Opinie o Blaty Juan (Juan Sp.J.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JUAN SP.J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JUAN SP.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUAN SP.J. w Warszawa

Przykre jest to że sama pani musi tu pisać opinie o swojej firmie. Za pieniążki można nawet opinie wziąść w ramkę i wyróżnić albo się pokazywała jako pierwsza. Ale ta strona chyba nie służy do reklamowania firmy. I kto o zdrowych zmysłach by wstawał o 5 rano żeby napisać opinie jako klient. Może i nikt by się nie domyslił gdyby pani tego samego dnia, parę minut wcześniej nie napisała Tak że proszę już tego nie robić bo jest to zgoła........... I proszę (usunięte przez administratora) że jest fantastyczna obsługa bo jest to bzdurą. Klienci są tak samo traktowani przez nas jak firma a w szczególności(usunięte przez administratora)traktuje nas Pozdrawiam

absurd

Zastanawia mnie, kto pracuje w tej firmie w (usunięte przez administratora)i nie potrafi wystawić najprostszego dokumentu - świadectwa pracy ? Bzdura, bzdurę pogania.... czy (usunięte przez administratora)czytała pod czym się podpisała ? Czy (usunięte przez administratora)wiedzą ile wynosi pula urlopowa ? Jak liczyć ekwiwalent ? Widzę, że nie. Oby (usunięte przez administratora)dowiedziały się do 8.03 przy przelewie wynagrodzenia... W przeciwnym razie firmę poinformuje odpowiedni urzędnik jak powinno to wyglądać...

Zly
@absurd

Świadectwa pracy? Ba! I tak się ciesz że dostales i to szczyt możliwości. Oni nie potrafią wystawić nawet umowy ani nie wiedzą do czego służy urlop nie wspominając o braku umiejętności policzenia wypłaty. Niestety wszystko schodzi na psy i nie mogę się doczekać aż ktoś w końcu to zgłosi i ukroci to kombinowanie

P. Emilio

(usunięte przez administratora) ale na pracownikow pieniedzy zal.. Prawda w ocze kole widac (usunięte przez administratora). Moze Lepeij ogarnac ten balagan . (usunięte przez administratora)

HRdziunia :)

Widzę, że niektórych bardzo drażnią sukcesy zawodowe innych i aż się pochorowali z tej zazdrości :) Jeżeli awans leży poza Waszym zasięgiem to może lepiej zamiast oczerniać bezpodstawnie Kolegę po prostu mu pogratuluj i poradź się jak to osiągnąć ? :) Nie umniejszaj nikomu zasług, tylko dlatego, że Tobie się nie udało. Niech zazdrość będzie pozytywnym motorem napędzającym Cię do dążenia do celu, jednak nie po trupach! Więc zamiast wypisywać te głupoty lepiej weź się do pracy i walcz o własny awans :) POWODZENIA :) Gdybym mogła wykorzystać swoje kompetencje HR-owe, w Waszej firmie każdy z Was w ramach dodatku pozapłacowego dostałby ode mnie słownik ortograficzny(usunięte przez administratora) niestety nie mam takiej mocy więc awansu też nie mogłam załatwić, jak ktoś zarzucił :) Przykro mi, to tak nie działa, że swoje przywileje mogę wykorzystać w każdej firmie poza swoim miejscem pracy - a szkoda :) Dodatkowo o ile mi wiadomo to ten portal służy do tworzenia merytorycznych wpisów na temat pracy w firmie, a nie wylewania swojego żalu o swoich niepowodzeniach :) Zachęcam też do zapoznania się z regulaminem przed dodaniem kolejnego bezsensownego komentarza :) a w szczególności §4 pkt 3 mówiący o zakazie dodawania treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszające dobra osobiste :) MIŁEGO DNIA :)

Juan
@HRdziunia :)

I co cisza?

