Opinie o Folpak w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Folpak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Folpak o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folpak w Mińsk Mazowiecki

Poszukiwane są krowy dojne do pracy w folpaku. Chcesz (usunięte przez administratora) 240 godzin i zastanawiać się cały miesiąc czy weźmiesz pieniądze za wyrobione godziny? To robota dla Ciebie! Brak podwyżek bo wszechmocny uważa się za stratnego podaczas psudopandemi, chociaż produkcja nie stawała nawet na jeden dzień, za to pozakładał kamery żeby jeszcze dokładniej obserwować a później skubac swoich pracowników.

Szkoda czasu i nerw żeby wiązać się z tą firmą, która zbudowana jest na taśmie pakowej

=D

Jeju No rzeczywiście firma na kleju i ślinie wyprodukowana. Co za profesionalizm

japier

powiem wam tak ppipipippi..... nad głową!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Folpak na stanowisko Operator Wytłaczarki / Produkcja Folii? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
Kamil

Czy zmiany w folpak są po 8 godzin? Z góry dziękuję za odpowiedź

M0

Koledzy mam pytanko ile można zarobić na wytłaczarkach w normalny systemie zmianowym z góry dziękuję

Nocna zmiana

Pandemia panuje. A na bramie już nawet rąk nie psiukają nie wspomnę o mierzeniu temperatury, widać że , ochrona dostała zakaz. Bo to są koszty. BOSS się nie boi . Ma pieniądze nic jego i najbliższych nie spotka.

Nina

Mam takie pytanie ile zarabiają kierowcy ? Bo widać, że nieźle.

katB
@Nina

Po czym widać???

Operator

Warto jest pracować, szef sumiennie wynagradza w postaci podwyżki. Jestem zadowolony DZIĘKUJĘ.

@Operator

A ile dostałeś? 50 groszy? ??

Janek

Widzę, ze Ukraińców zatrudnia...to już wszystko jasne. Proszę na pytanie wcześniejsze nawet nie odpisywać.

Janek

Aż się włos na głowie jeży jak czytam te opinie...Kierowcy to podobno i 7 tyś zarabiają w tej firmie... Czy jest to prawdą?

Wróbel

Firma nie czuje magii świąt, nawet bezcennego kalendarz nie dała, pod choinkę. Tylko dzięki koszty między zięciem a synkiem. Wszystkiego najlepszego z okazji święta, żeby było jak najwięcej pracowników z Ukrainy.

Ciekawy...
@Wróbel

a ty napewno "Wróbel" ? :)

Wróbel
@Ciekawy...

A to ja nie mogę się wypowiedzieć? Przecież prawdę pisze.

Masakra

Zabieranie premmi na święta, czyli około - 1500 PLN na święta to już jest gruba przesada. Socjalne zostaje oczywiście w kieszonce u szefa. Częsty brak ciepłej wody, nie ma się w czym wykąpać a po 12 godzinach w tym upale człowiek się klei. Na ten czas jest około 30 stopni przy maszynie. Stolowka to jakiś żart, brak chociażby kosza na śmieci. Na halach brak szczotek do zamiatania, paleciaki rozklekotane... Stan techniczny maszyn w opłakanym stanie. Brak surowców samo dziadostwo...szefostwo oszczędza i zarabia na pracownikach.

Sun
@Masakra

nie prawda... były szczotki... :)

@wróbel a to dużo jest osób z Ukrainy w tej firmie ?

TrochęWylewny

Przepracowalem kilkanaście miesięcy w tej firmie. Na plus - dobre zarobki dla ludzi bez doświadczenia w branży ( kosztem godzin ok 220-240) ale o tym później. Na minus - brak szkolenia stanowiskowego z prawdziwego zdarzenia. - system pracy dzien/ 24 h wolnego/ noc/ 24h wolnego - zaplecze socjalne jak u cyganów. Zagrzybiale prysznice i śmierdzące "stolowka" - bhp ? A co to? Wspomnę o pracy wysoko na ciagach przy wałach :) - premia pod stołem - brudno, słaby stan techniczny sprzętu. - sporo (usunięte przez administratora) i tolerancja dla niego. Pracuje tam szemrane towarzystwo. Za moich czasów brali każdego kto ma dwie ręce i nogi. Chcesz zarobić ok 3.5 miesięcznie? Nie ma sprawy fajna opcja pod warunkiem że nie na dłuższy okres czasu.

Nina

Brednie są na forum wypisywane , są fajne zmiany . Można coś sobie zaplanować i kasę zarobić . Żeby godnie żyć ,. Zapraszam.

Niepokojące informacje piszecie. Miałem zamiar aplikować ale teraz się zastanawiam

Podziękował za pracę

Praca w folpaku jest niebezpieczna ze względu na różnego rodzaju wypadki. Szefostwo nie myśli o odpowiednich warunkach dla pracowników lecz o swoich tyłkach. Zaplecze socjalne beznadziejne. Na stołówce śmierdzi jakby się jadło na wysypisku śmieci. Praca w folpaku jest pracą tylko dla desperatów i ludzi mających niskie poczucie własnej wartości.

były
@Podziękował za pracę

Częściowo masz racje jeśli chodzi o nie udolnośc zarządzania i kirowania, zwłaszcza produkcja to wielka porażka tkwiąca w epoce PRL, ale ludzie tam pracyjacy to nie desperacji bez poczucja swojej wartości, obrażanie kogoś na forum obniża raczej poziom twojej wartości.

Aneta

@VOLT, zachęcam Ciebie do komentarza na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie Folpak. Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń. Jaka jest atmosfera w pracy i relacje z przełożonymi? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników forum, którzy wchodzą na wątek firmy i myślą o zaaplikowaniu do niej.

@Aneta

Volt ci nie odpowie bo jest z zarządu. Zapytaj go o podwyżki w folpakuuu

@Gość

Musze cie zmartwić nigdy nie byłem i nie jestem w zarządzie mało tego już dawno w Folpaku nie pracuję. To dlatego napisałem żebyście nie narzekali bo zawsze możecie trafić na jeszcze gorszego pracodawcę niż pan B. tak jak ja

Aneta
@Gość

@Gość, pracujesz w firmie Folpak? Może Ty podzielisz się z nami swoim doświadczeniem związanym z tym pracodawcą? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń, premii oraz dodatkowych bnefitów pozapłacowych?

VOLT

Boże!! tylko narzekacie jak wam nie pasuje praca to sobie ją zmieńcie. tylko pamiętajcie, że zawsze możecie trafić gorzej. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Adi skóra zych masz całkowita racje ten kto cie oczernia ma jaja tylko na forum a jak by przyszło spotkanie face to face to by nawet słowa nie powiedział. Może kolega jest zazdrosny bo nie ma takiego kontaktu z szefostwem. NIE PRZEJMUJ SIĘ TYM.

Zosia
@VOLT

Chyba on jest zerem jak go tak opisują. Bo to jest forum o miejscu pracy a nie ludziach co tam pracują .

@Zosia

O kim ty napisałaś że jest "zerem" bo za bardzo nie zrozumiałem. Zgadzam się z tobą w 100% że to jest forum o pracy a nie o ludziach tam pracujących. Brudy trzeba prać poza portalem.

Zostaw merytoryczną opinię o Folpak - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Folpak?

Zobacz opinie na temat firmy Folpak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folpak?

Folpak