Opinie o ochrona Ultra w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ochrona Ultra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ochrona Ultra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ochrona Ultra w Wrocław

No prosze pisac uwagi pozytywy

jezu

jezu, nudny jesteś...

Ty krzyżyk

Bolek, zacznij zatem jeśli masz parcie hahaha

xxxxxxxx

O nie ma odwaznych zeby coś napisac na temat Ultry jak tam jest w Gliwicach ....

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ochrona Ultra, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
xxxxxxxx

Może ktoś napisze jak jest w Selgrosie w Gliwicach jak sie pracuje...

wtajemniczony

Mądry człowiek bo pozbył się półgłówków których miał przez rok pod własnym dachem

@wtajemniczony

Madry człowiek, tak jak ty jestes madry , piszac takie bzdury publicznie ...

Maciek

A Dyrektor Selgrosa Gliwice zatrudnił ......

anon

kierownictwo ultra ochrony to nieuki i ciecie, szczerze odradzam ta firmę. Nie zatrudniłbym ich nawet do pilnowania obornika

I co zamilkłes prezesie ..

znawca

neutralny, minołeś się z powołaniem, jesteś urodzonym dyrektorem ;) widocznie ci starzy są najlepsi

neutralny
@znawca

Znawco ty znasz sie ,ale wiesz na czym, oj zycie cie jeszcze dopadnie , przypomnij sobie to za 10 lat ok.

Maciek
@znawca

Znawca od razu PREZESEM ULTRY ZOSTANIE .....

neutralny

Teraz świadczy o wysokiej inteligencji dyrektora z Selgrosa Gliwice, dlaczego wpuszcza firme ochrony, która juz kiedys była i sie nie sprawdziła, bo ktos podjął taką decyzje. Jak chciał zmienic firmę , to tyle istnieje na rynku. Dziwne to, i nie zrozumiałe.

gość

Czemu tu się dziwić to już się robi patologia najgorsze że sami godzimy się na takie warunki jeśli nie było by chętnych co do takiej formy zatrudnienia to i stawki były by większe a tak pracodawca woli co miesiąc zatrudnić nowego pracownika np.(studenta) i tak wyjdzie na swoje. Uważam że nie powinno mieć to miejsca z uwagi iż pracownik ochrony to mimo wszystko odpowiedzialny zawód w końcu dbamy w jakiś sposób o bezpieczeństwo innych, pracodawcy a właściwie firmy korzystające z usług firm specjalizujących się w ochronie osób i mienia powinni wymuszać aby pracownik miał choć tą minimalną motywację aby przyjść do pracy i wykonywać swoje obowiązki jak należy dobre warunki pracy to dobry pracownik.

romano

Do ANONIM w sprawie Czeladzi piszesz bzdury przed zatrudnieniem mówią ci jaką będziesz miał stawkę na rękę ,umowę o prace nie dostaniesz z tym się zgadzam , umowy są specyficznie skonstruowane też się zgadzam, stawki niskie ale w ochronie wszędzie tak płacą a co z nie płaceniem w terminie wypłat tu się nie zgodzę bo przy wszystkich wadach tej firmy jedną z jej zalet jest to że płacą w terminie mimo iż w umowie jest do piętnastego płacą wcześniej romano

Pasza

A pan prezes/prokurent pewnie znowu za wasze pieniądze lata po świecie!

Pasza debil
@Pasza

Pasza, Ty też możesz być prezesem i będziesz latał po całym świecie. Cały kraj i całe forum czeka kiedy nim będziesz ;) ps. a wiesz w ogóle, co to oznacza "prezes"?

@Pasza debil

Niestety nie Tobie sprawdzać moją wiedzę (a raczej na szczęście skoro gronem na forum i resztą kraju się podpierasz :), natomiast kiedy będę już będę ... to mój kapitał nie będzie zbudowany na kiepskich stawkach, śmieciowych umowach, (usunięte przez administratora)odprowadzaniu składek od umowy za 5zł itp.

Pasza debil
@Pasza

Naczytałeś się Marksa i Lenina człowieku. Współczuję

@Pasza debil

Uuu człowieku, z tego co piszesz wnioskuje że u Ciebie takie praktyki to standart! Napisz proszę jaka to firma (bo że w Ultrze tak jest to już wiadomo)więcej ludzi będzie ją (i Ciebie) omijać, co wyjdzie im tylko na dobre!

2 zł za godzinę na umowię-zlecenie cieszę się że nie składałem tutaj swojej aplikacji.

xxx

Szukają mądrych ludzi za 2 złote za godzinę no to dałeś popis człowieku.

Szukają pewnie mądrych ludzi, a nie bezrobotnych filozofów twojego typu.

Byłem na rozmowie w sprawie pracy w M1 Czeladź i niestety wszystko jest prawdą praca dobra dla desperatów umowy nie zobaczcie po podjęciu pracy ale za około dwa tygodnie zrezygnowałem jeśli nie mogę od ręki zapoznać się z jej warunkami. Ilość ogłoszeń ciągle pojawiających się w internecie że poszukują tam pracowników też jest zastanawiająca często robię tam zakupy i ciągle widuję tych samych ochroniarzy.

lenie

Aby się rozwijać nie zatrudniasz się w ochronie lecz zapisujesz do szkoły, albo na studia.

Czytajcie umowy które podpisujecie a sami ocenicie że nie warto nawet się zatrudniać w tej firmie kiepskie warunki brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju w przyszłości.

Pracownik Bytom

To prosze odpowiedzieć dlaczego odeszliście w Lutym z Selgrosa Bytom ....

Zostaw merytoryczną opinię o ochrona Ultra - Wrocław

• Jak się pracuje w ochrona Ultra?

Zobacz opinie na temat firmy ochrona Ultra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ochrona Ultra