Ktoś
@Juan

;i nastała taka niezreczna cisza ; A my dalej róbmy swoje :) Niech się cieszy (usunięte przez administratora) że się uspokoiło :)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie JUAN SP.J. na stanowisko Sprzedawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stajenny / pracownik farmy
Lommel
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
Realista

A moze niech kazdy zajmie sie soba? Jezeli komus cos nie odpowiada czy warunki czy wspolpracownicy to niech po prostu albo bezposrednio powie wprost albo sie zwolni ? Tak jest i bedzie. Wlasciciele beda sie zmieniac. Warunki beda sie zmieniac. Ludzie beda przychodzic po znajomosci , beda w gorszych czy lepszych relacjach a nikt nie jest trzymany na sile.

Obiektywny

Ale (usunięte przez administratora)jest z firmy zewnetrznej wiec raczej nic nie wskurala..

Aaaaaa

Człowieku to po (usunięte przez administratora)tu pracujesz? Idź być lewakiem gdzie indziej. Nie bądź wrzodem dla firmy.

Ciekawy

Wg mnie jest ok. Kazdy wie na co się godzil ale faktycznie brak kopert.. Szefostwo.. Zmiany stanowisk niejasne denerwuje. Ale jezeli komuś jest zle niech odejdzie.

Miro

A ja nie narzekam.Pracuję już parę lat i dobrze jest.

Spokojny

I o (usunięte przez administratora)wnioskach urlopowych które musimy wypisywać,że niby jesteśmy na urlopie albo odbieramy godziny za pracującą sobotę a i tak jesteśmy w pracy. Czy to jest zgodne z Kodeksem pracy.? Poszukaj (usunięte przez administratora)na gorze a nie na dole. Cdn

Tylko wybrani

Trzeba odejść !!!!! Koniecznie musicie !!!!! Biedni takie katusze !!!!!!!!!!

Pracownik 123

Nie mów że nie ma awansów są tylko dla wybranych.Magazynier czy kierowca stolarz to dla takich nie ma awansów . Popatrzcie ile lat tu pracują kierowcy magazynierzy stolarze z Warszawy i bez jakiej klowiek przyszłość to są filary tej firmy nie odeszli z firmy jak było ciężko . Pamiętacie jak mówi że kierowcy to zło konieczne a ci nasi kierowcy robią bardzo dobrą robotę zobaczcie po jakich oni naszych klientach jeżdżą i naprawdę dają radę . Zobaczcie ile magazynierów się pozmieniało jak nie ma (usunięte przez administratora) robił bardzo dobrą robotę.(usunięte przez administratora)też sobie da radę tylko trzeba na to jeszcze troszeczkę czasu choć ma trochę ciężej bo ma wózkowych jakich ma

Juan

Dużo goryczy z Was wypływa, czyli jednak zależy Wam na firmie Juan? Obserwując to wszystko z boku sądzę że brakuje tam menadżera który to wszystko pouklada, naprostuje. Który z jednej strony wymusi zmiany na (usunięte przez administratora), a pracownikom da komfort pracy. Taka wolna sugestia, chyba trafna?

Nikt ważny 2
@Juan

Jak by nas zaczeli szanować i płacić normalne pieniądze to nikt by nic nie wypisywał takie są niestety realia wypłaty tragiczne tak jak kolega napisał pracownik produkcji tragedia

Pracownik produkcji

(usunięte przez administratora) ta pensja która wpłynęła 2500zl to dla pani dużo chyba nie .Czy jak bym pani dał 2500 zł na miesiąc czy to by pani wystarczyło gdy chleb kosztuje 3zl .

