Opinie o Blaty Juan (Juan Sp.J.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JUAN SP.J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JUAN SP.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUAN SP.J. w Warszawa

Kriss

witam kilkanascie dni temu prubowalem dodzwonic się do Juana ,odebranie tel to już cud ,rozmawiałem z jakąs (usunięte przez administratora) o moim zlecenniu był to piątek a termin był nieprzekraczalny na nastepn poniedziałek rano czyli 9dni więc wysłałem email z zamowieniem jak zwykle w pliku gdzie Bydgoszcz obsługuje a tu poniedziałek cisza wtorek nic dzwonie nic jakis pan wysłał mi email ze nie ten plik okazuje sie ze to(usunięte przez administratora) odesłał mnie łaskawie po trzech dniach wiec dzwonie a tu olewka ze juz sie nie wyrobia na poniedziałek więc musiałem wynając auto i prosic w bydgoszczy aby wykonali usługe dodam iz było to 16 płyt więc nie mało a (usunięte przez administratora) olał mnie bo oni z warszawki to mają gdzies klientów stałych z innego oddziału także nie polecam Juana W Warszawie a fakture za wynajęcie transportu to powinienem im wysłac

Stały klient

Ze jeszcze tego wiekiego magazyniera trzymają on się nie nadaje do pracy z ludzmi

Tomaszek
@Stały klient

Masz na myśli kierownika magazynu w bydgoszczy?

R.S

a ja tam jestem zadowoliny z pracy dla pana(usunięte przez administratora) i kasa wpożo, niewiem wogule czemu narzekata.

M.O.
@R.S

Masz rację Radku ! tego się trzymajmy ! Paca jest super ! Hajs się zgadza ! Przyszedłeś ostatni i nadal jesteś z nami ! Ci co narzekają niech się zwolnią albo wezmą do roboty !

S.M.
@M.O.

Masz rację Marcin ! Każdy tylko narzeka i nic nie robi, a my się zacharowywujemy...zaharowywujemy... zachara.. przepracowujemy a inni sie obijają i tylko narzekają !

Sierpiętnik
@M.O.

No i zaczęło się ! Trzeba robić listę kolejkową ! szybko szybko ! Ja już się zapisałem na sierpień 2018 ! nie mogę się doczekać. Zapisz się i TY !

Kolejkowicz
@Sierpiętnik

A za czym kolejka ta stoi ?

Poeta Atlas Chmur
@Kolejkowicz

Za lepszym jutrem Panie Kolego ! Za lepszej jakości życiem...

Iza

@R.S. dzięki za odpowiedź. Faktycznie - jeżeli mówimy o kwotach netto to dla wielu osób takie wynagrodzenie może być bardzo zachęcające. A jak długo pracujesz w JUAN J.Szałański, A.Woźniak Sp.J.? Ciekawi mnie po jakim czasie można uzyskać wynagrodzenie w takiej wysokości.

@Iza

@ciekawska Iza. Awiec tą kasiute mam płaconą za wyniki i doświadczenie a nie za staż.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie JUAN SP.J. na stanowisko Sprzedawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Stały klient

Dobrych pracowników nie szanują a (usunięte przez administratora)zatrudniają

Jurek
@Stały klient

kogo masz na myśli i z którego oddziału

Iza

@Klient, nie dopytałam z czego wynika to, że jest tak mało pracowników w JUAN? Wiem, że trudno teraz znaleźć odpowiednich pracowników ale skoro jest takie zapotrzebowanie to firma powinna ich zapewnić. @R.S. Ty z kolei nie narzekasz, możesz podać widełki tego zadowalającego wynagrodzenia?

@Iza

Pewno , żadna tajemnica 3700 netto

ktos
@R.S

Smiech, to gdzie Ty pracujesz ze 3700 netto masz?

kwak
@ktos

3700 ? matko i córko ja bym za tyle z domu nie wszedł.

Iza

@Klient czyli generalnie z twoich obserwacji wynika, że JUAN cieszy się zainteresowaniem klientów?

