwszej wypłaty po odrobenom tydzień -10 euro, tak -... Po zakończeniu prac I odjąć podatek, więc nic nie zarobić razem. Prawdopodobnie rzuciła mnie,, ,, po tym, byłem spragniony, a ja poszedłem do picia wody - mówiąc, że często, ale nie tylko mnie koleżanka. Nikt nic nie mówi do mnie po prostu zadzwonić, że nie chodzę do pracy i nie wiem, czy uda mi się znaleźć inną pracę. Więc zamknąć i znaleźć inną pracę. Nie polecam!

Ninja

Witam. Pracowałem tam ponad rok do stycznia 2016r (obecnie też wróciłem po prawie 9 miesiącach przerwy ale już przez inną Agencję, bo Axel już tu nie zatrudnia), nie mogę narzekać na pracę (syncreon Waalwijk), jak również na wynagrodzenie. Pracowałem tam przez Firmę Axel z Gliwic, powiem Wam, że byłbym szczęśliwy jakby takie Firmy były w Polsce ( sorki jest Dell pod Łodzią ale kolega tam zarabiał 1500 zł). Oczywiście są różne działy na zakładzie gorsze i lepsze, podobnie jak na Dellu. Warunki mieszkaniowe w ciągu 8 miesięcy pracy przeprowadzałem się 3 razy (z 4 lokalizacji 3 były OK, jedna w Kerk Driel - tragedia...ale fajnie bo zmotywowało to mnie do przejścia na swoje). Aktualnie u nas na dziale nie ma nadgodzin i każdy czeka na większe zamówienia. Rzeczywiście na początku roku zaczynają się standbye. Rotacja oczywiście jest bo wielu pracowników ma gdzieś prace...już po rozpoczęciu narzekają, że strasznie im się nie chce pracować.....choć aktualnie jakby ekipa jest pracowita i nie ma takich narzekań. Jeśli mogę coś doradzić to po pierwsze przyjeżdżajcie swoimi samochodami i szybko ogarniajcie własne spanie. Bo u nas kierowca był tragiczny szczególnie jeden...wiecznie zjarany i musieliśmy go rano budzić aby nas zawiózł, a po pracy bywało, że mimo informacji telefonicznej kiedy skończymy przyjeżdżał po 1.5 godzinie...a co kto mu zabroni.

seba

Frajerstwo polskie,buraki cebulaki smierdzace tam pracuja, tepy pl narod.

de la cruze

9,30 e/ h brutto czyli calkiem przecietnie

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Technologies - Tilburg

• Jak się pracuje w Syncreon Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Syncreon Technologies
2.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Syncreon Technologies