NIKT WAŻNY

A JESZCZE JEDNO CZEMU PISZEMY OPINIE Zostaw opinię o JUAN (usunięte przez administratora) - Warszawa PRZECIEŻ JEST TERAZ NOWY WŁAŚCICIEL CZYLI(usunięte przez administratora) Z TAMTYCH WŁAŚCICIELI BYŁO NAWET NIE BYŁO IDEALNIE ALE JAKIŚ SZACUNEK BYŁ TERAZ SIĘ POGORSZYŁO WIEC PISZMY W PROST ZA JAKIEJ KADECKI JEST DO (usunięte przez administratora)

Ciekawa
@NIKT WAŻNY

Szanowny pracowniku skoro jest tak fatalnie a (usunięte przez administratora)to taki potwór to czemu tam Pan pracuje ? Istny koszmar

@Ciekawa

Pani ciekawa a dlaczego ma nie pracować po między pracownikami admosfera jest fajna a że nie podaba mu się (usunięte przez administratora) to ma takie prawo . I ma rację że nie z kim porozmawiać bo u szefowej jest przeważnie pan(usunięte przez administratora) i wszystko słyszy i później się wszystko roznosi po firmie. Przynajmniej są takie słuchy że to od niego.

Ciekaw
@NIKT WAŻNY

A szanowny Panie jest Panu dobrze dlatego Pan pracuje ....:)

Emilia Szałańska
@NIKT WAŻNY

Bardzo szanuje ludzi którzy dla mnie pracują . To pracownicy budują firmę . Jestem wdzięczna za trud i prace moich ludzi. Panu tez pomogę mimo ze wypisuje tu Pan tak przykre rzeczy . Jestem pokorna i zależy mi na pracownikach . Nadstawiam drugi policzek . Gdyby miał Pan choć odrobine człowieka w sobie Przyszedł by Pan i porozmawiał zwyczajnie jak człowiek . Szkoda mi Pana . Musi być trudno żyć gdy w sercu tyle nienawiści . Z poważaniem Szalanska.

Spokojny
@Ciekaw

Myślę że nie dlatego. Ale doświadczenie i kontakty z klientami się zawsze przydają a zwłaszcza w innej pracy

NIKT WAŻNY

DO Ciekawa. A KTO PANI POWIEDZIAŁ ZE PRACUJE MOŻNE TAK MOŻNE NIE. MOŻE PRACOWAŁEM DO NIEDAWNA A MOŻE NADAL PRACUJE CZY TO WAŻNE? WAŻNE ZE Z TEGO CO WIDZĘ WIDZIAŁEM I ZAINTERESOWANIE JEST TO WIEM SPORO I TO MI WYSTARCZY. A NAWET JAK PRACUJE NADAL TO CO MOGĘ WYRAZIĆ SWOJA OPINIE CHOCIAŻ TAK BO SZCZERA ROZMOWA W TEJ FIRMIE NIE ISTNIEJE . WIEC JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA PANI MA ?

Ciekaw

Tak :) jak mija urlop ?

Słuchajcie fajnie że wyrażamy swoją opinię ale nie bluźnij .Nie poniżajmy się (usunięte przez administratora) naprawdę zróbcie audyt i wszystko wyjdzie naprawdę zobaczycie komu możecie ufać najbardziej.com może ci ufać to zwykły normalny pracownikom. A ci zwykli pracownicy to wózkowy magazynier sprzedawca kierowcy panie sprzątające a nie tylko cała śmietanka górna. Pozdrawiam

(usunięte przez administratora) czy zdajesz sobie pan sprawe że tym wpisem nakłania pan ludzi do nie mówienia prawdy. Zachęcając ich taką dużą kwotą. A tak naprawdę jak chcecie zobaczyć kto (usunięte przez administratora) to proszę zrobić porządny audyt w tej firmie i wszystko wyjdzie czarno na białym. Pozdrawiam

btw

Piszę o Oddziale w Warszawie. Byłam tam na rozmowie i rzeczywiście od początku zachowują się poniżej krytyki. Każą człowiekowi przychodzić na próbę do pracy bez umowy, ale na cały dzień czyli 9 godzin. A jak zapytasz czy płacą jakoś za te dodatkowe godziny to od razu mówią że robisz problemy i że oni nie chcą takiego pracownika. Czyli siedź cicho i ciesz się że pracujesz powyżej normy "za frajer".