Klient

Tam jest za mało pracowników. Dziewczyny są super starają się jak mogą ale jest ich za mało

Iza

@Staly klient piszesz to z punktu widzenia klienta? Każda opinia na forum jest równie ważna, bo pokazuje cześć prawdy o JUAN. Czy w ostatnim czasie zatrudniano w firmie nowych pracowników?

Iza

@klient a czy takie uchybienia były zgłaszane firmie? Czasem nie da się "ogarnąć" wszystkiego a może takie zawiadomienie spowodowałoby jakąś interwencję?

ktoś

A kto tam teraz kierownikiem na dole jest ? Kto ze starej ekipy został ?

Klient

Magazyn w juan białe blota to (usunięte przez administratora)magazynierzy próbują szajs wcisnąć, płyty uszkodzone, zmoczone plamy z wody porysowane , (usunięte przez administratora) magazyn z dnia na dzień coraz gorzej

A
@Klient

Kota nie ma to myszy harcują

Masakra

Gratulacje dla Panów z magazynu... Oby tak dalej.

Masakra
@Masakra

To byl sarkazm.....

A podobno niejaki (usunięte przez administratora)kupili meblopłyt plus w kielcach... czy to prawda?//

;)

Dziwisz się? Niedoceniany...

Życzliwy
@Marcin

Powodzenia (usunięte przez administratora)

sz

niech się otwierają - przechodzimy

Juanik
@sz

A po co? Niech (usunięte przez administratora)zabierze tylko po 10 najlepszych klientów z każdego oddziału ;)

sz
@Juanik

do pracy przechodzimy nie do zakupów

obserwator 2
@Marcin

(usunięte przez administratora) spółka na pół roku góra, a potem będzie robił jeden drugiego na kasę gratuluję takiej spółki

@obserwator 2

Ktoś zazdrości czy zaluje?

not sure if trolling or just stupid
@obserwator 2

A co jeśli wezmą się do roboty i (usunięte przez administratora)system zbiją majątek i będą śmiać się popijając moeta ? Cebulakom mózgi się zagotują ze wściekłości, Janusze porzucą swe passerati i wyjdą na ulicę !

not sure if trolling or just stupid
@:)

Żal mu(usunięte przez administratora) na internetach zamiast zakasać rękawy i brać się za robotę.

Rezydent

A miało być tak pięknie

Zadowolony
@Rezydent

Miało i jest. Każdy narzeka i smęci jak mu źle,a ja wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony. Nie będę się rozpisywał bo pewnie i tak szczekacze forumowi nie uwierzą.

Szefowa
@Zadowolony

To pisałam Ja :)

obserwator
@Szefowa

Pani zadowolona a z pracownikami szczególnie byłymi rozmawiać nie potrafi. A może nie chce? Za "mali " dla (usunięte przez administratora)? ........ Co słychać , jaka pogoda w Warszawie? :)

Pogodny
@obserwator

W warszawie jak w naszych sercach - pogodnie !

Cieślak

Jest dużo przewoźników wezmą nowych kierowców byli nowi co rozwalają balkony (usunięte przez administratora)akululatory lepie zatrudnić nowych starzy do lsmusa chyba nie tędy droga i zostają jeszcze Ukraińcy (Panie Jurku proszę sobie przemyśleć sprawę podwyżek bo ludzie z magazynów też odejdę jak siwy)

J.

Żałosne te apele

Kim Un Jest
@Cieślak

(usunięte przez administratora)- Duma i Chluba Magazynu ! 300% normy ! Po jego odejściu flagi opuszczono do połowy masztów, a codzienna praca przerywana jest minutą ciszy.

Cieślak

Podobno kierowcy też szukają pracy z tych dużych ciekawe jak sobie poradzą jak odejdę 4 naraz

Sami wysiada...

Optymista

Zatrudni się nowych !

ZMPD
@Optymista

Brakuje na rynku 150 tys. kierowców !

Gratulacje

Cofneliśmy się siedem lat do tyłu. Czyżby biblijna przypowieść że po latach tłustych przychodzą lata głodu?

