Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

frutek

i jak premie po sezonie? Konto pęka w szwach?

nemo

jednak stare przysłowia racje mają :"Biada, jak zostanie pan z dziada", "Nie ma większego tyrana, jak gdy chłop wyjdzie na pana". Te chyba najbardziej oddają rzeczywistość w CDM

snake

Obecna Pani Manager w CD słynie z faktu, że bardzo chętnie i często bez żadnego powodu odbiera premię pracownikom, ale trzeba w końcu jakoś się odróżnić od swoich poprzedniczek  (pozdrowienia dla Pani Teściowej i Pani Czarnej Mamby) Pani M traktuje podległych jej pracowników jak bezmózgą masę, która każdą jej niegodziwość przemilczy ale nie tak buduje się prawdziwy autorytet u podwładnych – trzeba by chyba się troszkę dokształcić – ale prawdziwej natury raczej się nie zmieni…….uwaga na żmije, można je teraz spotkać dużo częściej niż zwykle

Krzysztof
@snake

Nie ma to jak podejście do pracy w stylu: "czy się stoi czy się leży to wypłata się należy". Czytam te opinie i tak sobie myślę, że po co Wy wszyscy tam pracujecie skoro pensja za niska, przełożona to "tyran", a wy biedne żuczki jesteście gnębieni, nękani i poniżani. Przecież każdy ma wolną wolę i skoro mi się coś nie podoba, to zmieniam pracę na inną. Chyba, że ktoś jest przyspawany do stołka i zamiast pracować i realizować pokładane w nim nadzieje, woli narzekać i zwalać winę na wszystkich dookoła. Bo przecież to Oni wszyscy są winni, a ja biedny pokrzywdzony najlepszy pracownik niczemu nie zawiniłem. Normalnie czyta się te opinie jak dobrą komedię, bo wychodzi na to że pracujecie w warunkach gorszych niż w więźniowie w Oświęcimiu. Tylko zapominacie o jednym bardzo istotnym fakcie - to rynek pracy zweryfikuje każdego "super" pracownika. Porozmawiajcie jak jest w innych firmach, gdzie nie ma ochronki związków, zarządu czy rady. Ale jak już wspomniałem każdy ma wolną wolę, szkoda że nie wszyscy umieją z niej korzystać. Wtedy na pewno żyło by się lepiej.

KAb

Przedstawiciele z jurajskiej - Szkoda mówić.

Krzysztof
@KAb

Heineken

Osobie zarządzającej CDM zdecydowanie brakuje doświadczenia, profesjonalizmu, umiejętności zarządzania, a przede wszystkim przygotowania do pełnionej funkcji. Tu nie pomoże wiedza zdobyta od teściowej i wykorzystywanie pomysłów poprzedniczki . Kolejnym etapem poprawienia wyniku finansowego jest obniżenie wynagrodzeń! Problemem nie jest generowanie kosztów transportu pracowników posiadających samochody służbowe i wcześniej wspomniane wykorzystywanie samochodów służbowych do celów prywatnych , wszystko dozwolone. Brak skrupułów osoby zarządzającej, rządy PH i ciągłe wrażenie że pracownik na nic nie zasłużył…to w telegraficznym skrócie problemy CDM. A… i jeszcze jedno: małe pomyłki „nagradzane” odebraniem premii pracownikowi, natomiast DUŻE błędy Pani M. premią i podwyżką!!! I wszystko OK.

Nmnn

Chciała by lecz nie dorasta do pięt

Sprytny Kazek

A Ja , Sprytny Kazek z Tarnowa R-4 robię nierobów w konia i pomagam to opanowac sytuację u RSS ,przez krajowego, a skończywszy na Panu Prezesie i się kręci-z błogim , cudownym, pełnym Orgazmu, ekstatycznym, mokrym, pięknym , bardzo wilgotnym i cudownym bzyk bzyk!!!

baza

Uważam, że jurajska nie zaistnieje już nigdy na nowych rynkach, paląc za sobą mosty, zostanie zawsze dobrą wodą Regionalną.{Myszków} .Musisz mieć grupę inwalidzką to zarobisz.

aneks

Sprytny Kazek z Tarnowa R-4 robi gości w konia od RSS przez krajowego a skończywszy na prezesie i się kręci-z błogim bzyk bzyk!!!

opinia

A sprytny Kazek(R-4 Tarnów)dalej robi plan w 3 dni,sprzedaż dzienna po 14.ooo tyś, wizyty w 5 minut-co daje 30 wizyt skutecznych??!,po mieście kręci 300 km,lokalizacja pasuje jak "ulał",a turbanek stracił ostrość widzenia-krajowy czekamy na efekty!!!!!!!!

fr

Jakich szukają przedstawicieli handlowych.