as
@btw

Miła Pani, 1. Może napisze Pani, że ktoś dał Pani szanse mimo tego, że nie miała Pani doświadczenia na podobny stanowisku. 2. Została Pani poproszona o zostanie (2 godziny) i przyjrzenie się pracy na danym stanowisku czy odpowiada to Pani. 3. Na rozmowie o pracę (również przez telefon) została Pani dokładnie poinformowana o godzinach pracy, o wynagrodzeniu oraz o formie zatrudnienia i zaakceptowała to Pani. 4. Gdyby przyszłaby Pani na cały dzień próbny to dostałaby Pani za ten dzień wynagrodzenie (umowa zlecenie również zostałaby z Panią podpisana). Pozdrawiam

Es
@as

Na dzien dobry jest informacja o zarobkach i godzinach pracy

Dry
@as

@btw. Niebawem zostanie zapewne uregulowana instytucja sygnalisty. Ciekawi mnie czy wtedy też będziesz pisać takie bzdury. AD. 1 Cóż to za żale o danych szansach, podjeliście decyzję o zatrudnieniu, to są wasze decyzję, a nie jakieś żale z tego tytułu. AD. 2 W ustawowych godzinach pracy co średnio wynosi 8h można swobodnie i wystarczająco zapoznać się z charakterem pracy. AD. 3 Nie ma to żadnego związku, przepisy KP wyraźnie regulują jakie są prawa pracownika i obowiązki pracodawcy. Wstyd takie argumenty podnosić.

Anty youan
@Es

Zapomineliscie youanowcy powiedzieć, że w ogłoszeniu o prace mówicie, że gwarsntujecie umowę o pracę, a w rzeczywistości jes ttak: umowa zlecenie, najniższa stawka ustawowa btutto, 9h pracy. Ściema na każdym kroku. Panuje atmosfera zastraszania, pogardy werbalnej do pracownika.

Ps
@Es

Tylko na dzień dobry nie mówicie że każdego pracownika nazywacie (usunięte przez administratora) Taki szczegół.

Pracownik 3
@btw

I nic się nie zmieniło Masz cicho siedzieć i o nic nie pytać

@Pracownik 3

Najlepszy przykład dzisiaj. Cicho siedź nic nie möw nie pisz tylko przytakuj bo inaczej Cię zwolnią. Tak właśnie tu jest. Zastraszanie i pogarda

Dziękujemy (usunięte przez administratora) za koperty w tym roku .(usunięte przez administratora).Fajnych ma pani doradców że przeznich zwalniają się ludzie(usunięte przez administratora)bo nie umie się dogadać z kierowcami .To nie chodzi o pieniądze (usunięte przez administratora) nawet nie złożyła pani życzeń pracownikom teraz to jest sam kij bez marchewki pozdrawiam

Pracownik2

Przez taki brak szacunku to, aż się niechce tu pracowac.

Pracownik 3

Nie mów że pracownicy nie dostali kopert ani nawet życzeń. Doradcy dostali. Widać nie każdy jest godny otrzymać życzenia. Może za mało donosicie na innych albo za mało przytakujecie. W wigilię nawet bydło w oborach dostaje opłatek. Resztę odpowiedzcie pracownicy sobie sami. Czy warto tam pracować i tak być traktowanymi Życzę sukcesu zawodowego

@Pracownik 3

Przepraszam masz rację bydło nie zasłużyło

Zadowolona

Dobre :). Wolicie koperty niż spokój ....

Marudom nigdy nie udaje się dogodzić. Ważne, że JUAN jest dobrą firmą. Jeśli komuś jest tak źle może zmienić pracę!!!

Ps

I właśnie dlatego wszyscy od was odchodzą.

Iza

@Es Czy możesz napisać jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna? Czy była to standardowa rozmowa i analiza CV czy może jakieś zadania problemowe? Jakie jest Twoje zdanie na temat firmy JUAN J.Szałański, A.Woźniak. Czy z punktu widzenia czasu, możesz napisać, że praca w tej firmie Ci odpowiada?

Zostaw merytoryczną opinię o JUAN SP.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w JUAN SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy JUAN SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUAN SP.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JUAN SP.J.