Zatroskany
@Gratulacje

Toć to tylko usiądź i płacz! Zamki pobudowane, miliony na koncie i co koniec? Ostatni gasi światło?

Juanka - Bydgoska

Ale przynajmniej przy okazji całego zamieszania - mamy u siebie do pomocy fajowych Chłopaków z W-wy :) oby jak najdłużej :)

były
@Juanka - Bydgoska

Ha ha być są, ale wyniku nie zrobią! Tu nie Warszawa, tu trzeba walczyć.Prowadził ślepy kulawego.,

dama.....
@Juanka - Bydgoska

Stara ekipa the best!!!! z (usunięte przez administratora)na czele !!!!

Trzymam kciuki
@dama.....

(usunięte przez administratora)wracajcie ;)

Marek stolarz
@Trzymam kciuki

Jak można było rozwalíć taki zespół? Aż miło było kupować

@Marek stolarz

Zespół sam się rozwalił...

@Trzymam kciuki

(usunięte przez administratora)schowane na górze... ASI już nie ma... Żenada.

@Misiek

podobno jakieś powroty się szykują - to i może (usunięte przez administratora)wróci :)

@ja

Skąd takie wieści?

@Misiek

ano chodzą takie słuchy - a co nie dobrze jak by powracali?

gość
@Juanka - Bydgoska

i będą przyjeżdżać jeszcze nie raz

Juanka- Bydgoska
@gość

I dobrze bo i popatrzeć jest na kogo i na browara po pracy wyskoczyć :) takich nam tu trza

@Juanka- Bydgoska

Wrócą starzy pracownicy to i Panowie wrócą do Warszawy.

Dobry
@Juanka- Bydgoska

A doszły do mnie słuchy że jeden już jest w Białych Blotach i jutro od rana będzie u was

M.

a bo to pierwszy w tej (usunięte przez administratora)firmie - tam przecież prawie każdy z każdym szkoda tylko że cierpią na tym rodziny pracowników ale mam przynajmniej nadzieję że mój mąż się sprawi jak zawsze i żadne reklamacje do mnie nie dojdą

Tzn?

@M.

To nie jest strona do wylewania swoich żali. Idź kobieto do psychiatry. Albo zastanów się nad sobą. Może z tobą jest coś nie tak

M.
@Gość

ale jakie żale - mi chodziło że będzie grzeczny jak zawsze widzę, że ktoś ma tu problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)

@M.

A ja widzę że ma tu ktoś problem ale nie sam ze sobą

@M.

Miało być sama ze sobą. Masz problem. Polecam wizytę u specjalisty (psychiatry)

;)
@Dobry

No i gdzie oni są już mają być po świętach i co wyszło jak zawsze

@;)

Niech się nowi wezmą w garść bo nie ma komu pracować.

@Obserwator

Drugi sort niestety z łapanki nic nie wiedzą

@Klient

Jak widać ciężki temat

Wkur...
@Obserwator

Zwłaszcza magazyn chodzą Paniska a człowiek kwitnie, co za podejście do klienta

Ex robol juan WARSZAWA

W Warszawie jest nie lepiej !!! Wymagania z kosmosu , ciągła presja i sztucznie wytwarzane cisnienie w pracy ! Ciagly stres i szybkie tempo nie idzie proporcjonalnie do zarobkow. Do tego 9 cio godzinny dzien pracy i pensja dla specjalisty w swoim fachu jak dla kasjera w biedronce.Troche wiecej szacunku dla ludzi! NIE TEDY DROGA PANIE SZALANSKI ...

ROBOL
@Ex robol juan WARSZAWA

Nie pasuje nikt nikogo na siłę nie trzyma! Na co liczysz że zmienisz kogoś? Póki są chętni pracować za miskę ryżu nic nie zmienisz sztuka to sztuka. I dobra mina do złej gry

Zostaw merytoryczną opinię o JUAN SP.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w JUAN SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy JUAN SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUAN SP.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JUAN SP.J.