BC

Jak można być Gigantem, kiedy osoba zarządzająca niema pojęcia wcale o rynku i o tym co się na rynku dzieje.Już wcześniej wspomniano że nie wystarczy kogoś sprzedać żeby być managerem. Brak wizi na przyszłość, i postępowanie wydug metody "może się uda" przetrzymać kolejny miesiąc i wziąść kolejną wypłate to nie jest perspektywna na dłuższą mete. Kiededy Czarna Mamba przyszła powprowadzała kilka nowych rozwiazań bo kobeta znała rynek i wiedziała jak się nie wpuścić w maliny. Nowa Manager na początku spijała tylko śmietanke z tego co jej Czarna Mamba zostawiła, niestety lata mijają i czeba wprowadzać coś nowego, ale jak? jak pomysłu brak!

kon

Są może i kiepskim dystrybutorem bo gdyby byli lepsi pewnie byliby tacy jak Giganci na rynku.

nick

a ja tam myślę ze piszą piszą lawina ruszyła, i dobrze gratulacje da odważnych takie równanie proste nasuwa mi się do głowy które tylko w Jurajskiej jest możliwe kłamstwa + machloje + tworzenie strat = podwyżkami dla managera ciekawe za co te podwyżki dla kogoś takiego czyżby jakaś forma wynagrodzenia ?????

JUrek

Uczeń przerósł mistrza!

Jura

W końcu ktoś zaczął pisać prawdę co się dzieje w CD, szkoda tylko że wszyscy to czytają a sami nic nie piszą co tak naprawdę dzieje się w CD . Pamiętacie jak Wielka Pani Manager wyła gdy zwalniała Ją Czarna, płaszczyła się przed wszystkimi żeby się za nią wstawić. To teraz mamy co chcieliśmy, w podzięce za wstawianiem się za nią jesteśmy teraz szykanowani i poniżani, a najbardziej Ci którzy najwięcej za tym "dreptali".

Gratuluję pierwszej odważnej osobie! Wy nawet nie wiecie co się tu dzieje i jak się traktuje ludzi! Rządy "TRZECH KRÓLÓW", zatrudnianie ludzi, którzy głównie dużo mówią i robią dużo szumu, nadgodziny, kombinacje, mobbing...

CD

CD to temat rzeka. Każdy by się bawił w managera, jak bez konsekwencji można generować straty na duże kwoty(wyżej wspomniane afery). Pani "Manager" to tylko figurant, CD tak naprawdę żądzą TRZEJ KRÓLOWIE(część PH), postępuje tak jak jej zagrają. Praca na pełny zegar i ponad siły człowieka to standard, za co pracownik może zostać nagrodzony odebraniem premii. "Managerowie" CD w czasie pracy w pierwszej kolejności załatwiają prywatne sprawy (tj. np. sprzedaż z służbowego samochodu, prywatnych towarów np, miodów, sałatek czy ogórków z firm którymi CD nigdy nie handlowało). Ludzie obudźcie się, piszcie i Wy, może w końcu skończy się ten mobbing który powrócił do CD -jak za dawnych czasów teściowej Pani "Manager".

mikk

Firma powinna dla wszystkich zrobić tak jak mają w innych firmach rozpoczęcie pracy o 8.00,a nie jak jest teraz o 6 albo wcześniej to paranoja chyba spać nie mogą.

fr

Napiszcie co w R-1 ,ponoć góra nie ogarnia działań poetyckich przedstawicieli...? Ja się pytam jak długo będą jezdzić PH w jurajskiej,jak dotychczas sklepy się kurczą.U mnie było 100 sklepów a teraz jest 20 sklepów.Te 20 sklepów zamówiło -tylko 5 sklepów -nie ma co robić.A kasa idzie!!!!Pytanie - rok minął - konkretnie jaka wielkość sprzedaży? A na Facebooku Jurajską lubi pod postem aż 10 osób.A gdzie ta ekspansja zapowiadana, Anglia miał być nasza?

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.