Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

cyrk

sprytny Kazek(R-4)robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał", a Najlepsza RMS czyści PH-kto niewierny-ten następny? jej znajomość rynku to stragan na którym kupuje pietruszkę,a może krajowy zainteresowałby się samą panią RMS -czekamy na efekty.....

madzia

Lato się kończy-nikt Ci nie zagwarantuje tego , że pracodawca przez lata nie będzie borykał się z żadnymi problemami finansowymi i tym samym nie można w żaden sposób zapewnić, że zwolnień w niedługim czasie znowu nie będzie .

krzyś

Ph musi sprzedać tak obniżonej cenie 60.000 tyś na miesiąc -kto to wykona ,tylko marzyciele myślą żeby mu ktoś naszykował jakiś kierownik on wie wszystko jakie sklepy biorą najwięcej ,a po kilku sklepach wie wszystko,żeby drugiego wygryzł. Napoje coraz tańsze marka przejadła się.

tat

Jest nowy uzdrowiciel Firmy z Ustro.Pełno promocji Firma wychodzi na prosta, idzie wszystko!!!sprzedaż rosnie ,ceny jurajskiej coraz niższe.cuda,cuda,cuda powiadam wam!!!!Co za firma :)Pełen szacun dla Dyrekcji .Uzdrowiciel już nas wybawił szkoda gadać,kto go przyjął.Dyrektor!!!!!

Leszno
cud

reks

minusy: możesz wylecieć w każdej chwili, straszenie jak spadną Ci wyniki,jak sklepy zamkną - jesteś numerkiem !!!!

hurt

Już nie będzie lepiej,za dużo kierowników ,a napoje coraz tańsze marka przejadła się.

cel

Zacznij -na wieluńskim tam idzie wpisywanie po punktach ,tam będziesz miał prace wpisywanie jeden do drugiego -ktoś tu napisał jesteś numerkiem jak ci starzy ,maja pensję kto to widzi-marka przejadła się.

wi

Przeczytałem powyższe opinie i muszę przyznać, że brzmi to dobrze. Może w takim razie i ja bym spróbował na wieluńskim i częstochowie tu pracują moi znajomi , zwłaszcza, że praca jest od zaraz.

nic się nie stało...

jakie zamówienia na 7tyś???? i to jeszcze do GS-u,teraz nie ma kto zamówić za 200 zł!! gdzie ten kontroling? skoro wpisują takie głupoty w system i nikt tego nie widzi!!!-i to wszystko w R-4! pod okiem najlepszej RMS z R-4!!??

krajowy

pracuję w Jurajskiej(R-4) nie długo(i to była chyba zła decyzja)byłem w innych firmach korporacyjnych ,ale żeby robić po 25-27 wizyt dziennie i to wszystkie 100% skuteczne to takich cudów nie widzieli w Kanie Galilejskiej(nie wspomnę o COCA COLI)ukłony dla Hal... i innych cudotwórców.

cyrk

sprytny Kazek(R-4) topi telefony ,robi plan w 3 dni,wizyty w 5 minut,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał", a Najlepsza RMS czyści PH-kto niewierny-ten następny? jej znajomość rynku to stragan na którym kupuje pietruszkę,a może krajowy zainteresowałby się samą panią RMS -czekamy na efekty.....

qwer

plany w kosmos bez konsultacji z przedstawicielami, po prostu wstajesz i w ipaku plan z kosmosu :) ale co tam ważne że góra kase zgarnie !! żeby te plany porobić to z 30 wizyt dziennie trzeba robić a praca z 9-10h wypłata w sezonie około 2500 takze szału nie ma a jak nie zrobisz planu to 1900 :)

bąk
@qwer

Żeby te plany porobić to z 30 wizyt dziennie trzeba robić a praca z 9-10h ( to jest w telefonie a praca to 5 godz jak są z miasta jezdzą koło sklepu i patrzą jaki jest czas to jest PH w jurajskiej. Wypłata w sezonie około 2500 takze szału nie ma a jak nie zrobisz planu to 1900 :) Brutto!!!! Kto dzisiaj bierze tyle napoi ,jak na 5 sklepów to jest dobry z 30 sklepów ,gdzie te sklepy jeszcze są.

wi

Realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ... Dobrze się zastanówcie czy warto poświęcać zdrowie, szczególnie psychiczne dla paru złotych.

wi

Po nowych dyrektorach i kierowników (jak Ustroń) nic nie będzie jak kiedyś ,firmy napojowe są napompowane ze jurajska się traci co miesiąc.Sklepy upadają ,gdzie PH jeszcze jeżdzą ,sami sklepy sobie zamawiają a PH tylko jeżdzą żeby coś się działo !!!

logi

maro

Starzy jeszcze robią, ja myślę żeby ich wymienić,gdzie oni teraz znajdą taką firmę która płaci ,a oni nic nie robią,przyjąć nowych oni będą wystraszeni . Ci starzy wszystkich znają i nic nie zamawiają.Sklepowe sami zamawiają Żywiec,i Tymbark.

pip

Dobrze się zastanówcie czy warto poświęcać zdrowie, szczególnie psychiczne dla paru złotych, bo więcej obecnie nie płacą. Umowy zlecenia i tym podobne na czas krótki, zależny od humorów przełożonych. To już nie jest ta sama firma co kiedyś. Brak szacunku do pracowników.

logi

Macie dobrych PH z wieluńskiego i częstochowy ,tam robią kokosy ,nic nie idzie woda i napoje ,ale co innego idzie to jest (PH wszystko zamawia )jeszcze porę dni żeby go w hurtowni nie wywalili !!!

hurt

Nie polecam.Produkt mało znany ,nie ma przebicia wśród konkurencji ,napoje to sama chemia-to jest woda regionalna ,żeby coś teraz sprzedać to trzeba mieć szczęście ,sklepy nie biorą u PH,a atmosfera w spółce lepiej nie pisać.

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.